Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Aranyélet (Golden Life)  (Posjeta: 17528 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Online bilja

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 5057
  • Spol: Ženski
  • cica ubica :)
  • Lokacija: Cicely, Alaska
Aranyélet (Golden Life)
« u: Ožujak 23, 2017, 10:43:11 prijepodne »

Porodica Mikloši živi luksuznim životom, iako njihovo bogatstvo zapravo vodi poreklo iz očevih brojnih opasnih ludorija i prevara. Kad Atila odluči da krene pravim putem, sve se okreće naglavačke. Uskoro se ispostavlja da svako ima drugačiji plan za budućnost i porodica se raspada.
Kroz priču o porodici Mikloši prikazano je postojanje mnoštvo prilika u postkomunističkoj Mađarskoj, zajedno sa budućim razočaranjima ili mogućnošću da izazovemo nova.




Godina: 2015.
Mreža: HBO Europe
Žanr: drama, akcija, triler
Glumci: Szabolcs Thuróczy, Eszter Ónodi, Renátó Olasz, Laura Döbrösi, Éva Vándor



Online bilja

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 5057
  • Spol: Ženski
  • cica ubica :)
  • Lokacija: Cicely, Alaska
Odg: Aranyélet (Golden Life)
« Odgovori #1 u: Ožujak 23, 2017, 18:17:09 poslijepodne »
Serija je stvarno dobra, pogledala sam prvu sezonu i jako mi se dopala. Samo što mi je malo teško da slušam mađarski, ali vredi je pogledati.  :smfor (26):

Offline bf1947(1)

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 987
  • Spol: Muški
  • ובכל זאת זה זז
  • Lokacija: Vanuatu
Odg: Aranyélet (Golden Life)
« Odgovori #2 u: Srpanj 13, 2017, 09:20:36 prijepodne »
Serija je stvarno dobra, pogledala sam prvu sezonu i jako mi se dopala. Samo što mi je malo teško da slušam mađarski, ali vredi je pogledati.  :smfor (26):
:) a nije ti teško slušati, švedski, finski i danski  :smfor (24):
If two people always agree, one of them is unnecessary

Online bilja

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 5057
  • Spol: Ženski
  • cica ubica :)
  • Lokacija: Cicely, Alaska
Odg: Aranyélet (Golden Life)
« Odgovori #3 u: Srpanj 13, 2017, 10:45:13 prijepodne »
Pravo da ti kažem, kad navikneš na nešto, posle je lakše. Najviše volim da slušam španski.  :000 Danski mi je recimo prijatan za uši za razliku od ostalih skandinavskih, ali madžarski...  :smfor (9):

Offline steelers

  • Razina 0
  • Postova: 7
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Nis
Odg: Aranyélet (Golden Life)
« Odgovori #4 u: Prosinac 19, 2017, 16:40:23 poslijepodne »
Verujte mi, bolje je slusati madjarski nego kad spanci sinhronizuju madjarsku seriju :/

Offline Gataka

  • Razina 0
  • Postova: 9
  • Spol: Muški
  • Cinema is My World
  • Lokacija: Beograd
Odg: Aranyélet (Golden Life)
« Odgovori #5 u: Prosinac 19, 2017, 19:58:30 poslijepodne »
Ovo su Sopranovi - Made in Hungary. Jako dobra serija, i jedva cekam trecu sezonu.  :thcheerleader3

Online bilja

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 5057
  • Spol: Ženski
  • cica ubica :)
  • Lokacija: Cicely, Alaska
Odg: Aranyélet (Golden Life)
« Odgovori #6 u: Prosinac 19, 2017, 20:11:15 poslijepodne »
I ja.  :thcheerleader3 :thcheerleader3

Offline Gataka

  • Razina 0
  • Postova: 9
  • Spol: Muški
  • Cinema is My World
  • Lokacija: Beograd
Odg: Aranyélet (Golden Life)
« Odgovori #7 u: Prosinac 19, 2017, 20:25:16 poslijepodne »
Da nemas mozda neki info kad krece treca?
Onomad je bilo na HBO GO neke najave gistro polovina februara, ali mi se cini mrka kapa.

