Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: The Outsider  (Posjeta: 16184 puta)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline vicious

  • Razina 0
  • Postova: 2
  • Lokacija: Sarajevo
Odg: The Outsider
« Odgovori #60 u: Ožujak 09, 2020, 16:31:52 poslijepodne »
Nakon odlicnih prvih epizoda nekako je doslo do pada, ali kako se blizi kraj sezone opet se popravlja :)
Veceras se gleda finale! Jedna od rijetkih serija da gledam epizode na HBO kada se prikazuju...

Offline bilja

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 5057
  • Spol: Ženski
  • cica ubica :)
  • Lokacija: Cicely, Alaska
Odg: The Outsider
« Odgovori #61 u: Ožujak 09, 2020, 18:06:29 poslijepodne »
Evo titla za finale sezone. Ne znam još da li sam razočarana ili ne, ali ja baš ovako nekako doživljavam Kinga.
Alert: gledajte sve dok ne vidite potpis sajta, ima i posle odjavne špice.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: The Outsider
« Odgovori #62 u: Ožujak 09, 2020, 18:10:13 poslijepodne »
e sve ti cvjetalo  :sbowing_100-106
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Eadnp

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 594
  • Spol: Muški
Odg: The Outsider
« Odgovori #63 u: Ožujak 09, 2020, 18:18:59 poslijepodne »
ma sva ti čast Biljo, nema te svijet

Offline Stimpson

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 374
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Valjevo, Srbija
Odg: The Outsider
« Odgovori #64 u: Ožujak 09, 2020, 18:56:01 poslijepodne »
Evo titla za finale sezone. Ne znam još da li sam razočarana ili ne, ali ja baš ovako nekako doživljavam Kinga.
Alert: gledajte sve dok ne vidite potpis sajta, ima i posle odjavne špice.

I ja da se zahvalim za prevode  :smfor (25): , ali ne izdrzah, pa kupih knjigu, posto saznah da je serija pratila verno literarni predlozak do sedme epizode, a onda su se odlucili na menjanje! Pa da uporedimo...

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: The Outsider
« Odgovori #65 u: Ožujak 10, 2020, 07:53:38 prijepodne »
Spoiler: prikaži
bas slabo finale.
mozda je pucnjava dobro prikazana, nije mi bilo svejedno dok je onaj manijak divljao i skidao ih ka prazne flase. ali ostalo...
ok mi je ideja da su htjeli suceljavanje sa natrprirodnim da prikazu u nekom realnom domenu, vjerovatno bi to lose izgledalo da su isli na njegov izvorni oblik kog mozda i nema, ali deset sati gradis pricu i dodjes lice u lice sa necim takvim, svede ti se na par nekih dijaloga i nesto sto si manje /vise znao i onda malo kao nekog fajta koji je na brzinu odradjen i cao/zdrao. bas sam vise ocekivao.
onda totalno zbrzano skidanje krivice sa terija maitlenda, sa nekim alibijem koji je prosao savrseno i svi srecni ka da nista nije bilo.
malo closure-a za svakog od njih, isto na briznu, i pljas kraj. to je to. poslije ralfove scene sa zenom ide odjavna,  :? ?? zajebavaju li se ovi zaboga!?
i ajde da jos malo jebuckamo publiku, da zabodemo fin klif pa nek se misle. znaci... bas sam se iznervirao.
ja iskreno ne vidim kad je mogao da je ogrebe ili je samo neka random ogrebotina jer je bilo je svega u pecinu, pa se mozda igraju sa nama.
ali, ali... bila je scena sa ralfom kad ga pita ko je teri, kako to ne zna? onda slusa muziku na kraj, zakleo bi se da je rekla nedje pri upoznavanju sa njenim likom da je ne slusa uopste. eto. izgleda se mijenja jer je uistinu ogrebana i postaje sto postaje. znaci ili neki nepotrebni majndfak ili bice i druge sezone koja je po meni isto tako nepotrebna.
da ne ulazim sad u razloge zasto.
overol... moglo je ovo bit epsko, ali razotkrivanjem prirode ubice kao da je serija otisla vise u dramskom pravcu sa povremenim mrvama horora koji je bio prilicno zapostavljen kako je serija odmicala. ne bas neka karakterizacija, osim holi i par minijatura pojedinih likova nijesam se nesto vala ufatio ni za koga.
bas steta, ali daleko od toga da je ovo slabo. moze se rec da je dobra serija. sad sto sam ja stvorio neka, sad mi je jasno, nerealna ocekivanja... ko me jebe.

