Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Narcos: Mexico  (Posjeta: 8042 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline bilja

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 5059
  • Spol: Ženski
  • cica ubica :)
  • Lokacija: Cicely, Alaska
Narcos: Mexico
« u: Veljača 06, 2021, 22:10:32 poslijepodne »

Spin-off koji pravi narativnu distancu od prethodne kartel sage “Narcos” i smešten je u prašnjavi, grimizni svet Meksika u večitoj igri mačke i miša. Kiki Kamerena DEA agent (državni službenik zadužen za rakrinkavanje tržište narkotika) nakon premeštaja iz Kalifornije u Gvadalaharu sitnim koracima prati trag Migel Angel Feliksa Galarda – jedan od prvih i najvećih kingpinova svog vremena i prostora. Kroz deset epizoda prati se geneza glavnih aktera i kuljanje narko rata.


Godina: 2018.
Mreža: Netflix
Žanr: drama, kriminalistički
Glumci: Scoot McNairy, Alejandro Edda, Diego Luna, José María Yázpik, Fernanda Urrejola, Teresa Ruiz



Offline GoranaS1976

  • Razina 0
  • Postova: 16
  • Spol: Ženski
  • Venomous Snake
  • Lokacija: Venoma
Odg: Narcos: Mexico
« Odgovori #1 u: Veljača 06, 2021, 23:15:41 poslijepodne »
Odlicna serija, jedva cekam sljedecu sezonu.

Spoiler: prikaži
 Nisam znala detalje oko meksickih kartela i poprilicno sam se iznenadila.

Kakav kliker je bio Galardo, da nije ubio DEA sluzbenika i zamjerio se amerikancima dugo bi on vladao, jer su svi ostali njegovi potezi bili izuzetno pametni.

Zanimljivo je bilo gledati nivo korupcije u vlasti koji cak daleko prevazilazi i balkanske zemlje.


Morat cu jednom pogledati i El Chapo, bilo ga je zanimljivo gledati dok je radio za Felixa.

Offline World92

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 64
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Narcos: Mexico
« Odgovori #2 u: Veljača 07, 2021, 18:05:32 poslijepodne »
Ovo je jedna od onih serija koju sam takodje odlagao da gledam, i onda je na tv bio Narcos i odlucio sam da pogledam i odmah posle nje je bila Narcos: Mexico, tako da sam bio resio i nju da pogledam, serija je za mene odlicna, isto ima dobre akcione scene.... Glumci su ok, glavnog glumca sam prepoznao jer je igrao u filmu Terminal, a Joaquín Cosío.... malo zastrasujuc  ;D
Mozda neko nije gledao pa da ne bude spojler, ali za mene ima i tuzna scena, narocito pred kraj serije iako sam znao sta sledi, jer sam ranije citao o tome.
Generalno svi ovi serijali o narko bosevima su po meni lepo uradjeni, ok su mi i lokacije gde su snimali, tako da ko se dvoumi kao sto sam i ja, nek slobodno pogleda.

Offline Сол ГУдмен

  • Razina 0
  • Postova: 2
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Куршумлија
Odg: Narcos: Mexico
« Odgovori #3 u: Ožujak 10, 2021, 12:43:45 poslijepodne »
Odlična serija, odlična radnja i fantastični glumci, priča neverovatno dobra i stvarno drži pažnju, jeste da su epizode malo duže i ima nekih dosadnih stvari ali je serija sama po sebi vrh vrhova, ipak ne može ni da priđe trećoj sezoi Narkosa koja je po meni najbolja u celom tom serijalu.

Offline NikolaZG

  • Razina 0
  • Postova: 11
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Narcos: Mexico
« Odgovori #4 u: Ožujak 12, 2021, 19:19:16 poslijepodne »
Odusevljeni smo Narcosom, pogotovo trecom sezonom, tako da se slazem s postom iznad.
Toliko nas uvuce u pricu, a pogotovo otkad imamo projektor doma i zveknemo to na pola zida
... veliki ekran, luda radnja, mrak!!  (y)

Offline marius

  • Razina 0
  • Postova: 9
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Narcos: Mexico
« Odgovori #5 u: Srpanj 11, 2021, 08:04:32 prijepodne »
Narcos je bio odličan, ova serija mu je na tragu.
Opis čovjekove transformacije od običnog čovjeka u nemilosrdnu zvijer.
Novac i moć su glavni pokretači transformacije.

Offline nostalgicar90

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 109
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Hrvatska
Odg: Narcos: Mexico
« Odgovori #6 u: Listopad 15, 2021, 19:08:15 poslijepodne »
3. sezona počinje s emitiranjem 5.11.  :clapp


Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3013
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Narcos: Mexico
« Odgovori #7 u: Listopad 15, 2021, 20:00:38 poslijepodne »
a kako su mu dobre naocare, aooooooo...  :sbowing_100-106
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.