Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Koliko/koje serija/e trenutno gledate  (Posjeta: 373316 puta)

0 Članova i 11 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Eadnp

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 594
  • Spol: Muški
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1050 u: Prosinac 07, 2020, 00:28:52 prijepodne »
Ja sam ova dva dana vikenda gledala The Undoing. Složila bih se sa Eadnpom u vezi s Hjuom Grantom: odličan izbor.
Spoiler: prikaži
Tokom prvih pet epizoda nisam mogla da se odlučim da li stvarno loše glumi ili se loše pretvara da je nevin, tako da me kraj nije mnogo iznenadio. Nikol mi je bila standardno dobra, ali Donald je fenomenalan.  S obzirom da je u pitanju mini serija, vredi odvojiti šest sati i pogledati je.  :smfor (26):

što reče jedna moja stara drugarica- najjednostavnije je nekada i najbolje ;D

Offline zuza

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 272
  • Lokacija: Srbija
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1051 u: Prosinac 10, 2020, 19:51:55 poslijepodne »
Ja sam sinoc odgledala do kraja The undoing i odusevila sam se,a Grant je naravno zakon,kao i Nikol.I ne znam zasto se neki iscudjavaju kako Grant igra,kao on stalno igra u tra la la filmovima,koliko znam kazu i glumci da je najteze nasmejati ljude,a njemu to polazi za rukom godinama,pa zasto  onda ne bi dobro odigrao ovakav lik.

Offline godm

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 403
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Porto Re
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1052 u: Prosinac 13, 2020, 11:40:59 prijepodne »
Zavrsavam seriju El robo del siglo,prevedenu kao Pljacka veka ,a radjena je prema istinitom dogadjaju o pljacki Drzavne banke Kolumbije ,najvecoj pljacki proslog veka u kojoj nije ispaljen ni jedan metak niti je ko stradao.Nije losa serija ,ali kada je uporedim sa La casa de papel nije mi to bas tako dobro,al nije lose pogledati,kad nemas sta da radis
Niko nije stradao tokom pljačke u Kolumbiji?!  :thspaz
Onda nije moguće da je po istinitom događaju.  :unsure



Nitko nije stradao tokom pljačke ali sve su oni to nadoknadili poslije , pa ipak je to Kolumbija.
Meni je nevjerovatno da su oni sa toliko peha uopće uspjeli izvesti pljačku.
Kad se sjetim već na početku nisu mogli ući sa vozilom... itd. ne smijem pričat bude me Kat oprala bez vode i sapuna. :smfor (10):
da su virus nazvali Hajduk ne bi nikad ušao u  Evropu

Offline Nada.Di

  • Razina 0
  • Postova: 19
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: Beograd, Srbija
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1053 u: Prosinac 14, 2020, 09:40:37 prijepodne »
I ja zavrsila The Undoing, i ostavila me prilicno ravnodusnom, ne umem cak ni da objasnim zasto. Nesto se nisam sazivela sa likovima, i ni prema kome nisam osetila dovoljno.ni simpatije ni empatije. Nije mi bila ni dovoljno uzbudljiva. Nije mi bila ni losa, da prestanem da je gledam, ali nigde odusevljenja.

Offline bebapecic

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 418
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: Beograd,Srbija
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1054 u: Prosinac 17, 2020, 22:52:31 poslijepodne »
Nova sezona Expanse
https://www.imdb.com/title/tt3230854/
Za one koji vole zanr: vratila se serija onako baš raskošno.CGI,fotografija,prica za 10. :smfor (26):

Offline ikovacevic

  • Razina 0
  • Postova: 12
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1055 u: Prosinac 21, 2020, 13:21:51 poslijepodne »
Gledam finsku seriju "Senke" i australijsku "Rake". Po završetku te finske serije (8 epizoda) gledaću drugu sezonu takođe finske serije "Sorjonen" ("Bordertown"). Nisam posebno ljubitelj finskih serija, koje su sasvim prosečne, već se tako desilo da nalete jedna za drugom. "Rake" je iskorak iz žanra koji gledam, ali je dobra da preseče i po neki put nasmeje.

