Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Westworld  (Posjeta: 84976 puta)

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline groznim84

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 614
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Westworld
« Odgovori #180 u: Lipanj 28, 2020, 19:39:06 poslijepodne »
Završio sa gledanjem sezone, pa sviđa mi se kraj nije loše. Sad deluje kao da će biti nastavak.

Offline MMarko

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 23
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Westworld
« Odgovori #181 u: Kolovoz 11, 2020, 16:02:12 poslijepodne »
Kao veliki fan prve sezone, nakon razočaravajuće druge sezone, zbilja nisam imao neka očekivanja od treće.
I kada je po meni dosta dobro krenula (prvih par epizoda), očkivanja su mi opet porasla.
Ali nekako su sredinom sezone opet izgubili momentum, nisam ni siguran u kojem točno trenutku.
I na kraju, s izuzetkom par solidnih trenutaka, nekako mi nije sve skupa legla sezona.
Prva sezona je zbilja imala jaki finiš, a ovo mi je ispalo nekako underwhelming.
LA scene zadnje epizode su mi čak ispale amaterske, što mi do sada nije bio prigovor na seriju.

Ali, zbilja su se potrudili oko svega ove sezone što se tiče tehnikalija, vidi se da im budžeta ne manjka.   ;D
Ipak se veselim četvrtoj sezoni. Veselim se biti razočaran.  :smfor (27):

Offline alterego

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 68
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Hrvatska
Odg: Westworld
« Odgovori #182 u: Studeni 03, 2020, 09:52:29 prijepodne »
Ova serija mi se nije svidjela. Odgledao sam prvu sezonu, i par epizoda druge pa sam odustao. Ne znam niti pravi razlog, glumci su dobri, redom provjerena imena, produkcija je odlična, vidi se da se ulupala golema svota novca, ali meni su epizode jednostavno bile dosadne, a kako im je i trajanje dugo, odlučio sam da se bacim na druge serije. Ocjena za pogledano 5/10

Offline TheOld1

  • Razina 0
  • Postova: 8
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Hrvatska
Odg: Westworld
« Odgovori #183 u: Studeni 06, 2020, 21:10:41 poslijepodne »
Slažem se, serija je super snimljena i super odglumljena, ali brate dosadna... ili su nam samo kauboji postali dosadni?

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Westworld
« Odgovori #184 u: Studeni 06, 2020, 22:59:55 poslijepodne »
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline choosie

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 48
  • Spol: Muški
  • Don't follow leaders, watch the parkin' meters!
  • Lokacija: Rijeka, Hrvatska
Odg: Westworld
« Odgovori #185 u: Studeni 07, 2020, 07:07:32 prijepodne »
Prva sezona je bila super, nekako se više bazirala na odnose među likovima, kasnije se više oslanjala na tehnologiju i akciju, ali sve u svemu,
dobar sf, a sf-ova (dobrih) nikad dosta :)

Offline TheOld1

  • Razina 0
  • Postova: 8
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Hrvatska
Odg: Westworld
« Odgovori #186 u: Studeni 09, 2020, 21:21:23 poslijepodne »
Da se stvori tehnološka osnova za tako napredne robote, cijeli novi svijet... više bi ljude zanimali dinosauri li nekakva čudovišta nego kauboji.
Nek se ne ljuti Clint Eastwood i nek ne gleda tako mrko  ;D ;D ;D

Offline llasic

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 29
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: dubrovnik
Odg: Westworld
« Odgovori #187 u: Studeni 10, 2020, 10:37:06 prijepodne »
prevelika ocekivanja, rezultat ispodprosjecan. steta, pocela je ok ali sve losije i losije....

Offline Gavranko

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 35
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Hrvatska
Odg: Westworld
« Odgovori #188 u: Studeni 12, 2020, 18:56:14 poslijepodne »
Ja još nisam počeo gledati 3. sezonu, 2. je nekako bila nedorečena, na momente nerazrađene epizode. Možda jednom
i pogledam dalje, ali nikako se natjerati. :P

Offline Atrahasis

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 21
  • Spol: Muški
  • In my End is my Beginning
  • Lokacija: Vaseljena
Odg: Westworld
« Odgovori #189 u: Studeni 12, 2020, 22:23:09 poslijepodne »
Odustao od gledanja. Obećavala je i držala pažnju prve dve sezone, a onda se sve nekako urušilo.
Entoni Hopkins je i ovde odradio izuzetan posao, mada sa odlaskom njegovog lika i sa promenom trajektorije kojom
se serija kretala prve dve sezone, sve kreće nizvodno i serija doživljava svojevrsnu krizu identiteta. Krize identiteta ne mogu lako da svarim. ;D
"We shall not cease from exploration, and the end of all our exploring will be to arrive where we started and know the place for the first time."

