Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Koliko/koje serija/e trenutno gledate  (Posjeta: 372627 puta)

0 Članova i 9 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline redhart

  • Razina 0
  • Postova: 13
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #240 u: Srpanj 06, 2018, 22:03:32 poslijepodne »
Odgledao Craith, krećem sa Zone blanche. Nakon toga Bordertown (Sorjonen) i La treve.

Offline mire_pasha

  • Razina 0
  • Postova: 14
  • Spol: Muški
  • Lokacija: zenica
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #241 u: Srpanj 07, 2018, 10:20:45 prijepodne »
Colony, queen of the south, shooter, quantico, elementary

Offline groznim84

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 614
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #242 u: Srpanj 08, 2018, 20:09:23 poslijepodne »
Poceo Legion drugu sezonu, za sad samo to.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #243 u: Srpanj 10, 2018, 07:41:01 prijepodne »
evo izgleda da po tv show tracker app ipak redovno pratim neku seriju: world cup 20018 russia.
jos 4 su mi ostale.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline astanisa

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 52
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Novi Sad
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #244 u: Srpanj 10, 2018, 23:52:42 poslijepodne »
Ash vs Evil Dead 3. sezona, Goliath 2. sezona, Carnivale 2. sezona, Legion 2. sezona.

Offline Mulder

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 354
  • Spol: Muški
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #245 u: Srpanj 11, 2018, 05:55:22 prijepodne »
Za Carnivale  :smfor (26): druga sezona je jedna od najboljih ikad za mene. Ponavljam svake godine bez prve iako je i prva odlična, ali ta druga je nevjerojatna i radnja kako se brzo odvija naspram prve, a opet sve jebeno složeno.

Offline buckocar

  • Razina 0
  • Postova: 11
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Kragujevac, Srbija
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #246 u: Srpanj 22, 2018, 10:42:29 prijepodne »
Trenutno dok ne pocne nova sezona fudbala pratim Elementary, Patrick Melrose, SIX i spansku Es quien eres....Sve su dobre, razlicitih zanrova..

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7219
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #247 u: Kolovoz 02, 2018, 08:05:00 prijepodne »
da li moze neko da mi preporuci neki dobar sitcom po mogucstvu komediju? hvala :beer2:

da, pročitaj teme pa ćeš vidjeti što se preporučuje, a što ne.

Offline Bon

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 1115
  • Spol: Muški
  • cinik
  • Lokacija: Srem
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #248 u: Kolovoz 04, 2018, 15:43:28 poslijepodne »
Dokumentarce The.Story.of.Europe.with.Historian.Dr.Christopher.Clark.Series.1.6of6.State.of.Play....  još ovaj imam da pogledam iz serijala. Jako lepo urađeno mada ne previše detaljno. Kao sažetak za lektiru. Full HD

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #249 u: Kolovoz 05, 2018, 01:23:35 prijepodne »
makoh legijone, zapadne svjetove... i ono da ih maknem po hard diskova i zapazih aj em alan partridz nedje tamo. srece moje... davno sam to gledao a sad mi jos bolje lijega, pa ima li grdjeg i losijeg coeka a tako smijesnog. znak pitanja.
zajebite se pa pogledajte. vrcem pare ako ne bude valjalo.
Spoiler: prikaži
aha
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline MARRY00

  • Razina 0
  • Postova: 2
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: BiH
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #250 u: Kolovoz 07, 2018, 16:24:37 poslijepodne »
Helooou  ;D  :thcheerleader3
Upravo pogledala Grey's anatomy, 14. sezonu i sad počinjem Big little lies :smfor (27):

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #251 u: Kolovoz 07, 2018, 23:41:18 poslijepodne »
zdrao bila bladi meri  ;D
slomih neke jednosezonske (ne ulaznice)
The Day Today
https://www.imdb.com/title/tt0108740/
Knowing Me, Knowing You with Alan Partridge
https://www.imdb.com/title/tt0108828/?ref_=tt_rec_tt
nastavio poslije... ima odavno. stvarno genijalne serije. prelijep rukopis imam.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline godm

