Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Filmovi  (Posjeta: 886779 puta)

0 Članova i 9 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Filmovi
« Odgovori #2100 u: Rujan 24, 2019, 09:12:16 prijepodne »
trebao bi ove nedjelje webdl, kad sam mogao do sad cekat, izduracu jos tih par dana.
;D
Spoiler: prikaži
Releases
Midsommar 2019 1080p WEB-DL DD5 1 H264-FGT (5.6GB) 17 minutes 1
Midsommar 2019 720p WEB-DL XviD AC3-FGT (4.4GB) 42 minutes 1
Midsommar 2019 WEB-DL XviD MP3-FGT (2GB) 41 minutes 1
Midsommar 2019 WEB-DL XviD AC3-FGT (2.2GB) 47 minutes 1

manje vazno, a gledace se svakako, jer... pa aligatori pobogu  ;D
Crawl je iskocio u web-dl.
https://www.imdb.com/title/tt8364368/
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Eadnp

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 594
  • Spol: Muški
Odg: Filmovi
« Odgovori #2101 u: Rujan 24, 2019, 12:17:28 poslijepodne »
 ;D festival straha,  napokon počinje

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Filmovi
« Odgovori #2102 u: Rujan 24, 2019, 21:29:54 poslijepodne »
ah mene...

kakav pakao  ;D majko sveta...
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline romanija

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 100
  • Spol: Muški
Odg: Filmovi
« Odgovori #2103 u: Rujan 24, 2019, 22:07:48 poslijepodne »
Da li se u Midsommaru govori mnogo svedski tj. moze li se film gledati bez prevoda?
https://www.srbizasrbe.org/

Кадa падне непријатељ твој, немој се радовати, и кад пропадне, нека не игра срце твоје.

Offline Eadnp

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 594
  • Spol: Muški
Odg: Filmovi
« Odgovori #2104 u: Rujan 24, 2019, 22:31:54 poslijepodne »
Ima dijelova koji su na švedskom, koji nisu namijerno prevedeni , pa niti titlovani radi misterioznog efekta.

Offline Stimpson

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 374
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Valjevo, Srbija
Odg: Filmovi
« Odgovori #2105 u: Rujan 25, 2019, 08:02:57 prijepodne »
ah mene...

kakav pakao  ;D majko sveta...
Ja kada skinuh "Midsommer" i "Crawl", skinuh i ovo "remek-delo" (sta cu kada mi je "Doom 3" jedna od omiljenih igrica)- Sve sto si rekao Coa druze potpisujem od a do s... ali najsmesnije sto je film bio gotov pre maltene par godina, ali su "strucnjaci" za specijalne efekte trazili da se odgodi premijera da bi ono jos bolje uradili Pakao... Bez teksta sam...

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Filmovi
« Odgovori #2106 u: Rujan 25, 2019, 08:13:56 prijepodne »
e fino su ga doradili ako se moze sudit po ovim monstrumima...
gledao sam davno onaj sa svetim dvejnom kamenom. cini mi se da je bilo fps akcije pred kraj.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Stimpson

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 374
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Valjevo, Srbija
Odg: Filmovi
« Odgovori #2107 u: Rujan 25, 2019, 12:32:29 poslijepodne »
e fino su ga doradili ako se moze sudit po ovim monstrumima...
gledao sam davno onaj sa svetim dvejnom kamenom. cini mi se da je bilo fps akcije pred kraj.
Jeste, maltene da dozivis igranje iz prvog lica! Znas kako, kada se pojavio, pre skoro 15-ak godina, tada mi se nije nesto preterano svideo...U medjuvremenu, nekoliko puta je bio repriziran (i to d.cut) na nekim od silnih kanala, pa mi se dojam malo popravio, ali je u svakom slucaju za ovo novo sranje (izvinjavam se na mom francuskom) "Gradjanin Kejn"...

