Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Windows  (Posjeta: 199285 puta)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline MarMar

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 265
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Split
Windows
« u: Srpanj 05, 2016, 08:07:11 prijepodne »
Planiram transfer sa sedmice na desetku, ali nikako da napravim taj sudbonosni korak.
Isplati li se i kakvo je stanje s podrškom?
Je li moguće SW dovesti u red? Imali li problema s padovima?
Sve vezano za ovu problematiku...
Prijedlozi i savjeti onih koji su taj korak napravili su dobrodošli.
« Zadnja izmjena: Svibanj 05, 2017, 20:22:34 poslijepodne od Milan95 »

Offline james

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 185
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zadar
Odg: Windows 10
« Odgovori #1 u: Srpanj 05, 2016, 10:28:26 prijepodne »
Evo samo kratko: nedavno sam prešao sa sedmice na desetku. Čini mi se dosta fluidnija, brža, manje joj vremena treba za podizanje. Malo vrimena triba za naviknuti se na novi izgled, ali ja sam zadovoljan viđenim. E sad, što se SW tiče, ja imam problem da nikako ne mogu dobiti sliku. Ostalo se uštela bez frke, ali sliku nikako ne mogu dobiti. Imam K-Lite instaliran, pokušao sam ga uštelati kao i u sedmici (ono, makneš Direct Vobsub i one fore), čak ga deinstalirao i stavio samo ffdshow, MPC, nije pomoglo. Eto, čisto iz prve ruke.
Moja žena je najbolji golman na svitu, sve živo mi brani!

Offline MarMar

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 265
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Split
Odg: Windows 10
« Odgovori #2 u: Srpanj 05, 2016, 10:54:12 prijepodne »
Toga me i najviše strah da mi SW bude zapinja. Sad mi se opet dogodilo da mi zamrzne SW i uništi prijevod  :smfor (9):
Završija s prevođenjem i taman krenija na ispravljanje tajminga kad je odlučija lansirat mi odjeb i sad moram ispočetka.
Zato bi se i prebacija na desetku, nemam više snage borit se sa SW-om.

Offline Josip

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 318
  • Spol: Muški
  • Kad si siguran... Provjeri još jednom!!!
  • Lokacija: Split
Odg: Windows 10
« Odgovori #3 u: Srpanj 05, 2016, 12:04:52 poslijepodne »
Evo samo kratko: nedavno sam prešao sa sedmice na desetku. Čini mi se dosta fluidnija, brža, manje joj vremena treba za podizanje. Malo vrimena triba za naviknuti se na novi izgled, ali ja sam zadovoljan viđenim. E sad, što se SW tiče, ja imam problem da nikako ne mogu dobiti sliku. Ostalo se uštela bez frke, ali sliku nikako ne mogu dobiti. Imam K-Lite instaliran, pokušao sam ga uštelati kao i u sedmici (ono, makneš Direct Vobsub i one fore), čak ga deinstalirao i stavio samo ffdshow, MPC, nije pomoglo. Eto, čisto iz prve ruke.
Ja sam imao isti problem s slikom... ali nisam na K-Lite već na onim Shark007 kodecima... pošto mi je 64-bitni sustav postavke sam radio samo za 64 bitni... i nisam imao slike... tek nakon što sam podesio kodeke i za 32-bitni sustav sam dobio sliku
koristim SW portable i nisam primjestio rušenja iako nisam nešto previše vremena proveo prevođenjem :P
Kako kodeci moraju biti podešeni imaš na PO... nemam sada vremena to prebacivati ovamo...
Što se Win 10 tiče ja sam isto prije nekih mj dana prešao i za sad sam dosta zadovoljan... kad se navikneš na novo sučelje a ja još nisam hehehe bit će vrh

Offline james

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 185
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zadar
Odg: Windows 10
« Odgovori #4 u: Srpanj 05, 2016, 12:29:24 poslijepodne »
Ja sam još na verziji 2.51. Sad jednostavno prevodim slušajući, a onda pregledam nakon završene obrade. Kad budem imao više živaca, poskidati ću sve pa iznova poinstalirati.  :smfor (10): :smfor (10):
Moja žena je najbolji golman na svitu, sve živo mi brani!