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 403
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Porto Re
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #252 u: Kolovoz 12, 2018, 11:00:30 prijepodne »
Slijedi tjedan danske kuhinje. Počinjemo gledati Dicte od prve sezone i The rain.
Jedna američka, The 100 treću sezonu. Nešto me uhvatile post-apokaliptične otkad je Putin rekao da će se 4.svjetski rat boriti sa štapovima i kamenjem. ;D
da su virus nazvali Hajduk ne bi nikad ušao u  Evropu

Offline buckocar

  • Razina 0
  • Postova: 11
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Kragujevac, Srbija
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #253 u: Kolovoz 12, 2018, 11:09:50 prijepodne »
Gledam The affair 4. sezonu, po meni nedovoljno cenjena i pomalo zapostavljena serija... The 100 sam gledao ali je po meni prosla zenit i nije mi vise interesantna...

Offline MisterNo

  • Razina 0
  • Postova: 2
  • Lokacija: BiH Bijeljina
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #254 u: Kolovoz 13, 2018, 13:02:53 poslijepodne »
Poceo sam da gledam The 100. Inace ne volim te tinejdz apokalipsticne serije ali za ovu sam se pozitivno iznenadio. Drzi mi paznju. Dosao sam do 3 sezone. Sve preporuke

Offline Kat

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 416
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: Beograd
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #255 u: Kolovoz 21, 2018, 19:46:20 poslijepodne »

Trenutno gledam 3. sezonu Unforgotten.

https://www.imdb.com/title/tt4192812/

Izuzetna britanska krimi serija koja se bavi  rešavanjem  starih  zločina .... osećajna, topla i dirljiva.
Za svaku preporuku.

Offline MARRY00

  • Razina 0
  • Postova: 2
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: BiH
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #256 u: Kolovoz 22, 2018, 23:46:22 poslijepodne »
Završavam 2. sezonu Lethal Weapon, nije loša, onako humoristična, može se pogledati, mada nisam gledala film, možda bih imala drugo mišljenje.

Offline Cvija

  • Razina 0
  • Postova: 10
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #257 u: Kolovoz 25, 2018, 09:10:54 prijepodne »
Breaking Bad - Čista hemija ( 2008 - 2013 ) treci put i Better Call Saul  - Bolje pozovi Sala ( 2015 – ) drugi put :)

Offline zonzexon

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 25
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Čačak
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #258 u: Kolovoz 28, 2018, 10:02:58 prijepodne »
Počeo da gledam Špansku seriju, starija je ali je jako gotivna, svi znamo kako to Španci umeju da zamrse i lepo spakuju, naime devojcica nestaje sa svog rođendana, dolaze pandur i pandurka prerušeni u bračni par ona kao učiteljica on kao konobar, da u saradnji sa policijom pokušaju da dokuče šta se zaista desilo, posto je u nestanak devojčice izgleda umešana cela familija. Ima dve sezone. Preporučujem.

Bajo Sospecha - https://www.imdb.com/title/tt3825328/

Offline godm

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 403
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Porto Re
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #259 u: Kolovoz 30, 2018, 09:36:10 prijepodne »
Počeo da gledam Špansku seriju, starija je ali je jako gotivna, svi znamo kako to Španci umeju da zamrse i lepo spakuju, naime devojcica nestaje sa svog rođendana, dolaze pandur i pandurka prerušeni u bračni par ona kao učiteljica on kao konobar, da u saradnji sa policijom pokušaju da dokuče šta se zaista desilo, posto je u nestanak devojčice izgleda umešana cela familija. Ima dve sezone. Preporučujem.