Offline Eadnp

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 594
  • Spol: Muški
Odg: Filmovi
« Odgovori #2108 u: Rujan 26, 2019, 01:11:55 prijepodne »
Pogledao sam Crawl i mogu reći da je skroz ok filmić, nema razvlačenja radnje, solidno napisan scenarij, nema toliko patetičnih dijaloga prije nego netko rikne; specifičnih za horore, pogotovo ovakve niže podukcije. Dobro proučen način ponašanja aligatora, bez mnogo pretjerivanja. Ma, baš me ugodno iznenadio.
Zabavan, nepretenciozan animal attack film, koji je ispao mnogo bolji od očekivanog, i što je najvažnije...
Spoiler: prikaži
Šećer je preživio

Jedna zanimljivost. Kada je krenula odjavna špica, u produkcijskoj ekipi sve -ić prezimena, pa rekoh da pogledam o čemu se radi;

Beograd "odglumio" Floridu.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Filmovi
« Odgovori #2109 u: Rujan 26, 2019, 08:13:25 prijepodne »
kaja skodelario? uh, fala ti...
skins-i  ;D
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Eadnp

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 594
  • Spol: Muški
Odg: Filmovi
« Odgovori #2110 u: Rujan 26, 2019, 11:39:00 prijepodne »
Kaya je slakiš, opaka u filmu, pići kao Phelps ;D

Offline filmsman

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 153
  • Spol: Muški
  • Lokacija: World of films
Odg: Filmovi
« Odgovori #2111 u: Rujan 26, 2019, 19:29:43 poslijepodne »
Unstoppable Action, crime 2018.  Juzna Koreja.

Preporucujem sasvim solidan triler sa dosta jurnjave , tucnjave, filmskog naboja, ima i komicnih elemenata karakteristicnih za korejance.Poznati glavni glumac, kome su kidnapovali zenu a igra ga  Dong-Seok-ma je bas ubedljiv u glavnoj ulozi.


 Kiss me kill me 2009 Thriller, drama South Korea

 Izvrstan korejski triler o placenom ubici, kome ce desiti nesto podpuno nepredvidjeno... U filmu postoji fenomenalna borbena scena na krovu zgrade. Retko vidjeno nesto slicno. Atipicna neobicna prica. Za svaku gledalacku preporuku.

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7219
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Filmovi
« Odgovori #2112 u: Rujan 27, 2019, 13:36:53 poslijepodne »

 Mo seung  Action, Thriller Aka Project Gutenberg 2018 South Korea
Ne preporucujem film.
Odavno nisam gledao gluplji i nemastovitiji korejski film. Izuzetno los u realizaciji, dosadan,kraj totalno konfuzan...
Ocena 1/10

 Project Gutenberg 2018 South Korea
Ne preporucujem film.

Odavno nisam gledao gluplji i nemastovitiji korejski film. Izuzetno los u realizaciji, dosadan,kraj totalno konfuzan...
Ocena 1/10

znači, sad si odlučio jedan film komentirati više puta?

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Filmovi
« Odgovori #2113 u: Rujan 27, 2019, 13:51:56 poslijepodne »
nijesam znao da je ovaj lik novi betmen - robert patinson. inace, potvrdjeni jos dzefri rajt, dzona hil i tejlor lautner - gordon/pingivn/tu fejs.
potpuno sam se odmakao od dc-a poslije onih fejlova, blage njesam imao da se aflek pozdravio sa svim tim projektima.
stvarno neki nidje veze izbor. 2021ve godine bi trebalo po bioskopima.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7219
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Filmovi
« Odgovori #2114 u: Rujan 27, 2019, 13:53:48 poslijepodne »
nijesam znao da je ovaj lik novi betmen - robert patinson. inace, potvrdjeni jos dzefri rajt, dzona hil i tejlor lautner - gordon/pingivn/tu fejs.
potpuno sam se odmakao od dc-a poslije onih fejlova, blage njesam imao da se aflek pozdravio sa svim tim projektima.
stvarno neki nidje veze izbor. 2021ve godine bi trebalo po bioskopima.

ne znam koji mi je iritantniji.

Offline filmsman

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 153
  • Spol: Muški
  • Lokacija: World of films
Odg: Filmovi
« Odgovori #2115 u: Rujan 28, 2019, 18:44:31 poslijepodne »

Tsumetai nettaigyo Aka Cold fish Triler, drama 2010 Japan ,rezija Sion Sono

Genijalan film, kome pripada mesto u analima svetske kinematografije. Reziju i scenario podpisuje cuveni majstor  horror zanra Sion Sono.
Film nije za svaciji ukus i zeludac. Tema filma je psihopatija i to kako  se kod obicnog coveka postepenom transformacijom menja sve u njemu i  postaje nesto,, sto necemo odkriti do kraja...
 Ono sto je neverovatno , je da je neko na Imdb dodao da je ovo i komedija, u ovom izuzetno psiholoski dubokom i neverovatno snaznom filmu, nema ni K od komedije. Ko voli  povrsno da gleda  filmove, neka ovo komotno preskoci.
Ocena 10/10

