Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Filmovi  (Posjeta: 915288 puta)

0 Članova i 13 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3013
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Filmovi
« Odgovori #1350 u: Srpanj 27, 2018, 08:07:52 prijepodne »
Joj druze i ja sam skeptik, u poslednje vreme sve sto je izlazilo sa tinejdzerima u glavnoj ulozi ("Bye bye man", "Truth or dare"...) bilo je katastrofalno, tako da mi i ovo ne uliva nadu da ce biti barem pristojno! Ono sto je najgore, takvi filmovi relativno dobro (citaj: povrate pare) u SAD-u, tako da nije ni cudo sto stancuju filmove!
jes, ja se iznenadih kad sam par puta vidio guzvu u cineplexx na slicne filmove, aj da su neka djeca, no sve masne brade i tribali.  ;D
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Stimpson

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 374
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Valjevo, Srbija
Odg: Filmovi
« Odgovori #1351 u: Srpanj 27, 2018, 15:05:16 poslijepodne »
Joj druze i ja sam skeptik, u poslednje vreme sve sto je izlazilo sa tinejdzerima u glavnoj ulozi ("Bye bye man", "Truth or dare"...) bilo je katastrofalno, tako da mi i ovo ne uliva nadu da ce biti barem pristojno! Ono sto je najgore, takvi filmovi relativno dobro (citaj: povrate pare) u SAD-u, tako da nije ni cudo sto stancuju filmove!
jes, ja se iznenadih kad sam par puta vidio guzvu u cineplexx na slicne filmove, aj da su neka djeca, no sve masne brade i tribali.  ;D
To su oni undercover ljubitelji horora koji se i dalje pale na "cimalice", razgovaraju tokom filma da ih ne bi uplasila "bu" scena, pa se na nju posle smeju govoreci kako nije nista strasna...moj omiljeni soj publike...Ja sam imao to zadovoljstvo da sam sam u sali (posle ko zna koliko vremena) uzivao u "Nasledjenom zlu"  https://www.imdb.com/title/tt7784604/?ref_=nv_sr_1 , sasvim pristojno ostvarenje, Toni Kolet "pokidala", sve vreme imas taj nelagodan osecaj dok gledas film... Preporuka za one koji vole spore, atmosfericne filmove (poput, recimo "The witch" https://www.imdb.com/title/tt4263482/?ref_=nv_sr_1 )...

Offline Ivan

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 2688
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Shop Around The Corner
Odg: Filmovi
« Odgovori #1352 u: Srpanj 27, 2018, 19:38:30 poslijepodne »
pogledah novi Jurski Park i samo mogu reći... kakvo sranje od filma...  :smfor (9):
English transcripts? Where we're going, we don't need english transcripts.

Offline faks86

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 4352
  • Spol: Muški
Odg: Filmovi
« Odgovori #1353 u: Srpanj 27, 2018, 20:48:27 poslijepodne »
Kakva iskrena recenzija.  :smfor (24):

Offline buckocar

  • Razina 0
  • Postova: 11
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Kragujevac, Srbija
Odg: Filmovi
« Odgovori #1354 u: Srpanj 27, 2018, 21:22:27 poslijepodne »
pogledah novi Jurski Park i samo mogu reći... kakvo sranje od filma...  :smfor (9):

Jel bas toliko los? Ocekivao sam nesto gledljivo sa dobrim efektima....

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3013
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Filmovi
« Odgovori #1355 u: Srpanj 29, 2018, 11:23:51 prijepodne »
To su oni undercover ljubitelji horora koji se i dalje pale na "cimalice", razgovaraju tokom filma da ih ne bi uplasila "bu" scena, pa se na nju posle smeju govoreci kako nije nista strasna...moj omiljeni soj publike...Ja sam imao to zadovoljstvo da sam sam u sali (posle ko zna koliko vremena) uzivao u "Nasledjenom zlu"  https://www.imdb.com/title/tt7784604/?ref_=nv_sr_1 , sasvim pristojno ostvarenje, Toni Kolet "pokidala", sve vreme imas taj nelagodan osecaj dok gledas film... Preporuka za one koji vole spore, atmosfericne filmove (poput, recimo "The witch" https://www.imdb.com/title/tt4263482/?ref_=nv_sr_1 )...
ne gledah hereditari, sve danas, sjutra i cao. pogledaj ghost stories:
https://www.imdb.com/title/tt5516328/
mada ne vjerujem da si ga preskocio. zanimljiv film, moze se prec preko nekih kikseva koje su imali.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Bon

