Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Undercover  (Posjeta: 12701 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline bf1947(1)

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 987
  • Spol: Muški
  • ובכל זאת זה זז
  • Lokacija: Vanuatu
Undercover
« u: Lipanj 30, 2019, 17:07:06 poslijepodne »

Jedan od najvećih proizvođača ekstazija u svijetu, Ferry Bouman, živi u svojoj vili na nizozemsko-belgijskoj granici. No, stvari se počinju mijenjati kada se dva tajna agenta presele na njegov teritorij, pokušaju se infiltrirati u Boumanov život i zatvoriti njegovu mrežu.


Godina: 2019.
Mreža: één, Netflix
Žanr: drama
Glumci:  Tom Waes, Anna Drijver, Frank Lammers, Raymond Thiry, Elise Schaap, Robbie Cleiren, Manou Kersting
Jezik:  nizozemski

If two people always agree, one of them is unnecessary

Offline bf1947(1)

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 987
  • Spol: Muški
  • ובכל זאת זה זז
  • Lokacija: Vanuatu
Odg: Undercover
« Odgovori #1 u: Lipanj 30, 2019, 19:39:38 poslijepodne »
Prva epizoda je tu. Kako se radi o svojevrsnom prologu, može se pogledati, čisto zbog odluke gledati dalje ili ne. I na miru se upoznati s vodećim likovima. Oni kojima se taj žanr sviđa, svidjet će se i serija i obratno.  :lol2:
If two people always agree, one of them is unnecessary

Offline bf1947(1)

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 987
  • Spol: Muški
  • ובכל זאת זה זז
  • Lokacija: Vanuatu
Odg: Undercover
« Odgovori #2 u: Srpanj 02, 2019, 10:10:07 prijepodne »
Evo i druge. Još nemam pravi dojam!!!?
If two people always agree, one of them is unnecessary

Offline bf1947(1)

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 987
  • Spol: Muški
  • ובכל זאת זה זז
  • Lokacija: Vanuatu
Odg: Undercover
« Odgovori #3 u: Srpanj 03, 2019, 08:34:12 prijepodne »
I treća. Kreće polako iz laganih komedijantskih voda u obećano!!  :beer2:
If two people always agree, one of them is unnecessary

Offline bf1947(1)

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 987
  • Spol: Muški
  • ובכל זאת זה זז
  • Lokacija: Vanuatu
Odg: Undercover
« Odgovori #4 u: Srpanj 03, 2019, 20:58:15 poslijepodne »
4.

Sve je sad znatno bolje
If two people always agree, one of them is unnecessary

Offline bf1947(1)

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 987
  • Spol: Muški
  • ובכל זאת זה זז
  • Lokacija: Vanuatu
Odg: Undercover
« Odgovori #5 u: Srpanj 10, 2019, 22:35:57 poslijepodne »
5. i 6.  :beer2:
If two people always agree, one of them is unnecessary

Offline bf1947(1)

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 987
  • Spol: Muški
  • ובכל זאת זה זז
  • Lokacija: Vanuatu
Odg: Undercover
« Odgovori #6 u: Srpanj 26, 2019, 19:24:37 poslijepodne »
7, 8, 9 uskoro je kraj.
If two people always agree, one of them is unnecessary

Offline bf1947(1)

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 987
  • Spol: Muški
  • ובכל זאת זה זז
  • Lokacija: Vanuatu
Odg: Undercover
« Odgovori #7 u: Srpanj 27, 2019, 20:06:16 poslijepodne »
Evo i zadnje. Hoće li biti još, tek se nagađa. Serija je dobra. Čudno je počela, bilo je komičnih scena, pa mi nije bilo jasno  je li to polukomedija ili...?? Nije. Klasična krimi serija zasnovana na stvarnim događajima, a to Nizozemci i Belgijci ipak rade najbolje. Ostali žanrovi su im nekako tanki. Inače u seriji se da vidjeti dosta stereotipa korištenih u mnogim sličnim serijama, ali ova ima jedan dodatni šmek (da ne otkrivam tajne onima koji će gledati) koji druge (bolje) serije nemaju.
Vrijedi je pogledati zbog dosta pozitivnih elemenata koje sobom nosi.  :bear3:
If two people always agree, one of them is unnecessary

