Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Tko o čemu, mi o serijama  (Posjeta: 1051422 puta)

0 Članova i 19 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline godm

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 403
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Porto Re
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2070 u: Srpanj 11, 2018, 14:29:14 poslijepodne »
Pojavila se je kompletna sezona ( 8 epizoda ), indijske serije SACRED GAMES u Netflix produkciji.
Trailer izgleda dobar,vjerovatno aktualna tema,teroristi ,bombe i slično.
Nisam podložan ocjenama na imdb ali serija je ocijenjena sa 9,4 od gotovo 10.000 ljudi a od toga 7000 dalo čistu desetku.
Mislim da to zaslužuje pažnju.
da su virus nazvali Hajduk ne bi nikad ušao u  Evropu

Offline groznim84

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 614
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2071 u: Srpanj 11, 2018, 16:32:34 poslijepodne »
Pogledao prvih 7 ep Legion-a nove sezone. Ne treba gledati vise od jedne ep dnevno, posle sanjam svasta nesto, hehehheh...  :smfor (24):

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2072 u: Srpanj 11, 2018, 16:59:15 poslijepodne »
E zamisi tvin piks novi, legion, westworld i leftovers da izkombinujes... mozak propo ka poslije exita.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.


Offline Bon

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 1115
  • Spol: Muški
  • cinik
  • Lokacija: Srem
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2074 u: Srpanj 12, 2018, 15:27:11 poslijepodne »
Mmm to meni ne deluje ništa ohrabrujuće. Ime P.Stewarta u ovom kontextu samo može da bude u funkciji odvraćanja pažnje. Znači dve stvari. Ili je serija u banani ili su ovo neke lažne vesti.

Sent from my GT-S7582 using Tapatalk


Offline godm

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 403
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Porto Re
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2075 u: Srpanj 13, 2018, 10:23:18 prijepodne »
"Zone Blanche" jel netko gledao, jel cemu?

Odlična. Malo mjesto u šumovitom dijelu gdje nema signala za mobitel ( ili je jako slab ), nema GPS. Šest puta više ubijenih nego u drugim dijelovima Francuske.
Imaju pravilo da kod punoljetnosti moraš provesti noć u šumi. Pravi triler sa elementima misterije.
Dosta onako mračna atmosfera,radnja se dosta dešava u šumi noću i još se pojavljuje rogato čudovište.
Vrijedno gledanja.
da su virus nazvali Hajduk ne bi nikad ušao u  Evropu

Offline Gataka

  • Razina 0
  • Postova: 9
  • Spol: Muški
  • Cinema is My World
  • Lokacija: Beograd
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2076 u: Srpanj 13, 2018, 18:45:38 poslijepodne »


Odlična. Malo mjesto u šumovitom dijelu gdje nema signala za mobitel ( ili je jako slab ), nema GPS. Šest puta više ubijenih nego u drugim dijelovima Francuske.
Imaju pravilo da kod punoljetnosti moraš provesti noć u šumi. Pravi triler sa elementima misterije.
Dosta onako mračna atmosfera,radnja se dosta dešava u šumi noću i još se pojavljuje rogato čudovište.
Vrijedno gledanja.
Obzirom da sam pogledao prve 2 epizode, i da zaista deluje obecavajuce, a kako i ne bi, kada su belgijanci umesali prste, zanima me da li si pogledao celu, ili ti je ovo sturi opis citan sa neta?!

Offline redhart

  • Razina 0
  • Postova: 13
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2077 u: Srpanj 13, 2018, 19:42:12 poslijepodne »
Ja sam odgledao pet epizoda, i dobra je. Naravno do kraja može da poentira i da bude odlična, a može i da se izbanalizuje, ali kako god bilo treba da se pogleda, vredi obzirom na mali broj kvalitetnih stvari. Dovršavam za viken, pa javljam konačan sud.