Offline zuza

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 272
  • Lokacija: Srbija
Odg: Filmovi
« Odgovori #2116 u: Rujan 30, 2019, 18:05:26 poslijepodne »
Odgledala sam sinoc jedan vrlo zanimljiv film,bez krvi,bez ubistava i sa nesto malo muzike Bitlsa,a zove se Yesterday.Na dvanaest sekundi nestane struje na celoj Zemlji i neke stvari nestanu kao da nisu nikad ni postojale.Film za odmor i uzivanje.

Offline groznim84

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 614
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Filmovi
« Odgovori #2117 u: Listopad 01, 2019, 12:08:31 poslijepodne »
Pogledao juce John Wick: Chapter 3 - Parabellum cisto da vidim Bobija u filmu.
Jako lose, ni predhodni nije bio bog zna sta ali ovo je uzas.
Keanu juri da obori rekord Chuck Norris-a po ubijenim likovima po filmu. :D

Pogledao i Toy Story 4 sa cerkicom, ok je ali malo su povukli na neku dramu. Sve u svemu moglo je dosta bolje. Naravno animacija vrhunska kao i uvek.

Offline markom

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 31
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Srbija
Odg: Filmovi
« Odgovori #2118 u: Listopad 02, 2019, 19:55:50 poslijepodne »
Pogledao sam i ja film "Crawl", ne znam šta bih rekao o ovom smeću koji vam vredja inteligenciju tokom trajanja čitavog filma. Žena koja nekim čudom preživi seriju ujeda aligatora, nakon toga uspeva da pliva brže od Majkl Felpsa i da spase sebe i oca od aligatora.  :smfor (8):

Offline robilaf

  • Razina 0
  • Postova: 4
  • Spol: Muški
  • само кажем
  • Lokacija: bih
Odg: Filmovi
« Odgovori #2119 u: Listopad 02, 2019, 20:15:31 poslijepodne »
Ne znam samo ko ocjenjuje te filmove na IMDb-u, ma znam šalim se. Ali John Wick: Chapter 3 - Parabellum da dobije 7,6 je prava varka. Znači, film traje preko 2 sata. Ucrvao sam se. A Bobi je kralj!
;)

Offline romanija

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 100
  • Spol: Muški
Odg: Filmovi
« Odgovori #2120 u: Listopad 02, 2019, 20:31:10 poslijepodne »
Pogledao sam i ja film "Crawl", ne znam šta bih rekao o ovom smeću koji vam vredja inteligenciju tokom trajanja čitavog filma. Žena koja nekim čudom preživi seriju ujeda aligatora, nakon toga uspeva da pliva brže od Majkl Felpsa i da spase sebe i oca od aligatora.  :smfor (8):

hvala na prepricanom filmu
https://www.srbizasrbe.org/

Кадa падне непријатељ твој, немој се радовати, и кад пропадне, нека не игра срце твоје.

Offline Eadnp

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 594
  • Spol: Muški
Odg: Filmovi
« Odgovori #2121 u: Listopad 02, 2019, 22:31:39 poslijepodne »
Pogledao sam i ja film "Crawl", ne znam šta bih rekao o ovom smeću koji vam vredja inteligenciju tokom trajanja čitavog filma. Žena koja nekim čudom preživi seriju ujeda aligatora, nakon toga uspeva da pliva brže od Majkl Felpsa i da spase sebe i oca od aligatora.  :smfor (8):
Kako se radi o niskobuđetnome hororu, a ne Ibsenovoj drami; trebao si upotrijebiti to što ti je povrijeđeno pa preskočiti, negledati, kamoli prepričati.
Inače, aligatori grizu, ali nisu u stanju odgristi, otkinuti, rastrančirati žrtvu, bez pomoći drugih aligatora.

