Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: American Vandal  (Posjeta: 17030 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline bilja

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 5057
  • Spol: Ženski
  • cica ubica :)
  • Lokacija: Cicely, Alaska
American Vandal
« u: Prosinac 30, 2017, 16:54:51 poslijepodne »

"Who drew the dicks?"


Mockumentary o posledicama vandalizma tokom kog je neko nacrtao 27 opscenih slika na isto toliko automobila.



Godina: 2017.
Mreža: Netflix
Žanr: komedija, misterija
Glumci: Jimmy Tatro, Tyler Alvarez, Jimmy Tatro, Lou Wilson, Jessica Juarez, Camille Ramsey





Offline faks86

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 4341
  • Spol: Muški
Odg: American Vandal
« Odgovori #1 u: Prosinac 31, 2017, 00:04:28 prijepodne »
Serija ili dokumentarac? Ma sta pitam. Netflix? Moze, moze. ;D

Offline bilja

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 5057
  • Spol: Ženski
  • cica ubica :)
  • Lokacija: Cicely, Alaska
Odg: American Vandal
« Odgovori #2 u: Prosinac 31, 2017, 00:07:24 prijepodne »
Pogledala sam ja sinoć prve dve. Pseudodokumentarac i to dobar.  :smfor (26):

Offline Carmela Soprano

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 2
  • *****
  • Postova: 66
  • Spol: Ženski
Odg: American Vandal
« Odgovori #3 u: Prosinac 31, 2017, 01:09:10 prijepodne »
Šta dobar ;D odličan  ;D Uzela sam ovo bezveze da gledam, po opisu na IMDB-u sam mislila da je reč o gomili glupih skečeva na zadatu temu, ono ispala genijalna serija. Sjajna sprdnja na true crime i whodunnit serije.
Bože, daj mi strpljenja, ali odmah!

Offline faks86

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 4341
  • Spol: Muški
Odg: American Vandal
« Odgovori #4 u: Prosinac 31, 2017, 19:02:17 poslijepodne »
Netflix? Moze, moze. ;D

Sent from Tapatalk


Offline Gataka

  • Razina 0
  • Postova: 9
  • Spol: Muški
  • Cinema is My World
  • Lokacija: Beograd
Odg: American Vandal
« Odgovori #5 u: Siječanj 01, 2018, 20:20:51 poslijepodne »
Jes' dobar. Jos samo da je istinit, bio bi ono bas, bas...

Offline Carmela Soprano

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 2
  • *****
  • Postova: 66
  • Spol: Ženski
Odg: American Vandal
« Odgovori #6 u: Siječanj 04, 2018, 18:01:11 poslijepodne »
Postavljena i osma, uživajte :)
Bože, daj mi strpljenja, ali odmah!

Offline faks86

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 4341
  • Spol: Muški
Odg: American Vandal
« Odgovori #7 u: Siječanj 04, 2018, 19:32:49 poslijepodne »
Izbindžovao juče svih sedam. Leglo mi ko budali šamar.
Deluje naivno ali mislim da je užasno zeznuto napisati ovakav scenario.
Događaj, likovi, sporedna radnja i polako odmotavati klupko.

Jako su mi dobra Netflixova dva rađena po istinitim događajima: Making a murderer i The keepers.
Hvala na titlovima, Cale.  :smfor (25):

Offline bilja

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 5057
  • Spol: Ženski
  • cica ubica :)
  • Lokacija: Cicely, Alaska
Odg: American Vandal
« Odgovori #8 u: Siječanj 04, 2018, 19:52:56 poslijepodne »
Meni su ostale još dve epke, taman da zasladim vikend.  :smfor (6):
Hvala na prevodima, Cakana.  :smfor (25):

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: American Vandal
« Odgovori #9 u: Siječanj 09, 2018, 12:26:33 poslijepodne »
Jako su mi dobra Netflixova dva rađena po istinitim događajima: Making a murderer i The keepers.
au brate sto je ono. stao nijesam, odma poslije toga the jinx i zavrsio, krenuo sa the keepers.
sunce ti krvavo.  :smfor (9):
hvala na preporuci  :sbowing_100-106
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline faks86

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 4341
  • Spol: Muški
Odg: American Vandal
« Odgovori #10 u: Siječanj 09, 2018, 12:54:48 poslijepodne »
Meni jinx nije nešto legao, ne znam zašto.  :? ??

