Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Tko o čemu, mi o serijama  (Posjeta: 1051442 puta)

0 Članova i 26 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #3630 u: Listopad 30, 2020, 23:29:18 poslijepodne »
ali bas prodje vremena. bio je neki zaeban fajt u finale druge.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Eadnp

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 594
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #3631 u: Listopad 30, 2020, 23:39:30 poslijepodne »
 ;D a ne sjećam se više, znam da je onaj stari uletio, pa je preoteo klince i dvoranu, počeo praviti reda ;D, i onaj old crew reunion, umro sam od smijeha kad su se poredali na motorima, s onim švapskim šljemovima ;D

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #3632 u: Listopad 30, 2020, 23:54:08 poslijepodne »
a vrh, samo neka nastave. a inace izadje samtin nju od pega i frosta:
Truth Seekers
jej!  :thspaz
pojma nemam kolko sam puta reprizirao hot faz, son of d ded i pol-a. onaj zadni iz trilogije mi je mlak bas. eto kad se ni naziva ne mogu sjetit.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Eadnp

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 594
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #3633 u: Listopad 31, 2020, 02:02:25 prijepodne »
 ;D run fat boy run

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #3634 u: Listopad 31, 2020, 02:18:27 prijepodne »
a ne no:
How to Lose Friends & Alienate People  ;D
ovoetaj:
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Eadnp

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 594
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #3635 u: Listopad 31, 2020, 02:26:37 prijepodne »
e da, ali..
Dire Straits, može ;D



Offline groznim84

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 614
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #3636 u: Listopad 31, 2020, 19:41:59 poslijepodne »
Archer 11 sezona, završio je sinoć i odlična je.  To je jedina serije ili film koji sam gledao u poslednje vreme. Totalno zabušavam. Sad se bacam na Supernatural nastavak sezone.

Offline godm

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 403
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Porto Re
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #3637 u: Listopad 31, 2020, 23:53:14 poslijepodne »
Zanimljiva tema paralelnog svijeta u seriji Counterpart. Postoji prolaz iz jednog svijeta u drugi a zanimljivost je ta da su svjetovi potpuno identični što se tiče ljudi.
Svatko ima svoga blizanca . Problem nastaje kada se dva blizanca nađu u istom svijetu i tu postaje serija špijunska.
Pažnja kod gledanja jer se možete lako pomutiti ,tko je koji blizanac i u kom su trenutno svijetu.
Glavnu ulogu ima jedan simpatični djedica koji se je bome naradio igrajući duplu ulogu.
da su virus nazvali Hajduk ne bi nikad ušao u  Evropu

Offline indians32

  • Razina 0
  • Postova: 2
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: Srbija
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #3638 u: Listopad 31, 2020, 23:57:31 poslijepodne »
Preporučujem Locked up, pansku seriju. Nije telenovela, nego baš ima dobru radnju.
Dom je tamo gde su ti sapuni

Offline zgacesa2

  • Razina 0
  • Postova: 2
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Kutina
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #3639 u: Studeni 01, 2020, 08:55:29 prijepodne »
Obožavao sam gledati Mr. Robot i seriju preporučujem svima. Iskreno neće svakome odgovarati, ali pružite joj priliku. Ako znate za serije slične tematike molim Vas da mi napišete preporuku.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #3640 u: Studeni 02, 2020, 08:52:03 prijepodne »
pogledah po sezone ove nove pegove i frostove gore pomenute.
mlako uglavnom, sa potencijalno dobrim zapletom i najavom boljitka u 4oj epizodi. prilicno slaba karakterizacija, nezanimljivi likovi, bas te ono zabolje sto ce bit s njima.
izuzev frosta i donekle oca mu - malkolm mekdauel. peg se pojavljuje minut po epizodi  :? ?? i jedino mu je zanimljiva perika.
u 4-oj se pojavio Julian Barratt  - The Mighty Boosh, Mindhorn,  Nathan Barley, Flowers... kao vodja neke sekte, harizmaticni vodja of kors.
vise sam ocekivao i mislio da cu je pojes isti dan jer je prva bila skroz korektna i lagana, ali druga i treca... zaspao sam.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline SubsMasta

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 132
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #3641 u: Studeni 02, 2020, 15:36:13 poslijepodne »
Obožavao sam gledati Mr. Robot i seriju preporučujem svima. Iskreno neće svakome odgovarati, ali pružite joj priliku. Ako znate za serije slične tematike molim Vas da mi napišete preporuku.

Prva sezona 9/10, druga je malo slabija i natjera dosta ljudi da odustanu od gledanja, no isplati se gledati dalje. Treća i Četvrta sezona odlične.

