Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Tko o čemu, mi o serijama  (Posjeta: 1052728 puta)

0 Članova i 24 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Eadnp

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 594
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #4110 u: Siječanj 31, 2022, 21:10:07 poslijepodne »
ma da, nije bilo završetka s Mariom Sofiom ni Irmom, koje su bile glavne teme, ubacio je onoga Trumpovog zviždaća i Holokaust muzej...najjajča fora iz zadnje epizode je bila odjavna špica s Oskara ;D

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #4111 u: Veljača 01, 2022, 08:45:35 prijepodne »
ma da, nije bilo završetka s Mariom Sofiom ni Irmom, koje su bile glavne teme, ubacio je onoga Trumpovog zviždaća i Holokaust muzej...najjajča fora iz zadnje epizode je bila odjavna špica s Oskara ;D
aooooo,  :sbowing_100-106 strasnu mi je ideju dao  ;D
jes, marijin potencijal totalno neiskoriscen. ja sam umirao od nelagode na tejbl riding. kako je uboo s njom ludak...
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Eadnp

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 594
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #4112 u: Veljača 01, 2022, 10:59:40 prijepodne »
da, toliko je loša bila da je zapravo bila genijalna ;D



Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #4113 u: Veljača 02, 2022, 12:11:27 poslijepodne »
hahaahhaahhahhahaahha! pa ne moze ovo...
ali slika...  :sbowing_100-106
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Eadnp

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 594
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #4114 u: Veljača 03, 2022, 01:37:25 prijepodne »
pita ga: -koja je uloga
            -mlada židovska balerina
            -nemaš brige, moja kćer odlično pleše ;D

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #4115 u: Veljača 03, 2022, 09:21:24 prijepodne »
hahahahaahahhahaha! a dajte spin-off ili neki specijal, hahahahahaha!
kako obali teda dansona mrcenog, jaooooo!!!
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline draganson

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 111
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #4116 u: Veljača 03, 2022, 09:57:33 prijepodne »
Po rečima pisca i lekara Džeroma Grupmena većina lekara se manje brine za lečenje,a više za to hoće li ih neko tužiti ili kako da maksimalizuju svoje prihode.
Ne želim da minimalizujem ogromne i nesumnjive koristi od moderne medicine,ali neizbežna činjenica je to da je ona daleko od savršene i to na način koji se ne vidi uvek i svuda.
Upravo o tome se radi u ovoj fenomenalnoj mini seriji zasnovanoj na neverovatnim istinitim događajima.
https://www.imdb.com/title/tt9179552/
Vrhunski glumci, odličan scenario koji do zadnjeg trena drži pažnju i napetost i razotkrivanje jednog od razloga zašto je u SAD i pored enormnog ulaganja u medicinu i zdravstvenu negu sve kraći životni vek.
Preporuka od srca za ovu seriju.

Offline nostalgicar90

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 109
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Hrvatska
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #4117 u: Veljača 04, 2022, 12:08:22 poslijepodne »
Po rečima pisca i lekara Džeroma Grupmena većina lekara se manje brine za lečenje,a više za to hoće li ih neko tužiti ili kako da maksimalizuju svoje prihode.
Ne želim da minimalizujem ogromne i nesumnjive koristi od moderne medicine,ali neizbežna činjenica je to da je ona daleko od savršene i to na način koji se ne vidi uvek i svuda.
Upravo o tome se radi u ovoj fenomenalnoj mini seriji zasnovanoj na neverovatnim istinitim događajima.
https://www.imdb.com/title/tt9179552/
Vrhunski glumci, odličan scenario koji do zadnjeg trena drži pažnju i napetost i razotkrivanje jednog od razloga zašto je u SAD i pored enormnog ulaganja u medicinu i zdravstvenu negu sve kraći životni vek.
Preporuka od srca za ovu seriju.

Vidio sam trailer i izgleda dobro serija, pogotovo što je istinita priča, samo što nema naših titlova, nego samo engleski pa onda nažalost ne gledam dok ne dođu. Pogotovo ako su doktorske serije koje je neke riječi teško razumiti. Je li itko gleda serije s engleskim titlovima ili čekate da se prevede?