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Westworld
« Odgovori #190 u: Studeni 28, 2020, 00:57:52 prijepodne »
dobraaaa:
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Westworld
« Odgovori #191 u: Prosinac 12, 2020, 02:26:43 prijepodne »

c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7219
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Westworld
« Odgovori #192 u: Prosinac 12, 2020, 08:43:36 prijepodne »
ne gledam seriju pa nemam pojma tko koga ubija i zašto, al' scena je  :Emoticon-jawdrop

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Westworld
« Odgovori #193 u: Prosinac 19, 2020, 01:05:44 prijepodne »
fino uklopljeno, sto jes jes.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline bf1947(1)

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 987
  • Spol: Muški
  • ובכל זאת זה זז
  • Lokacija: Vanuatu
Odg: Westworld
« Odgovori #194 u: Lipanj 10, 2022, 09:17:36 prijepodne »
26. lipnja počinje 6. epizoda serije Westworld. Izazvala je mnogo kontroverzi, pa i na ovom forumu. Od "obožavanja" do "mržnje". Od "mesmerizing" do "shit".  :lol2: Kako bilo, meni se dopala. Naravno imam i ja svojih zamjerki, naročito na 2. sezonu, ali to se u trećoj polako izgladilo. Uz neke, meni drage glumce koji seriji daju poseban šarm ja ću je s radošću dočekati. Makar se i razočarao  :smfor (2): :smfor (9): :smfor (27): :lol2: :bear3:
If two people always agree, one of them is unnecessary

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Westworld
« Odgovori #195 u: Lipanj 10, 2022, 12:28:11 poslijepodne »
ja sam se nesto oladio za ove serije sa predugim pauzama medj' sezonama... rece mi brat da je i stranger things krenuo ima dvaes dana, al mi ne pada nam stvarno jer se ne sjecam ni kad je bila zadnja sezona a ima koja godina def.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline bf1947(1)

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 987
  • Spol: Muški
  • ובכל זאת זה זז
  • Lokacija: Vanuatu
Odg: Westworld
« Odgovori #196 u: Kolovoz 08, 2022, 12:06:05 poslijepodne »
Kako bilo i ostaje  :smfor (6): U nedjelju završava 4. sezona ove meni dobre serije. Našao sam i titlove - prijevod MEDIATRANSLATION??. Ne znam ime autora, ali titlovi su vrlo dobri. Pregledao sam ih i isprobao, upravo pregledavam 7. epizodu, pa ako ima volje, može se otvoriti 4. sezona da se postave titlovi. Ako ne treba onda samo obavijest! Mogu se naći na:
If two people always agree, one of them is unnecessary

Offline james

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 185
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zadar
Odg: Westworld
« Odgovori #197 u: Kolovoz 09, 2022, 13:49:04 poslijepodne »
Kako bilo i ostaje  :smfor (6): U nedjelju završava 4. sezona ove meni dobre serije. Našao sam i titlove - prijevod MEDIATRANSLATION??. Ne znam ime autora, ali titlovi su vrlo dobri. Pregledao sam ih i isprobao, upravo pregledavam 7. epizodu, pa ako ima volje, može se otvoriti 4. sezona da se postave titlovi. Ako ne treba onda samo obavijest! Mogu se naći na:

Meni je serija malo ipak izgubila draž, kao što je gore spomenuto, prevelike su ove pauze. Što se titlova MEDIATRANSLATIONSA tiče, možda se varam, ali mislim da su to ripovani titlovi s HBOMaxa...
Moja žena je najbolji golman na svitu, sve živo mi brani!

Offline bilja

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 5057
  • Spol: Ženski
  • cica ubica :)
  • Lokacija: Cicely, Alaska
Odg: Westworld
« Odgovori #198 u: Kolovoz 09, 2022, 14:41:18 poslijepodne »
Otvorila sam sezonu. Boki, slobodno postavi titlove.  :smfor (26):

Offline bf1947(1)

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 987
  • Spol: Muški
  • ובכל זאת זה זז
  • Lokacija: Vanuatu
Odg: Westworld
« Odgovori #199 u: Kolovoz 09, 2022, 16:42:37 poslijepodne »
Hvala, Biljo!  :smfor (25): :smfor (25): :smfor (25):
Postavljeno je prvih 7. epizoda za verziju koja je navedena
Spoiler: prikaži
HMAX.WEBRip.DD5.1.x264-NTb[rartv]
, iako mislim da paše i za neke druge verzije. Probat ću pa javiti. Dotad, nestrpljivi uživajte, a strpljivi čekajte i 8. epizodu.  :bear3: Možda se i coa 'odladi pa krene ipak gledati i ovu sezonu  :smfor (9): :smfor (9):
If two people always agree, one of them is unnecessary

Offline bf1947(1)