Offline zuza

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 272
  • Lokacija: Srbija
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1056 u: Prosinac 24, 2020, 21:45:29 poslijepodne »
Zavrsavam seriju Cetiri vencanja i sahrana,odmaram mozak i bas mi prija.Pa komentari tipa od kultnog filma do lose serije me bas nisu dotakli,mora covek i malo da gleda nesto bez koriscenja mozga i emocija,posle Ruske Epidemije mi je to bas trebalo

Offline bascelik

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Srbija
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1057 u: Prosinac 25, 2020, 21:41:32 poslijepodne »
Ja sam upravo završio treću sezonu Deuthschland 89. Odlična serija, mada je ova treća sezona bila malo slabija, ali sasvim pristojno za gledanje. Nije teška i bolesna kao Babilon Berlin (a nije ni bolja), ali je sasvim solidna

Offline zuza

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 272
  • Lokacija: Srbija
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1058 u: Prosinac 27, 2020, 15:18:15 poslijepodne »
Sad gledam seriju Bridgerton,ko je voleo Downton Abbey volece i ovu seriju,radnja se odvija u Engleskoj pocetkom 19. veka,odlicna za povratiti raspolozenje.

Offline SubsMasta

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 132
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1059 u: Prosinac 28, 2020, 13:42:38 poslijepodne »
Nakon Hannibala žena i krenuli na Narcos. Već nam je jako dugo na listi i evo konačno došlo na red. Dvoumili smo se hoćemo li Sherlock ili Narcos, ali žena je odabrala ovo drugo.

Offline ikovacevic

  • Razina 0
  • Postova: 12
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1060 u: Prosinac 28, 2020, 19:55:47 poslijepodne »
Odustao sam privremeno od finske serije "Sorjonen" i počeo srpsku seriju "12 reči". Posle prve epizode utisak je povoljan. Za početak glumci umeju da izgovaraju teskt što nije uvek slučaj sa ex-yu serijama. Npr. srpska serija "Močvara" je bila izuzetno teška za slušanje jer neki glumci nisu na akademiji naučili dikciju. Pogotovo glavni lik. Slično i u HBO seriji "Success" gde Uliks Fehmiu i Tara Thaller mumlaju, šušte, krkljaju gutaju glasove i cele reči tako da su upropastili seriju koja ima dobru priču, dobro profilisane likove i odličnu režiju. kao da nisu ni pročli pred neke glumačke škole. HBO produkciju to mnogo ne uzbuđuje jer svuda, osim u ex-yu, emituju sa titlom. U "12 reči" jasnoća govora nije baš odlična ali se može gledati a zaplet posle prve epizode obećava.

Offline zuza

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 272
  • Lokacija: Srbija
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1061 u: Prosinac 28, 2020, 20:10:42 poslijepodne »
Odustao sam privremeno od finske serije "Sorjonen" i počeo srpsku seriju "12 reči". Posle prve epizode utisak je povoljan. Za početak glumci umeju da izgovaraju teskt što nije uvek slučaj sa ex-yu serijama. Npr. srpska serija "Močvara" je bila izuzetno teška za slušanje jer neki glumci nisu na akademiji naučili dikciju. Pogotovo glavni lik. Slično i u HBO seriji "Success" gde Uliks Fehmiu i Tara Thaller mumlaju, šušte, krkljaju gutaju glasove i cele reči tako da su upropastili seriju koja ima dobru priču, dobro profilisane likove i odličnu režiju. kao da nisu ni pročli pred neke glumačke škole. HBO produkciju to mnogo ne uzbuđuje jer svuda, osim u ex-yu, emituju sa titlom. U "12 reči" jasnoća govora nije baš odlična ali se može gledati a zaplet posle prve epizode obećava.
U Mocvari mumla samo Goran Bogdan,kao sto je mumlao u Senkama nad Balkanom,zato nemam zivce da gledam film Otac,a sama serija i nije tako losa,nije doduse ni blizu Ubicama i Juznom vetru,ali ajde pogledala sam je do kraja,a spremam se i ja da pogledam 12 reci ,od ove serije i ocekujem vise zbog Viktora .

