Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: The Marvelous Mrs. Maisel  (Posjeta: 19802 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7220
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: The Marvelous Mrs. Maisel
« Odgovori #30 u: Svibanj 31, 2023, 06:44:53 prijepodne »
Prevedena je i peta sezona. Hvala, James.  :smfor (25):
Nema na cemu.Ovom sezonom se zavrsava serija. Na kraju, sto reci nego samo preporuciti svima koji vole tople price ovaj draguljcic. Meni osobno je zavrsila pokora, uz ovaj tempo price u epizodi, imalo se sto prevoditi . Uz isprike na pogreskama (ima ih,ne zamjerite), uzivajte .

Sent from my SM-G985F using Tapatalk

dugo mi stoji na čeki, svih 5 sezona ;D hvala, James  :beer2:

Offline atma

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 68
  • Spol: Muški
  • Just keep swimming
  • Lokacija: Croatia
Odg: The Marvelous Mrs. Maisel
« Odgovori #31 u: Svibanj 31, 2023, 12:03:31 poslijepodne »
hvala na prijevodima... pozdrav

Offline bebapecic

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 418
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: Beograd,Srbija
Odg: The Marvelous Mrs. Maisel
« Odgovori #32 u: Lipanj 01, 2023, 19:52:24 poslijepodne »
Divna serija je dosla do kraja. Nedostajace toliko topline,duhovitosti,ljudskosti koju nam je dala s ovih pet sezona. Odlicna gluma,kostimografija a najvise scenario (ne sumnjam da je bila teska za prevod s  tim brzim dijalozima i monolozima😉). Mnogo hvala na prevodu.🥂
Spoiler: prikaži
Mislim da su woke momenti primereni,malo izrazeniji u ovoj sezoni
.Preporuka 👌.

Offline Sammy_W

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 30
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Hrvatska
Odg: The Marvelous Mrs. Maisel
« Odgovori #33 u: Lipanj 02, 2023, 15:47:29 poslijepodne »
Veliko hvala Jamesu za prijevode ove finalne sezone, bas se veselim vidjet kako ce zavrsit cijela ta prica. Ne bi mi smetalo da su odlucili i jos koju sezonu snimit haha ali dobro, nekad je mozda i bolje zavrsit ako autori smatraju da je tako najbolje, a opet 5 sezona je pristojan broj za seriju.

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7220
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: The Marvelous Mrs. Maisel
« Odgovori #34 u: Lipanj 10, 2023, 13:55:00 poslijepodne »
pogledala sam prvu sezonu i uživala svake sekunde.. ta muzika, ti kostimi, ti njihovi dijalozi.. to je serija koju sam čekala.. jedino mi se ne sviđa to što ima samo 5 pet sezona  :smfor (2): :smfor (2): :smfor (2): ali to samo znači da ću je pogledati više puta, kao i Gilmore Girls.. točno se vidi da je iz pera Amy Sherman-Palladino, sve čekam da Lorelai bane odnekud ;D 

Offline Eladan

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Srbija
Odg: The Marvelous Mrs. Maisel
« Odgovori #35 u: Lipanj 26, 2023, 13:49:29 poslijepodne »
Meni i dalje nije jasno što mi poruke nestaju? Nije mi jasan ni ovaj dnevni limit, ali poštujem pravila Foruma.

Inače, ova me je serija kupila kako brzim humorom (poštovalac sam rada Paladinove, kako u single formatu, tako i kada radi sa supružnikom), tako i izuzetno dobrom glumačkom podelom: ne znam ko mi je bolji, Rejčel Brosnahan kao glavna junakinja, ili čitava galerija odličnih sporednih likova.

Žao mi je što je seriji došao kraj :(

I, ako mi se dozvoli, samo jedno pitanje: ko je od članova prevodio ovu seriju? Izvinjavam se ako je bilo ranije, i potrudiću se da pronađem  :? ??

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7220
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: The Marvelous Mrs. Maisel
« Odgovori #36 u: Srpanj 21, 2023, 12:00:50 poslijepodne »
divna divna.. svi njeni usponi i padovi su se isplatili.. svi likovi su tako dobro razrađeni (ipak, tata je najbolji sporedni lik od svih) i serija zaslužuje mjesto na mom računalu.. ovo se ne briše već gleda barem jednom godišnje.. hvala James za titlove, bome si se naradio (malo sam ih osvježila, ali potpis je naravno postojan)  :smfor (25):

Offline syu

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 22
  • Spol: Muški
  • Lokacija: HR
Odg: The Marvelous Mrs. Maisel
« Odgovori #37 u: Kolovoz 22, 2023, 09:56:51 prijepodne »
Prva i druga sezona su mi bile super, treća i četvrta malo manje. Ali je zato peta sezona baš bomba. Od koncepta, scenarija, glume do emocija, baš divan završetak. Kao što je gore već istaknuto, svi likovi su jako dobro razrađeni i ostat će dugo u sjećanju

I zahvaljujem za prijevod ove izvrsne serije.  :clapp

Offline Picard

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 20
  • Spol: Muški
Odg: The Marvelous Mrs. Maisel
« Odgovori #38 u: Listopad 16, 2023, 18:44:06 poslijepodne »
Obično nisam ljubitelj komedija, humor je često izgovor za gluposti ili nekakvo kreveljenje čini mi se, ali TMMM je sjajna. Pomaže znati engleski jer su mnogi fazoni kulturološki i periodno specifični te teški za prevesti ali u svakom slučaju popravlja raspoloženje. Na nivou "Kraljičinog gambita" po ukusu i kvalitetu izrade.

Offline tomo.cekac

  • Razina 0
  • Postova: 10
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Croatia
Odg: The Marvelous Mrs. Maisel
« Odgovori #39 u: Veljača 26, 2024, 16:33:04 poslijepodne »
Od srca se zahvaljujem Jamesu na izvrsnom prijevodu ove serije.