Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Filmovi  (Posjeta: 887048 puta)

0 Članova i 15 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Kat

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 416
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: Beograd
Odg: Filmovi
« Odgovori #1470 u: Rujan 08, 2018, 21:02:51 poslijepodne »
The Intouchables
https://www.imdb.com/title/tt1675434/?ref_=tt_rec_tt
Demain tout commence
https://www.imdb.com/title/tt5078204/
ako nijesi, udri...

Divan divan divan  film.
Omar Sy je stvarno sjajan  glumac, super lik .
A moje gledanje filma je ovako izgledalo : prvo sam se smejala , zatim  oduševila  njegovim očinstvom, a onda se nervirala zbog ženskog monstruma ( prosto sam morala da upotrebim to poređenje jer je uradila znaš već šta ) , pa se na kraju isplakala kao kiša .
Zaista prelepa priča i još bolja poruka koju nosi.

Hvala Coa što si ga se setio, zaista ga vredi pogledati.

Offline groznim84

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 614
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Filmovi
« Odgovori #1471 u: Rujan 08, 2018, 21:12:45 poslijepodne »
Odgledao sam
Moram priznati da sam blago razočaran. Neadekvatna B movie reprodukcija.
To je ono što ja zamišljam da se dešava. A to je kad neki random lik sa nešto para u džepu sedi u bioskopu i kaže I can do that.
Skinuo sam i drugi deo nešto ne verujem da ću si priuštiti to o nooo no no no
Nemoj tako Dead Snow je kultni film.... ;D zapravo su ga pravili studenti po jednoj legend o zombi nacistima koja je poznata u skandinaviji... Ja sam ga gledao cim je izasao, moras da volis ovakav tip filmova da bi ti bio ok... Drugi mi je jos bolji totalna ludnica, cak je i moj calac gledao koji ne gleda takve filmove, pa se smejao... Za drugi deo su imali vise para i onda su odlepili totalno... Ali ovakvi filmovi se gledaju u odredjenim momentima godine, nisu za svaki dan.... :thspaz

Offline Bon

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 1115
  • Spol: Muški
  • cinik
  • Lokacija: Srem
Odg: Filmovi
« Odgovori #1472 u: Rujan 09, 2018, 12:21:59 poslijepodne »
Prepakivao sam titl na yifuja za drugi deo tako da sam video dobar deo sadržaja. Nem pojma možda nekad i ubacim. Razumem sve tačno o čemu pričaš ali nije mi legao film ;)

Sent from my GT-S7582 using Tapatalk


Offline groznim84

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 614
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Filmovi
« Odgovori #1473 u: Rujan 09, 2018, 14:26:12 poslijepodne »
Prepakivao sam titl na yifuja za drugi deo tako da sam video dobar deo sadržaja. Nem pojma možda nekad i ubacim. Razumem sve tačno o čemu pričaš ali nije mi legao film ;)

Sent from my GT-S7582 using Tapatalk
Kapiram i meni nije legao Iron Sky koji je na taj fazon isto... ali posle kad je proslo neko vreme... Poruka filma je bila jasna... Obicno ovakve filmove gledam kada sam na nekom putu i onda na laptopu gledam... :D

Offline Bon

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 1115
  • Spol: Muški
  • cinik
  • Lokacija: Srem
Odg: Filmovi
« Odgovori #1474 u: Rujan 09, 2018, 14:38:57 poslijepodne »
Eeee Iron Sky je dobar, vrlo dobar pače xD malo steam punk ili već kako se zove taj retro sf luk :-)

Sent from my GT-S7582 using Tapatalk


Offline groznim84

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 614
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Filmovi
« Odgovori #1475 u: Rujan 09, 2018, 18:08:38 poslijepodne »
Eeee Iron Sky je dobar, vrlo dobar pače xD malo steam punk ili već kako se zove taj retro sf luk :-)

Sent from my GT-S7582 using Tapatalk
Gledao sam ga dvaput, drugi put mi je bio odlican... Nikako drugi deo da izadje.