Offline Bon

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 1115
  • Spol: Muški
  • cinik
  • Lokacija: Srem
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1062 u: Prosinac 28, 2020, 22:55:56 poslijepodne »
Fear the Walking Dead  ne znam sve je polako izgubilo smisao, ovo sve nešto gledam po inerciji.
Kako ili zašto su unakazili tako dobru franšizu :)

Offline marijo

  • Razina 0
  • Postova: 2
  • Spol: Muški
  • Lokacija: slano
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1063 u: Siječanj 02, 2021, 19:32:22 poslijepodne »
Vikinge sam odgledo juče tj drugi dio šeste sezone, gledo sam Breaking Bad svih pet sezona, godinama sam se nakanjivo da je gledam pa sam napokon je odgledao nedavno u kompletu, drugu sezonu Warriorsa, dvije sezone Cobra Kai, odličnu detektivsku seriju Bosch, kao i petu sezonu Expansea upravo gledam.....

Offline serbianx

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 23
  • Spol: Muški
  • Lycka blommar ur sma enkla ting.
  • Lokacija: Novi Sad
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1064 u: Siječanj 03, 2021, 18:56:38 poslijepodne »
Ja sam sinoc odgledala do kraja The undoing i odusevila sam se,a Grant je naravno zakon,kao i Nikol.I ne znam zasto se neki iscudjavaju kako Grant igra,kao on stalno igra u tra la la filmovima,koliko znam kazu i glumci da je najteze nasmejati ljude,a njemu to polazi za rukom godinama,pa zasto  onda ne bi dobro odigrao ovakav lik.


Slazem se, jedna od boljih serija ove godine. Zazeleo sam se tih limited serija koje se ne nastavljaju u nedogled. :D

Kao veliki ljubitelj naučne fantastike tek skoro sam odgledao Battlestar Galacticu i moram reći da sam propustio pravi dragulj ovog žanra.
Serija je ostavila takav utisak na mene da je sada ubrajam u jednu od najboljih, ako ne i najbolju televizijsku seriju na svojoj top listi.

Gledao sam Raised by Wolves koja me nije ostavila ravnodušnim, te se radujem drugoj sezoni.

Repriziram kultnu seriju LOST. Kao i vino, kako stari, sve je bolja.

Ja trenutno koristim praznike da ponovo pogledam Battlestar Galactica. Vrhunski SF, sve redje imam priliku da pogledam nesto kvalitetno. Raised mi je poceo odlicno ali sam do kraja sezone postao veoma skeptican kako ce se nastaviti prica u S02. Nadajmo se najboljem!

Trenutno se gleda Cobra Kai S03! :D

Offline serbianx

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 23
  • Spol: Muški
  • Lycka blommar ur sma enkla ting.
  • Lokacija: Novi Sad
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1065 u: Siječanj 04, 2021, 21:15:19 poslijepodne »
Cobra Kai s03 pogledana... Nisam odusevljen, ali nije ni lose. Poceo sam da gledam Your Honor  i mogu vam reci da je serija odlicna. Nisam izdrzao da izadju sve epizode pa sada moram da cekam (pogledao sam 5 ukupno). U medjuvremenu pogledah i The Stand (2020), ocekivao sam mnogo gore, meni je ovo podnosljivo. XD

Offline Eadnp

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 594
  • Spol: Muški
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1066 u: Siječanj 05, 2021, 01:17:42 prijepodne »
ma odličan je Cobra Kai kao i prve dvije sezone, niti bolje niti gore, izbindžaš ju u dahu, samo proleti.. valjda jedna od zabavnijih serija koja se pojavila zadnjih godina, malo odmora od silne političke korektnosti, evociranje nekih jednostavnijih vremena..
 ;D


Offline dean.winchester

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 591
  • Spol: Muški
  • I don't care much for apologies.
  • Lokacija: Sarajevo
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1067 u: Siječanj 05, 2021, 03:56:06 prijepodne »
Oscuro Deseo. Netflix-meksička thriller serija. Odavno nisam uživao u nekoj seriji kao što je to ova. Najgledaniji Netflix naslov van engleskog govornog područja. Stigao do 13. epizode u dan i pol. Misteriozna, napeta, vuce te da pogledas jos jednu epizodu. Ocjena na IMDB nije nesto posebno, ali vec odavno ne vjerujem stranici koja je Arrow ocijenila sa 7.5.  ;D
Reality is almost always wrong.