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: American Vandal
« Odgovori #11 u: Siječanj 09, 2018, 13:30:03 poslijepodne »
a moguce jer si ga mozda gledao poslije MaM koji je bas upecatljiv. nijesu ni meni prve dvije bile nesto wow, ali kad je krenula prica da se odmotava... jebeno. durst je nesvakidasnji lik, intervjui sa njim su neprevazidjeni. bas sam pod utiskom.
ali je MaM bez premca nema sto. vata sam se za glavu.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline faks86

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 4341
  • Spol: Muški
Odg: American Vandal
« Odgovori #12 u: Siječanj 09, 2018, 14:02:37 poslijepodne »
Upravo to, gledao sam posle. MaM je zakon i odlično pokazuje kako policija funkcioniše.
Keepers pokazuje kako crkva funkcioniše i kakvo je to zlo. Dok mi je Jinx nekako mljah,
lik je lud i ima para, nije neka tematika. Ove druge dve serije ipak obrađuju dve institucije kojima verujemo,
tačnije ne verujemo više u 21. veku.  ;D

Offline Mulder

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 354
  • Spol: Muški
Odg: American Vandal
« Odgovori #13 u: Siječanj 09, 2018, 16:27:03 poslijepodne »
Making a Murdere je kao i onaj dokumentarac Paradise Lost http://www.imdb.com/title/tt0117293/ svi su ustvari krivi, ali su komotno izbacili neke stvari samo da ne ispadnju krivi. Pogotovo kod Paradise Lost i tog klinca Damiena, obožavatelja sotoniste i masona Alesteir Crowleya pa kad su se još fejkeri poput Johnny Depp uključili da ga oslobode ajme meni. Samo malo vlastite istrage treba pa kad naiđeš na sve te dokumente koje nisu stavili u dokumentarac, a dokumenti su najveći dokaz da su krivi. Pa se onda pitaš zašto to rade. Iskreno, koliko god bili dobri ti dokumentarci niti malo ih ne cijenim jer su jedna obična laž.

Isto mi se više sere od prikaza crkve kao da su svi pedofili i to govorim kao netko tko nije vjernik, ali mi smeta to jebeno gledanje jedne strane, a najveći pedofili su elita bankari i političari. Samo se treba zapitat zašto nikada ne rade takve mainstream dokumentarce o njima a dokaza ko u priči https://en.wikipedia.org/wiki/Elm_Guest_House_claims_and_controversy pedofilski lanac je unosan biznis i to elitica zna. Svećenici su ništa naspram ovih stvorova koji nam uništavaju države. Pa jedan Jimmy Savile je radio desetljećima na BBC-u, a tek kad je umro saznalo se da je bio žešća pedofilčina i često viđen gost na svim tim maskenbal partijima u kraljevstvu.

To je sve slično što se i u hollywoodu sad događa. Kako to istražujem više od 10 godina i sav taj okultni hollywood, pedofilija u hollywoodu ljudi se smiju kad im to prićaš, ali to je toliko jebeno stvarno i ja osobno ne shvaćam kako ne vide sve dokaze koje im daš. Al eto, sada šute evo im na sad Weinsteina i ostale bagre. Znam kako je bilo Corey Feldmanu koji je govorio o tome godinama prije pa su mu se svi smijali
al neka, istina uvijek ispliva na površinu. Tog se uvijek držim, istina će uvijek izaći na vidjelo.

Zato kao netko ko prati to već jako dugo i kad vidim da samo konstantno i konstantno crkvu i svećenike prikazuju kao pedofile probudi se u meni taj neki inat i ne branim nipošto crkvu i te pedofilčnine neka se snimaju dokumentarci o njima ali mi stvarno jebeno smeta što se nitko ne usudi napraviti iz godine u godinu nešto mainstream što se tiče pedofilije ne samo u hollywoodu već sve što uključuje političare/bankare gdje pedofila ima najviše.

