Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Android Box  (Posjeta: 58788 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline shadowfax090

  • Razina 0
  • Postova: 7
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Hrvatska
Odg: Android Box
« Odgovori #60 u: Svibanj 16, 2022, 17:05:19 poslijepodne »
proveo sam dosta vremena tražeći i testirajući razno razne box-eve..
Umjesto da si kupio polovno smeće od laptopa za malo para i spojio to na TV.

Nisam ih kupovao da bi ih sam koristio, već za klijente, kako bih mogao dati savjet, a sto se tice tvojeg komentara mogo si laptop kupit, imam pc sa grafom RX 6900XT 16GB i posjedujem Philips android tv tako da mi je laptop nije potreban.

Offline serijoljubac53

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 47
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Hrvatska
Odg: Android Box
« Odgovori #61 u: Studeni 16, 2022, 21:03:03 poslijepodne »
Moj savjet svima je da izbjegavaju Box-eve sa RK chipom, griju se i trzaju, ukoliko niste neki veliki fanovi da stalno nesto gledate posluzit ce i oni, ali ako volite gledat filmove, serije, i IPTV preko neceg onda gledajte da je chip Amologic, i naravno da je 4/64GB ostalo sve nevalja... proveo sam dosta vremena tražeći i testirajući razno razne box-eve..
Ima raznih modela i marki ali najbolje su meni trenutno : X96  max, A95X F4, A95X Max II (postojeći utor za hdd), A95X F3... naravno svi da su 4/64 ili barem 4/32GB.

Moj savjet je izbjegavati A95X F4. Imam doma dva potpuno nova i neispravna. Kupljeni preko web-a. Uredno naručio prvi, stigao i krepao nakon par dana. Reklamirao i poslali mi novi. Stigao, i krepao nakon par dana. Srećom na temelju videa koji sam im poslao, priznali mi reklamaciju i poslali mi treći. Ovaj put sam izabrao X96X4 i evo, nakon 6 mjeseci radi ispravno.   :smfor (27): :smfor (27): :smfor (27):
W. Shakespeare: "Od ničega samo ništa nastaje"
E, Williame, kakva ironija: Upravo nešto najveće što postoji je nastalo od ničega - SVEMIR

Offline Bon

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 1115
  • Spol: Muški
  • cinik
  • Lokacija: Srem
Odg: Android Box
« Odgovori #62 u: Prosinac 21, 2022, 17:31:37 poslijepodne »
Uzeo sam zasad radi ok, čini mi se da ima androidTv nisam baš siguran da mi je to ok ali šta je tu je. Malo brlja sistem čini mi se. Poručio sam i neki daljinac za voice.

Offline Mirkec

  • Razina 0
  • Postova: 14
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Android Box
« Odgovori #63 u: Kolovoz 18, 2023, 16:34:26 poslijepodne »
Te stvari rade uglavnom jako loše i prilično su komplikovane, kako za set-up, tako kasnije za menjanje kanala itd. Lično ne bih nikad to uzimao pa makare ne mogao da gledam tv.

Offline Bon

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 1115
  • Spol: Muški
  • cinik
  • Lokacija: Srem
Odg: Android Box
« Odgovori #64 u: Kolovoz 20, 2023, 10:48:01 prijepodne »
Kako za koga i kako koji uređaj. Ja još uvek imam Tanix Tx92 i da ga ne ureknem sasvim solidno radi. Bolji mi je verovatno od ovog novijeg A95. Imam na njemu Kodi Nodi WBMC, na kraju sam savladao i Retroarch. Znači ekstra stvar multiplatforma za retrogaming. Mario Sonic Crash Bandicoot... svi junaci na jednom mestu. Sve platforme uključiv i handheld u jednom: sega nintendo sony amiga atari arkade... Negde do PS1 mislim da radi ok.

Offline Bon

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 1115
  • Spol: Muški
  • cinik
  • Lokacija: Srem
Odg: Android Box
« Odgovori #65 u: Prosinac 27, 2023, 02:22:12 prijepodne »
Urekao sam ga crko je posle 5 godina Tanix. Uzeo sam si Hk1 4gb+64gb po sniženju što bi babe rekle na crnom petku :) ti sad boxovi počinju da liče jedni na druge a dobro. Imam iptv YT crash bandicoot i supermario world u jednom uređaju to je fino