Offline MarMar

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 265
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Split
Odg: Windows 10
« Odgovori #5 u: Srpanj 05, 2016, 12:49:17 poslijepodne »
Ja sam još na verziji 2.51. Sad jednostavno prevodim slušajući, a onda pregledam nakon završene obrade. Kad budem imao više živaca, poskidati ću sve pa iznova poinstalirati.  :smfor (10): :smfor (10):

Me too   :lol2:. Nekako nemam volje sve ispočetka. Na poslu imam najnoviji SW. Ne triba ti govorit koliko puta sam ga upalija i pokuša prevodit

Offline Veleno

  • We are many...
  • TDDC
  • *****
  • Postova: 901
  • Spol: Muški
  • Shine on you crazy diamond
  • Lokacija: Willard’s Mill, New Hampshire
Odg: Windows 10
« Odgovori #6 u: Srpanj 06, 2016, 22:00:39 poslijepodne »
Ja sam još na verziji 2.51. Sad jednostavno prevodim slušajući, a onda pregledam nakon završene obrade. Kad budem imao više živaca, poskidati ću sve pa iznova poinstalirati.  :smfor (10): :smfor (10):
Jesi probao raw video u ffdshow video config staviti na all supported?

Planiram transfer sa sedmice na desetku, ali nikako da napravim taj sudbonosni korak.
Isplati li se i kakvo je stanje s podrškom?
Je li moguće SW dovesti u red? Imali li problema s padovima?
Sve vezano za ovu problematiku...
Prijedlozi i savjeti onih koji su taj korak napravili su dobrodošli.
Sredio na poslu kolegicama da se vrati sa desetke na sedmicu... Toliko o mom susretu  sa tim OS-om.

Offline Siniša

  • Razina 0
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Windows 10
« Odgovori #7 u: Srpanj 06, 2016, 22:38:42 poslijepodne »
ja sam isto bio presao s 7 na 10 ali ok je ona brza je istina, ali mi je 8,1 puno bolja,  radi mi sve kao i na 7 mici a 8,1 je brza od 7 mice kao i 10 ka..

a nisam se morao ni puno muciti oko povratka, samo instaliram 8,1 novu i s acronisom si vratim back up

Offline james

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 185
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zadar
Odg: Windows 10
« Odgovori #8 u: Srpanj 06, 2016, 23:06:33 poslijepodne »
Ja sam još na verziji 2.51. Sad jednostavno prevodim slušajući, a onda pregledam nakon završene obrade. Kad budem imao više živaca, poskidati ću sve pa iznova poinstalirati.  :smfor (10): :smfor (10):
Jesi probao raw video u ffdshow video config staviti na all supported?

Hvala stari puno! Isprve nije upalilo, ali sam večeras reinstalirao i K-Lite i SW, ponovo uštelao i trenutno ima slike! Mislim da problem i jeste bio u tom "all supported" :bear3:
Moja žena je najbolji golman na svitu, sve živo mi brani!

Offline MarMar

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 265
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Split
Odg: Windows 10
« Odgovori #9 u: Srpanj 07, 2016, 07:03:04 prijepodne »
Planiram transfer sa sedmice na desetku, ali nikako da napravim taj sudbonosni korak.
Isplati li se i kakvo je stanje s podrškom?
Je li moguće SW dovesti u red? Imali li problema s padovima?
Sve vezano za ovu problematiku...
Prijedlozi i savjeti onih koji su taj korak napravili su dobrodošli.
Sredio na poslu kolegicama da se vrati sa desetke na sedmicu... Toliko o mom susretu  sa tim OS-om.
[/quote]

Znači ne prelaziti na desetku? Čuo sam od dosta ljudi da ima problema s njom, ali sam se nadao da su do sada riješili probleme.
Moram kupiti OS za službeni komp pa sam u problemu što uzeti, jedni govore 10-ku, drugi 8.1.
Nisam pametan, ne bih htio bacati lovu.
Za privatni me nije briga, ako mi se ne svidi, ima torrenta  ;D