hvala bilji i stipestu na ekspresnim prevodima i svima koji su normalno ucestvovali u komentarisanju.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline faks86

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 4341
  • Spol: Muški
Odg: The Outsider
« Odgovori #66 u: Ožujak 10, 2020, 11:53:38 prijepodne »
Podeljenog sam mišljenja. Kako je serija napredovala tako je i kvalitet i uzbuđenje opadalo.
Coa je dobro sročio tako da nemam šta puno da dodam.
Iskreno se nadam da će prestati trend ovih Voking đed serija, gde dobra priča preraste u dramu u realnom vremenu.

Hvala, biljo.  :smfor (25):

Offline Eadnp

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 594
  • Spol: Muški
Odg: The Outsider
« Odgovori #67 u: Ožujak 10, 2020, 13:32:58 poslijepodne »
Zanima me tko je čitao novelu, pa da usporedi kraj, da nešto napiše, koje su razlike, ne bih htio prije vremena svaliti sve na Kinga, kojem obično spočitavaju prevelik trud i komplikacije, na samim završecima, ovdje totalna suprotnost valjda jednostavnije i banalnije nije moglo.
Spoiler: prikaži
Sve što Coa reće mogu potpisati, graditi suspence toliko epizoda i onda nam daš zločinca koji niti sam ne zna tko je ni šta je, OK je bio pokušaj personofikacije, gdje ga pita zašto djecu, kaže - jer su najslađa, jbg. najdraže jelo. Već sam se uplašio da će se dogoditi kliše zamjene Claudeova, na sreću to su izbjegli. Ona teza mi je isto bezveze, gdje Ralph odluči da više neće hraniti žderača tuge, ne znam, skroz nekreativno. Ajde onaj rastanak je bio emotivan, dvoje likova, glumaca, koji su odlično nosili cijelu seriju, ali, i tu je bilo- ako dobro prođemo, ostavljamo otvorena vrata avanturama Holly i Rlpha.
Onaj kraj sa ogrebotinom, totalno nepotreban, pdsjetilo na trash horore iz 80-tih, kada ne znaš hoćeš li dovoljno zaraditi za 5. nastavak.
Ono sa glazbom je valjda trebalo pokazati koliko se Holly emotivno promjenila, koliko joj je Andy značio, spoznala je ljubav...ma sve u svemu, čista take it as you like kamilica.


Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: The Outsider
« Odgovori #68 u: Ožujak 10, 2020, 13:36:44 poslijepodne »
e bravo, zaboravih taj detalj za kloda. ja sam bio ubijedjen da ce bit tako.
edit:
evo dako stimpson procita, i mene bi zanimalo, jer je stvarno nemam dje ugurat a mislio sam se da je potrazim.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline viktorija3life

  • Razina 0
  • Postova: 3
  • Spol: Ženski
Odg: The Outsider
« Odgovori #69 u: Ožujak 10, 2020, 14:52:25 poslijepodne »
Ovo mi je super horor, mada je malo depresivno. Najbolja mi je Holly Gibney, takav mozak treba imat. Ralph Anderson me tak nervira..

Offline chalx

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 35
  • Spol: Muški
  • Lokacija: bgd, rs
Odg: The Outsider
« Odgovori #70 u: Ožujak 10, 2020, 15:23:42 poslijepodne »
Serija je mogla komotno da traje nekih 8 epizoda i bila bi savršena.
Ni meni nije jasan deo
Spoiler: prikaži
sa unakaženim telom klinca iz 9. epizode. Da li je to nagoveštaj da postoji još shape shiftera? Nisam baš skapirao

Offline Eadnp

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 594
  • Spol: Muški
Odg: The Outsider
« Odgovori #71 u: Ožujak 10, 2020, 17:21:21 poslijepodne »
e bravo, zaboravih taj detalj za kloda. ja sam bio ubijedjen da ce bit tako.
edit:
evo dako stimpson procita, i mene bi zanimalo, jer je stvarno nemam dje ugurat a mislio sam se da je potrazim.

