Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Tko o čemu, mi o serijama  (Posjeta: 1050973 puta)

0 Članova i 18 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2040 u: Lipanj 05, 2018, 11:14:41 prijepodne »
imaju momenata u bottom ali tezinjasta mi je ponekad. odbornik je vec inteligentna serija a b'stard skroz poremecen lik. kad je lik samom sebi namjestio atentat  :sbowing_100-106
ma zajebao je i andervuda i urkuharta  ;D
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Gataka

  • Razina 0
  • Postova: 9
  • Spol: Muški
  • Cinema is My World
  • Lokacija: Beograd
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2041 u: Lipanj 05, 2018, 18:44:28 poslijepodne »
Ja sam dao priliku seriji Berry ko velim da odmorim malo mozak, a navodno je hvaljena, samo ne znam od koga. Pretpostavljam od adolescenata, ali kapiram da i njima vredja inteligenciju.
Ne razumem ljude koji su 30+ i da kazu da je serija super. Neka mi objasni sta je to super u glupologivoj seriji koja nema bukvalno nista, i gde se zna sta ce biti od pocetka do kraja. Sreca pa odgledah prva 4 epizode i tu resih da me dalje ne vredja svojim glupologijama. Ne zna se sta je gore, ali dobro... svaka roba ima svoga kupca.

Offline Bon

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 1115
  • Spol: Muški
  • cinik
  • Lokacija: Srem
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2042 u: Lipanj 06, 2018, 01:12:20 prijepodne »
Bottom je meni fantastična. To je ono deo fizičke komedije. Malo to ko može i radi.

Ftwd odlična epizoda. Uopšte cela sezona do sad je nabijena događajima. Preplitanjem tajmlajna.

Sent from my GT-S7582 using Tapatalk


Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2043 u: Lipanj 06, 2018, 07:36:27 prijepodne »

jedna od najjačih britanskih serija ikad.. Rikova me smrt baš pogodila, bio je sjajan glumac.. kad se samo sjetim serije Šljam (Bottom) i rješavanje križaljke  :smfor (24):

https://www.imdb.com/title/tt0103376/?ref_=nm_flmg_act_64
iz iste epizode, kad igraju sah  :sbowing_100-106
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2044 u: Lipanj 11, 2018, 09:58:27 prijepodne »
zavrsih drugu sezonu Santa Clarita Diet S 02.
slicno prvoj mozda zeru bolje. prva polovina sezone bas dobra, dosta nekih novih stvari ubacili, bilo dobre zajebancije ali kasnije krece razvlacenje, gubljenje u scenariju, neke stvari ostavljene za trecu sezonu a realno se moglo rijesit i u ovu. gluma i dalje najveca mana serije. cak i olifant steka, vidi se da odradjuje posao, ili ga ja prosto ne vidim dalje od rajlena givensa. ne znam. cerka im u seriji sramno losa. ono, simpaticna je i sve to, ali kad krene kao nesto ozbiljno vidis je samo sto ne pukne od smijeha. bas debakl.
razjasnjeno kako je doslo do zaraze, nelose rjesenje.
uglavnom, za ubit vrijeme ka narucena, e vec ako se trazi neka dubina... nemojte ronit.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Mulder

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 354
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2045 u: Lipanj 11, 2018, 15:57:49 poslijepodne »
Legion
Pogledana peta i šesta


Apsolutno fantastično. Obožavam kvalitetne filler epizode iako za mene ne postoji takve epizode, ali treba neki naziv za takve epizode pa ljudi vole govoriti filler. Uglavnom, sve ima dvije strane medalje. I loše i dobro. Tako i filler epizode. Ovo su bile fantastične

Znači peta epizoda me emocionalno uništila baš kao i Davida. Znači Lenny se vratila ali još me zanima kakav zadatak ima Shadow King za nju. Jaka scena kada priča o hranidbenom lancu i toj šabloni. Zadnjih 10-ak minuta me podsjetilo na onu slavnu scenu iz druge sezone Twin Peaksa kada se otkriva ubojica. Sva ona dernjava, uznemirujuća atmosfera i saznanje i Davidov bijes koji izlazi u multiverse uz odličan cover tom petty