Offline Eadnp

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 594
  • Spol: Muški
Odg: Filmovi
« Odgovori #2122 u: Listopad 03, 2019, 00:41:55 prijepodne »
Joker https://www.imdb.com/title/tt7286456/?ref_=nv_sr_2?ref_=nv_sr_2
Dugoočekivani, nahvaljeni film, koji će većina pogledati; pa nema potrebe za neke velike preporuke i analize. Mogu reći da sve pohvale stoje, zaslužene su.
Osim što koristi iste likove DC-a, sve ostalo nema veze sa stripovima/filmovima franšize.
Pogled na Jokera kao psihički bolesnoga usamljenika, bez da ga se prikazuje kao apsolutno lošu osobu (negativca), već osobu koja je maltretirana, ismijavana od strane društva, i zajedno sa svojom jednako bolesnom majkom preživljava u svoj okrutnosti i nemilosti sustava, koji na kraju izrodi Jokera...
J.Phoenix u prirodnoj mu ulozi čudaka, ne znam koji puta po redu, ali ovdje je zaista doktorirao, opravdano se spominju Oskari.
Težak, mračan, na trenutke potresan za gledati, s elementima Art Housa, ali ne pretjerano, taman.
Spoiler: prikaži
Na pitanje De Nira, kako mu može biti smješno to što je ubio troje ljudi odgovara: "Comedy is subjective"; te potom ubije i njega.


Offline markom

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 31
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Srbija
Odg: Filmovi
« Odgovori #2123 u: Listopad 03, 2019, 06:17:59 prijepodne »
Pogledao sam i ja film "Crawl", ne znam šta bih rekao o ovom smeću koji vam vredja inteligenciju tokom trajanja čitavog filma. Žena koja nekim čudom preživi seriju ujeda aligatora, nakon toga uspeva da pliva brže od Majkl Felpsa i da spase sebe i oca od aligatora.  :smfor (8):
Kako se radi o niskobuđetnome hororu, a ne Ibsenovoj drami; trebao si upotrijebiti to što ti je povrijeđeno pa preskočiti, negledati, kamoli prepričati.
Inače, aligatori grizu, ali nisu u stanju odgristi, otkinuti, rastrančirati žrtvu, bez pomoći drugih aligatora.

Spasao sam mnoge ljude na forumu 2 sata izgubljenog vremena života, tako da sam morao prepričati kako bi izbegli ovaj film u širokom luku.

Znači po tebi jedan aligator, koji inače ima najjaču snagu vilice i ugriz od svih životinja nije dovoljan da savlada ženu u filmu od 50kg i to ni manje ni više nego u vodi, a u stanju je inače da obori zebru i nilskog konja. Pritom u ovom filmu aligatori plivaju sporije od glumice u filmu i ako su joj pre toga naneli povrede ruke i noge jer ona je predstavljena kao veliki talenat u plivanju, scena koja nam se vraća 5x da nam to dočara.
Sve se kosi sa zdravom logikom, pa ako neko hoće da gleda parodiju i ostavi mozak sa strane, onda toplo preporučujem ovaj film!


Offline Eadnp

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 594
  • Spol: Muški
Odg: Filmovi
« Odgovori #2124 u: Listopad 03, 2019, 13:04:48 poslijepodne »
Citat:
Spasao sam mnoge ljude na forumu 2 sata izgubljenog vremena života, tako da sam morao prepričati kako bi izbegli ovaj film u širokom luku.

Znači po tebi jedan aligator, koji inače ima najjaču snagu vilice i ugriz od svih životinja nije dovoljan da savlada ženu u filmu od 50kg i to ni manje ni više nego u vodi, a u stanju je inače da obori zebru i nilskog konja. Pritom u ovom filmu aligatori plivaju sporije od glumice u filmu i ako su joj pre toga naneli povrede ruke i noge jer ona je predstavljena kao veliki talenat u plivanju, scena koja nam se vraća 5x da nam to dočara.
Sve se kosi sa zdravom logikom, pa ako neko hoće da gleda parodiju i ostavi mozak sa strane, onda toplo preporučujem ovaj film!

Još jednom, radi se o igranome filmu, već sam napisao kakve vrste, ne o Discovery- dokumentarcu, i nemam namjeru ulaziti u "akademske" rsprave.
Pusti priče o spašavanju, one koje ne zanima neće ga niti gledati, ovako si ga samo pokvario onima koje takvi filmovi zanimaju, zabavljaju; i pri tome potrošio dodatnih pola sata...daj molim te.