Nakon pogledane serije, filma, knjiga mi se nikako ne da čitati, prije može. Zanima me jer stimpson je i napisao da su se u 7. razišle radnje knjige i serije, pa ako može ukratko koje su to razlike, koliko je utjecalo na sam kraj i sl.
Stipe, Biljo, još jednom veliko hvala!

Offline Stimpson

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 374
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Valjevo, Srbija
Odg: The Outsider
« Odgovori #72 u: Ožujak 10, 2020, 20:23:46 poslijepodne »
e bravo, zaboravih taj detalj za kloda. ja sam bio ubijedjen da ce bit tako.
edit:
evo dako stimpson procita, i mene bi zanimalo, jer je stvarno nemam dje ugurat a mislio sam se da je potrazim.

Nakon pogledane serije, filma, knjiga mi se nikako ne da čitati, prije može. Zanima me jer stimpson je i napisao da su se u 7. razišle radnje knjige i serije, pa ako može ukratko koje su to razlike, koliko je utjecalo na sam kraj i sl.
Stipe, Biljo, još jednom veliko hvala!
Poceo juce da citam, vec sam na pola, sto mu dodje neka 4-5 epizoda serije i moze se reci da dosta verno prati knjigu... Nadam se zavrsetku citanja do cetvrtka, pa bacam razlike na sajt, bez brige...

Offline astanisa

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 52
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Novi Sad
Odg: The Outsider
« Odgovori #73 u: Ožujak 10, 2020, 20:40:34 poslijepodne »
Mislim da je serija vise hajpovana i poprilicno razvucena. Do samog kraja serija je spora i sve do pretposlednje epizode. Nisam citao knjigu po kojoj je radjena serija pa o knjizi necu.

Offline Kat

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 416
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: Beograd
Odg: The Outsider
« Odgovori #74 u: Ožujak 10, 2020, 21:55:16 poslijepodne »

Slažem se sa prethodnim postovima.

Spoiler: prikaži
serija je odlično krenula, zatim se pogubila u epizodama u kojima se nije pojavljivao El Cuco, da bi u završnici izgubila svoju prvobitnu odrednicu, a to je natprirodni element... i  na kraju dobismo NEKAKAV  završetak.
Priča koja je imala dobar potencijal mi deluje nedorečeno. Scene kad El Cuco posećuje devojčicu u snu,  Ralfovu ženu u čekaonici na poslu,pa posle  u kući - šta bi sa tim moćnim stvorom,koji ih je posećivao dok je još bio u periodu tranzicije, zašto  je u pećini delovao slabo,a tu je već završio preobražaj u Clauda?...   
Možda je Claude ogrebao Holly dok se oslanjao na nju,kad su izlazili  iz pećine..
....
Kao što Coa reče - možda sam imala prevelika očekivanja na osnovu početka. ;D
Nadam da neće biti 2. sezone.  ;D


Hvala na odličnim i brzim prevodima. :smfor (25):

Offline Stimpson

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 374
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Valjevo, Srbija
Odg: The Outsider
« Odgovori #75 u: Ožujak 11, 2020, 14:52:39 poslijepodne »
e bravo, zaboravih taj detalj za kloda. ja sam bio ubijedjen da ce bit tako.
edit:
evo dako stimpson procita, i mene bi zanimalo, jer je stvarno nemam dje ugurat a mislio sam se da je potrazim.

Nakon pogledane serije, filma, knjiga mi se nikako ne da čitati, prije može. Zanima me jer stimpson je i napisao da su se u 7. razišle radnje knjige i serije, pa ako može ukratko koje su to razlike, koliko je utjecalo na sam kraj i sl.
Stipe, Biljo, još jednom veliko hvala!

