Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Criminal Minds  (Posjeta: 8583 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Online bilja

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 5057
  • Spol: Ženski
  • cica ubica :)
  • Lokacija: Cicely, Alaska
Criminal Minds
« u: Srpanj 17, 2017, 08:55:10 prijepodne »

Potpuno drugačiji pristup dobro poznatoj temi rešavanja zločina. Za razliku od mnoštva serija ovog žanra, “Zločinački umovi” je serija koja se umesto dokazima bavi psihologijom i sociologijom, tačnije umesto samog dela analizira počinioca.
Radi se o elitnoj  ekipi FBI stručnjaka za analizu profila najvećih serijskih ubica Amerike. Njihov zadatak je da predvide sledeći potez, pre nego što ubica ponovo napadne. Ovi stručnjaci izučavaju ponašanje zločinca, trude se da otkriju njegove motive i namere i na taj način sužavaju listu osumnjičenih. Oni su poslednja nada FBI-a…




Godina: 2005.
Mreža: CBS
Žanr: kriminalistički
Glumci: Matthew Gray Gubler, Kirsten Vangsness, A.J. Cook, Thomas Gibson, Shemar Moore, Joe Mantegna, Paget Brewster




Offline dean.winchester

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 591
  • Spol: Muški
  • I don't care much for apologies.
  • Lokacija: Sarajevo
Odg: Criminal Minds
« Odgovori #1 u: Srpanj 17, 2017, 15:00:42 poslijepodne »
Dobra je serija, sviđa mi se analiziranje zločinaca, njihovog ponašanja, općenito sklapanje profila i timski rad. Moram priznati da mi je Gideon ( Mandy Patinkin) nedostajao u kasnijim epizodama, ali je David Rossi ( Joe Montagna ) dostojna zamjena za njega. Ne ističe se niko od likova, mada mi je uvijek bio zanimljiv odnos Morgan - Garcia. Aaron, Reid, JJ su takođe odlični likovi. Posebno su mi zanimljivi uvijek početak i kraj kad citiraju neke 'velikane.' Preporuka.
Reality is almost always wrong.

Online bilja

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 5057
  • Spol: Ženski
  • cica ubica :)
  • Lokacija: Cicely, Alaska
Odg: Criminal Minds
« Odgovori #2 u: Srpanj 17, 2017, 15:47:48 poslijepodne »
Vukmar & dvkv će postavljati odlične titlove, pa ko voli neka pogleda ili obnovi gradivo.  :smfor (26):

Offline vukmar

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 115
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd, Srbija
Odg: Criminal Minds
« Odgovori #3 u: Srpanj 18, 2017, 00:01:02 prijepodne »
Sjajne ova treća sezona, dosta se sećam al ima i nečega što ne..
Dobar prve dve epizode, tad im je otišao Patinkin i to kako je otišao baš su dobro odradili..

A 3x08 mi je u top pet epizoda serije, ima sve..
zanimljiv slučaj, plus onaj reveal i cliffhanger.. vrhunska epizoda..

Offline dean.winchester

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 591
  • Spol: Muški
  • I don't care much for apologies.
  • Lokacija: Sarajevo
Odg: Criminal Minds
« Odgovori #4 u: Srpanj 18, 2017, 00:20:18 prijepodne »
I ja sam fan Criminal Mindsa, ali moram priznati da nisam pogledao sezonu u kojoj su otišli Thomas Gibson i Shemar Moore, ne znam kako izgleda bez njih.
Reality is almost always wrong.

Offline NYC

  • Razina 0
  • Postova: 17
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Criminal Minds
« Odgovori #5 u: Rujan 16, 2017, 23:44:59 poslijepodne »
Meni je ok serija pratim i dalje mozda ovu poslednju sezonu nisam ispratio kao ove pre ali je i dalje ok i novi glumci su dobri ali mi je bolja postava iz ranijih sezona.

Offline katarina.petrovic

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 25
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: Aleksandrovac
Odg: Criminal Minds
« Odgovori #6 u: Svibanj 22, 2018, 13:57:54 poslijepodne »
Dobra serija. Kao i u drugim serijama menjali su se glumci ali ipak posle par epizoda privikavanja na nove i nije tako lose.

Offline Super Sy

  • Razina 0
  • Postova: 8
  • Spol: Muški
  • Lokacija: sarajevo
Odg: Criminal Minds
« Odgovori #7 u: Srpanj 14, 2018, 10:32:37 prijepodne »
Po meni, prve sezone su odlične, kasnije su pošto se mijenjali glumci mijenja se malo i kvalitet ali i dalje dosta dobra serija, drži pažnju, napetost., hvala prevodiocu.

Offline dean.winchester

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 591
  • Spol: Muški
  • I don't care much for apologies.
  • Lokacija: Sarajevo
Odg: Criminal Minds
« Odgovori #8 u: Siječanj 13, 2019, 14:41:31 poslijepodne »
Obnovljeno za 15. sezonu, koja će ujedno biti i finalna. Imati će 10 epizoda.
Reality is almost always wrong.

Offline World92

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 64
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Criminal Minds
« Odgovori #9 u: Prosinac 21, 2020, 12:48:19 poslijepodne »
Pored CSI Las Vegas, meni jedna od omiljenih krimi serija. Zao mi je sto su otkazali, ali mislim da je doslo vreme da se stane i to posle 15 godina snimanja. Sto se tice glumaca, moje misljenje je da su kroz celu seriju bili odlicni glumci, prvenstveno ovi glavni glumci iako su se smenjivali tokom godina. Sto se tice one prve zamene Gidiona, nije mi zao jer je Joe Mantegna odlican glumac i lepo je odigrao, i vise mi se svidja kao glumac. Shemar Moore je otisao par sezona pre kraja serije, ali je nastavio da igra u SWAT, koju gledam i njega mi nije bilo zao. Jedino mi bilo zao Thomas Gibson-a, bas je vrhunski odigrao vodju tima, a sto se tice zenskog dela, sve su odlicno odigrale, iako su se i one manje vise smenjivale.