Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Close to the Enemy  (Posjeta: 7735 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline faks86

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 4341
  • Spol: Muški
Close to the Enemy
« u: Veljača 11, 2018, 11:11:41 prijepodne »

Obavještajac kapetan Callum Ferguson nalazi se pred svojim posljednjim zadatkom: mora osigurati da zarobljeni njemački znanstvenik Dieter čim prije počne izrađivati mlazni motor za Kraljevske zračne snage. Počinje hladni rat i za britansku je nacionalnu sigurnost ključno da oružane snage čim prije dobiju najnoviju tehnologiju. Callum se koristi neuobičajenim metodama kako bi uvjerio Dietera da radi za Britance te se između njih dvojice razvije prijateljstvo, no nije sve kako se čini. (mojtv.hr)


Godina: 2016.
Mreža: BBC two
Žanr: drama, mini serija, triler
Glumci: Lucy Ward, August Diehl, Jim Sturgess, Julian Bleach, Robert Glenister, Alfie Allen, Charity Wakefield, Phoebe Fox, Alfred Molina, Angela Bassett...





Offline godm

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 403
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Porto Re
Odg: Close to the Enemy
« Odgovori #1 u: Veljača 11, 2018, 11:54:18 prijepodne »
Pogledaćemo seriju, hvala na budućim prijevodima.
da su virus nazvali Hajduk ne bi nikad ušao u  Evropu

Offline faks86

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 4341
  • Spol: Muški
Odg: Close to the Enemy
« Odgovori #2 u: Ožujak 21, 2018, 09:49:38 prijepodne »
Kompletirana serija.  :beer2:

Offline godm

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 403
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Porto Re
Odg: Close to the Enemy
« Odgovori #3 u: Ožujak 21, 2018, 17:46:53 poslijepodne »
Thanks.
da su virus nazvali Hajduk ne bi nikad ušao u  Evropu

Offline zuza

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 272
  • Lokacija: Srbija
Odg: Close to the Enemy
« Odgovori #4 u: Listopad 01, 2019, 20:19:47 poslijepodne »
Juce sam pocela da gledam seriju i za sada je odlicna.Englezi to naprave bas kako treba.A Molina je dovoljno da se pojavi ,ne mora nista ni da kaze.Serija prica o dogadjajima posle rata,malo istorije,malo spijunaze,vredi pogledati

Offline Pista

  • Razina 0
  • Postova: 13
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Srbija
Odg: Close to the Enemy
« Odgovori #5 u: Listopad 09, 2019, 19:10:56 poslijepodne »
Juce sam pocela da gledam seriju i za sada je odlicna.Englezi to naprave bas kako treba.A Molina je dovoljno da se pojavi ,ne mora nista ni da kaze.Serija prica o dogadjajima posle rata,malo istorije,malo spijunaze,vredi pogledati
Ako si juce pocela da gledas i za sad je odlicna kako tvrdis da je vredi pogledati ?Evo ja sam sve pogledao i suvi prosek,da ne kazem sranje,Molina ocajan,najgori.

Offline zuza

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 272
  • Lokacija: Srbija
Odg: Close to the Enemy
« Odgovori #6 u: Listopad 11, 2019, 18:37:17 poslijepodne »
Juce sam pocela da gledam seriju i za sada je odlicna.Englezi to naprave bas kako treba.A Molina je dovoljno da se pojavi ,ne mora nista ni da kaze.Serija prica o dogadjajima posle rata,malo istorije,malo spijunaze,vredi pogledati
Ako si juce pocela da gledas i za sad je odlicna kako tvrdis da je vredi pogledati ?Evo ja sam sve pogledao i suvi prosek,da ne kazem sranje,Molina ocajan,najgori.
Pa ukusi su razliciti ,evo odgledala sam seriju do kraja i meni se dopada,mozda se nekome svidja The X-files  ,a ja ne mogu da ga smislim i mislim da je Duhovni najgori glimac na svetu,a masa ljudi obozava tu seriju ,pa ko voli nek izvoli.