Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Der Pass -Pagan Peak  (Posjeta: 10750 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline bf1947(1)

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 987
  • Spol: Muški
  • ובכל זאת זה זז
  • Lokacija: Vanuatu
Der Pass -Pagan Peak
« u: Studeni 08, 2019, 10:03:33 prijepodne »

Pod snježnim planinama, na granici između Njemačke i Austrije, leži čudno inscenirani leš. Dvoje policajaca poslani su riješiti slučaj. Mladoj, ambicioznoj Njemici Ellie Stocker iz Berchtesgadena, pridružuje se nevoljki razočarani cinik Gedeon Winter iz Salzburga. Najradije bi sve to prepustio kolegici s druge strane granice, ali leševa je sve više s istim rukopisom. Suradnja je neophodna. Inspirirana švedsko-danskom kultnom serijom Bron/Broen, nastala je ova fina njemačko-austrijska koprodukcijska serija. Usporedbe s Bron/Broen su teške i vjerojatno nemoguće, ali to ne umanjuje konačne efekte ove dobre, dobre serije.




Godina: 2018/2019.
Mreža: Beta Film | Epo-Film
Žanr: kriminalistički, drama, misterija
Glumci:Julia Jentsch, Nicholas Ofczarek, Franz Hartwig (de), Hanno Koffler
Lokacija: Bad Gastein, Salzburg, Austria

If two people always agree, one of them is unnecessary

Offline bf1947(1)

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 987
  • Spol: Muški
  • ובכל זאת זה זז
  • Lokacija: Vanuatu
Odg: Der Pass -Pagan Peak
« Odgovori #1 u: Studeni 08, 2019, 10:09:48 prijepodne »
Neki su već možda pogledali ovu seriju s titlovima koji se mogu naći na internetu. I ja sam pokušao. I odustao. Radi se o titlovima proizvedenim pomoću Google prevoditelja i onda malo, ali nedovoljno, ispravljenim. Uglavnom, za mene, negledljivo. Pa ja krećem ispočetka. Tko ima volje i strpljenja, neka pričeka i pogleda iznova. Elli Stocker nije Saga Noren, a Gedeon Winter nije Martin Rhode, ali su i ti likovi vrlo upečatljivi i neće biti lako zaboravljeni.

Prevedena je 1. epizoda i uskoro će biti dostupna
If two people always agree, one of them is unnecessary

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Der Pass -Pagan Peak
« Odgovori #2 u: Studeni 08, 2019, 12:38:47 poslijepodne »
ja sam ovo odavno naciljao, nasao sam neke ripove, pokupovao... kupe prasinu...
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline filmsman

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 153
  • Spol: Muški
  • Lokacija: World of films
Odg: Der Pass -Pagan Peak
« Odgovori #3 u: Studeni 08, 2019, 15:36:10 poslijepodne »
   
   Ja sam ovu seriju gledao odavno ,sa titlovima  kojima tada nisam nasao nikakvu zamerku.
  Serija je dobra, sa izvanrednom glumom glavnog glumca koji igra  psihopatu. Ima mystery atmosferu od pocetka do kraja. Pri tome je snimana u Alpskim predelima sto seriji daje eneterijersku draz. Pocetak podseca na True detective, malo je falilo da odustanem posle prve epizode.
 Vredno gledanja u svakom slucaju. Pri tome je zanimljivo sto je ovo Austrijsko-Nemacka koprodukcija. Imam zamerki na sam kraj ali da ne otkrivam dalje...

Offline bf1947(1)

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 987
  • Spol: Muški
  • ובכל זאת זה זז
  • Lokacija: Vanuatu
Odg: Der Pass -Pagan Peak
« Odgovori #4 u: Studeni 08, 2019, 16:13:27 poslijepodne »
   
   Ja sam ovu seriju gledao odavno ,sa titlovima  kojima tada nisam nasao nikakvu zamerku.
  Serija je dobra, sa izvanrednom glumom glavnog glumca koji igra  psihopatu. Ima mystery atmosferu od pocetka do kraja. Pri tome je snimana u Alpskim predelima sto seriji daje eneterijersku draz. Pocetak podseca na True detective, malo je falilo da odustanem posle prve epizode.
 Vredno gledanja u svakom slucaju. Pri tome je zanimljivo sto je ovo Austrijsko-Nemacka koprodukcija. Imam zamerki na sam kraj ali da ne otkrivam dalje...