Offline markom

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 31
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Srbija
Odg: Filmovi
« Odgovori #2125 u: Listopad 03, 2019, 16:53:03 poslijepodne »
Prvo si detaljno objasnio kako to jedan aligator ne može bez prisustva drugih ubiti žrtvu bez pomoći (pričamo o osobi koja je polu živa i koja uspeva da se reši aligatora), a sada nećeš da ulaziš u “akademsku raspravu” koju si sam pokrenuo. Dao sam svoje misljenje o filmu i objasnio zbog čega ga treba preskočiti. Na tvoju preporuku sam ga i pogledao, razumem da je film B produkcije (mada je u film uloženo $13,500,000), ali ja jednostavno ne mogu zažmuriti na jedno oko i sažvakati sve te debilske nerealne scene iz filma i preporučiti bilo kome ovaj film. Za ubuduće ću stavljati u spoiler sve što mislim u ovoj temi kako ne bih lišio zabave ljude koji uživaju u ovakvim filmovima.

Offline Eadnp

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 594
  • Spol: Muški
Odg: Filmovi
« Odgovori #2126 u: Listopad 03, 2019, 17:10:07 poslijepodne »

Offline JoxerTM

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 683
  • Spol: Muški
Odg: Filmovi
« Odgovori #2127 u: Listopad 03, 2019, 18:35:45 poslijepodne »
Isse ljudi, alo!

Pa svađate se oko filma koji je najvjerojatnije apsolutno nebitan što umjetnički što omjerom uloženo/zarađeno. Valjda nebitan, ajde, sad ste me s tim prepucavanjem zapravo navukli da ga pogledam. I vidim da nema još blurej, ma ko ga šiša, ne mislim da će bit materijal za čuvanje u kolekciji...

Vidio sam na drugom forumu lik veli novi Doom je glup u 3PM. A ono, pa to je Doom. Naravno da je glup i kad znaš da je glup, a ne da ti se gledat glup film taj tren, čemu ga uopće palit? Zato što se taman pojavio na strimu pa FOMO*? Ma da, baš.
S druge strane hoćeš se nasmijat, upališ kakvu komediju i umjesto kliberenja naiđeš na dosadni proljev. Tu je interesantno čut kome je vic smiješan a kome nije, ali ovo, je li B film bezze, čini mi se besmisleno.

Vraćam se za par sati kad pogledam ovo, ako ne ugasim prije nego završi...   :pijonir

Dotle predlažem da sljedeći naslov oko kojega ćete se posvađati, ili složiti, ko zna, bude: Titanic.  :thspaz


----
* - fear of missing out, moderna bolest uzrokovana opsesijom s društvenim mrežama

Offline JoxerTM

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 683
  • Spol: Muški
Odg: Filmovi
« Odgovori #2128 u: Listopad 03, 2019, 21:31:06 poslijepodne »
Pogledao Crawl...

Očiti +evi: Ne izgleda loše. Nije dosadan.
Ajmoreć -i: Nema sisa. Nema humora.

Da, nema humora iako je producent Sam Raimi. Pa mislim... Tko želi bacit oko, pripremite se na još nešto. Dijalozi ko da ih je pisalo dijete iz vrtića. :)
Stara poslovica iz škole (prije 100tinjak godina) bila je ljepota*inteligencija=konstanta. Je... Vremena su se promijenila. Glavna glumica izgledom nije bog zna što, ali je uz to glupa u pičku materinu.
Ali dobro, događa se u americi gdje je 99% stanovnika poglupljeno raznim metodama. Pa će sve primjedbe da je nerealno ovo i ono ipak pasti u drugi plan - glupost jende nacije je prikazana skroz realno! :D
Uostalom, kome je bilo realno da se radijacija ko bakterije prenosi dodirom nema što zanovijetati na američke GMO hibridne aligatore. Ili ne padanje u šok nakon otkinute ruke. Ili prije će te izvuć na lotu nego nađeš u onoj situaciji signalnu baklju... I ne jednu.

Sveukupno prosječno, ipak gledljivo, no zaboravit će se jako brzo.

Nego da prokomentiram neke prethodno predložene, brzinski...