Offline JoxerTM

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 684
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #4118 u: Veljača 04, 2022, 22:10:46 poslijepodne »
Vidio sam trailer i izgleda dobro serija, pogotovo što je istinita priča, samo što nema naših titlova, nego samo engleski pa onda nažalost ne gledam dok ne dođu. Pogotovo ako su doktorske serije koje je neke riječi teško razumiti. Je li itko gleda serije s engleskim titlovima ili čekate da se prevede?
Kako nema.
Upiši u gugl "Dr. Death s prevodom" i vidi prvih nekoliko rezultata. Nadam se da imaš auBlock Origin.
Kakvi su ti titlovi tamo nemam pojma, ta serija ne da me ne zanima, nego ne želim ni znati da postoji.

Offline draganson

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 111
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #4119 u: Veljača 05, 2022, 09:01:15 prijepodne »
Vidio sam trailer i izgleda dobro serija, pogotovo što je istinita priča, samo što nema naših titlova, nego samo engleski pa onda nažalost ne gledam dok ne dođu. Pogotovo ako su doktorske serije koje je neke riječi teško razumiti. Je li itko gleda serije s engleskim titlovima ili čekate da se prevede?
Kako nema.
Upiši u gugl "Dr. Death s prevodom" i vidi prvih nekoliko rezultata. Nadam se da imaš auBlock Origin.
Kakvi su ti titlovi tamo nemam pojma, ta serija ne da me ne zanima, nego ne želim ni znati da postoji.

Iskreno bolje da gleda sa engleskim subtitlom nego sa ovim prevodom koji je preporučen jer mi ne deluje dobro.
Šteta je što nema prevod pa sam gledao na engleskom,uz par asistencija Google translate nekih reči koje nisam znao.
Serija je veoma zanimljiva,i vredi je pogledati, naravno danas u moru različitih žanrova i serija ovo može nekome da bude i dosadna tema i da traži nešto opuštajuće i laganije teme.
Sledeće što ću verovatno isto gledati bez prevoda je druga sezona The Morning show jer nigde ne mogu da nađem prevod za drugu sezonu,ili ja loše tražim ili nije zanimljiva druga sezona pa se nije prevela.

Offline nostalgicar90

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 109
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Hrvatska
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #4120 u: Veljača 05, 2022, 10:01:20 prijepodne »
Kako nema.
Upiši u gugl "Dr. Death s prevodom" i vidi prvih nekoliko rezultata. Nadam se da imaš auBlock Origin.
Kakvi su ti titlovi tamo nemam pojma, ta serija ne da me ne zanima, nego ne želim ni znati da postoji.

To su online prevodi, kažu u komentarima ovo: Prevod je katastrofa, kao da su ga prevodili uz pomoc “google translate”. potpuno van svake logike i bez smisla, brkanja gramatike…

Ako titl ne dođe na službene stranice koje nude titlove to ne valja, tako da najbolje pričekati bolji titl ili gledati s engleskim ili sam prevesti.

Offline JoxerTM

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 684
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #4121 u: Veljača 05, 2022, 14:14:43 poslijepodne »
Vjeruj mi da me serija zanima onda bih provjerio kakvi su titlovi, a ako su dovoljno dobri iščupao bih ih van, malo uredio (tipfelere i preduge linije) i stavio u zip pa ti dao i link.
Ovako, kad se radi o nekakvoj biografiji, nema teorije da gubim vrijeme na to - vidio sam da postoji na tim nekakvim gledalicama i dalje od toga me ne zanima.
Nemoj se ljutiti, nemam kad provjeravati je li gugltranslejt, ali činjenica je da titlovi postoje pa kakvi god bili.