Offline Josip

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 318
  • Spol: Muški
  • Kad si siguran... Provjeri još jednom!!!
  • Lokacija: Split
Odg: Windows 10
« Odgovori #10 u: Srpanj 07, 2016, 09:38:34 prijepodne »
A tako ti je to moj Mare.... nekom valja nekome ne... ja sam već mjesec dana na 10ki i zadovoljan sam tako je bilo i sa osmicama... svi su ih pljuvali a meni su bile sasvim OK
Mislim da se nećeš zajebat ako uzmeš 8.1 ili 10

Offline MarMar

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 265
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Split
Odg: Windows 10
« Odgovori #11 u: Srpanj 07, 2016, 09:48:39 prijepodne »
A tako ti je to moj Mare.... nekom valja nekome ne... ja sam već mjesec dana na 10ki i zadovoljan sam tako je bilo i sa osmicama... svi su ih pljuvali a meni su bile sasvim OK
Mislim da se nećeš zajebat ako uzmeš 8.1 ili 10

Kakav si za odraditi frendu instalaciju?
Ti donesi ruke ja ću pivo  ;D

Offline Josip

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 318
  • Spol: Muški
  • Kad si siguran... Provjeri još jednom!!!
  • Lokacija: Split
Odg: Windows 10
« Odgovori #12 u: Srpanj 07, 2016, 11:13:59 prijepodne »
A tako ti je to moj Mare.... nekom valja nekome ne... ja sam već mjesec dana na 10ki i zadovoljan sam tako je bilo i sa osmicama... svi su ih pljuvali a meni su bile sasvim OK
Mislim da se nećeš zajebat ako uzmeš 8.1 ili 10

Kakav si za odraditi frendu instalaciju?
Ti donesi ruke ja ću pivo  ;D
Nije problem samo reci koji će OS... ako je za kućnu uporabu ja bi tu stavio win 7
e jedino sada s vremenom ne znam kako stojim ovih dana... sada idem na ekonomski faks vidit za neki posa

Offline MarMar

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 265
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Split
Odg: Windows 10
« Odgovori #13 u: Srpanj 07, 2016, 11:52:44 prijepodne »
A tako ti je to moj Mare.... nekom valja nekome ne... ja sam već mjesec dana na 10ki i zadovoljan sam tako je bilo i sa osmicama... svi su ih pljuvali a meni su bile sasvim OK
Mislim da se nećeš zajebat ako uzmeš 8.1 ili 10

Kakav si za odraditi frendu instalaciju?
Ti donesi ruke ja ću pivo  ;D
Nije problem samo reci koji će OS... ako je za kućnu uporabu ja bi tu stavio win 7
e jedino sada s vremenom ne znam kako stojim ovih dana... sada idem na ekonomski faks vidit za neki posa

Kućni mi je na sedmici, ali počeo me malo zajebavat pa ni sam nisam pametan šta da radim.
Za posao moram kupiti desetku pa se onda čujemo.
Imali li 8.1 besplatni upgrade na desetku ako mi s vremenom dođe da se prebacim? Ako ima, možda bi to bila najbolja opcija za kupovinu.
Ima li tko koju pametnu na ovu temu?

Offline Josip

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 318
  • Spol: Muški
  • Kad si siguran... Provjeri još jednom!!!
  • Lokacija: Split
Odg: Windows 10
« Odgovori #14 u: Srpanj 07, 2016, 12:16:25 poslijepodne »
A tako ti je to moj Mare.... nekom valja nekome ne... ja sam već mjesec dana na 10ki i zadovoljan sam tako je bilo i sa osmicama... svi su ih pljuvali a meni su bile sasvim OK
Mislim da se nećeš zajebat ako uzmeš 8.1 ili 10

Kakav si za odraditi frendu instalaciju?
Ti donesi ruke ja ću pivo  ;D
Nije problem samo reci koji će OS... ako je za kućnu uporabu ja bi tu stavio win 7
e jedino sada s vremenom ne znam kako stojim ovih dana... sada idem na ekonomski faks vidit za neki posa

Kućni mi je na sedmici, ali počeo me malo zajebavat pa ni sam nisam pametan šta da radim.
Za posao moram kupiti desetku pa se onda čujemo.
Imali li 8.1 besplatni upgrade na desetku ako mi s vremenom dođe da se prebacim? Ako ima, možda bi to bila najbolja opcija za kupovinu.
Ima li tko koju pametnu na ovu temu?
Dogovorit ćemo se
Ja sam imao piratsku 7icu i ponudio mi upgrade na 10ku orginal haha
E sad koliko će trajat pitaj Boga

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk


Offline james

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 185
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zadar
Odg: Windows 10
« Odgovori #15 u: Srpanj 07, 2016, 16:57:07 poslijepodne »
Ja sam imao originalnu sedmicu pa je isao besplatan upgrade na desetku.Ako mislis to napraviti,bilo bi dobro u slijedecih petnaestak dana,akcija im je do 25.7. ili tako nesto.