Šesta je ona epizoda koju zovemo filler, ali ovo je baš bilo sjajno. To je ona teorija o paralelnim svijetovima i gdje smo svi mi drugačiji. Osoba A krene u ovom svijetu lijevo, a u drugom desno. Iste osobe sa drugačijim životima, a samim time i drugačijim razmišljanjima. Meni najdraže kad je beskućnik i kada naprave izvrsnu posvetu Kubrickovom filmu Clockwork Orange kada Alex i družina isprebijaju na početku filma beskućnika.

Ash vs Evil Dead
Pogledano do kraja :)

Zadovoljan viđenim. Epska borba na kraju je malo zbrzana, ali dobro da su napravili onakav kraj koji pokazuje da Ash nikad nema mira. To je budućnost i volio bih vidjeti kako bi tamo funkcionirao. Ode Ash, ali ostaju mi stripovi.

The Americans
Pogledana četvrta i peta :)

Solidne epizode u kojima me opet iste stvari živciraju, ali pozitivno je što se Philip polako vraća i uz njega do kraja ako moram birati, ali uz njega ne uz Eli i Paige. Pretjerivanja me ne zanimaju, samo realnost.

Agents of S.H.I.E.L.D.
Pogledana deveta, deseta i jedanaesta :)

Napokon se vratili odmah je nešto bolje, ali i dalje s određenim iritantnim likovima.
Spoiler: prikaži
Ako ubiju Colusona sve će upropastit. Najbolji im je i jedini koji ne živcira.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2046 u: Lipanj 12, 2018, 09:56:03 prijepodne »
wasted
https://www.imdb.com/title/tt5906924/
kad se pregrmi prva epizoda koju vecim dijelom karakterise usiljen humor i slaba gluma dobije se nesto slicno kultoj seriji spaced.
stonerska serija o par likova koji se po cijeli dan prepusavaju i prepijaju u nekakvu englesku selendru, dosta geeky humora, interesantni likovi, nema centralne price nego je svaka epizoda nova zajebancija, i sean bean  ;D koji je ukrao svaku epizodu. bas sam se iznenadio sto ga vidim u ovakvu sprdacinu od serije.
ne znam je li otkazana, stvarno bi bilo steta.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline groznim84

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 614
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2047 u: Lipanj 13, 2018, 09:40:22 prijepodne »
Pogledao sedmu sezonu Homeland-a, dobra sezona nije napeta kao prosla vise mi se cini da su ze bazirali na neku dramu, ali ok je potkacili su opet sve sto se desava u svetu na njihov neki nacin, to mi se svidja.

Offline Mulder

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 354
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2048 u: Lipanj 13, 2018, 23:16:04 poslijepodne »
Cloak & Dagger
Pogledan pilot  :)

Pa ovo je skroz zgodno napravljeno. Dobar origin story. Simpatični glumci, pogotovo mala. Vizualno jako lijepo sa puno neo noirskih kadrova. Stvarno ne znam u kojem će ovo smjeru ići, ali ne vjerujem da će imati neke super zlikovce već regularne ljude kao što je onaj prljavi policajac. Čak me i zanima romantična priča između njih dvoje. Prati se dalje.

Offline Bon

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 1115
  • Spol: Muški
  • cinik
  • Lokacija: Srem
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2049 u: Lipanj 16, 2018, 21:36:01 poslijepodne »
Lucifera spasio Netflix. Lucifer ima puno fanova na internetu  :smfor (24):

Vidim da su počeli da izbacuju majmune. Ima nove 3 epizode S4.

Ne znam jesam napisao kompletirao sam Daredevila s2 i odlična mi je. Definitivno trebam sledećeg Punishera.
Electra je ok kao lik ne znam je li izašao kao posebna franšiza. Mislim da nije još vreme.