Gdje si našao te dobre titlove? Nema smisla truditi se oko toga ako su u redu. Postoji jedna stvarčica, koja je notorna. Ako titlova nema nigdje na našim stranicama, osim na jednoj, onda je to ova koju sam ja našao. Izgleda dobro, ali nije. No vjerojatno se može gledati. Ako je to tako, nastavit ću prevoditi. No, molim te pošalji mi na pm, gdje si našao, da se ne bakćem badava :)
If two people always agree, one of them is unnecessary

Offline bf1947(1)

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 987
  • Spol: Muški
  • ובכל זאת זה זז
  • Lokacija: Vanuatu
Odg: Der Pass -Pagan Peak
« Odgovori #5 u: Studeni 10, 2019, 12:40:43 poslijepodne »
Evo  mojeg prijevoda. Možda suvišnog, jer se pojavio novi reducirani prijevod iz rujna, koji je puno bolja verzija google prijevoda iz svibnja 2019. Hoću li dalje ovisi od vas, dragi gledatelji  :smfor (24):
If two people always agree, one of them is unnecessary

Offline nenad.d

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 75
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beska
Odg: Der Pass -Pagan Peak
« Odgovori #6 u: Studeni 11, 2019, 11:37:35 prijepodne »
Bili su snimci sa HBO Adria..dal su opstali još negde, ne znam..

Offline bf1947(1)

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 987
  • Spol: Muški
  • ובכל זאת זה זז
  • Lokacija: Vanuatu
Odg: Der Pass -Pagan Peak
« Odgovori #7 u: Studeni 21, 2019, 16:52:33 poslijepodne »
Nikako da pronadjem 1080p
https://www.xrel.to/tv-nfo/1770812/Der-Pass-S01E08-GERMAN-1080p-HDTV-x264-ACED.html

Očito postoji, barem u vidu informacije, ali i ja sam uspio naći samo 720p
If two people always agree, one of them is unnecessary

Offline zuza

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 272
  • Lokacija: Srbija
Odg: Der Pass -Pagan Peak
« Odgovori #8 u: Prosinac 22, 2019, 02:03:44 prijepodne »
Serija je odlicna,Nemci su me odusevili.Inspektor Vinter je odlican lik i prvi put gledam seriju gde se od druge,trece epizode zna ko je ubica i idu uporedo njegova prica i prica policije.Jedino me je malo iznerviralo sto opet ubistvo na granici izmedju dve zemlje,al ajde nek im bude.Stvarno vredi pogledati.

Offline molder23

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 50
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Der Pass -Pagan Peak
« Odgovori #9 u: Lipanj 08, 2020, 09:07:18 prijepodne »
Konacno i ovo doslo na red. Sjajno ostvarenjee, prica , gluma. Ima malo nekih nelogicnosti, ali sve u svemu jaka osmica. Odusevio me kraj koji je realan i sirov, bez americkih srecnih zavrsetaka.
Gledam nesto na internetu da je u planu 2 sezona, nadam se da ce se odustati od toga

Offline MLATA

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 127
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Der Pass -Pagan Peak
« Odgovori #10 u: Srpanj 22, 2020, 23:50:46 poslijepodne »
Serija Der Pass bi po meni mogla da se kandiduje za najbolju seriju kada je u pitanju tematika serijskog ubice. Jako dobro ukomponovana topografija sa samim dešavanjima u seriji te sa sjajnim efektima snimljenim u Alpima.Serija sve vreme drži pažnju, nema opuštanja. Apsolutno za preporuku.

Offline Kat

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 416
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: Beograd
Odg: Der Pass -Pagan Peak
« Odgovori #11 u: Srpanj 30, 2020, 10:52:31 prijepodne »
Konacno i ovo doslo na red. Sjajno ostvarenjee, prica , gluma. Ima malo nekih nelogicnosti, ali sve u svemu jaka osmica. Odusevio me kraj koji je realan i sirov, bez americkih srecnih zavrsetaka.
Gledam nesto na internetu da je u planu 2 sezona, nadam se da ce se odustati od toga

I meni se svideo kraj, mada nisam želela takav završetak. Pošto je početak  "bronovski" nadala sam se da će se pozabaviti i karakterizacijom glavnih likova kao što su  u Bronu,ali su tu malo zakazali - Winter je mogao da bude mnogo bolje dočaran.
Nadam se da neće praviti drugu sezonu jer je serija potpuno lepo upakovana i zaokružena  u 8 epizoda.

Offline romanija

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 100
  • Spol: Muški
Odg: Der Pass -Pagan Peak
« Odgovori #12 u: Kolovoz 12, 2020, 00:10:56 prijepodne »
Dobra serija, nema sta. Inače mini serije cesto prave gresku kada tek u poslednjoj epizodi otkriju ubicu, sto je vec postalo smorno, tako da mozes slobodno pogledati samo prvu i poslednju epizodu, sve izmedju je razvlacenje pite. To nije slucaj sa ovom serijom, zato mi se i dopala.
https://www.srbizasrbe.org/

Кадa падне непријатељ твој, немој се радовати, и кад пропадне, нека не игра срце твоје.