I još da dodam zapravo me čudi da netko nije sjeo i preveo to kako treba (ili prepravio te tamo gugltranslejte).
Jer biografije se prevode ko lude.
Dotle, ja koji biografije ne mogu smisliti, osuđen sam na gledanje skoro svega ostaloga sa engleskim titlovima.
Nije problem, engleski znam, šteta je samo što čitam "oh my gosh" umjesto "p. ti materina" u njihovim titlovima, ali pregrmi se nekako.  ;D




Offline nostalgicar90

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 109
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Hrvatska
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #4122 u: Veljača 06, 2022, 15:28:53 poslijepodne »
All of Us Are Dead
Korejci znaju napraviti serije. Nakon Squid Game još jedna uzbudljiva i dobra serija, odlični mladi korejski glumci. Ima dosta akcije, horora, trilera. Napet završetak, jedva čekam drugu sezonu

Na Netflix također se snima korejska verzija serije La Casa de Papel. Jedva čekam.





Offline nostalgicar90

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 109
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Hrvatska
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #4123 u: Veljača 13, 2022, 14:13:53 poslijepodne »
INVENTING ANNA (Netflix)
Prema istinitoj priči. Genijalni prevaranti prave prokleto zabavne priče... U ovom slučaju to je mlada prevarantka koja je mnoge ljude prevarila da povjeruju da je elita i kao što znate elitama je dopušteno sve... Nevjerovatno kako je uspjela obmanuti sve te uspješne i obrazovane poslovne ljude, i velike institucije, banke, pokazatelj koliko je jaka glad za novcem,Julia Garner odlična izvedba, ponekad podsjećaja na Hannibala Lectera svojim manipulativnim igrama uma.

Offline nostalgicar90

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 109
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Hrvatska
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #4124 u: Veljača 14, 2022, 11:56:28 prijepodne »


Što su ovo učinili, užasni glumci i likovi, pari se neka b fantazija. Ovo nema veze sa LOTR svijetom, izgleda kao neki čudni anime. Ovo bi mogao biti flop samo takav naspram koliko su novaca uložili.

Offline TONKO

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 41
  • Spol: Muški
  • Lokacija: ZADAR
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #4125 u: Veljača 16, 2022, 19:03:56 poslijepodne »


Što su ovo učinili, užasni glumci i likovi, pari se neka b fantazija. Ovo nema veze sa LOTR svijetom, izgleda kao neki čudni anime. Ovo bi mogao biti flop samo takav naspram koliko su novaca uložili.

Ovoga sam se bojao. Woke LOTR. Čeka se ali sa velikim oprezom.

By the way, pogledao sam 15tu sezonu It's Always Sunny in Philadelphia. Dobra je iako su i oni blago woke.

Offline JoxerTM

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 684
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #4126 u: Veljača 16, 2022, 21:48:59 poslijepodne »
To da sam ja zaljubljen u tajmlup filmove, već svi znate.
Dobro, ne sve, pola ih je smeće.

Ali kad kinezi naprave seriju s vremenskom petljom, a znate već da im je država bila zabranila "Back to the Future" trilogiju jer kao oni to ne mogu shvatiti...
Zapravo im tupavi političari ne mogu shvatiti pa misle da ne može ni raja (kao uostalom ni naši političari koji znaju samo kako se krade).

Dobro, malo pretjerujem, malo su popustili u zadnje vrijeme s tom njihovom drakonskom cenzurom, imaju oni timeloop film The Mysterious Family koji je vjerojatno najgori timeloop film koji sam ikad gledao i u kojem guraju besmislenu propagandu. Ali eto, imaju.

A sad imaju i seriju.
Seriju besplatno i legalno možete pogledati na Viki servisu ili Yoyo kanalu na YT.
Engleski titlovi samo, jebga, ovi naši na vikiju se nisu udostojili prevoditi.

Dao sam joj šansu i nakon 4 epizode moram priznati ne da mi se serija sviđa, nego me toliko zainteresirala da sam se totalno zaljubio u glavni glumački par.
Inače mi ide na živce kad se u filmove i serije gura nepotrebna romantika i ljiga, ali ovdje imam nenormalnu želju da njih dvoje završe skupa.
Valjda samo zato što serija uopće ne ide u smjeru tupave romantike!
Ako prežive vremenska ponavljanja naravno.