FTWD polusezona naravno prezadovoljan sam kvalitetom serije dinamikom svom tom dramom.
Nisam zadovoljan
Spoiler: prikaži
svim tim besmislenim likvidacija kapitalnih likova u seriji. Ovo je užasno. Ne znam za tu vašu Šondru što kukate ovi pobiše sve. Napraviše pomor xD

Vidimo se u Julu.
Spoiler: prikaži
ako ne bude već serija dotle o zombijima koji jure tamo neke po napuštenim gradovima,stadionima, Ono kao jel lol 

Offline Mungos

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 79
  • Spol: Muški
    • Crtaci.org
  • Lokacija: Srbija
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2050 u: Lipanj 17, 2018, 18:20:52 poslijepodne »
The Looming Tower (2018)


Izvanredna serija o rivalstvu FBI i CIA koja u pozadini ima za cilj da ispriča priču o Bin Ladenu i Al Kaidi i njihovom napadu na Njujork. Kako je došlo do 11 septembra i kako su najveće dve agencije u Americi zakazale i pogrešile u svojim procenama.


Ocena 8/10


Ko ovde nije poludeo, taj nije normalan...

Offline godm

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 403
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Porto Re
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2051 u: Lipanj 19, 2018, 07:32:41 prijepodne »
Počela 3. sezona Shades of blue, pretpostavljam da tko je pogledao prve dvije , pogledat će i treću.
Za one koji nisu gledali, priča o samohranoj majci policajki i policiji koja prima mito.
da su virus nazvali Hajduk ne bi nikad ušao u  Evropu

Offline groznim84

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 614
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2052 u: Lipanj 19, 2018, 10:00:43 prijepodne »
Pogledao 9 sezonu Archer-a, nisam bas odusevljen novom sezonu... Ne svidja mi se ova forma, ne znam zasto su menjali... Koliko vidim i sledeca ce biti u istom fazonu.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2053 u: Lipanj 19, 2018, 10:56:19 prijepodne »
ja sve batalih zbog SP-a. virnem malo the fast show koji je jebena ludnica, ne mogu vjerovat koliko mlate ljudi, gomila improvizacije i nenormalnih likova.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Stimpson

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 374
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Valjevo, Srbija
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2054 u: Lipanj 19, 2018, 14:27:57 poslijepodne »
ja sve batalih zbog SP-a. virnem malo the fast show koji je jebena ludnica, ne mogu vjerovat koliko mlate ljudi, gomila improvizacije i nenormalnih likova.


Secam se sebe i mog gromoglasnog smeha koji je budio komsije nocima, posto su je pustali u nekom ludackom terminu oko 1 po ponoci! Znaci sjajno... ako si u tom fazonu, a nisi pogledao, probaj "KYTV" (1989) https://www.imdb.com/title/tt0096624/?ref_=nv_sr_1 , isto blesavo i nema sanse da ti se ne svidi!

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2055 u: Lipanj 19, 2018, 14:50:50 poslijepodne »
Ne znam za ovo, hvala!
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Mulder

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 354
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2056 u: Lipanj 22, 2018, 00:36:32 prijepodne »
Legion
Pogledana sedma i osma :)

Sedma epizoda je čisto ludilo  ;D ako je prva sezona Legiona istraživala podsvijest površinski, ova sezona to radi jako duboko. I samim time u Legionu je sve moguće baš kao u filmu Strava u ulici brijestova gdje Freddy ubija na sve moguće načine i po tim filmskim pravilima je to moguće jer je u snovima sve moguće. Tako i u podsvijesti, a tu se još doda Davidova nevjerojatna moć i dobije se ova sezone. Stvarno uživam u ovakvoj eksperimentalnoj sezoni i užitak je gledati ovako nešto nakon svih jednodimenizonalnih serija koje nisu dovoljno hrabre jer se boje da izgube gledatelje. Legion se ne boji, uzima rizik i iskorištava ga. Uglavnom, odlična epizoda o parazitu koji se može shvatiti kao neka simbolika ovog društva pogotovo ako pogledamo početnu scenu u epizodi. Sistem guši, sistem postaje naš parazit koji se hrani s nama. Samo mi nemamo nekog poput Davida.