Bajo Sospecha - https://www.imdb.com/title/tt3825328/

Hvala na podsjeti na seriju Bajo sospecha. Imao je u planu ali u moru serija totalno zaboravio na nju. :smfor (26):
da su virus nazvali Hajduk ne bi nikad ušao u  Evropu

Offline Cvija

  • Razina 0
  • Postova: 10
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #260 u: Kolovoz 30, 2018, 09:40:17 prijepodne »
The End of the F***ing World  3. put...

https://www.imdb.com/title/tt6257970/

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #261 u: Kolovoz 30, 2018, 14:11:02 poslijepodne »
sharp objects
jos preacher i sajo baron koen maniti po epizodu.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline zonzexon

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 25
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Čačak
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #262 u: Kolovoz 30, 2018, 14:18:42 poslijepodne »
Sad prelistavam sve podforume u sekciji serija i iskren da budem pomalo sam iznenađen što uz mnošvto vrhunskih naslova nije pomenuta jedna od najboljih serija Mr Robot.

Odgledao sve 3 sezone Esmailovog remek dela, toliko navučen na seriju da sam je čak i prevodio, čekam 4tu sezonu nažalost poslednju u ovoj seriji koja izlazi krajem 2018 ili početak 2019te, pošto je Sam Esmail (tvorac serije) izjavio da ne želi više od 4 sezone da priča Eliota Andersona ne izgubi vajb i da serija sa vrhunskom pričom, vrhunskim glumcima, tehnički odrađena do savršenstva (kretanja kamere, kadrovi, motaža, muzika) ne izgubi na kvalitetu.

Moglo bi o radnji u seriji da se piše danima ali u NAJKRAĆIM crtamam serija prati Eliota Andersona (Remi Malek) vrhunskog IT bezbednosnog operatera, koji danju šljaka posao u IT bezbednosnoj kompaniji a noću je haker osvetnik uz to se ne seća mnogo čega vezanog za svoj život, depresivan je, usamljen.... i još mnogo što šta a sa druge strane IT genije, njegov otac otac Mr. Robot (Christian Slater) se razboleo radeci za najveci konglomerat i umro, pa on planira da ih putem dobro organizovanog hack-a sruši. I ovo je baš najkraći mogući opis. Šta se sve još zbiva sa Eliotom i ko je zapravo on vas koji niste gledali pustam da otkrijete.

Trejler



Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #263 u: Kolovoz 30, 2018, 16:57:45 poslijepodne »
Pominjali smo je ja i faks u zbirnom pdf-u o serijama. Probaj na search opciju.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline zonzexon

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 25
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Čačak
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #264 u: Kolovoz 31, 2018, 09:55:50 prijepodne »
U slučaju da niste gledali, skoro sam odgledao seriju Money Heist (La casa de papel) i svima preporučujem ovaj žestoko dobar naslov, naime grupa ljudi kreće u pljačku ali ne bilo kakvu, pljačkaju štampariju novca, ali stvar je u tome što ne uzimaju keš iz štamparije nego štampaju svoj keš, cilj im je da izmanipulišu policiju da ostanu u štampariji što duže da bi štampali što više novca, predvodi ih jedan lik koji sebe zove Profesor čiji je otac prvi došao na ideju štampanja novca i poginuo kad je pokušao da opljačka banku, ceo život troši da osmisli taj plan do najsitnijeg detalja i to je odradio genijalno, ali njegov plan nije uključivao pojedine nepredvidive situacije iz kojih on vešto izvlači sebe i ekipu. Retko dobra serija i sve preporuke za gledanje sigurno nećete biti razočarani ni pričom, ni glumom, ni načinom na koji je sve skockano u 19 epizoda. Posebno mi se dopada što ih ima samo 19, mogli da razvuku sve ono na 50 ali bi time cela priča izgubila vajb.