Offline Gataka

  • Razina 0
  • Postova: 9
  • Spol: Muški
  • Cinema is My World
  • Lokacija: Beograd
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2078 u: Srpanj 13, 2018, 20:24:37 poslijepodne »
Ja sam odgledao pet epizoda, i dobra je. Naravno do kraja može da poentira i da bude odlična, a može i da se izbanalizuje,
Ne znam koliko si upucen i koliko pratis francuske i belgijske, obziro, da je ovo zajednicka koprodukcija. male su sanse, skoro nikakve da se izbanalizuje.
Mrzi me da se ponavljam, ali mozda nisi citao ranije moje postovo o belgijanskim serijama, i na kontu svega napisanog do sada o njihovoj kinematografiji [ a udavio sam pisajuci  ;D], sanse su skoro nikakve da serija ma kraju ispadne losa.

Ako budem u krivu, banujte me na10 dana.



Offline godm

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 403
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Porto Re
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2079 u: Srpanj 14, 2018, 09:11:35 prijepodne »


Odlična. Malo mjesto u šumovitom dijelu gdje nema signala za mobitel ( ili je jako slab ), nema GPS. Šest puta više ubijenih nego u drugim dijelovima Francuske.
Imaju pravilo da kod punoljetnosti moraš provesti noć u šumi. Pravi triler sa elementima misterije.
Dosta onako mračna atmosfera,radnja se dosta dešava u šumi noću i još se pojavljuje rogato čudovište.
Vrijedno gledanja.
Obzirom da sam pogledao prve 2 epizode, i da zaista deluje obecavajuce, a kako i ne bi, kada su belgijanci umesali prste, zanima me da li si pogledao celu, ili ti je ovo sturi opis citan sa neta?!

Ovo su moje riječi,nema prepisivanja.
Serija pogledana do kraja i onda dana ocijena. Uvijek pogledam do kraja pa dam mišljenje.
Točno da belgijanci imaju prste jer u jednoj epizodi su dvoje glumaca iz serije La treve.
Do zadnje epizode nemožeš pogoditi tko je ubojica.
Biti će i druga sezona.
da su virus nazvali Hajduk ne bi nikad ušao u  Evropu

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2080 u: Srpanj 15, 2018, 21:59:36 poslijepodne »
malo preachera tj malo trece ep od trece sezone...
kakav crnjak sto je najdosadniji lik def. i centralni pored buljuka tako lijepo poremecenih osoba. ne veli se bezveze moze im ga bit... pa neka vam je.
inace, zadovoljan sam. prilicno atmosfericno sa par napusenih ispada. hey yo...
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2081 u: Srpanj 16, 2018, 14:21:56 poslijepodne »
Who is america  :sbowing_100-106
Nema granica coek. Nevjerovatno.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline groznim84

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 614
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2082 u: Srpanj 17, 2018, 09:47:46 prijepodne »
Zavrsio Legion. Sta reci za ovakvu seriju. Pocetak 11ep me je odusevio... Nadam se da ce biti treca sezona, tek je sad poelo da bude zanimljivo...

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2083 u: Srpanj 17, 2018, 11:13:09 prijepodne »
obnovljena je za trecu sezonu.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2084 u: Srpanj 17, 2018, 14:31:09 poslijepodne »
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline godm

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 403
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Porto Re
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2085 u: Srpanj 17, 2018, 17:56:08 poslijepodne »
Počela je 3.sezona serije Unforgotten. Klasična krimi serija britanske proizvodnje. Pomoću pronađenih starih kostiju, dnk analizom  riješavaju zločine stare više desetaka godina.Naravno treba pronaći i ljude ako su još živi.
da su virus nazvali Hajduk ne bi nikad ušao u  Evropu