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 987
  • Spol: Muški
  • ובכל זאת זה זז
  • Lokacija: Vanuatu
Odg: Westworld
« Odgovori #200 u: Kolovoz 15, 2022, 21:17:42 poslijepodne »
Sinoć je završena i posljednja epizoda 4, sezone Westworlda. Que serra, serra iliti, Što će biti, bit će. Malo sam se požurio, iako je praznik.  :smfor (26): Nema još MEDIATRANSLATION titla, pa sam ovo preveo sam s engleske inačice. No, poštenja radi, stavio sam, kako se na kraju vidi, da je prijevod MEDIATRANSLATION, jer sam se obilato služio njihovim prijevodima u prvih 7 epizoda. Ovim im vraćam uz zahvale. :) Meni je sezona ispala dobra, više od očekivanog, pa mislim da bi bila šteta ne pogledati je.
If two people always agree, one of them is unnecessary

Offline syu

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 22
  • Spol: Muški
  • Lokacija: HR
Odg: Westworld
« Odgovori #201 u: Rujan 02, 2022, 13:17:00 poslijepodne »
Pogledao treću i četvrtu sezonu u komadu. Prva polovica treće mi je vrh, baš dobar SF, a onda se nekako razvodni. Četvrta sezona mi se nekako nastavila u tom razvodnjenom tonu, al mi je ok. Jedan dio me malo podjestio na Dinu, tko bude gledao skužit će :)
Glumci su mi dobri, muzika vrhunska. Priča i scenarij imaju uspona i padova, iako sve skupa nije loše.
Nažalost, postoji malo razočaranje zbog toga što mi je prva sezona ostala u sjećanju kao sjajna.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Westworld
« Odgovori #202 u: Rujan 17, 2022, 00:45:02 prijepodne »
@bf1947(1)
rado boki, al ne moze mi ga bit... al ako bude vala cu bacit jedan koment.
sreca moja mala...
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline TONKO

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 41
  • Spol: Muški
  • Lokacija: ZADAR
Odg: Westworld
« Odgovori #203 u: Rujan 28, 2022, 09:09:55 prijepodne »
Nepopularno mišljenje: Westworld nije dobra serija. Prva sezona kako-tako, ali ostale su loše.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Westworld
« Odgovori #204 u: Studeni 05, 2022, 19:26:12 poslijepodne »
Westworld’ Canceled at HBO After Four Seasons
https://variety.com/2022/tv/news/westworld-canceled-hbo-1235328276/
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline faks86

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 4341
  • Spol: Muški
Odg: Westworld
« Odgovori #205 u: Studeni 07, 2022, 13:41:54 poslijepodne »
Kvalitet je drastično opao pa nije ni čudo.

Offline bf1947(1)

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 987
  • Spol: Muški
  • ובכל זאת זה זז
  • Lokacija: Vanuatu
Odg: Westworld
« Odgovori #206 u: Studeni 08, 2022, 08:30:03 prijepodne »
Ne mogu reći da se sa svim napisanim o seriji slažem(ukusi su različiti), ali se slažem da je bilo dosta. Vrlo su rijetke serije kod koji je vrijedno nastaviti, na prste se mogu izbrojati, pa je tako i s ovom. Dosta je! Dosta serija nisam gledao(a po ocjenama spadaju u sam vrh), naprosto zato što su mi dosadile. Neke brzo, druge malo sporije ali to je to. Ima to veze i s godinama, a ne samo s ukusima, ali tako je to u životu!  :lol2: :bear3:
If two people always agree, one of them is unnecessary

Offline faks86

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 4341
  • Spol: Muški
Odg: Westworld
« Odgovori #207 u: Studeni 08, 2022, 09:16:52 prijepodne »
Ja se nekad ne slažem sam sa sobom, kamoli sa drugim ljudima.  :smfor (24):

Meni je kvalitet opadao u svakoj novoj sezoni. Delovalo je da kreatori pokušavaju da dignu nivo kompleksnosti, bez da to grade lagano.

Zlatno doba televizije je prošlo, sada su kompanije namirisale novac i nema više slobode kao pre 10 godina.
To se vidi i po House of the dragon vs. Game of Thrones. Game of Thrones si morao da gledaš osam epizoda po sezoni da bi se desilo nešto bitno,
sada toga imaš nekoliko puta po epizodi. Snimalo se na lokaciji, zmajevi se pojavljivali samo kad budžet dozvoljava,
sada se snima u nekom hangaru, okolo scenografija ko iz igrice i to prolazi olako.

Offline Amy

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 21
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: Tuzla, BiH
Odg: Westworld
« Odgovori #208 u: Srpanj 29, 2023, 10:31:13 prijepodne »
U početku je bila super, zadnja sezona mi nije jasno o čemu se radi. Katastrofa je postala, od onako dobre serije.

Offline Mirkec

  • Razina 0
  • Postova: 14
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Westworld
« Odgovori #209 u: Kolovoz 15, 2023, 20:48:59 poslijepodne »
Prva sezona je bila fantastična, nažalost, druga je mlaka i prestao sam da gledam, ali se i dalje rado vraćam prvoj. Entoni Hopkins nenadmašiv