Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Tko o čemu, mi o serijama  (Posjeta: 1051774 puta)

0 Članova i 16 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline robin1

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 60
  • Spol: Muški
  • Lokacija: kutina/cro
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2670 u: Svibanj 22, 2019, 16:11:00 poslijepodne »
Kryten legenda, robot najbolji lik, najviše se zajebava u seriji, dok bio čovjek bio antipatičan. Kao mozak u konzervi lud ko kupus... :smfor (6):

Offline godm

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 403
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Porto Re
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2671 u: Svibanj 22, 2019, 17:02:59 poslijepodne »
Odlična BBC mini serija od 4 epizode The victim.
Tužna priča o majci koja je izgubila dijete ali nju najviše muči novi identitet ubojice koji je dobio nakon odslužene kazne zatvora.
Kada napravi " glupost " uzburkaju se strasti i više se ne zna tko je tu žrtva , ona, ubojica, dijete ili njihove familije.
Za seriju palac  :smfor (26):
da su virus nazvali Hajduk ne bi nikad ušao u  Evropu

Offline robin1

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 60
  • Spol: Muški
  • Lokacija: kutina/cro
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2672 u: Svibanj 22, 2019, 20:26:58 poslijepodne »
Evo ja sad idem gledat zadnju epizodu " The Victim". Bome teška za gledanje, jako mučno. Ne znam što bih rekao. da se isplati pogledati svakako, da je remek-djelo- nije. No jako je crna, mučna kao što sam već rekao...Drametina na kvadrat.
« Zadnja izmjena: Svibanj 23, 2019, 12:19:45 poslijepodne od robin1 »

Offline darthboba

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 57
  • Spol: Muški
  • Everything's shiny!
  • Lokacija: Zemun
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2673 u: Svibanj 24, 2019, 09:52:15 prijepodne »
Agenti su sa svakom novom sezonom bivali sve bolji, i to je kulminiralo u četvrtoj sezoni, koja je bila vrh. Peta je malo unazadila, pogotovo prvi dio sa Kree rasom, ali su se kasnije popravili. A opet, i ta peta, najlošija sezona, je puuuuuno bolja od svog smeća na CW-u. Moja preporuka ako voliš Marvela, sudeći po imenu voliš haha. Jedan od glavnih likova ti je Phil Coulson iz filmova ( Thor, Iron Man, Avengeri), a pojavljuju se i Nick Fury u dvije epizode, Maria Hill u par epizoda i sl. Prosiris znanje o filmovima, iako je serija u dobroj mjeri i nezavisna od njih.

Sve to je tacno, samo bih jos dodao da serija prati timeline filmova. Na sjajan nacin se uklopila sa filmom Avengers: Age of Ultron, a mislim da ce samo nastaviti taj sjajan trend. Takodje su uveli i time travel zaplet koji je zagolicao internet teorije o buducim Marvelovim filmovima.
- Captain Piett?
- Yes, my Lord?
- Make ready to land our troops beyond their energy shield and deploy the fleet so that nothing gets off the system. You are in command now, Admiral Piett.

Offline Milan95

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 1812
  • Spol: Muški
  • Developer
  • Lokacija: Srbija
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2674 u: Svibanj 24, 2019, 23:33:34 poslijepodne »
Pogledah The Big Bang Theory poslednju epizodu. Bogme tako se završava serija, a ne kao GoT.  :lol2:

Nisam ni znao da je završeno snimanje i da nema više sezona, bio sam ubeđen da je obnovljeno.

Dobra poslednja scena kada je Sheldon sve shvatio i po prvi put pokazao koliko koga poštuje. Ne znam da li mi se više dopao kraj u nekoj seriji nego u ovoj. Bkv se ne mogu setiti. Šteta što sada nemam šta gledati takvog "stila", eventualno Young Sheldon još pratim.

Offline darthboba

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 57
  • Spol: Muški
  • Everything's shiny!
  • Lokacija: Zemun
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2675 u: Svibanj 25, 2019, 09:24:41 prijepodne »
Ne znam da li mi se više dopao kraj u nekoj seriji nego u ovoj. Bkv se ne mogu setiti. Šteta što sada nemam šta gledati takvog "stila", eventualno Young Sheldon još pratim.