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2086 u: Srpanj 18, 2018, 10:28:14 prijepodne »
Detroiters
https://www.imdb.com/title/tt4779762/
pogledah pilot cisto radi ovoga sema ricardsona jer briljira u veep a vidim da ide na komedi central. prilicno mlako sa mozda par smijesnih situacija, dvojac je ok, prica nije neka, ona standardna o probijanju omladine (valjda su tridesete nove dvadesete, ne znam) kroz taj okrutni zivot, pokusaj da se dostignu neke visine u svijetu (u ovom slucaju) advertajzinga... ono, klise samo takav ali dacu im sansu jos 2-3 ep.
Krenuo sam i sa Trailer Park Boysima, od 10te sezone, tj od kad ih je netflix vaskrsao. ne znam dje sam stao sa starim sezonama, mozda sam od pete nedje batalio jer se sjecam da je bila havarija sa eng. transkriptima, linije od po koju stotinku... uzas jedan. sta znam, i dalje su maniti 100% a i dalje se cudim kako ova serija nije dostigla popularnost, mozda zato sto su kanadjani. guraju svoju pricu - pijem pusim drogiram se cini mi se popravljam se... mozda bi Bon i faks znali okle eng. transkripti u samom video fajlu, ako se i ne pojavi pri pokretanju videa moz ga izabrat u opcijama, ima i jos po koji jezik. inace ih nema na addicted uopste. nijesu neki, ali pomazu.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Online faks86

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 4341
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2087 u: Srpanj 18, 2018, 11:53:39 prijepodne »
Nakanio se da krenem poslednju The affair i prijatno se iznenadio,
svih pet epizoda dobrih dramskih, kao u početku. Prošla sezona mi je bila mučna.

Online bilja

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 5057
  • Spol: Ženski
  • cica ubica :)
  • Lokacija: Cicely, Alaska
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2088 u: Srpanj 18, 2018, 12:06:01 poslijepodne »
Afera je odlična ove sezone. Ne mogu da dočekam epizode, pa gledam već ponedeljkom ujutro uz kafu ako ne radim prvu.  ;D
Spoiler: prikaži
Fino je što su proširili priču i na Vika i što je Kol najzad priznao sebi da još voli Alison.

Online faks86

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 4341
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2089 u: Srpanj 18, 2018, 13:43:11 poslijepodne »
Spoiler: prikaži
Pa mislim da je Kol nekako toga svestan, ali više je problem u Alison što se tiče njihove veze.

Peta epizoda deluje kao filer ali
Spoiler: prikaži
lepo opisuje dvoje ljudi koji se trude da zadovolje okolinu.
Kol sa ovom koja sebe smarta boljom od Alison, i Vik koji se sve vreme trudio da usreći roditelje ne misleći na sebe.

Online bilja

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 5057
  • Spol: Ženski
  • cica ubica :)
  • Lokacija: Cicely, Alaska
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2090 u: Srpanj 18, 2018, 14:06:12 poslijepodne »
Spoiler: prikaži
Pa mislim da je Kol nekako toga svestan, ali više je problem u Alison što se tiče njihove veze.

Peta epizoda deluje kao filer ali
Spoiler: prikaži
lepo opisuje dvoje ljudi koji se trude da zadovolje okolinu.
Kol sa ovom koja sebe smarta boljom od Alison, i Vik koji se sve vreme trudio da usreći roditelje ne misleći na sebe.

Spoiler: prikaži
Vik bi sad da ostavi nešto iza sebe, ali verovatno je prekasno... Osim ako ova komšinica ne zatrudni.

Offline Stimpson

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 374
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Valjevo, Srbija
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2091 u: Srpanj 18, 2018, 14:37:45 poslijepodne »
Nakanio se da krenem poslednju The affair i prijatno se iznenadio,
svih pet epizoda dobrih dramskih, kao u početku. Prošla sezona mi je bila mučna.

Ja sam stao na 3.sezoni, i jednostavno ne mogu da se nakanem da nastavim dalje-pruzam zeni podrsku, pa uz nju po drugi put gledam "The crown" i "Downtown abbey", a za moju dusu tu su (ponovo) "Bron/Broen", "Broadchurch", "The missing"..., da tu je i nova sezona "Preacher"-a...