Sent from my SM-G920I using Tapatalk

Moja žena je najbolji golman na svitu, sve živo mi brani!

Offline MarMar

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 265
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Split
Odg: Windows 10
« Odgovori #16 u: Srpanj 07, 2016, 17:12:32 poslijepodne »
Ja sam imao originalnu sedmicu pa je isao besplatan upgrade na desetku.Ako mislis to napraviti,bilo bi dobro u slijedecih petnaestak dana,akcija im je do 25.7. ili tako nesto.

Sent from my SM-G920I using Tapatalk

Nije mi greda zato što je razlika u cijeni sedmice, osmice i desetke 50-ak kuna. Mislim da ću ipak uzet desetku.
Očekuj pilanje preko poruka ako zapnem  :smfor (6):

Offline james

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 185
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zadar
Odg: Windows 10
« Odgovori #17 u: Srpanj 07, 2016, 17:17:30 poslijepodne »
Nema frke,samo daj he,he!Mislim da nece biti frke,ovo ide ful lagano,i upgrade i cista instalacija,jedino tribas biti spojen na net.

Sent from my SM-G920I using Tapatalk

Moja žena je najbolji golman na svitu, sve živo mi brani!

Offline MarMar

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 265
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Split
Odg: Windows 10
« Odgovori #18 u: Srpanj 08, 2016, 12:41:26 poslijepodne »
Naručena desetka, dolazi u ponedjeljak   :chickdance:

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7219
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Windows 10
« Odgovori #19 u: Srpanj 08, 2016, 14:54:03 poslijepodne »
Naručena desetka, dolazi u ponedjeljak   :chickdance:

onda će SW da radi kao podmazan  :happy2:

Offline MarMar

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 265
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Split
Odg: Windows 10
« Odgovori #20 u: Srpanj 08, 2016, 17:15:25 poslijepodne »
Naručena desetka, dolazi u ponedjeljak   :chickdance:

onda će SW da radi kao podmazan  :happy2:
Nadajmo se   :smfor (6):

Offline JoxerTM

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 683
  • Spol: Muški
Odg: Windows 10
« Odgovori #21 u: Srpanj 11, 2016, 17:37:47 poslijepodne »
Ako se pod SW se misli na Subtitle Workshop, onda ću potvrditi da radi uredno na win10. Barem onaj dio koji meni treba, a taj je uštimat vrijeme na titlovima, ebga, ja sam jedan od onih koji ne prevode... :(

Za ffdshow, klite, shark is ostale "codechell neizbježan" pakove ne mogu ništa potvrditi - te stvari ne idu odavno na moj PC (razlog: pored VLC ne želim ništa drugo).

Offline Jethro

  • Samo te gledam!
  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 31
  • Spol: Muški
  • Staro Gunđalo
  • Lokacija: BJ
Odg: Windows 10
« Odgovori #22 u: Srpanj 15, 2016, 15:21:03 poslijepodne »
Za sve nedoumice oko Subtitle WorkShopa i Windowsa 10.
Stalno čitam da nema slike i da su to opaki problemi. Nekidan sam napravio "čistu" instalaciju Windowsa 10 x64.
Kako od pamtivjeka koristim Media Player Clasic - Home Cinema instalirao sam ga u sklopu K-Lite paketa.
Nakon toga sam instalirao Subtitle Workshop 6.0b. (naravno da si nisam s prijašnje instalacije prebacio skripte i podešenja jer sam malo "bedast" ponekad.)
Uglavnom, kad se pokrene SW jedna od najbitnijih stvari je Kliknuti na "ekran" videa desnim klikom miša i odabrati opciju Video Renderer i sa default prebaciti
na VMR9. Jedino tako SW možete nagovoriti da vam prikaže sliku.