Ja rekoh do cetvrtka, no klinci su mi bili dobri, pa me nisu mnogo gnjavili, te zavrsih pre roka...
Spoiler: prikaži
Blago razocaran knjigom, u nekim stvarima menjanja u seriji
su bila bolja- na prvom mestu u knjizi dete detektiva Andersona je zivo i nalazi se sve vreme u letnjem kampu, tako da nema razorenosti duse i psihe uslovno receno glavnog junaka, Holi Gibni je u knjizi prikazana kao klasicni privatni detektiv, bez ikakvih osobenosti koje je krase u seriji, jedina neobicnost koju joj je King dao jeste besomucno skupljanje dvd filmova za svoju kolekciju (negde oko 9 hiljada)... E, jbg (izvinjavam se na mom francuskom), onda ja tek nisam normalan, posto ih imam vise od nje... Sve vreme asistira Andersonu, ali nikada nije u prvom planu... Prica o El Kuku u knjizi ne potice od nje, vec od detektiva Junisa... Ako se secate El Kuka kao unakazenog odrpanca u dukserici sa kapuljacom, u knjizi on dolazi u snove i cerki i zeni u liku Klod Boltona... Kada smo kod njega, i kraj je drugaciji- u zavrsnoj pucnjavi Klod uopste nije tu, tako da ga on i ne ubija, vec to ucini Holi, i to svojim omiljenim oruzjem- carapom punom klikera... Zasto kazem omiljenim- oni koji su citali Kingovu trilogiju koju cine "Gospodin Mercedes", "Ko nadje-njegovo je" i "Kraj bdenja", secaju se da je Holi takodje glavnog negativca iz ovih romana, valjda se zvao Brejdi, zaboravih, davno je bilo, sredila na isti nacin, tim oruzjem, sto je kasnije bacilo tog tipa u komu, bla, bla, bla... Jos jedna poveznica "Autsajdera" i ove trilogije, sto u knjizi "Autsajder", policajci prvo traze pomoc od Bil Hodzisa (glavnog lika iz ove trilogije), medjutim posto je on zauzet nekim drugim slucajem, u ispomoc dobijaju Holi... Kada smo kod nje, lik detektiva Endija koji joj pomaze i ima aspiracije prema njoj u seriji, u knjizi ne postoji... I kada smo kod kraja, za razliku od serije, ovde nema mogucnosti nastavka, sve se zavrsava kakvim-takvim srecnim krajem...
Znam da je ovo bilo dosta zbrda-zdola, ali nadam se da sam bar malo pomogao! Kao i sama serija, dobro zapocinje, nema preteranog razvodnjavanja, kako to ume King (sama knjiga ima oko 350 strana), ali posle dosta pada...

Offline Eadnp

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 594
  • Spol: Muški
Odg: The Outsider
« Odgovori #76 u: Ožujak 11, 2020, 16:01:54 poslijepodne »
Citat:
Ja rekoh do cetvrtka, no klinci su mi bili dobri, pa me nisu mnogo gnjavili, te zavrsih pre roka...
Spoiler: prikaži
Znam da je ovo bilo dosta zbrda-zdola, ali nadam se da sam bar malo pomogao! Kao i sama serija, dobro zapocinje, nema preteranog razvodnjavanja, kako to ume King (sama knjiga ima oko 350 strana), ali posle dosta pada...
Svaka ti čast stimsone, puno hvala. Znači u pravu su ovi što pišu da je serija na kraju ispala odlična naspram knjige, svakako puno bolje od vrečice klikera ;D, koliko se sjećam u Mr.Mrcedesu (seriji) su isto promjenili, tamo je Bradyija riješila sa nekim porculanskim psom, tako nešto ;D, i tamo je Holly isto imala teži psihićki poremečaj, zanimljivo, nisam znao da je u knjigama to puno blaže.

Offline Stimpson

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 374
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Valjevo, Srbija
Odg: The Outsider
« Odgovori #77 u: Ožujak 11, 2020, 17:04:36 poslijepodne »
Iskreno, nisam gledao seriju "Mr. Mercedes", vec samo procitao sve 3 knjige, ali stoji da je Holin lik razblazeniji u knjigama... E, sad, zasto je tako,King ce ga znati  ;D Nadam se da sam bio od pomoci, a nama ostaje da vidimo da li ce naredne Stivenove ekranizacije koje su pred nama podici lestvicu kvaliteta...