Osma epizoda mi je najslabija ove sezone ali i dalje dobra. Tražeći tijelo Shadow Kinga, pardon... Farouka Syd i David su još dodatno izgradili svoju vezu i to je bio najbolji dio ove epizode, ali imam dojam da će David uskoro puknuti jer kao prvo nije dugo, a kao drugo prevelika je ovo moć koju ima i pritisak o spašavanju svijeta. Jedva čekam kada sve to kulminira u finalu.


Cloak & Dagger
Pogledana druga :)

Možda i ja malo previše očekujem od serije, ali ajde prihvatio sam ovu epizodu kakva je. Normalna coming of age epizode bez ikakvih supermoći, samo problemi klinaca u ovom bizarnom svijetu. No, onda onakav kraj i rekoh sebi zbog ovog gledam serije jer te sitne scene te tjeraju da dalje pratiš. Vidjet ćemo kakav će svijet izgraditi oko njih, ali zasad usprkos nekim manama jako dobro rade druge stvari.

Offline godm

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 403
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Porto Re
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2057 u: Lipanj 22, 2018, 10:21:57 prijepodne »
Shooter 3.sezona , Queen of the south 3.sezona . Vjerujem da ima puno zainteresiranih za gledanje nastavaka.
Čekam seriju Castle Rock od S.Kinga.
da su virus nazvali Hajduk ne bi nikad ušao u  Evropu

Offline Mulder

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 354
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2058 u: Lipanj 26, 2018, 05:05:27 prijepodne »
Legion
Pogledana deveta :)

Možda i najslabija epizoda ove sezone. Sviđa mi se lik Plaze ovdje, ali u ovoj epizodi mi nije sjela. No, Kerry mi je sve bolji i bolji lik. Dobila je dosta prostora ove sezone.

Yellowstone
Pogledan pilot :)

Trajao je sat i pol kao mini film.

Lijepi dugački kadrovi i pejzaši. Baš dobar feeling kad sam gledao epizodu. Daje taj neki epic štih seriji. Jako dobar cast. Costner je tu koji je meni uvijek bio dobar iako je dobivao dosta negative tamo u 90-ima. Uvijek je išao po tim westernima, ali znao je da nikad neće uspjeti postati novi Wayne ili Eastwood, ali nije ni trebao kad je glumio uvijek drugačije uloge od njih u westernima. Ostatak ekipe dobar. Sviđa mi se lik koju glumi Kelly Reilly. Malo baca na neke ženske likove iz sapunica, a cijela priča malo vuče ne stare soap drame poput Dallasa. Praktički moderna verzija kauboja protiv indijanaca i borba za granicu.

Ono što mi se ne sviđa je previše melodrame i ne baš tako dobrog scenarija. Neki dijalozi su totalno off, ali ajde nema ih baš puno. Uglavnom dobar i zanimljiv pilot samo ne znam kako misle dalje jer mi se čini da su već u prvoj epizodi sve riješili. Jedino ako ne ubace dosta politike u idućim epizodama.

Offline groznim84

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 614
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2059 u: Lipanj 26, 2018, 13:02:27 poslijepodne »
Krenuo je i PREACHER nova sezona... treca da budem precizniji... Ali posle onako lose druge ne znam da li da nastavljam ovo...

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2060 u: Lipanj 27, 2018, 09:02:24 prijepodne »
Krenuo je i PREACHER nova sezona... treca da budem precizniji... Ali posle onako lose druge ne znam da li da nastavljam ovo...
pa s obzirom da je off season moze im se posvetit tih 45min. sa nadom da mrzna tjulip nece uzet ni 10. no, ko se nada...
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2061 u: Lipanj 28, 2018, 08:44:52 prijepodne »
Krenuo je i PREACHER nova sezona... treca da budem precizniji... Ali posle onako lose druge ne znam da li da nastavljam ovo...
ugrabih prije utakmice srbije.
dobra epizoda zbog uvodjenja novih likova, vjerujem da si procitao ponesto od stripova pa neces bit iznenadjen. ne svidja mi se izbor za ona dva manijaka dzodija i tc, ali ko zna mozda ih zavolim za koju epizodu. e vec vudu baba langel mi izgleda pogodjena, kakav je to pogled, da se smrznes.
mrzna tjulip ponovo znacajnu minutazu, mislio sam da cemo malo odmorit od nje ali rijesise problem odma, steta.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline groznim84