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 1120
  • Spol: Muški
  • cinik
  • Lokacija: Srem
Odg: Filmovi
« Odgovori #1356 u: Srpanj 29, 2018, 12:10:31 poslijepodne »
Okja (2017) https://www.imdb.com/title/tt3967856/ dovela me je u zabludu povelika ocena na imdb da pogledam.
Netflixova produkcija. Ako pogledate trailer samo će vam se kasti o čemu je.
U suštini ideja nije loša ali fimu fali konzistencije. Kako radnje tako i likova.
Film nije loš ali nije sjajan očito je puno vegana glasalo  :smfor (24):

Offline Stimpson

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 374
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Valjevo, Srbija
Odg: Filmovi
« Odgovori #1357 u: Srpanj 29, 2018, 20:45:43 poslijepodne »
To su oni undercover ljubitelji horora koji se i dalje pale na "cimalice", razgovaraju tokom filma da ih ne bi uplasila "bu" scena, pa se na nju posle smeju govoreci kako nije nista strasna...moj omiljeni soj publike...Ja sam imao to zadovoljstvo da sam sam u sali (posle ko zna koliko vremena) uzivao u "Nasledjenom zlu"  https://www.imdb.com/title/tt7784604/?ref_=nv_sr_1 , sasvim pristojno ostvarenje, Toni Kolet "pokidala", sve vreme imas taj nelagodan osecaj dok gledas film... Preporuka za one koji vole spore, atmosfericne filmove (poput, recimo "The witch" https://www.imdb.com/title/tt4263482/?ref_=nv_sr_1 )...
ne gledah hereditari, sve danas, sjutra i cao. pogledaj ghost stories:
https://www.imdb.com/title/tt5516328/
mada ne vjerujem da si ga preskocio. zanimljiv film, moze se prec preko nekih kikseva koje su imali.

Jesam pogledao, i ok, ali mi je vise izgledao kao neka produzena epizoda "Black mirror"-a, nego kao neki horor, ali daleko od toga da je los fimcic!

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3013
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Filmovi
« Odgovori #1358 u: Srpanj 30, 2018, 18:08:07 poslijepodne »
Svidjeo mi se The Witch
https://www.imdb.com/title/tt4263482/
Prilicno jeziv sa urnebesnim blizancima. Muka mi kuckat...
Inace sam napravio neoprostiv kiks, gledao ga po danu, bez slusalica, dok je na tv isla neka emisija o ribolovu... seljak.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Stimpson

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 374
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Valjevo, Srbija
Odg: Filmovi
« Odgovori #1359 u: Srpanj 30, 2018, 18:39:51 poslijepodne »
Svidjeo mi se The Witch
https://www.imdb.com/title/tt4263482/
Prilicno jeziv sa urnebesnim blizancima. Muka mi kuckat...
Inace sam napravio neoprostiv kiks, gledao ga po danu, bez slusalica, dok je na tv isla neka emisija o ribolovu... seljak.
Uf, sam kraj filma i scena u stali sa...znas vec kim i takva glascina...ledi krv u zilama!

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3013
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Filmovi
« Odgovori #1360 u: Srpanj 30, 2018, 21:44:16 poslijepodne »
Da, da... mogu mislit da se film gledao u kakvu seocku zabit u sitne sate... vrhunski odradjene scene.
Baj d hej... infiniti vor webdl online... fak mi...
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline vukmar

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 115
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd, Srbija
Odg: Filmovi
« Odgovori #1361 u: Srpanj 30, 2018, 23:18:32 poslijepodne »
Odgledao Infinity War.. Odličan je.. Pravi "Marvelov" film..
Mozak na pašu..

Offline Stimpson

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 374
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Valjevo, Srbija
Odg: Filmovi
« Odgovori #1362 u: Srpanj 30, 2018, 23:24:34 poslijepodne »
Da, da... mogu mislit da se film gledao u kakvu seocku zabit u sitne sate... vrhunski odradjene scene.
Baj d hej... infiniti vor webdl online... fak mi...
Pogledao i ja "Infinity...", ma sjajno, uz "Winter soldier", mozda i ponajbolji! E, sada jedino sto mi je ostalo da pogledam (naravno da sacekam dobar snimak), a sto propustih u bioskopu jeste "Deadpool 2"...