Ja sam se isto osecao kada sam odgledao Malcom in the middle poslednju epizodu. Planiran kraj sa odlicnim zakljuckom koji je u duhu cele serije. Ako volis taj tip komedija (a deluje kao da volis) onda odgledaj i ovu, neces se razocarati, svaka epizoda je biser za sebe :)
- Captain Piett?
- Yes, my Lord?
- Make ready to land our troops beyond their energy shield and deploy the fleet so that nothing gets off the system. You are in command now, Admiral Piett.

Offline Diablo

  • Razina 0
  • Postova: 17
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Sarajevo
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2676 u: Svibanj 27, 2019, 03:52:51 prijepodne »
Nisam vidio da postoji tema, a pošto je koliko vidim ne mogu napraviti, ostavit ću ovdje svoj rezime o jednoj od meni dražih serija.

Mad Man spada u red najboljih serija koje sam pogledao, ne u sami vrh koji je određen za, kako ga ja nazivam, tzv. 'Sveto trojstvo' (Wire-Sopranosi-BB), ali definitivno blizu njih. Smještena u radnji i vremenu koje mi je prilično zanimljivo sa svakog aspekta, kulturološkog, muzičkog, političkog, te sa odličnim glumcima koji su tako savršeno uklopljeni u svoje uloge, seriju sam pregledao mislim u rekorodno kratkom vremenu.

Don Draper je vjerovatno jedan od najkompleksnijih tv likova koje sam vidio, a njegova konstantna previranja i nemogućnost da nađe trajno zadovoljstvo u onome što radi vjerovatno je najbolje opisano u kultnoj rečenici 'Happines is a moment before you need more happines'. Serija mi je legla u svakom smislu kako zbog vremena u kojem je smještena radnja, a koja na sjajan način dočarava šmek New Yorka 60-tih godina, tako i zbog vrhunske karakterizacije likova, hemije među njima, vrhunskih dijaloga i još boljeg humora.

Mislim da bi se jedna mini knjiga mogla napraviti samo od provala koje je Roger Sterling izgovorio.

Offline Ivan

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 2688
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Shop Around The Corner
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2677 u: Svibanj 27, 2019, 20:17:00 poslijepodne »
Nakon svih silnih pohvala i nagrada pogledah konačno dvije sezone Killing Eve u zadnjih par dana i prva je stvarno nešto posebno. Zanimljiva je, napeta i s par sjajnih izvedbi, ali mislim da su tu trebali i stati i imali bi sjajan završetak.
Spoiler: prikaži
Potpuno sam zaboravio da je imala nož iako ga je uzela doslovno 5 minuta ranije i pala mi je vilica na pod.

Druga sezona je u najmanju ruku razočaravajuća, po meni bez ikakvog smisla, puna nelogičnih postupaka likova koji su skoro svi do jednoga postali iritantni, glupog zapleta i još glupljeg raspleta. Problem je, ili u činjenici da Phoebe Waller-Bridge nije pisala drugu sezonu ili da su mislili napraviti samo jednu sezonu, a onda, kako obično biva, dogodila se popularnost i nisu znali što dalje pa su nabacali hrpu glupih ideja i sve ih ubacili u seriju. Vidim, dobili su zeleno svjetlo za treću i sve se bojim što će ispasti od toga.


S druge strane, Kvaka 22 je sjajna, a sutra se bacam i na Černobil.  ;D


English transcripts? Where we're going, we don't need english transcripts.

Offline bilja

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 5057
  • Spol: Ženski
  • cica ubica :)
  • Lokacija: Cicely, Alaska
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2678 u: Svibanj 27, 2019, 20:25:18 poslijepodne »
I ja bih da gledam Černobil, a plašim se da će da me izbedači onaj užas.

Offline dvkv

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 54
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Srbija
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2679 u: Svibanj 27, 2019, 20:32:14 poslijepodne »
Gledajte Černobil obavezno, meni za sada deluje odlično. Ima nekih scena koji ne deluju baš najbolje, ali oni u stvari prikazuju šta se stvarno deslio.

Offline JoxerTM

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 683
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2680 u: Svibanj 28, 2019, 00:44:37 prijepodne »
Mhm, već sam rekao što mislim u gledanju iste u njenoj zasebnoj temi.