Online bilja

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 5057
  • Spol: Ženski
  • cica ubica :)
  • Lokacija: Cicely, Alaska
Odg: Aranyélet (Golden Life)
« Odgovori #8 u: Prosinac 19, 2017, 20:39:38 poslijepodne »
Da nemas mozda neki info kad krece treca?
Onomad je bilo na HBO GO neke najave gistro polovina februara, ali mi se cini mrka kapa.

Nemam, nažalost. Ali nećemo još dugo čekati do februara, pa videćemo uskoro.

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7220
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Aranyélet (Golden Life)
« Odgovori #9 u: Prosinac 19, 2017, 20:44:21 poslijepodne »

Offline Gataka

  • Razina 0
  • Postova: 9
  • Spol: Muški
  • Cinema is My World
  • Lokacija: Beograd
Odg: Aranyélet (Golden Life)
« Odgovori #10 u: Prosinac 19, 2017, 21:10:34 poslijepodne »
Kad treca krene, kapiram da cu morati sve jovo-nanovo, jer totalno sam ispao iz ritma, da ne kazem da sam sve pozaboravljao, cekajuci trecu sezonu.


Offline vetar

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 218
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: Srbija
Odg: Aranyélet (Golden Life)
« Odgovori #11 u: Prosinac 26, 2017, 00:59:55 prijepodne »
I meni se svidela serija..Nisam znala da ce bit trece sezone..:)Gledam kad bude..

Offline spacedirector

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 33
  • Spol: Muški
  • Lokacija: zagreb
Odg: Aranyélet (Golden Life)
« Odgovori #12 u: Veljača 15, 2019, 14:10:22 poslijepodne »
Evo i ja pogledao 1.sezonu i bas bas bas sam zadovoljan. Gluma je odlicna, pogotovo majka ili ti ga Janka, bas mi se zena cini ultra pokvarena, kujasta i ljigava, a takvu ulogu i ima u seriji, tako da nisu mogli bolju od nje naci. Sin takodjer odlicno glumi, ma svi zapravo.
Glava kuce, Atilla, stvarno djeluje kao da ga nesto u zivotu muci, maestralan je.

Jedino moooozda mali minus sto se maaaalo sporije odvija radnja, iako ni u jednom trenutku nije dosadna, ne mogu reci da sam odusevljen serijom, ali jednostavno te uvlaci da gledas sve vise i vise, tako da je ocjena na imdb od 9 opravdana.

Uskoro krecem sa 2.sezonom.

Offline Turab

  • Razina 0
  • Postova: 8
  • Spol: Muški
  • Lokacija: bosna
Odg: Aranyélet (Golden Life)
« Odgovori #13 u: Veljača 16, 2019, 16:15:57 poslijepodne »
Evo i ja pogledao 1.sezonu i bas bas bas sam zadovoljan. Gluma je odlicna, pogotovo majka ili ti ga Janka, bas mi se zena cini ultra pokvarena, kujasta i ljigava, a takvu ulogu i ima u seriji, tako da nisu mogli bolju od nje naci. Sin takodjer odlicno glumi, ma svi zapravo.
Glava kuce, Atilla, stvarno djeluje kao da ga nesto u zivotu muci, maestralan je.

Jedino moooozda mali minus sto se maaaalo sporije odvija radnja, iako ni u jednom trenutku nije dosadna, ne mogu reci da sam odusevljen serijom, ali jednostavno te uvlaci da gledas sve vise i vise, tako da je ocjena na imdb od 9 opravdana.

Uskoro krecem sa 2.sezonom.

Ocjena je manje više validna, uglavnom nije nezasluženo tako dobila visoke ocjene, za razliku od recimo serije Uspjeh. Druga sezona je takođe dobra, a treću, iako sam je skinuo, nisam ni pokušavao da gledam, pošto sam na osnovu letimičog prelistavanja epizoda shvatio da to nije to.

Offline vetar

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 218
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: Srbija
Odg: Aranyélet (Golden Life)
« Odgovori #14 u: Veljača 18, 2019, 19:26:07 poslijepodne »
Treca sezona mi se nije dopala..