Offline Kosta93

  • Razina 0
  • Postova: 5
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Srbija
Odg: Filmovi
« Odgovori #1476 u: Rujan 09, 2018, 20:53:39 poslijepodne »
Odgledao sam, The disaster artist, mogu reci da je franko odlican glumac kada to hoce, skinuo je profi lika iz the room  :sbowing_100-106

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Filmovi
« Odgovori #1477 u: Rujan 11, 2018, 08:57:11 prijepodne »
rawhead rex
https://www.imdb.com/title/tt0091829/

jebote, kad sam prvi put gledao ovo nedje davno, bas mi nije bilo svejedno. trauma. i pane mi nam, potrazih ga po hd-ovima, uh reko super.
znaci kakva komedija, fejspalm komedija. pocev od monstruma - na strasniju masku vjerujem moz naic pored bilo kojeg kontejnera, ono, djeca bacila dosadilo im. ja sam mislio da nema veceg fejla od maske/sminke the mastera iz straina. zvek.
gluma... rispekat. liku malog sina otima monstrum, i on ne umije da izadje kroz istu kapiju kroz koju je minut ranije prosao ka da nije tu, nego stane i slijedi ono kultno noooooooooooo, i ruke put tamo nedje. dobro, scenario ne gluma u ovom slucaju, ali toga prenemaganja u momentu, pa ne znam... debakl.
inspektori... znaci vristao sam. tompusara u ugao usta i naravno, imamo sve pod kontrolom, calm down bitch.
ja razumijem da je ovo ultra low kategorija toliko lose da je urnebesno , ali kako ljudi angazovani na filmu, cijela ekipa ne vide neke tako ocigledne stvari, to vec... nevera. daleko bilo da je ovo jedini primjer, masu skuplji filmovi pa ispanu uzas, ali prosto mi to ne ide u glavu. kako ne vidis nesto toliko lose, oci ti izbi jebote.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Stimpson

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 374
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Valjevo, Srbija
Odg: Filmovi
« Odgovori #1478 u: Rujan 11, 2018, 18:33:34 poslijepodne »
rawhead rex
https://www.imdb.com/title/tt0091829/

jebote, kad sam prvi put gledao ovo nedje davno, bas mi nije bilo svejedno. trauma. i pane mi nam, potrazih ga po hd-ovima, uh reko super.
znaci kakva komedija, fejspalm komedija. pocev od monstruma - na strasniju masku vjerujem moz naic pored bilo kojeg kontejnera, ono, djeca bacila dosadilo im. ja sam mislio da nema veceg fejla od maske/sminke the mastera iz straina. zvek.
gluma... rispekat. liku malog sina otima monstrum, i on ne umije da izadje kroz istu kapiju kroz koju je minut ranije prosao ka da nije tu, nego stane i slijedi ono kultno noooooooooooo, i ruke put tamo nedje. dobro, scenario ne gluma u ovom slucaju, ali toga prenemaganja u momentu, pa ne znam... debakl.
inspektori... znaci vristao sam. tompusara u ugao usta i naravno, imamo sve pod kontrolom, calm down bitch.
ja razumijem da je ovo ultra low kategorija toliko lose da je urnebesno , ali kako ljudi angazovani na filmu, cijela ekipa ne vide neke tako ocigledne stvari, to vec... nevera. daleko bilo da je ovo jedini primjer, masu skuplji filmovi pa ispanu uzas, ali prosto mi to ne ide u glavu. kako ne vidis nesto toliko lose, oci ti izbi jebote.

