Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Das Boot (2018)  (Posjeta: 6988 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline faks86

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 4341
  • Spol: Muški
Das Boot (2018)
« u: Svibanj 25, 2020, 18:47:11 poslijepodne »


Francuska je okupirana. U-612 je spreman za svoje prvo putovanje. Kalus Hofman javlja se na dužnost kao novi kapetan. U međuvremenu, Simon Štraser počinje da radi kao prevodilac za Nemačku mornaricu.


Godina: 2018.
Mreža: Sky Deutschland
Žanr: drama, ratni
Glumci: Tom Wlaschiha, Leonard Scheicher, Franz Dinda, Thierry Frémont, Fleur Geffrier, Robert Stadlober, Julius Feldmeier, Marvin Linke, Joachim Foerster, Leon Lukas Blaschke, Pit Bukowski, Rainer Bock, Stefan Konarske, Rick Okon, Philip Birnstiel, Rafael Gareisen, Vicky Krieps, August Wittgenstein, Vincent Kartheiser, Olivier Chantreau, Lizzy Caplan, Ben Münchow, Leonard Kunz, Felix Prochaska, Leonard Hohm, Clemens Schick, Paul Bartel, Joseph Konrad Bundschuh, Oskar Bökelmann, Sebastian Hülk, Florian Kroop, Béla Gábor Lenz, Martin Schnippa, Anton Spieker, Vincent Zur Linden, Klaus Steinbacher, Grégory Gatignol, Rochelle Neil, Lou Lambrecht, Merlin Rose...





Offline dalmatino

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 282
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Split, Hrvatska
Odg: Das Boot (2018)
« Odgovori #1 u: Svibanj 26, 2020, 14:02:26 poslijepodne »
Hvala, sada ću imati malo mira u kući  :smfor (19):

Offline vesa73

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 66
  • Spol: Muški
  • Lokacija: krusevac
Odg: Das Boot (2018)
« Odgovori #2 u: Svibanj 29, 2020, 10:22:01 prijepodne »
Uh, ovo mi je odlična serija, odgledao sam svih 8 epizoda u jednom danu. Fenomenalna produkcija, odlični glumci, zanimljiva radnja. Jedva čekam drugu sezonu

Offline vesa73

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 66
  • Spol: Muški
  • Lokacija: krusevac
Odg: Das Boot (2018)
« Odgovori #3 u: Srpanj 02, 2020, 10:59:03 prijepodne »
Prvo da se zahvalim prevodiocu, na brzom prevodjenju i odličnom prevodu.
Druga sezona je odlicno uradjena, mada mi nije jasno što već na početku gine po meni odličan lik žene koja radi u gestapou, ali ...
U ovoj sezoni je veći akcenat dat na samo more i podmornicu što je i tema serije.
Nadam se da će biti i treće sezone.

Offline nenad.d

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 75
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beska
Odg: Das Boot (2018)
« Odgovori #4 u: Srpanj 06, 2020, 15:20:50 poslijepodne »
Hvala faks. Sync od Commandoguru paše i za izdanje das.boot.2018.s02e01.german.2160p.webrip.x265-ctfoh. Ostale se moraju sync. Podignute su na UL.

Offline zuza

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 272
  • Lokacija: Srbija
Odg: Das Boot (2018)
« Odgovori #5 u: Srpanj 10, 2020, 15:27:30 poslijepodne »
Pocela sam da gledam ,negde sam na pola prve sezone i za sada mi se dopada.Prica je zanimljiva,brzo ide i dobro je sto se smenjuju prica iz podmornice i prica iz grada,sa Nemcima koji su stacionirani u gradu i Francuzima koji tu zive.

Offline faks86

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 4341
  • Spol: Muški
Odg: Das Boot (2018)
« Odgovori #6 u: Srpanj 12, 2020, 10:15:05 prijepodne »
Evo i poslednje. Odlična sezona.  :beer2:

Offline zuza

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 272
  • Lokacija: Srbija
Odg: Das Boot (2018)
« Odgovori #7 u: Srpanj 14, 2020, 15:29:53 poslijepodne »
Serija je ODLICNA.Pretpostavljam da ce biti i trece sezone,jer je zavrsena da moze da se nastavi,ali ne znam tacno jer nisam citala ove dve knjige po kojima je radjena.U ovoj drugoj sezoni vise radnje se dogadja u podmornicama,ali cak i meni kao zenskoj personi to ne smeta,nije dosadno .Glumci su svi odlicni,a Forster je odigrao savrseno ulogu Nemackog policijskog inspektora.Gledati obavezno.

Offline cvele5

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 44
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Makedonija
Odg: Das Boot (2018)
« Odgovori #8 u: Srpanj 24, 2020, 09:25:50 prijepodne »
Odlična serija, obavezno pogledati. Planirana je i treća sezona za jesen 2021 ali zbog pandemije sve je odloženo pa je sudbina serije nepoznata

Offline godm

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 403
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Porto Re
Odg: Das Boot (2018)
« Odgovori #9 u: Kolovoz 07, 2020, 10:07:44 prijepodne »
Svi kažu odlična, ali meni ipak samo vrlo dobra i to iz jednog razloga.
Serija ima premalo akcije, očekivao više borbi pogotovo razarači kontra podmornice.
Ali kad nakon serije pogledate film Greyhound pun takve akcije, onda sve skupa u paketu daje odličnu ocjenu.
da su virus nazvali Hajduk ne bi nikad ušao u  Evropu

Offline Dorkana

  • Razina 0
  • Postova: 8
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: srbija
Odg: Das Boot (2018)
« Odgovori #10 u: Kolovoz 08, 2020, 19:51:57 poslijepodne »
Dobra serija, pogotovo sa originalnim audiom. Ne mogu reci da je bolja od prvog serijala iz 80tih ali def je u istom rangu!

Offline dalibor022

  • Razina 0
  • Postova: 8
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Srbija
Odg: Das Boot (2018)
« Odgovori #11 u: Listopad 03, 2020, 10:46:34 prijepodne »
Odlična serija, van klišea o II sv.ratu. Dobrodošla i za učenje nemačkog jezika.

Offline gojkosp

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 22
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zemun
Odg: Das Boot (2018)
« Odgovori #12 u: Listopad 08, 2020, 12:02:10 poslijepodne »
Svi kažu odlična, ali meni ipak samo vrlo dobra i to iz jednog razloga.
Serija ima premalo akcije, očekivao više borbi pogotovo razarači kontra podmornice.
Ali kad nakon serije pogledate film Greyhound pun takve akcije, onda sve skupa u paketu daje odličnu ocjenu.
Meni se baš zbog toga i svidja što nije vezana samo za podmornicu i dogadjaje u njoj i oko nje,već što ima i drugih uporednih priča.Završavam prvu sezonu i oduševljen sam serijom.Sve je na svom mestu,likovi radnja.gluma,režija...
Najiskrenija preporuka za gledanje.