Offline alterego

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 68
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Hrvatska
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #3642 u: Studeni 03, 2020, 13:02:10 poslijepodne »
Za one koji nemaju puno vremena preporučujem seriju Most dangerous game sa Liam Hemsworthom u glavnoj ulozi. Inače riječ je o formatu 15 epizoda od po 7-8 minuta, tako da ustvari ima trajanje jednog filma. Serija ide na platformi Quibi, koja je predviđena za gledanje putem mobitela bas zbog kratkog trajanja epizoda. Čitao sam prije neki dan da je  quibi u velikim dugovima i da će najvjerojatnije proglasiti bankrot. Inače riječ je o akcijskoj seriji, ništa revolucionarno, ali napeto i dobro odglumljeno

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #3643 u: Studeni 06, 2020, 18:44:02 poslijepodne »
Archer 11 sezona, završio je sinoć i odlična je.  To je jedina serije ili film koji sam gledao u poslednje vreme. Totalno zabušavam. Sad se bacam na Supernatural nastavak sezone.
kakvi su? meni zao da pocinjem.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline bebapecic

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 417
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: Beograd,Srbija
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #3644 u: Studeni 07, 2020, 03:44:52 prijepodne »
Za one koji nemaju puno vremena preporučujem seriju Most dangerous game sa Liam Hemsworthom u glavnoj ulozi. Inače riječ je o formatu 15 epizoda od po 7-8 minuta, tako da ustvari ima trajanje jednog filma. Serija ide na platformi Quibi, koja je predviđena za gledanje putem mobitela bas zbog kratkog trajanja epizoda. Čitao sam prije neki dan da je  quibi u velikim dugovima i da će najvjerojatnije proglasiti bankrot. Inače riječ je o akcijskoj seriji, ništa revolucionarno, ali napeto i dobro odglumljeno
Steta za Quibi i ova mi se serija(uz jos neke odgledane) svidja,prava akcija,bez praznog hoda.Inace,Quibi se pojavio u nezgodno vreme kad je pandemija bila u toku i mnogi su ostali u kuci i gledali tv,a ne na mobilnom tel.serije.Inace je predlozeno tvorcu patforme da je prilagodi tv u,u samom startu sto je ovaj nesrecno odbio.

Offline alterego

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 68
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Hrvatska
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #3645 u: Studeni 07, 2020, 07:40:48 prijepodne »
Da kažu da je pandemija glavni uzrok gubitaka. Dok netflix broji rekordnu zaradu zbog pandemije quibi je bankrotirao. Čitao sam i ja da je osnivač bio dosta kurcevit u početku, a kada je krenulo sve naopako nitko ga nije vise želio. Inače serije quibija sam gledao normalno preko kompa, ne znam da li se ovdje uopće može gledati preko mobitela

Offline MLATA

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 127
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #3646 u: Studeni 14, 2020, 14:41:37 poslijepodne »
DEADWIND aka KARPPI
https://www.imdb.com/title/tt6616260/?ref_=nv_sr_srsg_0

Dve sezone, ništa naročito i posebno 2. sezona je nekako puna nekih praznina, a gluma potpuno neubedljiva, mislim da je ne bih nikom predložio za gledanje

Offline kratos

  • Razina 0
  • Postova: 10
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R.S.
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #3647 u: Studeni 15, 2020, 13:23:27 poslijepodne »
Pozdrav svima. Novi sam na ovoj stranici. Sviđa mi se što ljudi dijele preporuke i savjete za serije.
Gledam skoro sve žanrove tako da uvijek nađem nešto za sebe. Nadam se da ću i ja malo doprinjeti, zato što sam pogledao dosta serija..

Offline MLATA

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 127
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #3648 u: Studeni 15, 2020, 19:14:07 poslijepodne »
THE CROWN
https://www.imdb.com/title/tt4786824/

4. sezona - od danas cela na Netflixu i to sa hrvatskim prevodom  :clapp

Offline MLATA

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 127
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #3649 u: Studeni 15, 2020, 19:36:33 poslijepodne »
THE CROWN
https://www.imdb.com/title/tt4786824/

4. sezona - od danas cela na Netflixu i to sa hrvatskim prevodom  :clapp

a još bolje što u verziji WEBRip.x264-ION10 u standardnom folderu Subs ima "HRV" prevod  :thcheerleader3

Offline choosie

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 48
  • Spol: Muški
  • Don't follow leaders, watch the parkin' meters!
  • Lokacija: Rijeka, Hrvatska
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #3650 u: Studeni 16, 2020, 13:28:33 poslijepodne »
Upravo sam odgledao Egipatsku (hvala Netflixu) seriju Paranormal. Serija je dark i haunting ugođaja, naslonjena na
Egipatsku kulturu i predaju o nadnaravnim elementima (mumije itd...). Ono što se meni posebno svidjelo je
atipičnost serije od neke Američke inačice, nema tu jurnjave, akcije, boo efekata (dobro ima, ali malo), nego je
cijela atmosfera spooky na svoj poseban način. Glavni junak ima 40 godina a izgleda kao da ima 60 (pogrbljen, jedva
vuče noge, uglavnom izgubljen u prostoru i vremenu, jedino se drži svojih naučnih postulata, koji ga baš i nisu
daleko odveli).. Možda bi zamjerka bila malo nemušta kamera i prenaglašenost reakcija glumaca, ali meni je i to bilo
baš cool, u sklopu sa ostatkom doživljaja, a tako to valjda u Egiptu mora biti (kao kod Indijaca npr, ili Japanaca...).
Veliki plus je i to što je serija rađena po djelima Ahmed Khaled Tawfika, pa jamči i tu jednu književnu notu, pogotovo
kod naracije glavnog glumca...
Preporučujem onima koji traže nešto drugačije, a da li i bolje, to prosudite sami...

