Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Stan Lee's Lucky Man  (Posjeta: 7950 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Online bilja

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 5057
  • Spol: Ženski
  • cica ubica :)
  • Lokacija: Cicely, Alaska
Stan Lee's Lucky Man
« u: Srpanj 01, 2017, 20:16:07 poslijepodne »

Priča o detektivu Hariju Klejtonu iz Odeljenja za ubistva iz centralnog Londona, inače zavisnika od kocke, kome je sve krenulo nizbrdo. Nakon noći provedene sa misterioznom Iv, probudi se sa drevnom narukvicom na zglobu za koju otkriva da mu donosi natprirodnu sreću. I odjednom se sve menja.




Godina: 2016.
Mreža: Sky1
Žanr: akcija, drama
Glumci: James Nesbitt, Eve Best, Sienna Guillory, Amara Karan, Steven Mackintosh, Darren Boyd, Stephen Hagan   




Offline Gollum

  • Razina 0
  • Postova: 3
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Loznica
Odg: Stan Lee's Lucky Man
« Odgovori #1 u: Kolovoz 30, 2017, 21:20:41 poslijepodne »
Pogledao sam prvu sezonu, svidja mi se serija. Hari je legenda ! Sve sto pogledam, a dolazi iz Engleske, mora da bude dobro.

Offline aleksayu

  • Razina 0
  • Postova: 15
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Stan Lee's Lucky Man
« Odgovori #2 u: Rujan 27, 2017, 00:15:36 prijepodne »
Odlicna prva sezona!. Veoma zabavno, neopterecujuce, bez suvisnog adrenalina i stresa. Odlicna selekcija glumaca, narocito je dobar glavni glumac James Nesbitt, koji briljira sa svojim engleskim sarmom. Ne bi mi bilo tesko da ga zamislim i kao James Bonda. Inace pomenuti glumac, igra fenomenalno oca, kome su kidnapovali sina u izvrsnoj seriji The missing-mislim na prvu sezonu, jer u drugoj ne igra. Serija, je vrlo mastovita, zanimljiva, drzi paznju svo vreme, modu da je gledaju svi clanovi u porodici od dece do odraslih. Uskoro se bacam na gledanje druge sezone. Ocena visoka 7.5/10

 Ima li ikakve sanse, da neko prevede drugu sezonu. Obnovljena je i treca sezona.

Offline dvkv

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 54
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Srbija
Odg: Stan Lee's Lucky Man
« Odgovori #3 u: Prosinac 22, 2017, 20:53:40 poslijepodne »
Završio sam i sa drugom sezonom. Ne znam da li još neko gleda ovu seriju osim mene? ;D

Sviđa mi se serija. Dobra ekipa glumaca. Volio bih da imam onu narukvicu bar jedan dan. Bilo bi mi dosta. Valjda. :smfor (24):

Online bilja

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 5057
  • Spol: Ženski
  • cica ubica :)
  • Lokacija: Cicely, Alaska
Odg: Stan Lee's Lucky Man
« Odgovori #4 u: Prosinac 23, 2017, 00:26:12 prijepodne »
Ako se tebi sviđa, onda će i meni. Moraću da nađem vremena za jedan poduži maraton uskoro.  :smfor (6):

Offline dvkv

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 54
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Srbija
Odg: Stan Lee's Lucky Man
« Odgovori #5 u: Prosinac 23, 2017, 16:06:14 poslijepodne »
Ako se tebi sviđa, onda će i meni. Moraću da nađem vremena za jedan poduži maraton uskoro.  :smfor (6):

Meni se svidela. Nadam se da će i tebi. :smfor (26): Ovo nije serija, kao recimo Tvin Piks pa moraš da obraćaš pažnju na baš svaki detalj.
Jednostavno gledaš i uživaš. A kada su i titlovi odlični, kao za ovu seriju, onda je prava uživancija.  :sbowing_100-106

Online bilja

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 5057
  • Spol: Ženski
  • cica ubica :)
  • Lokacija: Cicely, Alaska
Odg: Stan Lee's Lucky Man
« Odgovori #6 u: Prosinac 23, 2017, 16:10:40 poslijepodne »
Hvala na preporuci, ubedio si me.  :smfor (26): ;D
Obično istovremeno gledam jednu gde moram da pazim na svaki detalj i jednu gde ni na šta ne moram da pazim osim da se opustim i uživam.  :lol2:

Offline Alekma

  • Razina 0
  • Postova: 8
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Svet filma
Odg: Stan Lee's Lucky Man
« Odgovori #7 u: Prosinac 30, 2017, 16:56:54 poslijepodne »

    Skoro sam odgledao prvu sezonu i bio sam jako prijatno iznenadjen. Spremam se sa nestrpljenjem  da odgledam drugu sezonu. :clapp

Offline mire_pasha

  • Razina 0
  • Postova: 14
  • Spol: Muški
  • Lokacija: zenica
Odg: Stan Lee's Lucky Man
« Odgovori #8 u: Srpanj 07, 2018, 10:28:40 prijepodne »
Ni ja nisam mogao tako naći pa je srećom serija bila emitovana na FOX CRIME-u i tu je odgledao