Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: La Brea  (Posjeta: 7368 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline faks86

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 4347
  • Spol: Muški
La Brea
« u: Rujan 27, 2022, 11:49:19 prijepodne »

Epska avantura počinje kada se ogromna vrtača otvori usred Los Anđelesa, na mestu katranskih jama, poznatih kao La Brea, i Bulevara Vilšir, i povuče stotine ljudi, vozila i zgrada (uključujući jedinstveni Petersen Automotive Museum) u mračne dubine.

Oni koji su preživeli pad nalaze se u misterioznom i opasnom drevnom svetu, gde moraju da se udruže kako bi opstali. U međuvremenu, ostatak sveta očajnički pokušava da shvati šta se dogodilo. U potrazi za odgovorima, porodica Haris, razdvojena ovom nesrećom, moraće da otkrije tajne neobjašnjivog događaja, kako bi ponovo bila zajedno. Ponor i iznenadna pojava Teratornisa, izumrlih ptica grabljivica tokom poslednjeg ledenog doba, privukli su pažnju Ministarstva za unutrašnju bezbednost SAD, čiji pripadnici proučavaju sličan događaj koji se odigrao u pustinji Mohave.

Kako radnja napreduje, istražitelji shvataju da vrtače predstavljaju privremeni portal na istu lokaciju pre 10.000 godina. U međuvremenu, preživeli se bore da pronađu put nazad kroz portal, pre nego što se zatvori. (izvor:wikipedia)


Godina: 2021.
Mreža: NBC
Žanr: drama, fantazija, misterija, naučna fantastika
Glumci: Eoin Macken, Chiké Okonkwo, Zyra Gorecki, Jack Martin, Veronica St. Clair, Rohan Mirchandaney


Offline Andre

  • Razina 0
  • Postova: 2
  • Lokacija: Zagreb
Odg: La Brea
« Odgovori #1 u: Listopad 09, 2023, 17:08:05 poslijepodne »
Gledala sam prvu sezonu i meni osobno pošto volim takve serije je ok.
2 sezona čeka da ju pogledam, no ne mogu reći da me pretjerano oduševila. Volim takvu tematiku i zato mi je na listi..

Ako volite SF serije, ova bi vam se mogla svidjeti.
U njoj imate raznih misterioznih događanja koja bi vam se mogla svidjeti.

Da sam oduševljena, nisam. No serija je gledljiva..

Offline DagenhamDave

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 20
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Rijeka
Odg: La Brea
« Odgovori #2 u: Listopad 27, 2023, 06:52:12 prijepodne »
Prilično isklišeizirano, glumačka ekipa neuvjerljiva,
predvidljivo, sladunjavo... i ja odgledao prvu sezonu
lijepo do kraja, i lijepo se zabavio...
Treba ponekad malo i mozak na pašu  ;D