Suska se da je bas zbog ovog filma, Klajv Barker "uzeo stvar u svoje ruke" te krenuo sa rezijama svojih dela! I mogu reci da su sva tri pristojno ostarila, mada kasnije filmovi koji su radjeni po njegovim pricama a u reziji drugih autora i nisu toliko losi, cak naprotiv ("Candyman", "The midnight meat train"...)... Ne znam koliko si upoznat sa njegovim zbirkama prica i romanima, ne lezi svakome, mnogo je brutalniji i, sto ne reci, nastraniji od recimo Kinga, ali pokusaj, topla preporuka zbirke "Knjige krvi 1-6" (obavezno prve tri knjige) i recimo "Kabal", roman po kojem je radjen film "Nightbreed".

Offline Bon

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 1115
  • Spol: Muški
  • cinik
  • Lokacija: Srem
Odg: Filmovi
« Odgovori #1479 u: Rujan 12, 2018, 02:17:08 prijepodne »
Pogledao sam Solo. I ostavio me prilično ravnodušnim. Prilično klišei.
Jedino me obradovao povratak
Spoiler: prikaži
Darth Maula ako je to on.
Dart Maul
  je najkul i ja ga obožavam do imbecilnosti.
Ko Kartman Doson Krik traper kiper   :smfor (24):

i bolji mi je Rogue One.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Filmovi
« Odgovori #1480 u: Rujan 12, 2018, 12:32:15 poslijepodne »
@Stimpson
gledao sam ovaj nocni voz, vini dzons cini mi se, znam da mi se svidjeo mogao bih ga obnovit.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Kat

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 416
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: Beograd
Odg: Filmovi
« Odgovori #1481 u: Rujan 13, 2018, 22:16:52 poslijepodne »

Htela bih da zahvalim Bonu i Malkinu na The Man Who Knew Infinity  https://www.imdb.com/title/tt0787524/?ref_=nm_flmg_act_14 ,
a Coi na  UFO https://www.imdb.com/title/tt6290798/?ref_=nv_sr_1 .

The man who knew infinity. Mogao je biti bolji film. Trebao je biti. Taj čovek je zaslužio to.

Slažem se ; film je  mogao biti mnogo interesantniji, sa više zanimljivih detalja,ličniji...Dev Patel je odlično odradio posao u zadatim okvirima scenarija, ali je ,po meni, Matthew Brown, koji je scenarista i režiser  filma , zaboravio da mu "da dušu".

Što se tiče drugog filma - i meni se svideo potpuno drugačiji pristup  ufo temi (sjajna motivacija za učenje matiša) ali su i ovaj film mogli  bolje da naprave (glavni lik  me je baš nervirao,  Gillian Anderson mi je odavala utisak smorene osobe, bez trunke energije, a kraj...
Spoiler: prikaži
scena pre dijaloga...pa zar su i ovde morali da odrade "ulazak na sva zvona  u SAD stilu" )
.

Offline Bon

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 1115
  • Spol: Muški
  • cinik
  • Lokacija: Srem
Odg: Filmovi
« Odgovori #1482 u: Rujan 14, 2018, 01:21:43 prijepodne »
Pogledao sam Ghoul https://www.imdb.com/title/tt5909930/ može se reći da je ipak u pitanju film. Treba pogledati sva tri dela u komadu.
U pitanju je čist horor dobro režiran. Primedba na indijce koji su kao i rusi skloni preglumljivanju kao da je to neko takmičenje.
Nema pevanja i plesne koreografije  :thspaz

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Filmovi
« Odgovori #1483 u: Rujan 14, 2018, 08:20:10 prijepodne »
ah, idem na predatora nocas aaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!

lutka!
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Stimpson

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 374
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Valjevo, Srbija
Odg: Filmovi
« Odgovori #1484 u: Rujan 14, 2018, 17:01:51 poslijepodne »
ah, idem na predatora nocas aaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!

lutka!
Gledao, takodje u bionji...Kada pogledas delimo utiske!!!