Pa ko se usudi, evo što je to otprilike (serija nije povezana sa istoimenim hongkongškim filmom!):

Reset (2022)




Hardsub? Je... Zbog kineskih zakona sve što se u Kini emitira mora imati transkripciju za osobe s problemima sa sluhom.
Meni ne smeta jer sam prikeljio eng. srt preko toga.  ;D

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #4127 u: Veljača 17, 2022, 10:21:04 prijepodne »
By the way, pogledao sam 15tu sezonu It's Always Sunny in Philadelphia. Dobra je iako su i oni blago woke.
od kad?
pa oni granica nemaju, odvratnijih likova osim mozda u veep tesko da dje ima.
s ogradom stvarno, jer nijesam gledao zadnju sezonu.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline nostalgicar90

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 109
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Hrvatska
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #4128 u: Veljača 19, 2022, 17:49:13 poslijepodne »
PEACEMAKER
Odličan humor, dobar miks superheroja/komedije serije. John Cena je odličan. Stvarno sam svaku epizodu umirao od smijeha. Nešto novo originalno s kreativnom pričom i savršenim likovima. Ugodno iznenađenje.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #4129 u: Veljača 23, 2022, 09:57:50 prijepodne »
ukradoh sa forum.hr.
friends da su snimani u 2022...

ali cendler...  :sbowing_100-106 televisa presenta...
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline TONKO

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 41
  • Spol: Muški
  • Lokacija: ZADAR
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #4130 u: Veljača 24, 2022, 11:32:53 prijepodne »
By the way, pogledao sam 15tu sezonu It's Always Sunny in Philadelphia. Dobra je iako su i oni blago woke.
od kad?
pa oni granica nemaju, odvratnijih likova osim mozda u veep tesko da dje ima.
s ogradom stvarno, jer nijesam gledao zadnju sezonu.

Malo su ublažili humor s obzirom na ranije sezone. Imali su par woke epizoda.

Offline ricma991

  • Razina 0
  • Postova: 3
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Crvenka
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #4131 u: Veljača 25, 2022, 09:53:58 prijepodne »
Preporučujem seriju The Sinner, krimi dramu dostupnu na netflix-u. Pogledao sam prvu sezonu od trenutno 4, svaka sezona je novi slučaj. Prva sezona mi se jako svidela, bukvalno sam  gledao bez prestanka dok nisam završio. Solidni glimci i odlična priča.

Offline nostalgicar90

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 109
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Hrvatska
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #4132 u: Veljača 26, 2022, 14:01:12 poslijepodne »
THE THORN BIRDS
Odlučio sam za promjenu pogledati jedan klasik i mogu reći da je ovo najveća romantična mini-serija svih vremena! Opširna priča o ljubavi, tragediji, drami smještena diljem Australije i Europe u četiri desetljeća. Ukratko, najtužnija ljubavna priča o zabranjenoj ljubavi. Richard Chamberlain legenda.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #4133 u: Veljača 27, 2022, 01:59:01 prijepodne »
vazda me ubije sve im jebem. jebite se mrs!
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #4134 u: Veljača 27, 2022, 03:04:51 prijepodne »
diz iz sac a bed song...
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Bon

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 1115
  • Spol: Muški
  • cinik
  • Lokacija: Srem
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #4135 u: Veljača 28, 2022, 00:05:44 prijepodne »
Oduvek mi se činilo nešto veštačko u vezi likova NCSI L.A.
Danas sam setio.. Star Wars.
Kenzi Diks, Kalen, očigledno Leja Solo Luk.
LL Cool očigledno Čubaka. Heti  Yoda. Ono dvoje iz tek podrške.. droidi. 
Ko da izmišlja nove likove  :smfor (24):

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7220
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #4136 u: Ožujak 01, 2022, 10:04:39 prijepodne »
And Just Like That...

https://www.imdb.com/title/tt13819960/?ref_=nv_sr_srsg_0

na 6. sam epizodi.. iako je većina i kritičara i ljudi popljuvala seriju, meni je baš dobra.. nisam očekivala puno ni od Sex and The City, pa tako ni od ovog nastavka.. one žive u tom nekom svom svijetu gdje manje-više ništa ne rade, već samo hodaju po ručkovima, razmišljaju što će obući na koju zabavu.. tako je barem bilo u seriji i filmovima.. ovdje su još samo izbacili seks pa je ostao samo grad (pošto nema Samanthe), ali meni je to još uvijek gledljivo i zabavno