EDIT:

E da što se tiče making a murderer. Ja smatram da je tip apsolutno kriv. Prvo sam pogledao doks i bio ljut na policiju, cijeli taj sustav i mislio sam da nije kriv. Kasnije malo čitaš komentare na stranim forumima i onda netko baci ovaj link, pa netko neki drugi i tako se zakopavaš dublje i vidiš neke uistinu zanimljive stvari zbog kojih počneš vjerovati da je kriv. Da me se krivo ne shvati, policija i cijeli taj sustav u tom dokumentarcu jesu korumpirani. Znači, to sve stoji ali to ne znači da lik nije kriv.

Offline faks86

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 4341
  • Spol: Muški
Odg: American Vandal
« Odgovori #14 u: Siječanj 09, 2018, 16:52:12 poslijepodne »
Mulderu, sad si otišao i neku krajnost. Naravno da pedofilije ima svuda, ali ti pričaš o pojmovima koji postoje par vekova: Holivud, ekonomista, političar...
Crkva je tu daleko duže i sve vreme radi jedno te isto. Drugo crkva je tu da ti pomogne, a često radi suprotno.
Ljudi koji su izgubili nekoga, sirotinja, bolesni... svi oni su se obraćali popovima i ovi su to koristili, i dalje koriste.
Guglaj Kačavendu, držao je opet nešto pre dva dana za Božić.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: American Vandal
« Odgovori #15 u: Siječanj 09, 2018, 18:00:17 poslijepodne »
bacio sam pogled na neke linkove u vezi MaM. uglavnom se sve svodi na onaj jedan dje navode sta je netflix izostavio-dokaze koji ne idu u prilog ajveriju. da ne piskaram ima po netu gomila toga pa koga zanima...
meni je to cudno. kako jedna tako ozbiljna kuca, danas gigant, kao sto je netfliks tek tako zaobidje/izostavi takve cinjenice. 10god su snimali seriju, nema sta nijesu pokrili, i opet isplivaju neke stvari, i to ne bilo kakve koje su zanemarili. da kazem, ne znam jesu li istinite, ali znam da je ona jebozovna novinarka sa naocarima pomenula te dokaze koji su izostavljeni. opet, ne mora ni to da znaci da je istina.
moze se rec da dokumentarac naginje ka ajveriju, po meni sa razlogom.
pa ono je farsa jebote kakve su mu stvari radili. onome momku tek, njegov advokat i istrazitelj su otvoreno radili za kraca, seksualnog prestupnika inace.
deset dana im okupirali imanje, pa mogli su im stavit sta oce tamo. ampulu onu sa krvlju probili iglicom. pa onaj poziv za tablice od onoga pandura dva dana prije prije terezinog nestanka  :? ??
pa nidje krvi u garazu, u prikolicu nidje dnk-a a bila vezana, silovana, upucana, preklana... jes, pa je super inteligentni stiven sve bez greske pobrisa za par sati. ma daj...
ispitivanje dilana od ona 2 agenta... pa sto je ono ljudi moji, nemojte... ima jos toga, no aj sad... gladan sam.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Gataka

  • Razina 0
  • Postova: 9
  • Spol: Muški
  • Cinema is My World
  • Lokacija: Beograd
Odg: American Vandal
« Odgovori #16 u: Siječanj 09, 2018, 19:37:20 poslijepodne »
Ima li neko info kad pocinje dugo najavljivana druga sezona Making a murderer?
Jbt. ne znam da li se i oko jednog dokumentarca, serije, filma, povela takva ujdurma po forumima, kao o Stivenu Ajveriju i o tome da li je ili nije kriv.

