Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: The Valhalla Murders - Brot  (Posjeta: 10184 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline filmsman

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 153
  • Spol: Muški
  • Lokacija: World of films
Odg: The Valhalla Murders - Brot
« Odgovori #30 u: Srpanj 09, 2020, 11:05:14 prijepodne »

  Slaba serija u sustini. Nista ne donosi sveze niti originalno. Jedina svetla tacka je Kata. Pri tome  je kod Arnana podpuno suvisno prikazano njegovo gay opredeljenje. Para vrti gde burgija nece, vise ne mozete da nadjete seriju bez gay likova.

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7220
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: The Valhalla Murders - Brot
« Odgovori #31 u: Srpanj 09, 2020, 13:32:49 poslijepodne »

  Slaba serija u sustini. Nista ne donosi sveze niti originalno. Jedina svetla tacka je Kata. Pri tome  je kod Arnana podpuno suvisno prikazano njegovo gay opredeljenje. Para vrti gde burgija nece, vise ne mozete da nadjete seriju bez gay likova.

da, jbt, jesi ti to vidio? kao da je biti gej nešto najnormalnije na svijetu.. a ono, oni samo prerušeni u ljude polako zauzimaju sve sfere javnog života.. više skoro ni nema heteroseksualaca, kuda to ovaj svijet ide?

p.s. molim da se komentira serija kao serija, a ne nečija seksualna orijentacija.. izađite iz tuđih kreveta, nitko ne ulazi ni u vaš.

Offline filmsman

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 153
  • Spol: Muški
  • Lokacija: World of films
Odg: The Valhalla Murders - Brot
« Odgovori #32 u: Srpanj 09, 2020, 16:48:08 poslijepodne »

 Ja sam komentarisao suvisan gay lik u seriji a ne neciju orijentaciju.

Od sada cim naletim u seriji na gay lika gasim televizor :bear3:. Svet je otisao u picku lepu materinu.
Sada mlade neudate ili slobodne devojke pored svih muka  koje muce, posto pravih muskaraca ima sve manje a  inace vecina od njih  ne voli obaveze i odgovornost imaju i dodatno pitanje koje se u moje vrme nikad nije postavlajlo da nije peder...

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7220
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: The Valhalla Murders - Brot
« Odgovori #33 u: Srpanj 09, 2020, 17:04:41 poslijepodne »

 Ja sam komentarisao suvisan gay lik u seriji a ne neciju orijentaciju.

Od sada cim naletim u seriji na gay lika gasim televizor :bear3:. Svet je otisao u picku lepu materinu.
Sada mlade neudate ili slobodne devojke pored svih muka  koje muce, posto pravih muskaraca ima sve manje a  inace vecina od njih  ne voli obaveze i odgovornost imaju i dodatno pitanje koje se u moje vrme nikad nije postavlajlo da nije peder...

jao, izvini što nisam odmah skužila - pa ti si retardiran   :beer2:

Offline Eadnp

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 594
  • Spol: Muški
Odg: The Valhalla Murders - Brot
« Odgovori #34 u: Srpanj 09, 2020, 23:05:35 poslijepodne »
blago rečeno, nešto si mi se smekšala ;D

Offline Eadnp

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 594
  • Spol: Muški
Odg: The Valhalla Murders - Brot
« Odgovori #35 u: Listopad 02, 2020, 13:48:35 poslijepodne »
napokon sam uhvatio vremena da dođe na red, da ju završim..zadovoljan sam, reklo bi se klasični skandinavski Noir, s prekrasnim kadrovima islandskih reljefa i pejzaža.. pravi slow burn pogotovo u prvom dijelu, ali nikada dosadan, dosta psihološkog profiliranja glavnih likova, njihovih osobnih problema s kojima se moraju nositi uz glavnu istragu, težak posao kojim se bave.. primjetio sam prije u islandskim serijama da policajci ne nose oružje, ovdje smo dobili i odgovor kako i na koji način ga mogu koristiti, odlično je ubačena ona sekvenca moralne dvojbe da li ga je uopće trebala koristiti, nakon što je pošlo po krivu...sve u svemu dobro napisano, odlično odglumljeno, ostavilo se prostora za mogući nastavak, koji ako bude, svakako gledam
Borise, hvala ti

Offline alterego

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 68
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Hrvatska
Odg: The Valhalla Murders - Brot
« Odgovori #36 u: Studeni 23, 2020, 17:35:24 poslijepodne »
Odlična islandska serija. Bio sam malo skeptičan obzirom na ne pretjerano sjajne kritike, ali brzo me serija razuvjerila. Dobra priča o korupciji na koju očito ni Islanđani nisu imuni. Ocjena 8/10