Offline Bon

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 1120
  • Spol: Muški
  • cinik
  • Lokacija: Srem
Odg: Filmovi
« Odgovori #1363 u: Srpanj 31, 2018, 02:36:19 prijepodne »
Slažem se i ja dobri su Adventisti :D lepo su izmešali karte iako je izostao zeleni

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3013
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Filmovi
« Odgovori #1364 u: Srpanj 31, 2018, 10:02:45 prijepodne »
kojeg je inace bilo u trejleru. ja cu danas, najavilo mi se pola rodbine, svima cu im naplatit.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline groznim84

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 614
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Filmovi
« Odgovori #1365 u: Srpanj 31, 2018, 16:51:25 poslijepodne »
Avengers: Infinity War
Pogledao i ja ;D
Dosta bolji od predhodnog i sigurno kandidat za jedan od boljih Marvelovih filmova.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3013
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Filmovi
« Odgovori #1366 u: Srpanj 31, 2018, 19:11:59 poslijepodne »
Reprizirah ga, uh kako je dobar sve im... odlican je snimak, ovaj webdl, nekih 5 gigabajata, tako da se necu cimat za brrip.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline groznim84

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 614
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Filmovi
« Odgovori #1367 u: Srpanj 31, 2018, 19:15:06 poslijepodne »
Reprizirah ga, uh kako je dobar sve im... odlican je snimak, ovaj webdl, nekih 5 gigabajata, tako da se necu cimat za brrip.
I ja sam taj gledao i slika i zvuk su odlicni. :D

Offline veljkov

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 163
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zemun
Odg: Filmovi
« Odgovori #1368 u: Srpanj 31, 2018, 19:15:25 poslijepodne »
Bas dobar Avengers.
Spoiler: prikaži
 Na kraju kada krenuli da nestaju, gledam i sve cekam ko je sledeci da nestane. Neeeeee, nece valjda njega... i ode  :smfor (9):
« Zadnja izmjena: Srpanj 31, 2018, 19:53:03 poslijepodne od veljkov »

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3013
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Filmovi
« Odgovori #1369 u: Srpanj 31, 2018, 19:18:45 poslijepodne »
Reprizirah ga, uh kako je dobar sve im... odlican je snimak, ovaj webdl, nekih 5 gigabajata, tako da se necu cimat za brrip.
I ja sam taj gledao i slika i zvuk su odlicni. :D
Jes, i d saund. Obicno mi bude losiji pa ga navidam skoro do kraja, pa kad neko sjede da gleda tv posije mene, a prebaci kablovsku... pljassss... ovo mora da je aco opet one njegove robote gledao.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Stimpson

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 374
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Valjevo, Srbija
Odg: Filmovi
« Odgovori #1370 u: Kolovoz 01, 2018, 06:59:10 prijepodne »
Reprizirah ga, uh kako je dobar sve im... odlican je snimak, ovaj webdl, nekih 5 gigabajata, tako da se necu cimat za brrip.
Bilo jace od mene, upravo skinuo Blu-ray snimak, pa da ga repriziram  ;D

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7224
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Filmovi
« Odgovori #1371 u: Kolovoz 01, 2018, 07:55:15 prijepodne »
Reprizirah ga, uh kako je dobar sve im... odlican je snimak, ovaj webdl, nekih 5 gigabajata, tako da se necu cimat za brrip.
Bilo jace od mene, upravo skinuo Blu-ray snimak, pa da ga repriziram  ;D

i ja  :smfor (24): :smfor (24): ali ovaj što je coa nahvalio ;D

Offline godm

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 403
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Porto Re
Odg: Filmovi
« Odgovori #1372 u: Kolovoz 01, 2018, 10:24:47 prijepodne »
Ekskluziva,bio na snimanju francuske komedije Osveta sjajnog škampa.
Priča govori o vaterpolo ekipi koja umjesto da ode na turnir greškom dođu u kamp gdje su svi gay.
Scene su snimane na bazenu u Rijeci i na Krčkom mostu.
Otvoreni bus na kat obojan francuskim simbolima i duginim bojama sa desetak mladih ljudi koji se ludiraju.
Sve snimano i sa dronovima.Nažalost nisu me uzeli ni za statistu ni za gay-a, pa sam malo utučen ili kako se kaže po naški u bedu. :smfor (2):
Film se očekuje u kinima za godinu dana ( zar nije ekskluziva ).
da su virus nazvali Hajduk ne bi nikad ušao u  Evropu

Offline Bon

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 1120
  • Spol: Muški
  • cinik
  • Lokacija: Srem
Odg: Filmovi
« Odgovori #1373 u: Kolovoz 01, 2018, 10:26:49 prijepodne »
Sve je to manje više sličan kvalitet. Taj prvobitni bude povelik fajl jer ga riper hvata losles. Gotovo jednako bude i kompresovani npr webdl 720p mkvcage koji sam ja gledao. Mislim oko 1.4gb. Da, nešto malo se izgubi enkodiranjem ali ništa što bi bilo ko od nas primetio. I ja ću ga morati reprizirati.. Dok pogledam Deadpoola :-)