Offline faks86

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 4341
  • Spol: Muški
Odg: The Outsider
« Odgovori #78 u: Ožujak 11, 2020, 17:46:42 poslijepodne »
Svaka cast i hvala za ovo.

Sent from Tapatalk


Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: The Outsider
« Odgovori #79 u: Ožujak 12, 2020, 07:59:17 prijepodne »
stimpson masina, slomi knjigu za dva dana.  :sbowing_100-106
ja se uopste ne sjecam da je imala neka holi u mr.mercedes. mislim na prvu sezonu koju sam gledao.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Stimpson

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 374
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Valjevo, Srbija
Odg: The Outsider
« Odgovori #80 u: Ožujak 12, 2020, 08:24:43 prijepodne »
Znas kako, vec rekoh da nisam gledao "Mr. Mercedes", ali sam otisao na sajt IMDB-a, Holin lik u seriji tumaci Justine Lupe https://www.imdb.com/name/nm4419771/?ref_=tt_cl_t5 ... da, zaboravih to da napomenem, u knjigama, Holi je belkinja...

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: The Outsider
« Odgovori #81 u: Ožujak 12, 2020, 11:12:23 prijepodne »
ne propustas nista, bilo je dobrih epizoda i glumackih rola, ali su to samo povremeni bljeskovi, bas dosta praznog hoda i nadjes se u situaciji da gledas ep. po dva dana.
a ono, klasika, da je bilo potencijala bilo je...
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Eadnp

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 594
  • Spol: Muški
Odg: The Outsider
« Odgovori #82 u: Ožujak 12, 2020, 12:40:16 poslijepodne »
Mislim da sam negdje pročitao da je baš Bateman tražio da Cynthia Erivo glumi Holly, King navodno nije imao ništa protiv, i ispalo je odlično, ona iz Mercedesa, na trenutke je bila pomalo i smiješna, neozbiljna, smotana, ne samostalna, ovdije to ne bi prošlo nikako, niti izgledalo dobro, što se tiće serije prva sezona je bila OK, na trenutke čak i dobra, druga je baš bila loša, treću nisam niti pogledao.
« Zadnja izmjena: Ožujak 13, 2020, 01:17:51 prijepodne od Eadnp »

Offline milano

  • Razina 0
  • Postova: 18
  • Spol: Muški
  • Lokacija: balkan
Odg: The Outsider
« Odgovori #83 u: Ožujak 15, 2020, 17:23:02 poslijepodne »
E ovako, pošto se malo slegli utisci da i ja nešto kažem, mada je u suštini već sve i rečeno :). Jos jedna u nizu Kingovih prica u kojima probleme sa “ovog sveta” resava tako sto za glavnog krivca proglasava natprirodne sile. Pretpostavljam da je ideja bila da glavne junake stavi u apokalipticni trenutak i izvuce iz njih maksimum, kako bi spasili svet svojom hrabroscu, a poneki i natprosecnim sposobnostima (zvuci kao Marvel :) ). Zahvaljujuci glavnoj junakinji, izvanrednoj Cynthia Erivo (meni super u Bad Times at the El Royale), serija ima dodatni kvalitet. Generalno je gluma odlična, režija.
 
Komentarišući sa prijateljima, a i većina ovde je konstatovala, odličan početak i zaplet, i nakon toga pad u dinamici i razvučenost, menjanje tempa i prelazak u neku beznadežnu atmosferu, melanholiju, što meni zbog jakih dijaloga i dobre glume (bez glume) uopšte nije smetalo. Valjda je to i bio cilj.

Svi smo negde po navici očekivali loš Kingov kraj (nisam ovu čitao pa ne znam koliko su odstupili od knjige) pa smo ga negde i dobili. Sve vreme je El Cuco neka nepobediva sila zbog same njegove prirode, koja može da ti uđe u glavu i smrvi te i psihički i fizički, a pobedis ga i overiš nokautom ;). Ili je samo možda hteo da nam kaže kako su i te sile više naduvane legendama i ljudskim prepričavanjima, a da se u suštini lakše pobede nego strahovi u nama.

Naravno da se i ja zahvalim za prevode, ipak smo svi trčali da ih pokupimo :)..