Money Heist IMDB - https://www.imdb.com/title/tt6468322/?ref_=nv_sr_1

Trejler

Offline godm

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 403
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Porto Re
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #265 u: Kolovoz 31, 2018, 11:33:22 prijepodne »
U slučaju da niste gledali, skoro sam odgledao seriju Money Heist (La casa de papel) i svima preporučujem ovaj žestoko dobar naslov, naime grupa ljudi kreće u pljačku ali ne bilo kakvu, pljačkaju štampariju novca, ali stvar je u tome što ne uzimaju keš iz štamparije nego štampaju svoj keš, cilj im je da izmanipulišu policiju da ostanu u štampariji što duže da bi štampali što više novca, predvodi ih jedan lik koji sebe zove Profesor čiji je otac prvi došao na ideju štampanja novca i poginuo kad je pokušao da opljačka banku, ceo život troši da osmisli taj plan do najsitnijeg detalja i to je odradio genijalno, ali njegov plan nije uključivao pojedine nepredvidive situacije iz kojih on vešto izvlači sebe i ekipu. Retko dobra serija i sve preporuke za gledanje sigurno nećete biti razočarani ni pričom, ni glumom, ni načinom na koji je sve skockano u 19 epizoda. Posebno mi se dopada što ih ima samo 19, mogli da razvuku sve ono na 50 ali bi time cela priča izgubila vajb.

Money Heist IMDB - https://www.imdb.com/title/tt6468322/?ref_=nv_sr_1

Trejler




Pogledaj 72.stranicu Tko o čemu mi o serijama.
da su virus nazvali Hajduk ne bi nikad ušao u  Evropu

Offline zonzexon

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 25
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Čačak
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #266 u: Rujan 01, 2018, 09:29:54 prijepodne »
Draga rajo, pre nego što sam počeo da pišem ovaj post bacio sam oko na search polje da ne napišem neku seriju koju ja pratim a neko od vas je uradio rezime te iste i preporučio, kad sam pregledao forum našao sam dosta vrhunskih naslova koje sam gledao a neko drugi već preporučio pa da se ne ponavljamo bez potrebe. P.S. Hvala GODM i COA što je obraćena pažnja na to.

Počeo sam preksinoć da gledam Dupla Identidade (Merciless) i stigao do 4te epizode ostale mi se skidaju još uvek pošto insistiram na HD sadržaju izvor sa kojeg skidam ima samo 4 seed-a pa moram malo da se strpim, serija je Brazilska, radnja serije prati šefa policije i prihologa koja je bila u Americi u FBI-ju na doobuci i vratila se u Brazil da pomogne na slučaju hvatanja serijskog ubice, koji im je mnogo bliže nego što su oni svesni i bukvalno im se ruga, serija ima dobru pricu, zamimljiv zaplet jer se između ostalih na oku policije nađe i senator države pa se tu umeša i sistem koji vodi državu. Tehnički segment, za Brazilsku seriju odrađena za 10, vrlo pažljivo je snimana (detalji, kadrovi) i vrlo dobro skockana u montaži. Pisao bih dalje rezime ali je trenutno gledam pa je ovo sve što imam za sad.

Trejler

Offline godm

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 403
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Porto Re
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #267 u: Rujan 01, 2018, 16:01:32 poslijepodne »
Baš ti hvala, za ovu seriju nisam čuo. Zato dobro dođe ovakav forum.
Bacam se i ja na skidanje.
da su virus nazvali Hajduk ne bi nikad ušao u  Evropu

Offline Cvija

  • Razina 0
  • Postova: 10
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #268 u: Rujan 02, 2018, 09:27:06 prijepodne »
How I Met Your Mother X 2,evo info posto nema teme,serija je komedija i epizode su kratke oko 22min. = EXTRA https://www.imdb.com/title/tt0460649/  :bear3:

Offline perapanj

  • Razina 0
  • Postova: 10
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Republika Dalmacija
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #269 u: Rujan 02, 2018, 09:47:41 prijepodne »
U pola godine jedva uspio odgledat šest sezona Trailer Park Boysa, ubrzanim tempom možda stignem do kraja godine odgledat sve. Odlični su.
Još sam odgledao Happyja ove godine, koji je turboultradelux zakon! I to je to.
Nema se vremena, ali koliko vidim ni nekog pretjeranog izbora unatoč hiperprodukciji tv serija. Ili se to samo meni čini?   :smfor (19):