Offline Mulder

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 354
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2092 u: Srpanj 19, 2018, 05:22:35 prijepodne »
The Americans
Pogledana šesta i sedma  :)

Ajde ove su bile bolje bez nekakvih pretjerivanja. Sad su se vratili na ono u čemu su stvarno dobri, a to je odnos između njih dvoje. Volim kad je napetost između njih. I napokon se nešto pokrenulo oko Stana i sad jedva čekam vidjeti kada sazna iako sada jako sumnja zbog Henryija. Danas zadnje tri i ćao đaci.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2093 u: Srpanj 19, 2018, 07:59:11 prijepodne »
..., da tu je i nova sezona "Preacher"-a...
jesi pocinjao? bas dobra sezona za sad. ova cetvrta ep. mozda i najbolja u seriji. kakav pocetak  :sbowing_100-106
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Stimpson

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 374
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Valjevo, Srbija
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2094 u: Srpanj 19, 2018, 12:58:18 poslijepodne »
..., da tu je i nova sezona "Preacher"-a...
jesi pocinjao? bas dobra sezona za sad. ova cetvrta ep. mozda i najbolja u seriji. kakav pocetak  :sbowing_100-106
Da, mnogo bolja nego 2.sezona...nije bas kao stripovi, ali kako sam se nadao, dobro sam se... ;D

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2095 u: Srpanj 19, 2018, 13:48:12 poslijepodne »
a okle, ne moze se onaj strip prikazat kako treba, nikad.
likovi donekle, kasidi, her star, seint of kilers... pogodjeni samo tako. kasidi fizicki naravno, tunjav je na ekran. nadam se da ce prikazat njegov flesbek, jer je fantastican, cista emocija.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline groznim84

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 614
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2096 u: Srpanj 19, 2018, 14:53:27 poslijepodne »
Krenuo sam i ja sa Preacher-om... Pogledao prve tri ep i ok je dosta bolji pocetak nego prosla sezona...

Offline ivanmarko77

  • Razina 0
  • Postova: 15
  • Spol: Muški
  • Lokacija: prokuplje
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2097 u: Srpanj 19, 2018, 17:43:26 poslijepodne »
Yellowstone sa Kevinom Kostnerom je odlicna serija!!! Trenutno je emitovana 4.epizoda. Montana (USA), kauboji, sadasnje vreme, borba da se zadrži stari nacin života i uprkos nadiranju krupnog kapitala, priča o porodici... Vrlo, vrlo lepo i interesantno!!!

Offline tuberajt

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 33
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Osijek
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2098 u: Srpanj 19, 2018, 18:14:57 poslijepodne »
Pogledao prvu epizodu Sacred Games. Zakljucak izvucen da ne bi volio imati posla sa jajolomcem   :Emoticon-jawdrop

Offline Mulder

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 354
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2099 u: Srpanj 20, 2018, 15:57:39 poslijepodne »
The Americans

Pogledano sve do kraja :)

Zadnja sezona Amerikanaca je pravi primjer sezone koja je na kraju vrlo dobra iako je prva polovica prosječna, ali druga polovica je vrhunska. Ono što sam čekao, što smo svi čekali dugih 6 godina je scena kad će Stan saznati i nije moglo bolje. Nisam očekivao da će tako biti, ali drago mi je da je tako bilo. Finale je stvarno odlično napravljeno, ništa pretjerano, a opet tako epski uz određene scene kao ona uz pjesmu Borthers in Arms, scena u garaži ili scena u vlaku sa Paigeom. Nemam ništa pametno za reći osim što mi je bilo drago pratiti ovu seriju usprkos nekim padovima, nekim mojim kritikama ali na kraju uvijek gledam kakva je serija u cjelini, a cjelini radi se o jednoj vrlo dobroj seriji koju ću pamtiti prije svega po odličnoj glumi Keri Russell i Matthew Rhys te se nadam kako će pokupiti Emmyija ili Globusa.

Uvijek mi se teško rastati od ovakvih serija. Ova serija spada u generaciju 2013 gdje su još serije Vikings, Peaky Blinders, Banshee, Bates Motel, House of Cards, Rectify, Orphan Black, Agents of SHIELD, Ray Donovan, Father Brown gdje mogu ponosno reći da su Amerikanci uz Rectify najbolja serija iz te generacije, zasad. Budemo vidjeli jel ih mogu Vikinizi i Peaky Blinders nadmašiti.

Zbogom ameri to jest rusi