Spoiler: prikaži
osim dijela u kojem Faca umire, i Mirandin sin se seksa u kući u kojoj živi s roditeljima pa oni to sve slušaju i toleriraju (malo mi je to pretjerano)


čak mi je i Anthony odličan dodatak grupi, on mi je uvijek imao super fore

Spoiler: prikaži
Stanforda više nema jer je umro od raka gušterače tijekom snimanja serije, tako da se pojavio u prve tri epizode.. on mi je ionako uvijek išao na živce

Offline bebapecic

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 418
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: Beograd,Srbija
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #4137 u: Ožujak 01, 2022, 22:36:54 poslijepodne »
And Just Like That...

https://www.imdb.com/title/tt13819960/?ref_=nv_sr_srsg_0

na 6. sam epizodi.. iako je većina i kritičara i ljudi popljuvala seriju, meni je baš dobra.. nisam očekivala puno ni od Sex and The City, pa tako ni od ovog nastavka.. one žive u tom nekom svom svijetu gdje manje-više ništa ne rade, već samo hodaju po ručkovima, razmišljaju što će obući na koju zabavu.. tako je barem bilo u seriji i filmovima.. ovdje su još samo izbacili seks pa je ostao samo grad (pošto nema Samanthe), ali meni je to još uvijek gledljivo i zabavno

Spoiler: prikaži
osim dijela u kojem Faca umire, i Mirandin sin se seksa u kući u kojoj živi s roditeljima pa oni to sve slušaju i toleriraju (malo mi je to pretjerano)


čak mi je i Anthony odličan dodatak grupi, on mi je uvijek imao super fore

Spoiler: prikaži
Stanforda više nema jer je umro od raka gušterače tijekom snimanja serije, tako da se pojavio u prve tri epizode.. on mi je ionako uvijek išao na živce

Guilty pleasure  :smfor (9):.Mozemo biti i realni i maliciozni pa nalaziti mane seriji. Medjutim, u nekim trenucima treba nesto tako leprsavo,luckasto,neozbiljno zbog-dusevnog mira ;D. Ovo vazi vise za zenski svet. Uz sve sto je gore navedeno ide i Kerina ekstravagantna i spektakularna garderoba(cipele). :smfor (26):

Offline Kat

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 416
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: Beograd
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #4138 u: Ožujak 02, 2022, 10:54:11 prijepodne »
And Just Like That...


Ja sam se prvo dvoumila da li da je pogledam,plašila sam se da se ne razočaram,ali na svu sreću nisam.  ;D
Čini mi se,sad kad je se setim pošto sam je pogledala pre nekoliko nedelja,da je serija "zrelija",možda čak i provokativnija nego pre,teme/pitanja  koje sada obrađuje su odlične  tako da je upotpunjen doživljaj, nije sve u sjajnoj  garderobi, obući, enterijerima... ;D 
Jeste da nema Samanthe fizički, ali su se fino setili kako da je "održe" u seriji,a Seema mi je odličan dodatak. ;D

Čitala sam da se planira i nastavak, barem ga Sarah Jessica Parker želi tako da verujem da će ga i biti...za taj nastavak mi je jedina želja da se ne plastificiraju dodatno, ono što su odradile na licima neka više ne dorađuju ,volela bih da gledam žene, a ne pokretne lutke.  ;D

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7220
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #4139 u: Ožujak 02, 2022, 17:03:46 poslijepodne »
za taj nastavak mi je jedina želja da se ne plastificiraju dodatno, ono što su odradile na licima neka više ne dorađuju ,volela bih da gledam žene, a ne pokretne lutke.  ;D

daaaa, Charlotte izgleda kao Joker s onim ustima.. Miranda i Carrie su prirodno ostarile, ali puno je plastike u seriji, ni meni se to ne sviđa  :smfor (8):