Offline Turab

  • Razina 0
  • Postova: 8
  • Spol: Muški
  • Lokacija: bosna
Odg: Undercover
« Odgovori #8 u: Srpanj 28, 2019, 14:21:53 poslijepodne »
Prva epizoda serije za mene uopšte nije 'komedijaška' i po svemu sudeći se radi o još jednoj vrlo uspješnoj krimi seriji. Pogledaj Black Widows pa da vidiš šta je komedijaška serija iako se podvodi pod 'crime,drama,triler' , koju uzgred preporučujem za gledanje.

Offline su57f22

  • Razina 0
  • Postova: 17
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Split
Odg: Undercover
« Odgovori #9 u: Srpanj 28, 2019, 23:42:34 poslijepodne »
Evo pogleda bas veceras prve 4 epizode,serija je super.Najvise mi se svida kako se radnja od polu komedije razvila u vrlo ozbiljnu pricu.Dosta toga se isto tako moze nauciti o kulturi dviju zemalja,gdje se kakav jezik govori i nadleznosti sluzbi.Serija je top.

Offline Turab

  • Razina 0
  • Postova: 8
  • Spol: Muški
  • Lokacija: bosna
Odg: Undercover
« Odgovori #10 u: Kolovoz 02, 2019, 13:50:02 poslijepodne »
Malo mi je pao kvalitet u zadnje dvije epizode i sam kraj je nekako odsječen ko nožem kad bi prerezao jednu krišku. Razumijem da su ostavili prostor za drugu sezonu ali previše očito, 'grubo'. Možda se ovo moglo spakovati u 8 epizoda. Nisam stekao utisak tokom gledanja da je sam lik glavnog mafijaša nešto opasan i da je njegov udio na tržištu drogom bio nešto posebno veliki, koliko se to predstavlja u seriji. Par likova oko njega, nisu prikazane njegove akcije na tom polju. Nisam stekao dojam po likovima da su nešto posebno opasni i uticajni. Čak mi je Freddy na momente djelovao kao simpatičan lik, a ovo dvoje tajnih agenata na kraju ispadoše kao bad boys , ko izdali su 'prijatelje'. Sve u svemu dobra serija i pored toga.

Offline bf1947(1)

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 987
  • Spol: Muški
  • ובכל זאת זה זז
  • Lokacija: Vanuatu
Odg: Undercover
« Odgovori #11 u: Kolovoz 02, 2019, 14:09:23 poslijepodne »
Malo mi je pao kvalitet u zadnje dvije epizode i sam kraj je nekako odsječen ko nožem kad bi prerezao jednu krišku. Razumijem da su ostavili prostor za drugu sezonu ali previše očito, 'grubo'. Možda se ovo moglo spakovati u 8 epizoda. Nisam stekao utisak tokom gledanja da je sam lik glavnog mafijaša nešto opasan i da je njegov udio na tržištu drogom bio nešto posebno veliki, koliko se to predstavlja u seriji. Par likova oko njega, nisu prikazane njegove akcije na tom polju. Nisam stekao dojam po likovima da su nešto posebno opasni i uticajni. Čak mi je Freddy na momente djelovao kao simpatičan lik, a ovo dvoje tajnih agenata na kraju ispadoše kao bad boys , ko izdali su 'prijatelje'. Sve u svemu dobra serija i pored toga.
Prva epizoda serije za mene uopšte nije 'komedijaška' i po svemu sudeći se radi o još jednoj vrlo uspješnoj krimi seriji. Pogledaj Black Widows pa da vidiš šta je komedijaška serija iako se podvodi pod 'crime,drama,triler' , koju uzgred preporučujem za gledanje.