Offline groznim84

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 614
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Filmovi
« Odgovori #1485 u: Rujan 14, 2018, 19:15:00 poslijepodne »
Solo: A Star Wars Story
Pa ok je filmcic sve je ok i na mestu, posle Rogue One najbolji od ovih novijih. Vredi pogledati ako ste Star Wars fan, ali ipak nedostaje ono sto su nekad stari filmovi imali, bili su jedno 30 godina ispred svog vremena, to nikako ne mogu da postignu opet.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Filmovi
« Odgovori #1486 u: Rujan 14, 2018, 23:59:46 poslijepodne »
ah, idem na predatora nocas aaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!

lutka!
Gledao, takodje u bionji...Kada pogledas delimo utiske!!!
bas sam razocaran. detaljnije kad se raznerzvozim. sve im jebem, pi.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Stimpson

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 374
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Valjevo, Srbija
Odg: Filmovi
« Odgovori #1487 u: Rujan 15, 2018, 08:34:55 prijepodne »
ah, idem na predatora nocas aaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!

lutka!
Gledao, takodje u bionji...Kada pogledas delimo utiske!!!
bas sam razocaran. detaljnije kad se raznerzvozim. sve im jebem, pi.
Razumem te u potpunosti!!! Iskreno, dok sam gledao film, nisam bio siguran da li je u pitanju parodija, topli decji film, na tragu Spilberga, ili krvavo sf ostvarenje! E, sad, u mozda je u pitanju to sto su menjali dobar deo filma, zbog lose reakcije test publike, pa su dosnimljavali novi kraj, uloge od 20 minuta pojedinih glumaca (poput Edvard James Olmos-a) sveli na prolazak kroz kadar...Trebao bih sada da kazem da se nadam da ce nekad Shane Black (koga izuzetno cenim) mozda izdati tu neku "ultimate cut" verziju kakvu je prvobitno i zamislio, ali nesto nisam siguran da bih imao i volje da se upustim u ponovno gledanje...

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Filmovi
« Odgovori #1488 u: Rujan 17, 2018, 09:02:00 prijepodne »
film je cak i funkcionisao do pojave onoga...
Spoiler: prikaži
idiotizma iz teretane kojem je samo kakav tribal falio preko grudi ili ramena.
znam za kompletan istorijat snimanja filma. kako je onda izgledao taj isjeceni dio, tj kako rekose the third act, kad je ovaj finalni bio ovakva bljuvotina? ne smijem ni pomislit. no ko zna mozda je bilo bolje ostavit tu prvobitnu verziju. nebitno.
film je prepun lose, uzasne, prenaglasene glume pracene jadnim humorom. ja ne znam kome ono moze bit smijesno. prosjecni dugovjecni juesej sitkomi imaju bolji humor. ozbiljno.
sama prica... pa ja ne znam zajebavaju li se oni. napisano za dva minuta, apsolutna uvreda ne samo za fanove nego i random gledatelja. pi.
efekti na nivou saj faj kanala i onih sharknado vs oktodinosaurus remek djela. pa u jednom momentu sam trazio u uglu logo tog kultnog kanala.
tako izgleda film, ali po svemu.
kasting zestok promasaj.
bojd holbruk je nidje veze izbor za lidera ekipe koja treba da pokusa da sredi jednog takvog zajebanog stelt haj tek gedzeti lovca kao sto je predator. ti njegovi pokusaji humora, i'll break your neck next time prijetnje, su takav transfer blama da mi se zeludac prevrcao od muke. nista bolji onaj mu pajdo gejlord (hoho  :smfor (9): ) nebraska, on je kao lud i zajeban. maxe. bromansa kigana & tomasa dzejna... hahahahha, qq... ocemo i mi kao ventura i djuk... hahahaha jebote...
pa onda onaj crnac sto trpa gomilu zvaka uusta kao to mu je neka fora... jaoooo  :smfor (9): sav je kao ufuran, zajeban... ne sjecam se ni kad je zavrsio svoje u film, pitam brata, on me gleda i pita:
ko bjese taj?
-onaj sa zvakama.
aaaaaa, uh, ne znam.
alfi alen... ne znam sta je on radio tu. bukvalno. uvedu sina gerija bjuzia u film i... toeto. kao easter-egg neki, wtf!? alo!?
onaj mali... debakl isto, prodigy koji je provalio alien tehnologiju za 2 min. a nemoj...
dakle apsolutni promasaj od filma, apsolutno nepotreban, unistavanje kultnog filmskog cudovista, prevara za svakog pravog fana kojem nesto ovaj film znaci. sejne bleche jebi se, tvoja je najveca krivica, bez ikakve sumnje.
plusici neki: scene u labu i kad se olivija mun prosula sa onoga autobusa.