Offline dadac

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
  • Lokacija: BL
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #3651 u: Studeni 16, 2020, 15:39:06 poslijepodne »
Danas odgledao prvu epizodu How to sell drugs online... Izgleda da je prikladnija mlađem tinejdžerskom uzrastu...Da li je neko odgledao do kraja?

Offline Giorgilo

  • Razina 0
  • Postova: 15
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #3652 u: Studeni 17, 2020, 12:49:46 poslijepodne »
Odgledah seriju The Alienist: Angel of Darkness, https://www.imdb.com/title/tt4604612/ .

Interesantna i nista vise od toga, potraga za serijskim ubicom po New Yorku krajem 19 veka. 

7, moje misljenje.

Offline MLATA

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 127
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #3653 u: Studeni 18, 2020, 09:39:08 prijepodne »
THE CROWN
https://www.imdb.com/title/tt4786824/

4. sezona ... ova sezona po meni nimalo ne zaostaje za prethodne 3, i dalje fenomenalna Olivia Colman, a izbor E. Corrin za ulogu Ledy D je potpuni pogodak u svakom smislu, veoma dobar Josh O'Conner u ulozi Prince Charles dok je zahtevnu ulogu M. Thatcher izvrsno odradila G. Anderson  :clapp

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #3654 u: Studeni 20, 2020, 18:35:48 poslijepodne »
supernatural fajnali zavrsio.
kako je zavrsio saznacu kad pogledam tih 20ak eps sto bih trebao da pogledam.
fala im, bio je to jedan predug trip, uglavnom los, ali kad nije bio los bilo je fine zajebancije.
keri on.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline dean.winchester

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 591
  • Spol: Muški
  • I don't care much for apologies.
  • Lokacija: Sarajevo
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #3655 u: Studeni 20, 2020, 20:30:05 poslijepodne »
Nikad mi nece biti jasno kako sam ih gledao duze od 10 godina, bilo je preloših epizoda, ali opet, ne znam, ima nešto u toj seriji. Čak imam na HD-u bluray svih 14 sezona, preko 450gb  :lol2:


Reality is almost always wrong.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #3656 u: Studeni 20, 2020, 20:35:53 poslijepodne »
pfff, toliko!? - mislim na gigabajte  ;)
ja samo petu sezonu imam nedje. brisem kako pogledam ep.
sta znam, to je cetres min. nista strasno. din vazda nesto izmlati... prodje to. masu je gorih serija bilo.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline dean.winchester

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 591
  • Spol: Muški
  • I don't care much for apologies.
  • Lokacija: Sarajevo
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #3657 u: Studeni 20, 2020, 21:23:39 poslijepodne »
Pravi x265 full hd bluray, sa dosta velikim bitrateom, otprilike 1.3-1.5gb po epizodi. Tu je također Lost oko 200gb, The Wire 130, Fringe 130, Agents of SHIELD 140, Breaking Bad 95, The Sopranos 170, Fauda 60, Northern Exposure 110, Spartacus 90, Parks and Rec 70 etc...

Moram nabaviti još gigabajti, malo mi je 4 TB  :lol2:
Reality is almost always wrong.

Offline JoxerTM

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 683
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #3658 u: Studeni 20, 2020, 21:46:01 poslijepodne »
Za spartacusa mi je jasno zašto je 4K... Jebga sisa mora bit zaobljena a ne nazubljena. Tako da se to mora.  ;D
Ali ove druge... Oderi gledljive ION10 verzije i amen. Tako sam ja. Ne ove kod tebe, Lost me ne zanima, a Agents of Shield mi je predosadan... ;)

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #3659 u: Studeni 20, 2020, 22:59:46 poslijepodne »
Pravi x265 full hd bluray, sa dosta velikim bitrateom, otprilike 1.3-1.5gb po epizodi. Tu je također Lost oko 200gb, The Wire 130, Fringe 130, Agents of SHIELD 140, Breaking Bad 95, The Sopranos 170, Fauda 60, Northern Exposure 110, Spartacus 90, Parks and Rec 70 etc...

Moram nabaviti još gigabajti, malo mi je 4 TB  :lol2:
ti ces brzo rentat data centar.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.