Offline serbianx

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 23
  • Spol: Muški
  • Lycka blommar ur sma enkla ting.
  • Lokacija: Novi Sad
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1068 u: Siječanj 06, 2021, 21:59:09 poslijepodne »
Iako ne gledam domace serije i filmove, pred novu godinu sam odlucio da skinem sve te trenutno popularne serije pa da vidim i ja kakvo je stanje u nasoj industriji.

Pogledao sam u protekle dve-tri nedelje: Senke na Balkanom s01 i s02, Kosti, Meso, Drzavni Sluzbenik s01 i s02, Besa i Tajkun, a ostala mi je jos Mocvara.

Od svega pogledanog mi se svidela glumacka ekipa u Mesu i Kosti-ma, ali ne toliko i sadrzaj.

Prvo mesto kao nesto sto mi se najvise svidelo - Tajkun, a odmah iz njega Besa. Ako sam neku propustio i mislite da je ok, pisite pa da stavim na listu.


Offline zuza

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 272
  • Lokacija: Srbija
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1069 u: Siječanj 07, 2021, 19:32:47 poslijepodne »
Vidis koliko su ukusi razliciti,meni je Tajkun totalno bez veze,ali zato Senke i Drzavni sluzbenik fantasticne.,Mocvara nebi bila losa da onaj Bogdan ne mumla,treba mu titl,Kosti i Meso se spremam da gledam ,ali mi treba raspolozenje za temu.Zigosani u reketu,pogotovu prva sezona su mi melem za dusu.Ako nisi gledao seriju Grupa , Dug moru  i Hrvatsku seriju Loza pokusaj meni su bile ok.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1070 u: Siječanj 07, 2021, 22:54:35 poslijepodne »
Cobra Kai
iskocilo, super. ja mnim dvije god. kako je druga zavrsila. gledace se.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline JoxerTM

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 684
  • Spol: Muški
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1071 u: Siječanj 08, 2021, 00:24:19 prijepodne »
Ne da je iskočilo nego su u njoj odmah i prijevodi.
Meni je na čekanju dok ne završim Sweet Home. Koja me, da budem iskren, i nije baš pretjerano oduševila.
Ideja dobra, izvedba također, glazba je samo takva (fejk mozart + warriors tema iz LoL-a), ali fali samraimijevski crni humor!

Offline Eadnp

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 594
  • Spol: Muški
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1072 u: Siječanj 08, 2021, 02:08:24 prijepodne »
Cobra Kai
iskocilo, super. ja mnim dvije god. kako je druga zavrsila. gledace se.
spičkao sam ju za dan, proleti ko ništa

Offline vesa73

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 66
  • Spol: Muški
  • Lokacija: krusevac
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1073 u: Siječanj 08, 2021, 09:21:58 prijepodne »
Pozdrav svima
odgledao za praznike odličnu seriju- No Man's Land -  https://www.imdb.com/title/tt8335218/?ref_=tt_mv_close
Serija prati rat u Siriji, francuz Antoan u potrazi za nestalom sestrom za koju misli da je mrtva, udružuje snage sa kurdskim ratnicama, i nbori se protiv ISIS-a, i putuje s njima po teritoriji pod okupacijom ISIS-a. Antoan na svom putu susreće i ratnice, špijune i nevine žrtve i pruža sliku događaja u Siriji i način na koji oni utiču na ceo svet.
Odličan scenarijo, dobra glumacka ekipa, meni bar nepoznata glumačaka ekipa ali izneli su seriju do kraja, preporuka za gledanje.