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 614
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2062 u: Lipanj 28, 2018, 10:43:22 prijepodne »
Krenuo je i PREACHER nova sezona... treca da budem precizniji... Ali posle onako lose druge ne znam da li da nastavljam ovo...
ugrabih prije utakmice srbije.
dobra epizoda zbog uvodjenja novih likova, vjerujem da si procitao ponesto od stripova pa neces bit iznenadjen. ne svidja mi se izbor za ona dva manijaka dzodija i tc, ali ko zna mozda ih zavolim za koju epizodu. e vec vudu baba langel mi izgleda pogodjena, kakav je to pogled, da se smrznes.
mrzna tjulip ponovo znacajnu minutazu, mislio sam da cemo malo odmorit od nje ali rijesise problem odma, steta.
Pogledacu definitivno,  ali mozda kada izadje cela sezona...  ;D

Offline Mungos

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 79
  • Spol: Muški
    • Crtaci.org
  • Lokacija: Srbija
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2063 u: Srpanj 03, 2018, 09:52:10 prijepodne »

Evo još jedne zanimljive Danske serije od 8 epizoda koja je prikazana prošle godine. U pitanju Gidseltagningen ili Pod površinom.
 
Danska akciona TV serija koju je napisao i režirao Kasper Barfoed. Serija se fouksira na terorstički akt počinjen u metrou u Kopenhagenu, gde je petnaest ljudi uzeto za taoce. Bivši vojnik Filip Norgard (Johannes Lassen) koji je šef antiterorističke jedinice pokušava da spase taoce oz pomoć svoje elitne ekipe.

Serija je zasnovana i adaptirana na osnovu svedočenja dasnkog fotografa Daiela Ria koji je više od godinu dana živeo kao taoc u terorističkoj organizaciji Islamske države u Siriji.

Glume:  Jakob Oftebro (Alpha), Michael Frandsen (PET agent), Johannes Lassen (Philip Nørgaard), Sara Hjort Ditlevsen (Louise Falck), Paprika Steen (Naja Toft) i drugi.

Ocena po IMDb-u je 7,1



Ko ovde nije poludeo, taj nije normalan...

Offline Mulder

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 354
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2064 u: Srpanj 04, 2018, 16:25:08 poslijepodne »
Cloak & Dagger
Pogledana treća i četvrta :)

Nisu mi se baš svidjele ove epizode. Vizije kao prvo su mi se djelovale tako dosadno. Kao drugo, previše PC upletanja još jedna nova serija sa tim sranjima. One scene sa voodoo  su loše izvedene. Ostalo ok, ali nadao sam se da će ići nekim drugim pravcem.

Legion
Pogledana deseta i jedanaesta to jest zadnje dvije epizode  :)

Što reći zemljani moji nego da je ovo bilo vrh. Od ovog nema dalje. U desetoj epizodi Syd me naživcirala što je tako povjerovala, ali mogu shvatiti iz njene pozicije. Vrhunske scene sa Kerry koja mi je ove sezonebila jedan od najdražih likova dok je u prvoj sezoni nisam previše doživio. Odlične scene i sa Minotaurom. Mislim ono  :smfor (27):

Finale je druga najbolja epizoda u seriji nakon one iz prve sezone, one crno bijele. Borba koju su nam pružili Shadow King to jest Farouk ali to je isto biće i David mi ulazi među najbolje borbe viđene na televiziji. Nije nešto naročito dugačka, ali originalnost i inovativnost između dva vrlo moćna telepata je izvrsno napravljena.


