Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Unorthodox  (Posjeta: 4415 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline bf1947(1)

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 987
  • Spol: Muški
  • ובכל זאת זה זז
  • Lokacija: Vanuatu
Unorthodox
« u: Lipanj 06, 2021, 08:27:41 prijepodne »

Priča o životu mlade djevojke, koja nakon vjenčanja, bježi iz svijeta koji je drži okovanom, a u koji se nikako ne može uklopiti. Esther(Esty) je pripadnica hasidske ultraortodoksne židovske zajednice, koja odlučuje pobjeći iz ugovorenog braka i ortodoksne zajednice koja je guši. Odlučuje se na bijeg u Berlin gdje joj živa majka, u nadu za boljim životom.


Godina: 2020.
Mreža: Netflix
Žanr: drama
Glumci: Shira Haas, Aziz Dyab, Langston Uibel, Safinaz Sattar, Felix Mayr, Tamar Amit-Joseph


If two people always agree, one of them is unnecessary

Offline bf1947(1)

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 987
  • Spol: Muški
  • ובכל זאת זה זז
  • Lokacija: Vanuatu
Odg: Unorthodox
« Odgovori #1 u: Lipanj 06, 2021, 08:55:44 prijepodne »
Tu su sve 4. epizode, pa tko je za malo hasidske ili ultra-ortodoksne židovske obiteljske drame, može krenuti. Meni je bila više nego dobra.
If two people always agree, one of them is unnecessary

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7219
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Unorthodox
« Odgovori #2 u: Lipanj 06, 2021, 08:57:53 prijepodne »
Tu su sve 4. epizode, pa tko je za malo hasidske ili ultra-ortodoksne židovske obiteljske drame, može krenuti. Meni je bila više nego dobra.

pričala mi kolegica s posla da se baš oduševila serijom.. hvala, Borise, gledat će se  :smfor (6):

Offline dejanptr

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 44
  • Spol: Muški
  • Lokacija: SrbijaDV
Odg: Unorthodox
« Odgovori #3 u: Kolovoz 08, 2021, 20:19:42 poslijepodne »
Dirljiva i duboko emotivna priča o ženi koja ne može da se prilagodi strogim dogmama religijkse zajednice kojoj pripada. Reč je o hasidizmu - ultraortodoksnom jevrejskom religijskom pokretu sa mističnom ideologijom. Univerzalna priča koja se može vezati uz svaku postojeću ortodoksnu religiju ili društvenu zajednicu. Odlična produkcija i izvanredna gluma Shir Haas.

Offline draganson

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 111
  • Spol: Muški
Odg: Unorthodox
« Odgovori #4 u: Veljača 08, 2022, 06:13:39 prijepodne »
Serija po mom ukusu,nisam ocekivao nista a dobio sam sve sto mi treba od jedne serije, zanimljiv scenario,tema uticaj religija na odnos medu ljudima, veoma dobra gluma i naravno fino kompletirana.
Preporuka za sve koji zele da prosire svoje vidike i nauce nesto novo.