Offline faks86

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 4341
  • Spol: Muški
Odg: American Vandal
« Odgovori #17 u: Siječanj 09, 2018, 20:46:36 poslijepodne »
bacio sam pogled na neke linkove u vezi MaM. uglavnom se sve svodi na onaj jedan dje navode sta je netflix izostavio-dokaze koji ne idu u prilog ajveriju. da ne piskaram ima po netu gomila toga pa koga zanima...
meni je to cudno. kako jedna tako ozbiljna kuca, danas gigant, kao sto je netfliks tek tako zaobidje/izostavi takve cinjenice. 10god su snimali seriju, nema sta nijesu pokrili, i opet isplivaju neke stvari, i to ne bilo kakve koje su zanemarili. da kazem, ne znam jesu li istinite, ali znam da je ona jebozovna novinarka sa naocarima pomenula te dokaze koji su izostavljeni. opet, ne mora ni to da znaci da je istina.
moze se rec da dokumentarac naginje ka ajveriju, po meni sa razlogom.
pa ono je farsa jebote kakve su mu stvari radili. onome momku tek, njegov advokat i istrazitelj su otvoreno radili za kraca, seksualnog prestupnika inace.
deset dana im okupirali imanje, pa mogli su im stavit sta oce tamo. ampulu onu sa krvlju probili iglicom. pa onaj poziv za tablice od onoga pandura dva dana prije prije terezinog nestanka  :? ??
pa nidje krvi u garazu, u prikolicu nidje dnk-a a bila vezana, silovana, upucana, preklana... jes, pa je super inteligentni stiven sve bez greske pobrisa za par sati. ma daj...
ispitivanje dilana od ona 2 agenta... pa sto je ono ljudi moji, nemojte... ima jos toga, no aj sad... gladan sam.
Upravo to. Mada je i nebitno da li je kriv ili nije. Policija je takođe zlo na svoj način.
Oni nisu tu da te zaštite, nego da čuvaju režim koji je na vlasti.
Ameri imaju gomilu sranja koja ih veličaju, ovo je jedna od retkih koja radi suprotno.
I zato svaka čast Netflixu.  :clapp

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #18 u: Kolovoz 28, 2018, 11:52:43 prijepodne »
aaaaaaaaaa! ovo super izgleda! ahahahahahahha!

za manje od dvaes dana, odlicno!
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline faks86

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 4341
  • Spol: Muški
Odg: American Vandal
« Odgovori #19 u: Kolovoz 28, 2018, 12:08:00 poslijepodne »
Aaaaa dajjjj.  :smfor (24):

Offline Carmela Soprano

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 2
  • *****
  • Postova: 66
  • Spol: Ženski
Odg: American Vandal
« Odgovori #20 u: Rujan 11, 2018, 10:20:13 prijepodne »
Čim se pojavi, stižu i titlovi :)
Bože, daj mi strpljenja, ali odmah!

Offline bilja

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 5057
  • Spol: Ženski
  • cica ubica :)
  • Lokacija: Cicely, Alaska
Odg: American Vandal
« Odgovori #21 u: Rujan 11, 2018, 10:38:56 prijepodne »

Offline Carmela Soprano

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 2
  • *****
  • Postova: 66
  • Spol: Ženski
Odg: American Vandal
« Odgovori #22 u: Rujan 15, 2018, 21:43:54 poslijepodne »
Postavljena S02E01, uživajte (ako možete). Dosta se razlikuje od prve sezone, ne samo po temi. Sigurno će nekome da se svidi, nije baš za bacanje, ali ja sam blago razočarana.
Bože, daj mi strpljenja, ali odmah!

Offline faks86

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 4341
  • Spol: Muški
Odg: American Vandal
« Odgovori #23 u: Rujan 15, 2018, 21:49:52 poslijepodne »
Po trejleru je delovalo da je sličan koncept.  :? ??
Hvala za titl.  :smfor (25):

Offline bilja

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 5057
  • Spol: Ženski
  • cica ubica :)
  • Lokacija: Cicely, Alaska
Odg: American Vandal
« Odgovori #24 u: Rujan 15, 2018, 22:09:08 poslijepodne »
Hvala na titlu, C.  :smfor (25):

Offline Carmela Soprano

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 2
  • *****
  • Postova: 66
  • Spol: Ženski
Odg: American Vandal
« Odgovori #25 u: Rujan 15, 2018, 23:02:44 poslijepodne »
Po trejleru je delovalo da je sličan koncept.  :? ??