U cjelini se s tobom slažem. No to je baš ono, zbog čega sam rekao da meni ima malo polukomedijaških scena. Lagacko je sve to oko Ferryja. Al' ajde. Nizozemci imaju s drogom dosta muke u stvarnosti, iako su prilično tolerantni, pa su valjda odlučili to malo ublažiti. Barem u seriji :)
If two people always agree, one of them is unnecessary

Offline bozgo1

  • Razina 0
  • Postova: 19
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Slovenija
Odg: Undercover
« Odgovori #12 u: Kolovoz 09, 2019, 10:16:25 prijepodne »
seriju pratim, dosad pregledao nekoliko djelova. Ove skandinavske serije su sve bolje. Malo mi kod nekih smetao jezik, ali sad je ok. Undercover stvarno bar za mene počne nekako nezainteresovano, ali iz svake epizode u epizodu sve je bolje i bolje.  A super je i to, da se snima druga sezona hehehe

Offline nenad.d

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 75
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beska
Odg: Undercover
« Odgovori #13 u: Kolovoz 15, 2019, 22:58:27 poslijepodne »
Il može neki host server sa serijom u PM..Hvala.

Offline Pista

  • Razina 0
  • Postova: 13
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Srbija
Odg: Undercover
« Odgovori #14 u: Kolovoz 16, 2019, 08:28:06 prijepodne »
seriju pratim, dosad pregledao nekoliko djelova. Ove skandinavske serije su sve bolje. Malo mi kod nekih smetao jezik, ali sad je ok. Undercover stvarno bar za mene počne nekako nezainteresovano, ali iz svake epizode u epizodu sve je bolje i bolje.  A super je i to, da se snima druga sezona hehehe
Ovo nije skandinavska serija ali je solidna.Slicne price su i ranije vidjene tako da nista novo nisam video.Glavni negativac najupecatljiviji lik,malo su zbrzali kraj verovatno zbog druge sezone.Hvala na prevodima

Offline filmsman

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 153
  • Spol: Muški
  • Lokacija: World of films
Odg: Undercover
« Odgovori #15 u: Rujan 16, 2019, 10:42:18 prijepodne »
   Odgledao  sam prvu epizodu.
 Ne pamtim da mi je neka serija od pocetka , legla ko lopta na volej u fudbalu. Brutalno realisticna sa izvrsnom glumom , snaznom napetom atmosferom. Jedva cekam da odgledam celu seriju do kraja! Hvala prevodiocu za ovu seriju.  :clapp

 Ne pamtim da sam poceo da gledam seriju , koja je posle briljantne prve epizode, krenula vrtoglavo u sunovrat. Odgledao 2, 3,4  epizodu.
Baumova zena,prava kokoska, igra ocajno i puno kvari seriju.Strasno iritira. Ako je ona trebaalo da unese komicne elemente to nije uspelo.
Sve deluje veoma naivno , vrlo prozaicno i sablonski. Odgledacu do kraja u nadi da ce se nesto popraviti....

Offline bf1947(1)

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 987
  • Spol: Muški
  • ובכל זאת זה זז
  • Lokacija: Vanuatu
Odg: Undercover
« Odgovori #16 u: Rujan 16, 2019, 18:25:59 poslijepodne »
   Odgledao  sam prvu epizodu.
 Ne pamtim da mi je neka serija od pocetka , legla ko lopta na volej u fudbalu. Brutalno realisticna sa izvrsnom glumom , snaznom napetom atmosferom. Jedva cekam da odgledam celu seriju do kraja! Hvala prevodiocu za ovu seriju.  :clapp

 Ne pamtim da sam poceo da gledam seriju , koja je posle briljantne prve epizode, krenula vrtoglavo u sunovrat. Odgledao 2, 3,4  epizodu.
Baumova zena,prava kokoska, igra ocajno i puno kvari seriju.Strasno iritira. Ako je ona trebaalo da unese komicne elemente to nije uspelo.
Sve deluje veoma naivno , vrlo prozaicno i sablonski. Odgledacu do kraja u nadi da ce se nesto popraviti....
Hoće. Mene se prva epizoda nije baš "takla." Skoro sam prestao s prevođenjm. Ipak, do kraja se  podigla na bolje.
If two people always agree, one of them is unnecessary

Offline filmsman

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 153
  • Spol: Muški
  • Lokacija: World of films
Odg: Undercover
« Odgovori #17 u: Listopad 04, 2019, 00:16:04 prijepodne »

   Odgledao sam celu seriju.Ne preporucujem je za gledanje.