Današnja epizoda naslova Hero iz animea koji je ako se dobro sjećam Ivan krenuo prevoditi pa otpilio  :smfor (2):, ne da je razvalila nego osim tu i tamo kojeg trola sa 1/10 oduševila je svakoga pa tako i mene. Je, 10/10 agregirano, od "samo" oko 4000 glasova doduše zasad.
https://www.imdb.com/title/tt9906260/?ref_=adv_li_tt

Nit sekunde praznog hoda ili filera, gleda se sa ruba stolice pa ipak nabijena emocijama i luđački dobrom 2d+3d animacijom.

Random scena koja neće ništa spojlati:


Nadam se da ste odmah prepoznali da je to Attack on Titan (Shingeki No Kyojin). Ako niste, a gle, ja tu ne mogu ništa. Mogu samo preporučiti gledanje cijele serije čim prije.

Offline dean.winchester

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 591
  • Spol: Muški
  • I don't care much for apologies.
  • Lokacija: Sarajevo
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2681 u: Svibanj 28, 2019, 09:56:19 prijepodne »
Pogledao finalnu sezonu Veepa. Odlična, kao i prethodna, i možda čak i najbrutalnija. Čovjek dok ne pogleda epizodu Veep-a ne zna koje sve psovke postoje, i rasistički, seksitički i ostali 'čki' izrazi. Kroz cijelu sezonu, kao i sam serijal, prikazuje se politička brutalnost u jednom satiričkom načinu, normalno preuveličanom, ali vjerujem da nije daleko od istine. Julia Louis-Dreyfus je pokidala sa ulogom, ali i ostali su bili odlični, meni pogotovo uvijek interesantan Dan Bakkedahl kao kongresmen Furlong, ludilo od uloge i glumca. Kraj nije bio my coup of tea, ali im ne zamjerim puno obzirom na količinu smijeha koju su mi priredili tokom ovih sedam godina. Sve preporuke za istu, nije bez razloga pokupila tolike nagrade, čak 17 Emmy Awards.
Reality is almost always wrong.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2682 u: Svibanj 28, 2019, 10:07:38 prijepodne »
i to bez armanda zadnje 3 sezone.
pogledaj the thick of it , moze se rec za veep da je americka verzija iste.
malkolm fakin taker, psihopata kapaldi.
« Zadnja izmjena: Svibanj 31, 2019, 12:05:14 poslijepodne od coa »
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline dean.winchester

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 591
  • Spol: Muški
  • I don't care much for apologies.
  • Lokacija: Sarajevo
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2683 u: Svibanj 28, 2019, 13:26:16 poslijepodne »
Stavio sam na DL ovu sto si preporucio, nadam se da ce bar sliciti Veepu, jer sam stvarno uzivao gledajuci. Javim utiske kad pogledam.  :beer2:
Reality is almost always wrong.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2684 u: Svibanj 28, 2019, 14:10:52 poslijepodne »
ma nema greske, politicka satira, armandov trejdmark... britanci...
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Eadnp

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 594
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2685 u: Svibanj 29, 2019, 12:15:41 poslijepodne »
Preporucujem Doom Patrol odlicna anti-superherojska serija sa mnostvom humornih situacija neprilagođenih likova kojima su dane super moci koji ne znaju kako ni sta s njima.

Offline B2B

  • Razina 0
  • Postova: 5
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2686 u: Svibanj 29, 2019, 12:58:53 poslijepodne »

Druga sezona je u najmanju ruku razočaravajuća, po meni bez ikakvog smisla, puna nelogičnih postupaka likova koji su skoro svi do jednoga postali iritantni, glupog zapleta i još glupljeg raspleta. Problem je, ili u činjenici da Phoebe Waller-Bridge nije pisala drugu sezonu ili da su mislili napraviti samo jednu sezonu, a onda, kako obično biva, dogodila se popularnost i nisu znali što dalje pa su nabacali hrpu glupih ideja i sve ih ubacili u seriju. Vidim, dobili su zeleno svjetlo za treću i sve se bojim što će ispasti od toga.


