Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Insecure  (Posjeta: 10133 puta)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline faks86

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 4341
  • Spol: Muški
Insecure
« u: Kolovoz 09, 2017, 12:10:49 poslijepodne »

Tvorac/scenaristkinja/glumica Isa Rej osvežiće ponudu kanala HBO ovom urnebesno smešnom humorističkom serijom koja prati dve najbolje prijateljice, Isu (Rej) i Moli (Ivon Ordži), u njihovom zahtevnom poslovnom i privatnom životu u Los Anđelesu, dok se suočavaju sa svim izazovima dve crnkinje koje prkose svim stereotipima. Iako Isa sebe vidi kao opasnu reperku kad je sama pred ogledalom, njen svakodnevni život „sporednog lika“ u neprofitnoj obrazovnoj ustanovi čini je mnogo manje samouverenom. Na pragu tridesetih, Isa počinje da preispituje svoju petogodišnju vezu sa svojim nezaposlenim dečkom Lorensom (Džej Elis), koja ne ide nikuda. Na sličnim mukama je i njena nabolja drugarica Moli, čiji je poslovni uspeh dobro plaćenog advokata u suprotnosti sa njenim katastrofalnim ljubavnim životom. Posle neočekivanog nastupa tokom večeri otvorenog mikorofona, Isa odluči da prigrli bolju i hrabriju stranu sebe, ali shvata da, uprkos samopouzdanju i britkim rimama, biti manje nesiguran u svakodnevnom životu nije tako lako. Tokom osam epizoda prve sezone, „Nesigurna“ istražuje iskustva Afroamerikanki na suptilan, oštrouman i autentičan način, dok Isa i Moli nespretno pokušavaju da preuzmu kontrolu nad svojim životima, dajući sve od sebe da ne pristaju na kompromise.


Godina: 2016.
Mreža: HBO
Žanr: komedija
Glumci: Issa Rae, Yvonne Orji, Amanda Seales, Natasha Rothwell, Jay Ellis, Lisa Joyce, Mason McCulley, Veronica Mannion, Catherine Curtin, Dominique Perry...





Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Insecure
« Odgovori #1 u: Kolovoz 21, 2017, 00:09:20 prijepodne »
aj vala...
gledljiva jes, ali se bas pretvorila u sapunicu. ostala mi je 4ta ili 5ta druge sezone, ona sa trojkom.  ;D
isa je bezvezan lik. frida, simpaticno-kovrdzavo-nestoplavo-skrajnut lik, u minut osvoji.
ne znam ocu li nastavit. bas ne kapiram zasto je Stephen Merchant (c/p) popio nogu, a ovo i jos neke serije obnovljene helloooouuu odma'... u stvari znam, ali ne bih...
uh ne znam, ne bih ne pegla me...
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline faks86

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 4341
  • Spol: Muški
Odg: Insecure
« Odgovori #2 u: Kolovoz 21, 2017, 09:01:30 prijepodne »
Kompletirana prva sezona.
Jes' sapunjasta, sad se malo zakvala... al' opet u ljubavnom smislu.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Insecure
« Odgovori #3 u: Kolovoz 21, 2017, 13:23:09 poslijepodne »
sve se svelo na njenu jurnjavu za bivsim koji je preko noci postao frajer. ima momenata serija, ali sam ocekivao malo ostriju komediju.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Mulder

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 354
  • Spol: Muški
Odg: Insecure
« Odgovori #4 u: Kolovoz 22, 2017, 03:04:48 prijepodne »
Hbo općenito kroz povijest nema sreće sa komedijama. Imali su dobrih/jako dobrih, ali u usporedbi sa nekim drugim TV kućama na tom polju jako zaostaju. Sve ostalo uglavnom odlično. Kao i Netflix. Baš nemaju sreće sa komedijama. Isto imaju neke dobre, ali ne posjeduju neku koja bi spadala u all time kategoriju. Opet, Netflix je mlad dok su velike trojke ABC/CBS/NBC ipak stare kuće koji su nam dali dosta all time serija iz tog žanra. Dakle, ima vremena.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Insecure
« Odgovori #5 u: Kolovoz 23, 2017, 08:56:28 prijepodne »
leri dejvid, veep, silicon valley... sad ovako iz glave. nesto cemu se uvjek vracam. mislim da sam ih po 3x obrnuo.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline faks86