ocu li gledat nastavak? ocu naravno.
« Zadnja izmjena: Rujan 17, 2018, 14:16:50 poslijepodne od coa »
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Filmovi
« Odgovori #1489 u: Rujan 19, 2018, 09:26:37 prijepodne »
Horror Express
https://www.imdb.com/title/tt0068713/?ref_=nv_sr_1
sta znam, gledljivo, na momente cak dobro. pogotovo onaj pocetak kad lik prica o ekspediciji koji me nevjerovatno podsjetio na planine ludila.
kapiram da se tad mozda i insistiralo na nekoj prenaglasenoj glumi, pogotovo sto sam se u zadnje vrijeme prebacio na oldis goldis pa sam to bas primjetio, ali stvarno zna da zasmeta kad vidis jednog ozbiljnog glumca koji se bas ono prenemaze. ali nema veze, nekako u isto vrijeme i daje odredjeni smek filmu.
ideja je vrhunska. kao neki energetski alien koji je tu od nastanka i koji se prebacao u svakakve organizme radi samoodrzanja i naravno, pun je znanja jer kako predje u drugi prevoz konkretno u filmu human vessel tako i apsorbuje njegovo/njeno znanje, uspomene, bla bla...
zadnjih dvajes minuta sa teli savalasom koji se tad i pojavio je prilicno zbrzano i traljavo odradjeno i bas zbog toga je film cisto prosjecan, za ubit vrijeme.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Bon

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 1115
  • Spol: Muški
  • cinik
  • Lokacija: Srem
Odg: Filmovi
« Odgovori #1490 u: Rujan 19, 2018, 21:11:55 poslijepodne »
Pogledah https://www.imdb.com/title/tt4912910/ Sve u svemu nije tako loš. Tačno ono što bi očekivao dosta akcije bondovskog stila.
Ne treba puno secirati. Tom Cruise sa identičnom kosom iz Top Guna :-)

Offline groznim84

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 614
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Filmovi
« Odgovori #1491 u: Rujan 20, 2018, 19:11:18 poslijepodne »
Ko je gledao pepsi reklame, Uncle Drew ima cetiri nastavka ta reklama... Mozda ce mu se svideti i film koje je posle nastao...
Uncle Drew https://www.imdb.com/title/tt7334528/?ref_=nv_sr_1
Vezano je za kosarku.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Filmovi
« Odgovori #1492 u: Rujan 21, 2018, 07:39:17 prijepodne »
znam za to, kajri irving, nejt robinson, sakil o nil, redzi miler, kris veber... dobra ekipa.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline groznim84

