Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Breaking Bad  (Posjeta: 56290 puta)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline omar little

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 125
  • Lokacija: srbija
Odg: Breaking Bad
« Odgovori #90 u: Rujan 10, 2020, 22:38:26 poslijepodne »
Odlična serija, svakako jedna od najboljih. Ipak, moglo bi se i tu nešto prigovoriti. Treća, četvrta, pa čak i peta A sezona su bespotrebno rastegnute. Od te dve i po maksimalno jedna i po. Bilo bi manje kuvanja meta, ali bi utisak bio maksimalan. Bez obzira, dok god serije budu nešto predstavljale u životima Zemljana, Breaking Bad će iskakati na nekoj tv stanici. Film - dobar.

Offline remak

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Srbija
Odg: Breaking Bad
« Odgovori #91 u: Rujan 11, 2020, 13:49:26 poslijepodne »
Nikako da odgledam seriju. Jednostavno mi ne leži. Probao sam više puta, prvu sezonu odgledao na silu i ne mogu dalje. A baš mi se gleda. očigledo nije treuntak

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Breaking Bad
« Odgovori #92 u: Rujan 12, 2020, 00:48:53 prijepodne »
propustas ovo:

misim nije smijesno kolko jeste.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline chalx

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 35
  • Spol: Muški
  • Lokacija: bgd, rs
Odg: Breaking Bad
« Odgovori #93 u: Rujan 22, 2020, 17:44:58 poslijepodne »
Nikako da odgledam seriju. Jednostavno mi ne leži. Probao sam više puta, prvu sezonu odgledao na silu i ne mogu dalje. A baš mi se gleda. očigledo nije treuntak
I sa mnom je bilo tako, a onda... booomm!

Offline Doom2

  • Razina 0
  • Postova: 4
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Novi Sad
Odg: Breaking Bad
« Odgovori #94 u: Rujan 23, 2020, 12:58:24 poslijepodne »
Ni ja nisam gotivio seriju na pocetku i ako mi kolega govorio obavezno da je pogledam i da je to toliko vrhunska serija i jedina serija koja je usla u Ginisa.
Mene odbijalo to ali jednog dana se naterao pogledao prvu epizodu kao nista posebno drugu pa trecu i tako odgledao sve do kraja i ostao u soku koliko je dobra serija i koliko je prica brutalna. I dan danas najjaca serija po meni nema joj ravne!!! Nateraj se i pogledaj neces se pokajati.  :bear3:

Offline dalibor022

  • Razina 0
  • Postova: 8
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Srbija
Odg: Breaking Bad
« Odgovori #95 u: Listopad 07, 2020, 19:07:09 poslijepodne »
Seriju sam odgledao od početka emitovanja i do samog kraja je održala nivo.  Bojim se da ponovo odgledam i pokvarim utisak, pogotovo posle pokušaja gledanja Better call Saula. Ni film nije bolji utisam ostavio.

Offline gojkosp

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 22
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zemun
Odg: Breaking Bad
« Odgovori #96 u: Listopad 09, 2020, 19:53:36 poslijepodne »
Meni je interesantna činjenica da je sistem naterao povučenog,neuglednog profesora u godinama,koji nema ni saobraćajni prekršaj, da
se zbog nedostatka volje države da mu spasi život,pretvori u brutalnu životinju.

Offline choosie

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 48
  • Spol: Muški
  • Don't follow leaders, watch the parkin' meters!
  • Lokacija: Rijeka, Hrvatska
Odg: Breaking Bad
« Odgovori #97 u: Studeni 16, 2020, 14:01:22 poslijepodne »
Vrh vrhova.
Mada mislim i da onaj tip ljudi koji ne voli ovakve serije. Ovu seriju ce voleti. :D

Eto, baš takav tip ljudi sam i ja  :smfor (6):
Radnja i tema serije je upravo ona koju ja inače zaobilazim u širokom luku (kemijanje sa drogama, pranje novca,
sve te mafijaške fore...) ali ne znam na koju foru su uspjeli primorati me da odgledam kompletan serijal.
Znači, nema druge nego da se radi o vrhunskoj seriji sa vrhunskom glumom, scenarijem, likovima (!), kamerom...
Vjerojatno je na mene utjecala ta ideja o običnom porodičnom čovjeku, oboljelom uz to još i od raka,
sa sinom paraplegičarom, kućom u nekakvom neprepoznatljivom predgrađu, ženom kao svakom drugom ženom,
kako upada u financijske probleme i odluči se za... dobro, to je već svima poznato..
Najbolje sezone su mi prve dvije i... zadnja (tamo po sredini su počeli malo prežvakavati stare fore)..