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 4341
  • Spol: Muški
Odg: Insecure
« Odgovori #6 u: Kolovoz 24, 2017, 09:36:26 prijepodne »
Prve epizoda druge sezone mi je bolja od cele prve sezone.
Valjda će nastaviti u tom ritmu.  :clapp

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Insecure
« Odgovori #7 u: Kolovoz 24, 2017, 10:07:11 prijepodne »
ima dobrih momenata u s2, ali kao sto rekoh sve se svodi na njenu jurnjavu za bivsim. jedna od boljih scena je
Spoiler: prikaži
kad podje kod komsije da mu vrne punjac  ;D
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline faks86

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 4341
  • Spol: Muški
Odg: Insecure
« Odgovori #8 u: Kolovoz 24, 2017, 11:31:12 prijepodne »
Opa, gleda se sa tranksriptom. U fazonu ko te šiša, fakse...
 :smfor (22):  ;D

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Insecure
« Odgovori #9 u: Kolovoz 24, 2017, 12:04:24 poslijepodne »
bio dokon.  ;D
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline faks86

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 4341
  • Spol: Muški
Odg: Insecure
« Odgovori #10 u: Rujan 15, 2017, 19:04:22 poslijepodne »
Kompletirana druga sezona. Nekako mi Isa prirasla za srce.  ;D

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Insecure
« Odgovori #11 u: Rujan 15, 2017, 23:04:34 poslijepodne »
ne gledah od trece cini mi se... muka mi nastavljat. svaka cas za titlove bate :)
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Insecure
« Odgovori #12 u: Listopad 13, 2017, 08:51:35 prijepodne »
nastavih, bolje da nijesam. isa je uzasna glumica, nista bolji ni lik iz serije. kapiram da je to onaj trip jos se trazi, luta, pogresni izbori, uci se na greskama, bla bla... ali ne vidim nista zanimljivo u njenim laznim navalama samopouzdanja, kres kombinacijama i predosadnom poslu kojim se bavi.
Spoiler: prikaži
bas mi je milo sto je dobila ejakulat in da fejs.
nista bolja ni drugarica, idiot. muski dio serije isto, bas neupecatljivi likovi. ima ovo da dura na peses sezona.
u da, ostala mi zadnja, fak...  :smfor (29):
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Insecure
« Odgovori #13 u: Listopad 17, 2017, 08:58:08 prijepodne »
slaba zadnja. mislio sam se na koju me seriju ovo podsjeca, i pade mi nam girls koja je ekstremnija ali da ima slicnosti ima. rado bih gledao seriju u seriji due north.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Gaga

  • Razina 0
  • Postova: 18
  • Spol: Ženski
  • ★★★★★
  • Lokacija: Beograd
Odg: Insecure
« Odgovori #14 u: Ožujak 23, 2018, 20:15:51 poslijepodne »
Snimanje treće sezone je napokon počelo ove nedelje:

[tweet]https://twitter.com/IssaRae/status/975764946070904832[/tweet]

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Insecure
« Odgovori #15 u: Ožujak 23, 2018, 20:42:12 poslijepodne »
fala vladi crne gore sto je to omogucila. pa se poslije gradjani a i mi sa sela pitamo dje idu pare... obveznika.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline faks86

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 4341
  • Spol: Muški
Odg: Insecure
« Odgovori #16 u: Listopad 05, 2018, 22:47:47 poslijepodne »
Kompletirana i treća sezona.  :beer2:

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7220
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Insecure
« Odgovori #17 u: Listopad 05, 2018, 23:40:19 poslijepodne »
 :clapp :clapp