Offline Abi

  • Razina 0
  • Postova: 3
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Kikinda
Odg: Aranyélet (Golden Life)
« Odgovori #15 u: Svibanj 01, 2019, 12:59:01 poslijepodne »
pozdrav svima..prvi put sam ovde, a uclanio sam se samo zbog ove serije..nigde drugde na netu nisam mogao da nadjem prevod za trecu sezonu, osim ovde..

inace, ako neko ima jos neki predlog koju madjarsku seriju bi mogao pogledati, ako znate da je dobra..ali naravno da moze da se nadje prevod..

Offline beogradski

  • Razina 0
  • Postova: 12
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Aranyélet (Golden Life)
« Odgovori #16 u: Svibanj 11, 2019, 21:11:50 poslijepodne »
Predobra serija. Odgledao sam dve sezone. Nisam nasao prevod za sezonu 3 ali je ima u sbb eon ponudi HBO. Samo velika šteta što je Hološ nastradao I ne mogu a da ne spomenem da mnogo znači produkcijska inekcija zvana Netflix ili HBO. Zato serije sa ex yu prostora su daleko daleko daleko. Nisam od onih koji prate samo američke serije nego i turske,mađarske,poljske,bugarske,češke.... I da dodam da je glavni lik mađarske pomenute serije vrh.Atila je majstor šta sve trpi i na koje se moguće načine snalazi dok njegovoj supruzi nikad dosta. A videli smo iz kakbog miljea dolazi.

Offline nenad.d

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 75
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beska
Odg: Aranyélet (Golden Life)
« Odgovori #17 u: Lipanj 05, 2019, 01:24:03 prijepodne »
Da nema kojim slučajem treće sezone na nekom host serveru..malo mi je komplikovano preko p2p skinuti..

Offline Dibidus

  • Razina 0
  • Postova: 15
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Aranyélet (Golden Life)
« Odgovori #18 u: Lipanj 06, 2019, 11:01:00 prijepodne »
Ovo deluje zanimljivo, od Madjara sam do sad gledao samo "Strangled" (A martfüi rém) o prvom Madjarskom serijskom ubici, nije lose odradjeno, verujem da ce ovakva tematika biti intersantnija.

Offline zuza

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 272
  • Lokacija: Srbija
Odg: Aranyélet (Golden Life)
« Odgovori #19 u: Kolovoz 17, 2019, 15:20:10 poslijepodne »
Sinoc sam stigla do pola druge sezone i odusevljena sam,bas cu da vidim sta ce biti sa tom trecom za koju kazete da nije dobra,sto se tice jezika bas mi ni ne smeta .Gluma je zaista izvrsna,svi ,cak  inajgori negativci imaju bar nesto dobro u sebi i obrnuto.Cerka mi je u pocetku bila super ,a sad mi pojede nervni sistem ,Holos me prvo nervirao,sad ispade i da nije toliko los,makar na momente.

Offline zuza

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 272
  • Lokacija: Srbija
Odg: Aranyélet (Golden Life)
« Odgovori #20 u: Kolovoz 18, 2019, 11:05:10 prijepodne »
Zavrsih drugu sezonu i dgledah prve tri iz trece.Imam utisak da je trecu sezonu radio i drugi scenarista i drugi reditelj,Mogli su lepo da zavrse sa drugom sezonom,taman je poslednja scena ostavljena da mi mozeemo nesto da zamislimo,ali mora to sve na silu da se nastavlja,pocese da dodaju politiku, preterase sa krvlju,ubistvima,al ajd odgledacu do kraja.

Offline Turab

  • Razina 0
  • Postova: 8
  • Spol: Muški
  • Lokacija: bosna
Odg: Aranyélet (Golden Life)
« Odgovori #21 u: Siječanj 23, 2022, 10:32:21 prijepodne »
Prva sezona je najbolja. Druga i treća sve više uranjaju u kliše mnogih današnjih filmova i serija kada se nasilje, brutalnost, seks koriste kao sredstva postizanja veće gledanosti.