Baš sam jučer pogledao zadnju epizodu druge sezone Killing Eve. Slažem se da druga sezona ima dosta nelogičnosti, ali s druge strane ima odličan zaplet i glumačku ekipu i po meni jedna od kvalitetnijih serija koje sam gledao. Serija je puna intrigantnih scena, a opet su ubacili i taj crni humor koji je savršen. Sviđa mi se kako su razradili odnos Eve i Villanelle koji je jaaako čudan, ali opet dovoljno intiman da privuče pažnju gledatelja.

Spoiler: prikaži
Znači zadnja epizoda je sveee. Ona scena na kraju kad se ove dvije rastaju i kad ju je Villanelle pokušala poljubiti, baš heartbreaking. Mogla joj je dat barem pusu  :? ??. Ali da, Eve je tako završila kako je (vjerojatno je ostala živa) i kraj je dobra podloga za treću sezonu


I ja se bojim da će se sve razvodniti u trećoj sezoni, ali svejedno mi je drago da su je obnovili.

Offline godm

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 403
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Porto Re
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2687 u: Svibanj 29, 2019, 13:32:26 poslijepodne »
Wild district ili Distrito salvaje, priča je o gerilskom borcu koji odluči živjeti normalnim životom u gradu, ali ispada da je džunglu Kolumbije zamijenio džunglom Bogote odnosno stižu ga duhovi prošlosti.
Južna Amerika,Kolumbija a serija nema veze sa drogom,prosto nevjerovatno. ;D
Serija vrijedna gledanja. Mala zamjerka je očekivani kraj ali kad može GOT može i ova serija.
Pošto sam dobio nadimak ex-spoiler :smfor (24): od prestroge :smfor (10): Kat nema ništa u spoileru.
da su virus nazvali Hajduk ne bi nikad ušao u  Evropu

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2688 u: Svibanj 30, 2019, 08:38:34 prijepodne »
it's on...

Archer is weirder than ever in season 10’s episodic space adventure. Archer: 1999 recasts the crew as aliens, robots, and more...


c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Eadnp

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 594
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2689 u: Svibanj 30, 2019, 13:13:42 poslijepodne »
Po meni trenutno najbolja sf serija je Expanse ali je toliko dora serija da ju preporucam i onima koji nisu ljubitelji sf-a jer je savršena adaptacija,zamršena sa mnogo detalja i zivotnih moralnih nedoumica u kojima se likovo nalaze, ukratko alloround serija koju ne bi trebalo propustiti.

Offline darthboba

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 57
  • Spol: Muški
  • Everything's shiny!
  • Lokacija: Zemun
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2690 u: Svibanj 30, 2019, 14:24:39 poslijepodne »
The Lost Room je mini serija od tri epizode koja ima originalnu i zanimljivu pricu o na oko obicnim objektima koji imaju odredjene moci/sposobnosti. Taman zabava za jedno kisno popodne :)

 https://www.imdb.com/title/tt0830361/

- Captain Piett?
- Yes, my Lord?
- Make ready to land our troops beyond their energy shield and deploy the fleet so that nothing gets off the system. You are in command now, Admiral Piett.

Offline JoxerTM

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 683
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2691 u: Svibanj 30, 2019, 20:47:51 poslijepodne »
DVDrip je tri, ali izvorno je bila emitirana kao šest epizoda koje su kasnije spajane dvije po dvije, pa je tako kod mene na disku ona "stara":



Skoro pa remekdjelo, šteta što je syfy ostao samo na toj jednoj sezoni.

Šuškalo se da će se nastaviti kao strip, ali koliko znam od toga ništa jer su autori serije iza Lost Room-a posvetili stripu We Kill Monsters koji je izlazio do 2012-e (dostupan cijeli digitalno na comixologyju):
http://www.red5comics.com/we-kill-monsters

Offline Diablo

  • Razina 0
  • Postova: 17
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Sarajevo
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2692 u: Svibanj 31, 2019, 04:44:24 prijepodne »
Person of Interest sam gledao nekad 2016. godine i jedna mi je od dražih serija zbog prilično unikatne radnje i strašno gotivnih likova. Iako se u prvoj sezoni činilo da serija nema dublju priču te da se zasniva samo na rješavanju slučajeva iz epizode u epizodu, u drugoj sezoni sve to poprima jednu potpuno drugu dimenziju i priča dobija kako slojevitost tako i dubinu, sve ide jednim bržim, luđim i nepredvidivim tokom i posebno je zanimljivo gledati kako se više različitih sila bore jedni protiv drugih, te koji motivi ih vode za takvo nešto.