Offline mrwitza

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 45
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Novi Sad
Odg: The Outsider
« Odgovori #84 u: Ožujak 20, 2020, 21:17:33 poslijepodne »
Ne znam sta da radim u vezi ove serije. Koleginica s' posla mi je preporucila da je odgledam uveravajuci me da je brutalna i da ce mi se svideti iako ne gotivim filmove/serije sa tom tematikom rasvetljavanja zlocina i sl. Odgledao sam prvu epizodu i video neki potencijal jer ispada da je glavni osumnjiceni bio na 2 potpuno razlicita mesta u isto vreme za sta je imao i alibi. Naravno zanimalo me kako ce to objasniti u narednim epizodama i hteo sam da odgledam sezonu do kraja. Medjutim, imao sam odredjenih licnih problema koje sam morao da resim, a serije su poslednja stvar na koju sam mislio u tom trenutku..

Elem, sad mogu konacno da se vratim u normalu, planirao sam da zavrsim zapoceto, ali po komentarima vidim da ljudi nisu nesto odusevljeni? Da li je stvarno tako losa? U nekoj vrsti sam corsokaka jer znam da cu se iznervirati ako se ispostavi da je serija bez veze a protracio sam vreme gledajuci je, a sa druge strane koleginica ce me ubiti jer mi stalno preporucuje odredjene serije koje ja po pravilu nikad ne odgledam.  XD

Offline Talicni Tom

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 21
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: The Outsider
« Odgovori #85 u: Ožujak 20, 2020, 21:44:44 poslijepodne »
Najzad mi je ponovo legao Richard Price nakon nekoliko poslednjih projekata, koji su me pomalo razočarali (mislim na Child 44 i The Night Of).

Dosta je dobro ovo urađeno i na očekivanom nivou od ekipe koja je radila seriju.

Offline chalx

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 35
  • Spol: Muški
  • Lokacija: bgd, rs
Odg: The Outsider
« Odgovori #86 u: Ožujak 21, 2020, 15:31:22 poslijepodne »
Da li je stvarno tako losa? U nekoj vrsti sam corsokaka jer znam da cu se iznervirati ako se ispostavi da je serija bez veze a protracio sam vreme gledajuci je

Serija nije losa, samo nije toliko dobra koliko je prvih par epizoda nagovestavalo da ce biti. Ako ne planiras da sijes maske za lice ili da trazis lek za COVID, mislim da neces protraciti vreme gledajuci preostale epizode ;-)

Offline Talicni Tom

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 21
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: The Outsider
« Odgovori #87 u: Ožujak 22, 2020, 03:51:23 prijepodne »
Zanimljivo, meni je upravo prvih nekoliko epizoda bilo najslabije da bi mi druga polovina sezone bila mnogo zanimljivija i usredsređenija.

Offline chalx

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 35
  • Spol: Muški
  • Lokacija: bgd, rs
Odg: The Outsider
« Odgovori #88 u: Ožujak 22, 2020, 17:38:22 poslijepodne »
Zanimljivo, meni je upravo prvih nekoliko epizoda bilo najslabije da bi mi druga polovina sezone bila mnogo zanimljivija i usredsređenija.
Dobro, ostaje utisak da nije izbalansirana serija i u tvom i u mom slucaju, ali daleko od toga da ne vredi da se odgleda.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Offline zap666

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 21
  • Spol: Muški
  • Lokacija: UE
Odg: The Outsider
« Odgovori #89 u: Ožujak 28, 2020, 13:32:37 poslijepodne »
Da li je stvarno tako losa? U nekoj vrsti sam corsokaka jer znam da cu se iznervirati ako se ispostavi da je serija bez veze a protracio sam vreme gledajuci je

Serija nije losa, samo nije toliko dobra koliko je prvih par epizoda nagovestavalo da ce biti. Ako ne planiras da sijes maske za lice ili da trazis lek za COVID, mislim da neces protraciti vreme gledajuci preostale epizode ;-)

 :smfor (26):

potpuno se slazem. prve epizode su obecavale top seriju, ali je kasnije razvodnjena i ubijena verovatno da bi ostalo materijala za nastavke  :smfor (24):