Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: The Accident  (Posjeta: 3997 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline bilja

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 5058
  • Spol: Ženski
  • cica ubica :)
  • Lokacija: Cicely, Alaska
The Accident
« u: Ožujak 05, 2021, 16:23:02 poslijepodne »

U zajednici zaboravljenoj od svih, jedan konstrukcijski projekt, obećava napredak malog gradića. Ali eksplozija plina, koju prati rušenje zgrade, ostavlja za sobom mrtve, prije svega djecu. Borba je to ljudi na rubu izdržljivosti, protiv moćne mega kompanije. Radnja se odvija u Walesu, događaj i likovi su izmišljeni, ali je sama priča duboko ljudska i već više puta viđena. Usprkos tome, kad se posla prihvate velemajstori praćeni odličnom glumačkom ekipom, ima se što vidjeti. Ono što je mene navelo na posao, je lik Harriet Poulsen u ulozi izvrsne danske glumice Sidse Babett Knudsen, koju nisam gledao još od čuvene danske serije Borgen.


Godina: 2019.
Mreža: Channel 4
Žanr: drama, mini serija
Glumci: Sarah Lancashire, Sidse Babett Knudsen, Kimberley Nixon, Ruth Madeley, Eiry Thomas, Adrian Scarborough, Nabhaan Rizwan



Offline bf1947(1)

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 987
  • Spol: Muški
  • ובכל זאת זה זז
  • Lokacija: Vanuatu
Odg: The Accident
« Odgovori #1 u: Ožujak 05, 2021, 16:31:01 poslijepodne »
Malo sam ja to zavlačio i odugovlačio, ali zato je sad gotova u cjelini.  :smfor (9): Dakle, tu su sve 4. epizode, pa oni koji vole drame takve vrste ne moraju čekati.
If two people always agree, one of them is unnecessary

Offline bebapecic

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 418
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: Beograd,Srbija
Odg: The Accident
« Odgovori #2 u: Ožujak 07, 2021, 00:19:19 prijepodne »
Teska priča.Iako je fikcija pominju se i stvarne nesrece u kojima su stradale desetine ljudi(116 deteta u Velsu 60.tih god.proslog veka na pr.) za koje su bili krivci korporacije ili drzava a gde nije bilo adekvatnih kazni.Ili su nevazni bili zrtvovani kao glavni "krivci".Dramaticno i uverljivo,dobra gluma.Hvala na prevodu.