Offline Nada.Di

  • Razina 0
  • Postova: 19
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: Beograd, Srbija
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1074 u: Siječanj 08, 2021, 20:57:13 poslijepodne »
Ja koristim priliku sto u video klubu provajdera kablovske mogu da gledam sve sezone "The Last Week Tonight with John Oliver", satira na temu drustveno - politickih desavanja u USA. Sam John Oliver je Britanac (sto je naravno plus ako ste ljubitelj britanskog humora). Gledam sve sezone, od epizode do epizode, ne smeta mi sto su stare godinama! Koliko je samo duhovit i otrovan! Cisto uzivanje, i smeha do suza.

Offline serbianx

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 23
  • Spol: Muški
  • Lycka blommar ur sma enkla ting.
  • Lokacija: Novi Sad
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1075 u: Siječanj 08, 2021, 21:03:27 poslijepodne »
Zapoceo Alice in borderland. Pa to uopste nije lose, gledam na japanskom iako ima singornizacija na eng pa se malo mucim da ispratim titlove XD, ali vise volim da je to u originalu. Nisam gledao originalnu mangu pa nemam pojma koliko je dobro odradjeno, ako je neko gledao kazite da li i to da stavim na spisak. :D

Offline JoxerTM

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 684
  • Spol: Muški
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1076 u: Siječanj 08, 2021, 21:42:20 poslijepodne »
Misliš anime.
Napravljene su 3 epizode i na tome se stalo, nikad nije dovršen pa su ljudi koje je zainteresiralo morali čitati strip da vide što se kasnije događalo.
Live verzija će vjerojatno biti kompletna, ali trenutno mi se ne da upuštati u battle royale šeme pa će to čekati bolje dane.

Offline stefan456

  • Razina 0
  • Postova: 1
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Nis
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1077 u: Siječanj 09, 2021, 10:49:23 prijepodne »
Je l neko gleda seriju Pennyworth? Odlicna produkcija, gluma i prica (ako se izbaci iz konteksta batman-a).

Offline serbianx

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 23
  • Spol: Muški
  • Lycka blommar ur sma enkla ting.
  • Lokacija: Novi Sad
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1078 u: Siječanj 09, 2021, 21:14:47 poslijepodne »
Misliš anime.
Napravljene su 3 epizode i na tome se stalo, nikad nije dovršen pa su ljudi koje je zainteresiralo morali čitati strip da vide što se kasnije događalo.
Live verzija će vjerojatno biti kompletna, ali trenutno mi se ne da upuštati u battle royale šeme pa će to čekati bolje dane.

Nisam bas u toku sa tim zanrovima, pa sam vidim pogresio. Evo jos dve epizode pa kraj, imam primedbi - naravno, ali sve u svemu bas mi se dopada.

Znaci strip... Nadam se da ima na engleskom pa da i to prelistam cim se pruzi prilika. Nadam se da nece smoriti sa mnogo sezona i da ce imati neki prihvatljiv kraj. :)

Ja koristim priliku sto u video klubu provajdera kablovske mogu da gledam sve sezone "The Last Week Tonight with John Oliver", satira na temu drustveno - politickih desavanja u USA. Sam John Oliver je Britanac (sto je naravno plus ako ste ljubitelj britanskog humora). Gledam sve sezone, od epizode do epizode, ne smeta mi sto su stare godinama! Koliko je samo duhovit i otrovan! Cisto uzivanje, i smeha do suza.

Ja sam njega zavoleo jos u The Daily Show-u koji sam pratio godinam, a od kada je Oliver presao na HBO nisam propustio ni jednu epizodu. Fenomenalan.

Offline zuza

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 272
  • Lokacija: Srbija
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1079 u: Siječanj 11, 2021, 15:45:32 poslijepodne »
Odgledala sam dve sezone Francuske serije Les temoins,Francuzi kao Francuzi,sto se mene tice mogu da recituju Ringe ringe raja,ja cu da se odusevim,ali stvarno su mi super,apogotovu u drugoj sezoni Audrey Fleurot,otkida kako glumi .Ona mi se svidela i u Un village français i Engrenages.Ko voli dobre krimi price,dobru glumu nece pozaliti.