POI ako nije najunikatnija i najspecifičnija serija koju sam gledao, onda svakako jeste jedna od njih i prilično mi je nedostajala kad sam završio s gledanjem, jer ništa slično njoj nije snimljeno. I kraj je svakako jedan od najupečatljivijih koje sam vidio.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2693 u: Lipanj 01, 2019, 00:46:39 prijepodne »
The leftovers 2014 samo tri sezone,pve dvije 10 epizoda, treca 8, odlicna mystery/fantasy serija sa isto tako odlicnom glumackim ekipom vrijedi pogledati.
pa je li kevin... ili nije?
Spoiler: prikaži
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Venom

  • Razina 0
  • Postova: 15
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Sarajevo
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2694 u: Lipanj 01, 2019, 09:47:00 prijepodne »
Ne znam gdje pitati, pa cu ovdje.

Da li se Black Mirror moze normalno gledati bez Netflixa?

Gledao sam originalnu seriju, a vidim da je ova zadnja sezona na Netflixu interaktivna, pa ne znam kako bi bilo gledati "sa strane" :)

Offline james

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 185
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zadar
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2695 u: Lipanj 01, 2019, 14:49:34 poslijepodne »
Noćas se,nekako malo ispod radara (bar mog ), emitirao Deadwood. Je li ga netko uspio pogledati? Zanima me jer ću nekako očajnički pokušati užicati 2 sata "baka servisa" da pogledam, ukoliko vrijedi  ;D . Serija mi je jedna od najdražih ikad  :smfor (6):
Moja žena je najbolji golman na svitu, sve živo mi brani!

Offline JoxerTM

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 683
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2696 u: Lipanj 01, 2019, 23:36:16 poslijepodne »
Da li se Black Mirror moze normalno gledati bez Netflixa?

Gledao sam originalnu seriju, a vidim da je ova zadnja sezona na Netflixu interaktivna, pa ne znam kako bi bilo gledati "sa strane" :)
Može "normalno", odnosno vidjet ćeš kako izgleda epizoda sa defaultnim izborima.
"Nenomlano" ne može jer niti jedan video player ne podržava c&c (choices and consequences) stil. Strpljenja, netko će nekad i to napravit. Do tada, za mogućnost tvog utjecaja na tok priče i samim time njen kraj, samo Netflix.

Offline thehrca

  • Razina 0
  • Postova: 3
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Osijek
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2697 u: Lipanj 02, 2019, 01:20:06 prijepodne »
Ne znam gdje pitati, pa cu ovdje.

Da li se Black Mirror moze normalno gledati bez Netflixa?

Gledao sam originalnu seriju, a vidim da je ova zadnja sezona na Netflixu interaktivna, pa ne znam kako bi bilo gledati "sa strane" :)


Možeš ju pogledati ali po meni se ne isplati jer je sve zbrčkano svi mogući scenariji se isprepliću dok na Netflixu ti vodiš tok cijele priče pa onda to nije to .

Offline Dibidus

  • Razina 0
  • Postova: 15
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2698 u: Lipanj 02, 2019, 11:15:30 prijepodne »
Topla preporuka za tursku seriju Sahsiyet (krimi/drama/misterija). Prva turska serija koju sam odgledao i jako sam prijatno iznenadjen, nisam znao sta da ocekujem povodom stila, glume i pisanja, jer sve za sto sam do sad cuo su bile klasicne sapunice, ali ovo naravno veze nema sa tim. Eventualno je mozda malo razvucena, ima 12 epizoda, moglo je sve to da stane u 8 otprilike, ali svakako dobra serija.

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7220
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2699 u: Lipanj 02, 2019, 21:50:48 poslijepodne »
Da li neko gledao Netflixovu seriju What / IF s Reese Whiterspoon, vrijedi li da se pogleda. Hvala unaprijed na odgovoru.

ne, ne znamo, nema na čemu