Ako sam petljavo objasnioi ne shvaćate što sam nadrljao, pišite, pa ću pokušati drugačije ;)

Offline JoxerTM

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 683
  • Spol: Muški
Odg: Windows 10
« Odgovori #23 u: Srpanj 15, 2016, 21:51:30 poslijepodne »
Odlično si objasnio, kvaka je što jednako kao i stari Subtitle Workshop 2.51, i ovaj "novi" 6.0b kad oćeš preview od mp4 ili mkv te otpili i veli "not a video file".
Ukoliko ne staviš codec pack. Neki. Po vlastitom izboru. Bez obzira odabrao ti video renderer default ili WM9.

To nema veze s windows 10 doduše, sam sam sebi zabranio stavljat codec packove na računalo jer sam jednom završio da umjesto filma/serije gledam u crni ekran i pomoći nije bilo bez reinstalacije windowsa:
https://en.wikipedia.org/wiki/DirectShow#Codec_hell

Ne znam, valjda je ekipi problematično bilo za preview koristiti player kojem ne trebaju codec packovi (VLC).

Ali i dalje velim, Subtitle Workshop radi na windows10. Ne može ne radit. :)
« Zadnja izmjena: Srpanj 15, 2016, 22:14:07 poslijepodne od JoxerTM »

Offline Jethro

  • Samo te gledam!
  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 31
  • Spol: Muški
  • Staro Gunđalo
  • Lokacija: BJ
Odg: Windows 10
« Odgovori #24 u: Srpanj 17, 2016, 23:44:51 poslijepodne »
E, tu se moramo složiti da se prestajemo slagati. Za "codec hell" je kriv korisnik koji se natječe u klikanju next-next-next-finish/close bez da išta pročita jer mora raditi po defaultu, pa i ako ne radi, ne makne prvi a instalira drugi codec. Imam takve "mušterije" od početaka računalstva. Kad je riječ o Subtitle Workshopu, sve verzije su još uvijek zastarjele. Imaju puno "lošeg i prljavog" koda. Previše toga nije definirano, postoje problemi s Administratorskim ovlastima koje su "novost" i slično..
Tko se zna pozabaviti problematikom rješava sliku, zvuk i konfiguriranje prilično brzo.

Offline JoxerTM

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 683
  • Spol: Muški
Odg: Windows 10
« Odgovori #25 u: Srpanj 19, 2016, 21:04:46 poslijepodne »
Naravno da ćemo se prestati slagati.
Šifra: Freelancer.
Bilo koji (ondašnji doduše) codec pack instaliran i zvuk ne valja, prekida se. Next-finish ili bez next-finish.

Krivac nije autor codec packa, nije ni korisnik, krivac je Microsoft sa općenito debilnom idejom da se codec prepisuje preko postojećeg bez ikakvog pitanja.
Pa zato VLC, a sve drugo radi bez greške.

Zašto je Subtitle Workshop ostao na starom kodu i bez novih ideja neam pojma.

Offline BlackQ

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 28
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: S raznih strana, uglavnom Zg
Odg: Windows 10- Pomagajte drugovi, hoću da se ubijem... itd.
« Odgovori #26 u: Kolovoz 31, 2016, 16:33:12 poslijepodne »
Kako su neki već imali prilike primijetiti - ne znam pisati ukratko, pa molim za malo strpljenja i pomoć. :please:

Elem, nakon 2-3 mjeseca natezanja oko kupovine novog kompa (staro, vjerno kljuse koje je deceniju galopiralo na WinXP nakon kratke i ? bolesti - krepaše naglo), napokon sam prekjučer donesla doma novo čudo: HP laptop od kojih 1,500 € (ne bi smio bit bofl; a bome sam i poslušala Velenovu preporuku - nisam uzela crni, nego srebrni, da se manje vidi prašina  :smfor (6): ;)), s - muko moja - predinstaliranim Windowsima 10 (Home, x64). Kukanje o Win10 i tendenciji MSofta da ti gura nos u šupak svakom mogućom prilikom za sada preskačem...

