Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: I Know This Much Is True  (Posjeta: 4288 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline bilja

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 5057
  • Spol: Ženski
  • cica ubica :)
  • Lokacija: Cicely, Alaska
I Know This Much Is True
« u: Lipanj 15, 2020, 12:21:05 poslijepodne »

Dobitnik Emija Mark Rafalo tumači likove jednojajčanih blizanaca, Dominika i Tomasa Berdsija, u ovoj šestodelnoj drami u adaptaciji i režiji Dereka Sijanfransa. Paralelno prateći njihove živote, ova porodična saga predstavlja neverovatnu priču o izdaji, žrtvi i oproštaju, smeštenu u Ameriku 20. veka. Gledaćemo Dominika i Tomasa u različitim periodima njihovog života, počevši od njihove sadašnjice koja se odvija tokom 1990-ih kad oba brata ulaze u srednje doba, i vraćajući se na njihovo odrastanje kroz Dominikovo sećanje.
izvor: Domino



Godina: 2020.
Mreža: HBO
Žanr: drama, mini serija
Glumci: Mark Ruffalo, John Procaccino,   Rob Huebel, Gabe Fazio, Kathryn Hahn, Melissa Leo, Rosie O'Donnell, Archie Panjabi...




Offline MLATA

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 127
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: I Know This Much Is True
« Odgovori #1 u: Lipanj 15, 2020, 13:42:26 poslijepodne »
Ovo je baš fenomenalna serija, doduše tema serije je stvarno teška i meni je bila dosta uznemirijuća, ali ne može bolje od ovoga da se prikaže i pojasni kakav je to osećaj i kakve su to emocije kada postoji takav život. Mark Ruffalo je maestralno odigrao, a zajedno uz njega i ostali deo ekipe. Nisam do kraja odgledao, a nadam se da će biti nekog svetla na kraju tunela ...

Offline madgalico

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
  • Lokacija: HR, Rijeka
Odg: I Know This Much Is True
« Odgovori #2 u: Rujan 18, 2020, 14:23:43 poslijepodne »
Ocjena 10/10. Neznam kako im je uspjelo snimiti tako zanimljivu seriju sa tako jednostalnom i usporenom radnjom.

Offline Bugarak

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 114
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Tralfamador
Odg: I Know This Much Is True
« Odgovori #3 u: Veljača 17, 2021, 20:12:14 poslijepodne »
Odlična mini serija. Svi likovi imaju svoje duhove iz prošlosti. Ko voli dramu, ne treba da propusti.
B.

Offline vrba78

  • Razina 0
  • Postova: 8
  • Spol: Muški
  • Father,husband, blood donor
  • Lokacija: Slavonija
Odg: I Know This Much Is True
« Odgovori #4 u: Lipanj 22, 2022, 00:40:14 prijepodne »
Mislim da je ovo najteža serija koju sam pogledao. Obiluje mučnim detaljima i divim se glavnom glumcu kako je uspio utjeloviti 2 toliko različita lika.Od mene preporuka svima koji vole dramu.