Ma taj koncept je isti, ali ovo kao da su otaljavali. Prva sezona je bila genijalna iz mnogo razloga. Bila je namenjena i ljudima koji hoće samo da se nasmeju i ubiju vreme, a imala je i gomilu sjajnih poenti. Nijedan lik nije bio suvišan i svako je imao svoje mesto, svako je vukao neku svoju priču i poruku. Ovde je već mnogo manje likova, usredsredili su se na nekoliko njih i krenuli sa nekim pričama, ali je daleko od prve sezone. I ovde skoro svaki lik koji dobije više od tri minuta u čitavoj seriji vuče kao neku priču, ali ipak ne baš svaki. Neki su tu samo da ispune vreme, nekako je razočaravajuće kad skontaš da nema ništa od priče nekog lika koga tegle u skoro svakoj epizodi i da je tu čisto da ipuni neku rupu u samoj priči, a ne zato što hoće nešto da kažu time što ga stalno provlače.
Dalje, likovi su mnogo više providni i ukalupljeni u stereotipe, previše tipski i odmah u prvoj-drugoj epizodi znaš koju funkciju imaju i šta će ispasti na kraju. Čak sam i pretpostavila o čemu je reč negde na pola čim nisu toliko provlačili mnogo potencijalnih osumnjičenih kao u prvoj sezoni. Tamo je odmah bilo mnogo likova i ostavili su prostora da se pozabave sa svakim od njih. Drugo, nisu bili klasično tipski. Ovde ih je manje i mrcvare ih kroz celu sezonu samo da bi na kraju pokazali neki kliše koji smo videli milion puta. Izrekli su neku poentu na kraju, ali prosto nije na nivou prve sezone u tom smislu. Čak ni ta poenta (po meni) nije iskorišćena onako kako bi moglo.
Hvala za titl.  :smfor (25):
Hvala na titlu, C.  :smfor (25):
Nema na čemu, sutra stiže i druga :)
Bože, daj mi strpljenja, ali odmah!

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: American Vandal
« Odgovori #26 u: Rujan 17, 2018, 11:49:14 prijepodne »
zavrsih i drugu sezonu ka i prvu, izjedoh je ka da 5x dana nista jeo nijesam.
ovo je stvarno pravo malo blago od serije. odusevljen sam nacinom snimanja, glumom, pricom, ma sve mi je briljiralo i mozda osim jedne zamjerke, male, sve ostalo desetka.
Spoiler: prikaži
zamjerka u smislu previse navodjenja na krive tragove/osobe kao u prvoj sezoni ali sve je to bilo u funkciji upoznavanja likova koji su i u drugu sezonu svako na svoj nacin pomaknuti a kako je sezona isla kraju u stvari kapiras da su samo usamljeni, hm samo...
djelovi sa nba prospektom su me najvise zainteresovali. ono nije daleko od istine. ti momci su stvarno prica za sebe. egocentricni, glupavi, zasticeni sa svih strana, a u stvari samo obicne marionete kojima ko zna ko sve upravlja u zivotu. ne pitaju se nista. kako su samo fenomenalno odradili njegov lik. respekatTt!
moze se rec da je klise ovo sa drustvenim mrezama, svi znamo kakvo je to zlo, dosta se pise o tome, brdo materijala ima, prosto to je fenomen. i sa te strano serija nije ponudila nista revolucionarno, ali... fantasticno su to izveli. kako je samo lako doc do tih privatnih stvarcica, napravit pakao nekom od zivota, manipulisat do mjere da dovedes do nervnog sloma ili neceg, daleko bilo ekstremnijeg. znam kolege s posla koji se bave tim laznim nalozima i raznim onlajn prevarama, vjerujte mi svasta sam vidjeo. dobro, poop faktor nije bio ukljucen stvarno.
drugacije je od prve sezone u smislu nedostatka humora. gledas seriju i kapiras da se razvija u nesto daleko ozbiljnije, sa samo sporadicnim comic upadima. poop is funny, jea' ali je to samo neki sporedni faktor koji je doveo do totalnog razotkrivanja sto likova sto motiva nekih visih instanci. i neke stvari su bile bas bas tuzne, poznate, ali opet te naceraju da se zamislis.