Sent from my GT-S7582 using Tapatalk


Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7224
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Filmovi
« Odgovori #1374 u: Kolovoz 01, 2018, 12:22:56 poslijepodne »
Ekskluziva,bio na snimanju francuske komedije Osveta sjajnog škampa.
Priča govori o vaterpolo ekipi koja umjesto da ode na turnir greškom dođu u kamp gdje su svi gay.
Scene su snimane na bazenu u Rijeci i na Krčkom mostu.
Otvoreni bus na kat obojan francuskim simbolima i duginim bojama sa desetak mladih ljudi koji se ludiraju.
Sve snimano i sa dronovima.Nažalost nisu me uzeli ni za statistu ni za gay-a, pa sam malo utučen ili kako se kaže po naški u bedu. :smfor (2):
Film se očekuje u kinima za godinu dana ( zar nije ekskluziva ).

vala  :Emoticon-jawdrop ja volim francuske filmove, uvijek su neki otkačeni i glumci i radnja  :smfor (6):

Offline godm

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 403
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Porto Re
Odg: Filmovi
« Odgovori #1375 u: Kolovoz 01, 2018, 12:49:39 poslijepodne »
Prvo što mi pada na pamet kod francuskih komedija je onaj mali,smiješni žandar sa svojim grimasama,
prerušavanjima i uvijek u nekoj strci. Žandar iz St.Tropea i koliko me pamćenje služi bilo tih filmova o žandarima 5-6.
da su virus nazvali Hajduk ne bi nikad ušao u  Evropu

Offline bf1947(1)

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 988
  • Spol: Muški
  • ובכל זאת זה זז
  • Lokacija: Vanuatu
Odg: Filmovi
« Odgovori #1376 u: Kolovoz 01, 2018, 12:55:22 poslijepodne »
Prvo što mi pada na pamet kod francuskih komedija je onaj mali,smiješni žandar sa svojim grimasama,
prerušavanjima i uvijek u nekoj strci. Žandar iz St.Tropea i koliko me pamćenje služi bilo tih filmova o žandarima 5-6.
Da, bio je to Louis de Funès, veliki francuski komičar, 60-ih i 70-ih godina prošlog stoljeća. Ne znam bi li to danas bilo onako smiješno.  :smfor (29): :smfor (29): :smfor (29):
If two people always agree, one of them is unnecessary

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7224
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Filmovi
« Odgovori #1377 u: Kolovoz 01, 2018, 13:07:48 poslijepodne »
Prvo što mi pada na pamet kod francuskih komedija je onaj mali,smiješni žandar sa svojim grimasama,
prerušavanjima i uvijek u nekoj strci. Žandar iz St.Tropea i koliko me pamćenje služi bilo tih filmova o žandarima 5-6.
Da, bio je to Louis de Funès, veliki francuski komičar, 60-ih i 70-ih godina prošlog stoljeća. Ne znam bi li to danas bilo onako smiješno.  :smfor (29): :smfor (29): :smfor (29):

ma kako da ne.. ja sam te filmove sa žandarima gledala tamo negdje krajem '90-ih i danas bih mogla opet ;D

Offline groznim84

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 614
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Filmovi
« Odgovori #1378 u: Kolovoz 01, 2018, 22:24:59 poslijepodne »
Reprizirah ga, uh kako je dobar sve im... odlican je snimak, ovaj webdl, nekih 5 gigabajata, tako da se necu cimat za brrip.
Bilo jace od mene, upravo skinuo Blu-ray snimak, pa da ga repriziram  ;D
Ja sam skinuo Blu-Ray od 50 GB da testiram moj novi TV  ;D i stvarno je odlicna slika da se poseces sto narod voli da kaze, ali sam ga obrisao kada sam poredio sa ovim od 5 GB vidi se razlika ali toliko zanemariva...

Offline Kat

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 416
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: Beograd
Odg: Filmovi
« Odgovori #1379 u: Kolovoz 02, 2018, 00:18:06 prijepodne »
Za ljubitelje komedija :

1.Florence Foster Jenkins   https://www.imdb.com/title/tt4136084/?ref_=nm_flmg_act_7

fenomenalan biografski film gde se bukvalno vrišti od smeha do suza

2. Adams æbler  https://www.imdb.com/title/tt0418455/?ref_=nv_sr_1

potpuno otkačena komedija sa sjajnim Madsom Mikkelsenom u glavnoj ulozi