Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: The New Pope  (Posjeta: 4656 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline stipest

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 435
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Split HR
The New Pope
« u: Siječanj 13, 2020, 19:42:54 poslijepodne »

Novi papa je dramska televizijska serija koju je stvorio i režirao Paolo Sorrentino za Ski Atlantic, HBO i Canal +. To je nastavak serije „Mladi papa“ iz 2016. godine, koja je prvobitno najavljena kao druga sezona. Zvezde iz devet epizoda Jude Lav, reprizirajući svoju ulogu pape Pija KSIII, i Jovana Malkoviča kao pape Jovana Pavla III., Titularnog „Novog pape“.




Godina: 2020.
Mreža: HBO
Žanr: drama
Glumci: Jude Law, John Malkovich, Silvio Orlando, Cécile de France, Javier Cámara, Ludivine Sagnier



Offline ms4mail

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 24
  • Spol: Muški
Odg: The New Pope
« Odgovori #1 u: Veljača 18, 2020, 09:41:55 prijepodne »
Meni ova serija deluje zanimljivo, sto nisam mislio pre pocetka gledanja, vidim da je pokupila dosta nagrada, svidja mi se realnost prikaza siguacije, sa elementima humora, pa i glumci su zanimljivi, karakterni....

Offline godm

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 403
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Porto Re
Odg: The New Pope
« Odgovori #2 u: Veljača 18, 2020, 18:55:07 poslijepodne »
Meni ova serija deluje zanimljivo, sto nisam mislio pre pocetka gledanja, vidim da je pokupila dosta nagrada, svidja mi se realnost prikaza siguacije, sa elementima humora, pa i glumci su zanimljivi, karakterni....

Jako sličnu rečenicu sam htio napisati o seriji tako da se potpuno slažem s komentarom.
Scena kad papa kaže Sharon Stone  da drži noge prekrižene cijelo vrijeme sastanka je fenomenalna.
da su virus nazvali Hajduk ne bi nikad ušao u  Evropu

Offline zdjenko

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 20
  • Spol: Muški
Odg: The New Pope
« Odgovori #3 u: Veljača 28, 2020, 14:26:46 poslijepodne »
Paolo Sorrentino je vječna garancija kvalitete. Bilo da se radi o seriji, filmu ili knjizi, ne može se fulati s njime.

Offline Bugarak

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 114
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Tralfamador
Odg: The New Pope
« Odgovori #4 u: Ožujak 17, 2020, 19:57:55 poslijepodne »
Odgledao sam seriju, dijalozi su strava, svaka čast scenaristi. Mislim da ima previše seksa, da je preterano.