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 614
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Filmovi
« Odgovori #1493 u: Rujan 21, 2018, 17:38:23 poslijepodne »
Sicario: Day of the Soldado
Isto mi je dobar kao i prvi deo. Preporuka definitivno... Moguce da ce biti i treci deo.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Filmovi
« Odgovori #1494 u: Rujan 24, 2018, 09:16:13 prijepodne »
dobra je dvojka ali vise sam ocekivao.
Spoiler: prikaži
sve je super krenulo sa tom pripremom za veliku akciju i velika pohvala sa te strane jer se vidi da su odlicno odradili to istrazivanje.
e sad, film je to, ali mora tu imat odredjenih istinitih elemenata kako se vlada i sve te troslovne agencije obracunavaju sa kartelima i teroristickim organizacijama.
kako imaju te crne fondove iz kojih finansiraju ratove, kako u stvari izazivaju iste te ratove radi humanih ciljeva, i kako su ljudi samo potrosno sredstvo koje tek tako otpisu ako krene naopako.
ja sam mislio da ce se bavit tom tematikom, nekom politickom stranom ali je film krenuo u nekom nidje veze pravcu sto sam i pretpostavio kad sam vidjeo da ona mala od narko bosa uzima sve vise minuta na ekranu.
i jos onaj kao twist sa alejandrom... ne ne, ne moze ono. da nijesu ono izveli bio bi to izrazito mudat potez scenarista, ne samo shock radi shocka. da se ne lazemo bilo mi je milo sto se izvukao, ali to plus onaj kraj ne opisuju jedan surov film kao sicario vec bilo koji prosjecni americki ratni blokbaster dje neki napucani junak prezivljava nemoguce, srusi 10 zgrada, pobije 1000 ljudi i pokupi najbolju ribu na kraj filma. to se ostavlja nekom lijamu nisonu i dzerardu batleru. sicario ne smije da podilazi publici.

tanos i alejandro su bili, naravno, fenomenalni. stvarno dva vrhunska glumca kojima bas leze ove uloge.

c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline groznim84

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 614
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Filmovi
« Odgovori #1495 u: Rujan 24, 2018, 10:58:09 prijepodne »
Ja sam malu odmah prepoznao tako da sam znao da ce imati sigurno duzu ulogu... Ali kao sto kazes film je...  mora akcija pusti pricu sad hahahahha

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Filmovi
« Odgovori #1496 u: Rujan 24, 2018, 11:11:19 prijepodne »
akcija je vrhunska nema sto, scene pucnjave su fenomenalno odradjene. volio bih i treci dio da snime, stvarno su nenedjebiv tandem brolin i del toro.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline zonzexon

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 25
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Čačak
Odg: Filmovi
« Odgovori #1497 u: Rujan 27, 2018, 10:24:46 prijepodne »
Pozdrav ljudi, evo vam jedan solidan naslov da ubijete sat i po kad upadnete u "krizu" tipa nemate pojma šta da gledate a da već niste Asesinos inocentes. Film je ok, nije smarajuć ali nije ni top 10, priča je jako interesantna možda mogla da se odradi malo bolje ali dobro šta je tu je, ocena na IMDB-u opravdanih 6,  glumci su jako dobro izneli sve ali kao što rekoh valjalo bi da su još malo ukrasili scenario da priča bude još bolja. Sve u svemu zanimljiv naslov.

IMDB
https://www.imdb.com/title/tt3144582/?ref_=nv_sr_1

Offline robin1

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 60
  • Spol: Muški
  • Lokacija: kutina/cro
Odg: Filmovi
« Odgovori #1498 u: Rujan 29, 2018, 13:41:52 poslijepodne »
Pozdrav svima  :smfor (26):):ovo mi je prvi post.  https://www.imdb.com/title/tt3892172/?ref_=nv_sr_1"Leave no trace" . Film nije za svakoga, dosta je spor i bez nekih "velikih" događanja. No za ljude koji od filmova traže nešto više osim adrenalina, ovo je mali dragulj.

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7219
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Filmovi
« Odgovori #1499 u: Rujan 29, 2018, 14:04:59 poslijepodne »
Pozdrav svima  :smfor (26):):ovo mi je prvi post. danas sam objavio osvrt na film https://www.imdb.com/title/tt3892172/?ref_=nv_sr_1"Leave no trace", na jednoj drugoj stranici posvećenoj titlovima. Film nije za svakoga, dosta je spor i bez nekih "velikih" događanja. No za ljude koji od filmova traže nešto više osim adrenalina, ovo je mali dragulj.

i šta sad, da odemo pretraživati sve stranice s titlovima u nadi da ćemo pronaći taj post? ne razumijem.