  Preporučujem Film Pin, u prevodu Lutak iz 1988. Originalan triler horror ,sa sjajnom ambijentalnom muzikom. Na interesantan način tretira temu podvajanja ličnosti.
Nije uopće horor nego psihološki triler.  :smfor (21):
Doduše poigrava se s gledateljevim živcima i maštom ne bi li ga zavarao da je u pitanju horor. Glumci izvrsni iako je tekst tu i tamo naivan s obzirom da je film malo stariji.
Film se bavi pitanjem je li psihološki poremećaj, nek bude npr. slom živaca, genetski predodređen ili su roditelji (i okolina) krivi kad se dogodi. Nedavno objavljena studija koja je potrajala više desetljeća kaže da su geni zaslužni za 90+% našeg karaktera, a jako mali postotak nam je usađen od društva i roditelja. Odnosno, roditelje ne treba kriviti (osim ako su i sami degenerici ;)).
Film neće ponuditi odgovor na pladnju, na vama je da prosudite sami na osnovu ponuđene priče. Definitivno pogledati prije nego umrete.
DVDrip postoji, brrip ne.

  The blue elephant Drama, horor, misteri žanr.
 Egipatski blockbaster iz 2014. Prilično originalan, orijentalan,fantazmogorican sa neočekivanim razrešenjem zagonetki :clapp na kraju.U glavnim muškim ulogama  briljiraju  egipatski superstar Karem Abdul Aziz kao psihijatar i njegov lucidni pacijent, koji je takodje psihijatar….
Opet ti horor... Ama nije! :D
Fantazija, drama i krimić. Ovo je jedan od onih filmova namijenjenih junkie subkulturi. Nije o javnim zahodima ko Trainspotting, nije ni pokušaj izazivanja sažaljenja ko kolodvor Zoo, ali teško da će onaj ko se ne "puca" biti oduševljen sa svime unutra.
Dobar scenarij, odlični glumci, malo lošiji CGI i to ti ga je to. Tko želi pogledat neki egipatski film, ne znam da imaju išta bolje od ovoga. Nije obavezna lektira.
Kontroll 2003 Madjarska

   Ceo film je snimljen ispod zemlje u metrou Budimpeste. Dešavaju se serijska ubistva, tako što neki manijak koji dobro poznaje mrtve uglove koje ne snima kamera, gura putnike pod voz. Kreće  opšta histerija medju zaposlenima u metrou, vodi se istraga.. Svi su u šoku, idu na saslušavanja i terapeutske razgovore kod psihologa.
 Ispostavlja se da jedan od kontrolora kada završi svoju smenu, ne ide nikad gore na sunce, nego svo vreme provodi u metrou uključujuci i noćno spavanje na klupama ,kad se pogase sva svetla na stanicama. Podpuno lud film, mešavina svih mogućih žanrova... :bear3:
 Ocena 11 od 10
Ja tu nemam što dodati.
Da će mađari napravit ovakvu filmčinu, zbilja se nisam nadao. Ko je umro a nije pogledao? Sram nek vas bude!
Contre enquete 2007 Triler France

Veoma napet triler nabijen intenzivnim prevratima. Uglednom policajcu je oteta, brutalno silovana i ubijena ćerka. Ubrzo je uhapsen glavni osumnjičeni. Tvrdi svo vreme da je nevin. Ubzo ce biti pusten na slobodu zbog nedostatka dokaza. Očajni otac , zapostavlja svoj posao i privatni život  postajući podpuno opsednut svojom tragedijom i započinje  sopstvenu tajnu istragu...Prava je šteta što nema više ovako uzbudljivih trilera. Gluma policajca i osumnjičenog kao i ostalih aktera je izvanredna i veoma realisticna.
Pa i nije nešto film. Mene su razmazili korejski trileri sa temom osvete tako da... Ali nije baš realistično da se točno ko naručen potrefi masovni ubojica djece točno na mjestu gdje je mala zagnojila. ;)
Ko voli trilere definitivno pogledajte, ko ne voli, tražite štagod napetije.

Offline JoxerTM

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 683
  • Spol: Muški
Odg: Filmovi
« Odgovori #2129 u: Listopad 04, 2019, 16:32:29 poslijepodne »
Pa vidiš da su i mene natjerali u zlo. Loše društvo.  :thspaz

Nego, kad je već riječ o aligatorima ubojicama, je li ko pogledao The Pool? Tamo je krokodil, a ne aligator. I vjerojatno je isto sranje, drugo pakovanje, ali opet, ako je i zeru bolji od Crawla, recite da ne skidam bezze pa se razočaram.

I još jedno brzinsko, Crawl bi preveli kako? Puzanje? Mislim nema baš puzanja pred aligatorima ako ti je život mio... Oni gmižu, ali sumanjm da bi ljudi gmizali brže...
Možda "plaženje"?  :smfor (27):