Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Catastrophe  (Posjeta: 23160 puta)

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Catastrophe
« Odgovori #30 u: Travanj 09, 2019, 13:14:41 poslijepodne »
moja cerka ima cerebralnu paralizu.
rob:
sjajno.
dobra sezona, na pola sam. nema kod njih dvoje uvijanja, samo pickaranje.
e da, jos uvjek mu memorisana na tel kao sharon london sex, ahahahahahahhaha! vrrrrrh!
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Catastrophe
« Odgovori #31 u: Travanj 18, 2019, 13:10:10 poslijepodne »
dobra sezona, mada imam utisak da su mogli bar jos jednu izbacit, ali mozda bolje sto su zavrsili.
onaj kraj me zaledio.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Rulic

  • Gost
Odg: Catastrophe
« Odgovori #32 u: Svibanj 19, 2019, 01:07:01 prijepodne »
I dobro je da je završilo. Kao u svim serijama dijete se začne, rodi i onda lagano "nestane" jer ga scenaristi ne mogu uklopiti u radnju. Šteta što nisu napravili bolji hommage za Carrie Fisher. Samo su je proglasili mrtvom na kraju serije.

Offline Ivan

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 2688
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Shop Around The Corner
Odg: Catastrophe
« Odgovori #33 u: Svibanj 19, 2019, 07:47:25 prijepodne »
ovdje su govorili i o djeci i Carrie...

English transcripts? Where we're going, we don't need english transcripts.

Offline Dacha Leskovac

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 20
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Leskovac
Odg: Catastrophe
« Odgovori #34 u: Kolovoz 13, 2019, 02:25:47 prijepodne »
Stigao sam do druge epizode trece sezone i mogu da kazem da je ovo jedna od najboljih serija koje sam odgledao u zivotu... Rob i Seron su najduhovitiji televizijski par. Cak i one najmracnije teme, obojene su britanskim humorom. Nadam se da serija nastavlja u istom ritmu sve do finala...

Offline MMarko

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 23
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Catastrophe
« Odgovori #35 u: Kolovoz 15, 2020, 11:09:50 prijepodne »
Solidna serija.
Mrvicu je teško pravedno ocijeniti jednu vrlo realističnu i odmjerenu seriju, u istoj kategoriji s nekim epskim temama poput kriminalistike, SFa, fantasyja, povijesnih drama ili naglašenih komedija.
Što hoću reći, nekako smo naviknuti da serije predstavljaju nešto toliko izvan uobičajenog, da je ili u potpunosti nemoguće, ili je stvarnost toliko iskarikirana (da je opet nemoguća), da je pravo osvježenje kada naletiš na ovako nešto. I onda zapravo kada razmisliš, koliko je puta teže napraviti nešto realistično bez svih tih pomoćnih trikova, a da i dalje funkcionira kao serija za sebe i da je dovoljno zanimljiva publici.
Tako da u tom smislu ova serija baš briljira i jako dobro to iskorištava.
Jednostavna, životna, s odličnom dinamikom glavnog para, s epizodama prožetim dosjetkama koje te na momente nasmije ili natjera da se zamisliš.
Isto tako sve prednosti koje sam naveo mogu biti ujedno i nedostatak, ako gledatelj nema takva očekivanja od serija.
Rekao bih da sam ja negdje između.

Offline gojkosp

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 22
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zemun
Odg: Catastrophe
« Odgovori #36 u: Listopad 16, 2020, 15:10:48 poslijepodne »
Kao i obično sam za ovu seriju čuo na ovom forumu,pa rekoh da probam.Ispade da je nešto najbolje koje sam skoro gledao.
Sinoć smo supruga i ja odledali celu prvu sezonu i normalno sam skinuo i ostale serijale.Znači njih dvoje su carevi,a i ostatak ekipe je odličan.Hvala svima.za preporuku.

Supruga i ja gledamo zajedno,pogledali 3. sezonu,i još uvek drži pažnju.Svaka čast.
Inače hvala Ivanu na prevodima.

Offline choosie

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 48
  • Spol: Muški
  • Don't follow leaders, watch the parkin' meters!
  • Lokacija: Rijeka, Hrvatska
Odg: Catastrophe
« Odgovori #37 u: Studeni 15, 2020, 12:25:31 poslijepodne »
Baš jedna slatka, lijepa, topla, duhovita serija.. pogledao sam sve sezone, ne bih izdvajao nijednu, meni su nekako
i bile kao da gledam jednu dugačku sezonu, bez pada u kvaliteti..
Sharon Horgan je urnebesna i samo zbog nje namjeravam pogledati i seriju This Way Up...