 
Spoiler: prikaži
 Prica , gluma, atmosfera serije , nemaju nikakvu tezinu i plivaju u prosecnosti.
Jedina svetla tacka medju glumcina je John desna ruka glavnog bosa koji sumnja u sve i svakoga  i donekle policajka ''devojka'' pandura na zadatku. Pri tome je njen psiholoski profil konfuzan ,nerazradjen, ne vidi se njeni unutrasnji demoni... Pojedini likovi deluju  totalno fake , maltene kao karikature. Na  primer Karlos ofarbani pandur koji glumi dilera droge.
  Zatim zena glavnog dilera, glumi do te mere katastrofalno  da je to  prosto nepodnosljivo .Sve u svemu, pitam se kome  jos  trebaju  ovakve serije bez trunke bilo kakve originalnosti, kreativnosti ,cime bi se izdvojile iz mora filmske produkcije. Ocigledno povrsnim konzumentima  kojima su i namenjene. Da stvari budu jos tuznije najavili su drugu sezonu u Netflix produkciji Belgije i Holandije.Jedna od najslabijih belgiskih serija koje sam gledao.
Hvala bogu, sto nisam iz ovog filma niti cu ikad biti.

Offline zuza

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 272
  • Lokacija: Srbija
Odg: Undercover
« Odgovori #18 u: Listopad 20, 2019, 18:24:42 poslijepodne »
Odgledala sam cetiri epizode i ne  mogu vise.Lici mi na neko amatersko pozoriste, dosadna je .Bas mi je zao jer su sve serijekoje gospodin Boris prevodi odlicne,pa i ovde nije stvar u prevodu nego u radnji i glumi

Offline nenad.d

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 75
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beska
Odg: Undercover
« Odgovori #19 u: Rujan 28, 2020, 10:48:06 prijepodne »
Jel gledao neko drugu seezonu, jel šta bolje?

Offline alterego

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 68
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Hrvatska
Odg: Undercover
« Odgovori #20 u: Studeni 05, 2020, 23:46:26 poslijepodne »
Jedna od slabijih belgijskih serija. Radnja već viđena, solidan početak ali onda mnogo praznog hoda i definitivno previše epizoda. Vidim da druga sezona polako izlazi, ali teško da ću je skoro gledati pored svih tih serija. Ocjena 5.5/10

Offline drzox

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 25
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Mostar
Odg: Undercover
« Odgovori #21 u: Studeni 25, 2020, 03:29:13 prijepodne »
Odlicna serija .Ne mogu da vjerujem da su komentari ovako losi.Prvi put da gledam akcijski triler bez pretjerane patetike ala Rambo gdje jedan pobije 24 covjeka i na kraju pobjedi pravda.Ovo je po meni prilicito realan prikaz stvarnog kriminala i kako je veoma tesko doci do rezultata.
Sto se tice glume i to mi je savrseno.Baumova zena sto neko rece u komentarima nije trebala da unese komicne momente vec je realno prikazana jedna priglupa ,neinteligenta i dobra dusica kakvih je mnogo u tomk kriminalnom svijetu ,Upravo pocinjem 2 sezonu pa cu javiti kakvi su utisci.Ocjena 10/10

Offline drzox

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 25
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Mostar
Odg: Undercover
« Odgovori #22 u: Studeni 28, 2020, 03:36:04 prijepodne »
Odledana i 2 sezona i nista losija ocjena od prve ako ne i bolja.Pomovo dosta realan opis kriminalnog svijeta ,Koliko vidim ovde nema titlova za drugu sezona pa ako zele admini ili ko vec postavlja titlove mogu vam ih proslijediti. :clapp

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7219
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Undercover
« Odgovori #23 u: Studeni 28, 2020, 09:02:12 prijepodne »
Odledana i 2 sezona i nista losija ocjena od prve ako ne i bolja.Pomovo dosta realan opis kriminalnog svijeta ,Koliko vidim ovde nema titlova za drugu sezona pa ako zele admini ili ko vec postavlja titlove mogu vam ih proslijediti. :clapp

hvala, možemo i sami skinuti s drugog sajta pa postaviti.