Pjesma od meni vrlodragog benda The Who, a i simbolika u toj pjesmi govori o Davidu pa Peter Townshend kaže
Citat:
"Behind Blue Eyes" really is off the wall because that was a song sung by the villain of the piece [Jumbo], the fact that he felt in the original story that he was forced into a position of being a villain whereas he felt he was a good guy.
što je i tematika druge sezone Legiona. Na kraju ja vjerujem da su oni uvjerili jedan dio gledatelja
Spoiler: prikaži
da zbilja misle kako je David villain, ali po meni nije. Nije možda regularan heroj kao Spiderman, ali je definitivno bliži heroju nego manipulator Shadow King koji je po meni izmanipulirao Syd i ostale na stvarno vješt način. Inače je jedan od njegovih glavnih fortea manipulacija. David je tu žrtva.


Sezona kao i prva prepuna lijepih kadrova, vizualnih scena i simbolike. Shadow King/Farouk sad nakon dvije sezone mogu ponosno ga staviti kao najboljeg televizijskog villaina 21. stoljeća. Jedva čekam treću sezonu. Druga sezona je izvrsna, ali nije mi elitni level kao prva. To su one uistinu posebne sezone. Prvu sezonu Legiona bih stavio u rang prve sezone True Detectivea koju imam na 18. mjestu najboljih sezona, a tu bi negdje i spala prva sezona Legiona da danas radim novu listu. Samo što za razliku od TD gdje je druga sezona samo dobra, Legion druga sezona je vrhunska. Ova serija je jako usporediva sa Twin Peaksom gdje TP ima jednu elitnu sezonu (prva sezona) i dvije vrhunske (druga i treća sezona). Vidjet ćemo kako će biti treća sezona Legiona.

Yellowstone
Pogledana druga  :)

Meni bolja od pilot epizode. Nema toliko melodrame, ali se bavi posljedicama iz prve epizode. Sad se tu uvukla politika i sad kreće borba za kontrolu medija. Sviđa mi se što i nema nekih određenih heroja
Spoiler: prikaži
jer kao što se vidi lik Costnera potkupljuje onog svojeg prijatelja da mu sin laže u vezi ubojstva.


Rip je izgleda onaj koji obavlja prljave poslove. Očito se svi oni bave još s nečim. Ona indijanka mi je prelijepa.

Offline mire_pasha

  • Razina 0
  • Postova: 14
  • Spol: Muški
  • Lokacija: zenica
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2065 u: Srpanj 06, 2018, 17:24:07 poslijepodne »
Pozdrav
želim da pitam o ovoj seriji
https://www.imdb.com/title/tt7083006/?ref_=nv_sr_2
Gledao sam je na AXN-u ali osi na imdb-u (a i tu su šture informacije) nigdje ništa nisam našao o ovoj seriji ( koja tv je emituje,kad se emituje koliko ima epizoda idr.)

Offline godm

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 403
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Porto Re
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2066 u: Srpanj 09, 2018, 10:17:56 prijepodne »
Počinje se emitirati serija SHARP OBJECTS za koju vele da po atmosferi liči na TRUE DETECTIVE , samo da je još mračnija,jezivija i morbidnija.
Tko može neka uđe u taj ljepljivi,močvarni svijet juga.
Gugl sve zna. ;D
da su virus nazvali Hajduk ne bi nikad ušao u  Evropu

Offline bilja

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 5057
  • Spol: Ženski
  • cica ubica :)
  • Lokacija: Cicely, Alaska
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2067 u: Srpanj 09, 2018, 11:55:55 prijepodne »
Hvala, godm, već imamo titl za Sharp Objects. I pilot zaista prilično podseća na True Detective. Meni se svidelo.  :smfor (6):

Offline godm

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 403
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Porto Re
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2068 u: Srpanj 09, 2018, 14:25:33 poslijepodne »
Hvala vama na tako brzom prijevodu. :clapp
da su virus nazvali Hajduk ne bi nikad ušao u  Evropu

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2069 u: Srpanj 11, 2018, 13:30:19 poslijepodne »
opa...
who is america?
https://www.imdb.com/title/tt8679236/
nije ga odavno bilo.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.