u prvu sezonu smo imali moze se rec centralnog lika, dilana. tupavi popular haj skul guy kojem je samo do zajebancije i on je taj komik rilif zbog cega se serija vodila pod komediju. ali mislim da je ni prva sezona nije samo komedija no jedna jaka kritika danasnjeg jadnog drustvenog stanja.
ja sam odusevljen ovom serijom, i slobodno mogu rec da je ovo nesto od naj stvari sto sam gledao. genijalno.
odoh na cigar.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Carmela Soprano

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 2
  • *****
  • Postova: 66
  • Spol: Ženski
Odg: American Vandal
« Odgovori #27 u: Rujan 24, 2018, 07:02:24 prijepodne »
Kompletirana druga sezona.

I dalje mislim da je prva nešto jača od druge. Ovde su previše razvukli priču na par likova, ostalo nagurali u jednu i po epizodu. Imali su dovoljno prostora da se pozabave i drugim stvarima, ali ipak je i dalje ovo jedna od najboljih serija koje sam ikad gledala. Sve deluje kao sprdnja, a ozbiljnije je od otprilike 80% stvari koje se prikazuju. Kritika modernog načina života - ljudi prvo gledaju broj lajkova, broj pratilaca, pa tek onda ko si zapravo. To su fino provlačili u prvoj sezoni
Spoiler: prikaži
neprestano se pominjalo ko je nakon "događaja" dobio koliko novih pratilaca, pregleda, bla bla
i ovde su to podigli na drugačiji nivo. Zapravo, pola serije i ide u raznim snimcima i slikama napravljenim u raznim situacijama, ako se ne slikaš 10 puta na dan, ako ljudi to ne vide, kao da ne postojiš. Ovo je odrađeno kao "pristupačno", kroz priče koje se dešavaju u srednjoj školi, moglo je da se odvija i u "ozbiljnijem" okruženju i imalo bi istu poruku.

Druga sezona je krenula sa manje humora, valjda da bi ljudi shvatili seriju ozbiljnije, i krenuli su sa dobrim pričama - otuđenost; kako se sve ljudi bore da budu u centru pažnje
Spoiler: prikaži
čudak nasuprot školske zvezde koja uopšte ne pripada tom svetu; "pijavica"; sirota mala bogatašica koja ima sve osim onoga što joj treba i odgovor na svaki problem joj je "koliko treba da platim da ovaj problem nestane?". I na kraju lažno predstavljanje i ucene, jer krivac za sve očito nije bio zanimljiv nikome pod svojim pravim imenom i nije mnogo postigao direktnim obraćanjem
, što se isto provlačilo kroz prvu sezonu kao poruka; koliko su stvari čija je prvobitna svrha bila povezivanje ljudi zapravo dovele do toga da niko nikog ne vidi niti razume, da smo manje više ono što ljudi vide kroz to što prikažemo na internetu, da će zapravo uglavnom videti ono što se njima dopada. I da ljudi nikad nisu bili više usamljeni.

Velika zamerka na ovu sezonu je to razvlačenje priče oko jednog lika. Rekli su šta su imali u jednoj epizodi oko Demarkusa, nije bilo potrebe da se toliko vuče. Moglo je da se napravi mesta za još nečiju priču od ovih koje su tek uzgred pomenuli, ili da "otkrovenje" o čemu se radi bude ranije i da malo više porade na toj priči. Nije ni ovo loše, u svakom slučaju. Ogromna preporuka.
Bože, daj mi strpljenja, ali odmah!

Offline Ivan

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 2688
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Shop Around The Corner
Odg: American Vandal
« Odgovori #28 u: Rujan 24, 2018, 07:49:53 prijepodne »
 :clapp
English transcripts? Where we're going, we don't need english transcripts.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: American Vandal
« Odgovori #29 u: Rujan 24, 2018, 08:08:50 prijepodne »
svaka cas', ekspresno! pogledacu i sa tvojim titlovima cim mognem.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.