BTW, ova 2-3 mjeseca međuvremena sam se služila s kompom od ćaleta, na kojem su Win 7 - i tu sam se snalazila bez većih problema, što se tiče SW-a i nikakvih što se tiče sveg ostalog. (jes' da .mkv video nije pokazivao sliku, ali je išao zvuk, neki avi fajlovi su rušili SW... ali uglavnom sam mogla koristiti program.)

Da se vratim na temu... Dakle, donijela laptop doma, odradila osnovne postavke što me pitalo, te krenuh instaliravati programe prema hitnosti (subjektivno gledajuć).

1) Firefox. - ok, radi.
2) VLC player - radi.
3) SUBTITLE WORKSHOP - NEĆE SE INSTALIRATI! Niti jedna verzija, ni 6.0, ni a ni b.
Pokrenem instalaciju, pa mi javlja grešku "Error opening file for writing" - i da biram "Abort" "Ignore" ili "Retry". Nijedna od te tri varijante ne nastavlja instalaciju.

Onda sam skinula "PACKAGE" verziju, nekako je raspakirala i jednostavno pejstala u Program Files. Sad se SW otvara, mogu vidjeti tekst titla (i povezati SW sa .srt, .sub... fajlovima, npr. da mi iz WinExplorera otvara titl), ali
u SW-u ne mogu otvoriti nijednu vrstu videa (tj. mp4, mkv i avi).  Kaže da mp4/mkv/avi "nisu validni video fajlovi" (aren't valid video files). Dakle, efektivno ne mogu ni provjeriti odgovaraju li skinuti titlovi nekoj verziji koja nije navedena, porihtati vrijeme na titlovima... apsolutno ništa što zahtijeva puštanje videao unutar SW-a.

Sjetila sam se u settingsima staviti VLC kao vanjski player... jesam li možda nešto zaboravila?

Nisam instaliravala nikakve kodeke, nemam pojma kako to šljaka s Win10 - jesu li uključeni (kao što su mi natrpali gomilu nepotrebnih pizdarija) ili moram sama skinuti npr. K-Lite (tj. prije sam stavljala neku K-Full verziju, ili kako se već zvaše, "sa svim začinima")?

Šta da radim, upomooooć!
Jethro, Veleno...  :smfor (2):

                                                P.S. Kvragu Win10 i ko ih izmisli!
Not to be taken too seriously. ;)

Offline UploaderBD

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 160
  • Spol: Muški
Odg: Windows 10
« Odgovori #27 u: Kolovoz 31, 2016, 17:18:10 poslijepodne »
Naravno da i na windows 10 moras imati kodeke , preporuka , zadnja verzija k lite mega codec packa u kombinaciji sa gom playerom kod mene guta sve formate provereno.

Offline BlackQ

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 28
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: S raznih strana, uglavnom Zg
Odg: Windows 10
« Odgovori #28 u: Kolovoz 31, 2016, 18:13:06 poslijepodne »
Naravno da i na windows 10 moras imati kodeke , preporuka , zadnja verzija k lite mega codec packa u kombinaciji sa gom playerom kod mene guta sve formate provereno.

OK, hvala. A jel trebam prethodno micati išta što je došlo s Windowsima 10? Možda prvo obrisati SW iz Program Filesa (pa ga vratiti kad stavim kodeke), deinstalirati VLC... išta takvog?

Na kraju, koji bi vrag mogao biti odgovoran za to što ne mogu instalirati SW putem instalera, nego moram ubacivati Package verziju u Program Files?
 ˇ ˇ ˇ
(isti postupak kao nekih davnih dana, na poslu, kad sam "mudro" skužila kako zajebati/zaobići administratorske privilegije za instalaciju programa, eda bih se mogla igrati Heroes ili Age of Empires i sl. igrice - naravno, v1 ili v2 - umjesto raditi; sram me bilo. Doduše, nije uspijevalo sa svim igricama, al s dovoljno njih da nisam morala ovisiti o pasijansu i minesweeperu za gubljenje vremena)
Not to be taken too seriously. ;)

Offline UploaderBD

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 160
  • Spol: Muški
Odg: Windows 10
« Odgovori #29 u: Kolovoz 31, 2016, 18:14:32 poslijepodne »
Ne treba nista da uninstaliras ako nisi neke kodeke instalirala , znaci samo k lite mega codec pack i onda bi trebalo da sve sljaka bez problema sto se tice video fajlova