Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Shooter  (Posjeta: 61883 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7220
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Shooter
« Odgovori #180 u: Kolovoz 18, 2018, 13:16:59 poslijepodne »

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7220
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Shooter
« Odgovori #181 u: Rujan 15, 2018, 17:08:47 poslijepodne »
kompletirana i 3. sezona.. baš će mi faliti ova ekipa.. nadam se da će ipak netko otkupiti seriju.. iznenadio me rasplet, ali takvo se nešto i očekivalo.. i još Eddie Vedderova pjesma na kraju? genijalno  :clapp

Offline groznim84

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 614
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Shooter
« Odgovori #182 u: Rujan 22, 2018, 11:15:03 prijepodne »
Poceo trecu seoznu, pogledao prve dve, aj videcemo malo kad se prica razvije, za sad nije lose.. Deluje bolje nego pocetak prosle.

Offline stipest

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 435
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Split HR
Odg: Shooter
« Odgovori #183 u: Rujan 25, 2018, 13:46:46 poslijepodne »
Odgledano sve. Treća sezona bolja od druge, ali ne i od prve. Nije mi pretjerano žao što je otkazana. Ima dosta ''gluposti'', ali posebno me zasmetalo
Spoiler: prikaži
kad je slomio ključnu kost i nakon pola sata se tuče i lomi sve oko sebe!!! Ej, ključnu kost. Ne bi došao sebi 6 mjeseci. Nije mi jasno što im to treba  :smfor (8):

Hvala Ivana na svim odličnim ( kao i uvijek) prijevodima  :clapp .

Offline groznim84

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 614
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Shooter
« Odgovori #184 u: Rujan 28, 2018, 09:27:16 prijepodne »
Zavrsio sam sezonu, isto mi je bolja od prosle ali ne i od prve. Imaju dosta dobrih stvari u seriji, a onda imaju pocetnicke greske, nije mi to bas jasno.
Kada sam prvi put cuo za Shooter seriju, i da je ista prica kao u fimu, mislio sam da ce sve da bude vezano za neke mislije vezane za snajper. Ali seruja je potpuno drugog tipa.

Offline World92

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 64
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Shooter
« Odgovori #185 u: Prosinac 17, 2020, 12:48:35 poslijepodne »
Odlicna, odlicna serija...  film sam isto gledao, mozda ni Mark Valberg ne bi bio los da je igrao glavnu ulogu u seriji, Rajan me iznenadio kao Bob Lee, lepo je odgirao. Sto se tice same serije dobre su scene, pogotovo akcione scene... mozda trebalo da budu i malo vise. Nisam ocekivao bas takav kraj, mislim kad su mu ubli zenu, ali kad je on ubio one u vikendici onda je prica dobila dobar kraj. Preporuka svakako.