Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Twin Peaks  (Posjeta: 115847 puta)

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline zuza

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 272
  • Lokacija: Srbija
Odg: Twin Peaks
« Odgovori #240 u: Kolovoz 18, 2019, 11:01:44 prijepodne »
I ja spadam u ove malobrojne sto im se serija ne dopada.Mislila sam da sam ja jedina osoba u staroj Jugi koja nije cekala novu epizodu kraj TV-a ,pa sam probala vise puta i ne ide mi.Pa sam sad probala ove nastavke , pa mi ni oni ne idu.Mozda za desetak godina probam ponovo.
Eh Zuza, ne želim licitaciju oko godina, ali Twin Peaks je meni posve bezvezna serija. I stara i nova. Nek' se ne ljute ljubitelji, ali nama, ljudima je imanentna rasprava i jasno je da će nam s obzirom na dob, ukusi biti različiti. Ali, kad ne bismo raspravljali ne bismo to niti znali. Jer, jedino što mi ljudi u komunikaciji radimo, je rasprava (ne svađa) o ukusima :). Latinska poslovica uostalom jasno kaže: "Ne prepiri se, raspravljaj." Još jednom onima,  kojima odrednice o raspravama nisu jasne.  :bear3: :smfor (9): :smfor (9): :smfor (9): :smfor (10): :smfor (10): :smfor (10):
E ne pominjem godine nikako,ali imala sam i ja malo godina kad se prva sezona prikazivala .To sad ispada ko ne voli Linca, ko ne voli X-files,pa jos bogati ko ne cita Kastanedu nije pametan,nije na nivou.Ja pak mislim da ni oni nisu znali sa svojim filmovimai knjigama sta su hteli da kazu,a iz Kastanede progovaraju one pecurkice.

Offline molder23

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 50
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Twin Peaks
« Odgovori #241 u: Listopad 08, 2019, 15:58:05 poslijepodne »
Počeo krajem 2018 da gledam Twin Peaks, zalepila me odmah za ekran. Muzika, atmosfera  za desetku ali šta znam priča mi je nekako razvodnjena.
Možda je kao što je neko napisao jaz u vremenu  čini svoje ,pa sve izgleda nekako sporo. Na sredini druge sezone sam naprasno prestao da gledam.. Mislim da cu joj dati jos jednu  sansu sa hladnijim danima.

Evo jedne zanimljivosti od pre par dana:
Fanovi “Twin Peaksa” su poludjeli od uzbuđenja pošto su Internetom počele da kruže glasine o tome da Dejvid Linč potajno radi na nastavku Showtimeove limitirane serije “Twin Peaks: The Return”.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Twin Peaks
« Odgovori #242 u: Studeni 08, 2019, 08:14:08 prijepodne »
istina, previse se dejvid opustio pod stare dane.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Twin Peaks
« Odgovori #243 u: Prosinac 02, 2019, 09:22:22 prijepodne »
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Micko86

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 31
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Kragujevac
Odg: Twin Peaks
« Odgovori #244 u: Siječanj 11, 2021, 01:15:57 prijepodne »
Prvi Tvin Piks je bio zaista Linčovo remek delo, ali sam kod ovog nastavka odustao posle par epizoda.
Jednostavno, nije više to to.

Ono što je najveća vradnost ove serije, jeste da nakon svakog novog gledanja otkrivaš neke nove detalje i sklapaš neku svoju teoriju u vezi dešavanja u seriji i njene simbolike.

Offline bobek26

  • Razina 0
  • Postova: 12
  • Spol: Muški
  • Lokacija: hrvatska
Odg: Twin Peaks
« Odgovori #245 u: Siječanj 22, 2021, 17:59:58 poslijepodne »
1990  čekanje nove epizode tko je ubio Loru Palmer , bizarnosti, misterije, tada savršeno, gledalo se bez zadrške
novi medij televizija  ---- serije   prije svega

Offline serbianx

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 23
  • Spol: Muški
  • Lycka blommar ur sma enkla ting.
  • Lokacija: Novi Sad
Odg: Twin Peaks
« Odgovori #246 u: Siječanj 23, 2021, 09:04:18 prijepodne »
Secam se kada sam prvi put gledao ovu seriju, pokusavao da pratim na TV, imao sam nekih 15ak godina.

Gledao sam ponovo kada su uradili ovaj blurej, a na moju zalost pogledao sam i ovaj "nastavak" koji je meni uzasan i zao mi je sto sam uopste to gledao.

Verujem da cu za 10ak godina ponovo pogledati originalne epizode jer sam uzivao u svakoj epizodi. :D

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Twin Peaks
« Odgovori #247 u: Ožujak 26, 2021, 23:02:53 poslijepodne »
nekae nijesam odavno...

sjajna je, glascina...
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline mariozuti

  • Razina 0
  • Postova: 19
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Twin Peaks
« Odgovori #248 u: Ožujak 05, 2022, 17:51:34 poslijepodne »
Prva serija koju sam odgledao!
jako je uticala na mene, od estetike, muzike, pristupa, ma sve.
I otkrila mi je
David Lynch a!

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Twin Peaks
« Odgovori #249 u: Srpanj 09, 2022, 02:17:02 prijepodne »
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline vrba78

  • Razina 0
  • Postova: 8
  • Spol: Muški
  • Father,husband, blood donor
  • Lokacija: Slavonija
Odg: Twin Peaks
« Odgovori #250 u: Srpanj 09, 2022, 10:10:13 prijepodne »
Ja sam pogledao većinu starih epizoda na TV-u.U ono vrijeme nije bilo torenata,streaming servisa i raznoraznih TV platformi na kojima možeš premotavati sadržaj tjedan dana unazad.I uspio sam pohvatati većinu.Dolaskom novih epizoda odlučio sam pogledati sve ispočetka i nastaviti s novima.Stare epizode su mi imale puno bolju atmosferu,mističniju.Nove po mome mišljenju nisu trebale ni biti snimljene,meni izgleda kao da su htjeli pokupiti lovu na račun stare slave.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Twin Peaks
« Odgovori #251 u: Srpanj 12, 2022, 23:39:21 poslijepodne »
Nove po mome mišljenju nisu trebale ni biti snimljene,meni izgleda kao da su htjeli pokupiti lovu na račun stare slave.
skroz netacno.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline DagenhamDave

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 20
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Rijeka
Odg: Twin Peaks
« Odgovori #252 u: Listopad 22, 2023, 17:04:54 poslijepodne »
Vjerujem da su svi malo stariji posjetitelji sajta ovo gledali, i nestrpljivo čekali svaku novu epizodu početkom 90-tih na tv-u. Ono najnovije izdanje serije je ipak loše i više prati čudnu formu, na uštrb dobr priče..

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Twin Peaks
« Odgovori #253 u: Studeni 03, 2023, 19:24:19 poslijepodne »
treca sezona je originalni tvin piks, jebi ga.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.