Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Serije koje ste gledali više puta / Serije od kojih ste odustali  (Posjeta: 81645 puta)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline dean.winchester

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 591
  • Spol: Muški
  • I don't care much for apologies.
  • Lokacija: Sarajevo
Serije koje ste gledali više puta / Serije od kojih ste odustali
« u: Listopad 20, 2019, 21:25:37 poslijepodne »
Kao što sam naziv teme kaže, ovdje ćemo pisati o serijama koje ste pogledali više puta, kao i o serijama od kojih ste odustali, trajno ili privremeno iz bilo kog razloga. Dakle, nije bitno iz kog principa ste odustali od određene serije ili ste je pogledali više puta, ali bilo bi poželjno da isti navedete kako bi bilo zanimljivije.
Reality is almost always wrong.

Offline dean.winchester

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 591
  • Spol: Muški
  • I don't care much for apologies.
  • Lokacija: Sarajevo
Odg: Serije koje ste gledali više puta / Serije od kojih ste odustali
« Odgovori #1 u: Listopad 20, 2019, 21:48:19 poslijepodne »
Ja ću početi sa serijama koje sam pogledao više puta. To su:

Lost - gledao sam je 3x, i svaki put sam uživao, naročito treći put uz Biljine titlove i pravi 1080p bluray. Volim je gledati u toplijim danima, nekako se bolje uživim u istu. U prvoj i trećoj sezoni sam najviše uživao, ali sam prilično zadovoljan i petom. Ispunjava sve što ja tražim od serije, dobri glumci, scenarij, režija, misterij, napetost, i kao šlag na tortu Havaje. Među top tri moje omiljene serije.

Parks and Recreation - Meni bolja od The Office. Odličan mockumentary koji nam prikazuje rad u lokalnoj vlasti malog gradića Pawneeja u Indiani. Najslabija je prva sezona, ali i ona je ok. Serija je čuvena po velikom broju političara koji su imali svoj cameo, npr. Michelle Obama, senatori Cory Booker, John McCain itd. Ron f***** Swanson je nevjerovatno gotivan lik.

MASH - Šta reći za legendarni MASH. Nevjerovatno popularan u tadašnje vrijeme, finale serije je pratilo čak 120 miliona ljudi. Ne radi se o klasičnom sitcomu, ima puno 'crnih' momenata koji te navedu da se zamisliš o svemu. Jedna od najtužnijih epizoda nekog sitcoma koje sam gledao je Abysinia Henry, kao i epizoda u kojoj Radar odlazi kući.
 
Northern Exposure - Serija zbog koje poželim otići živjeti u divljinu, pobjeći od svakodnevnog ludila. Najbolji lik uz Dr. Fleischmana je svakako Chris Stevens, od kojeg možete dobiti odlične preporuke za pročitati neku knjigu. Svaka epizoda je posebna na svoj način, a meni jedna od najdražih je zadnja epizoda treće sezone, tj. Cicely. Nadahnjujuća i potpuno drugačija.
Reality is almost always wrong.

Offline Bon

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 1115
  • Spol: Muški
  • cinik
  • Lokacija: Srem
Odg: Serije koje ste gledali više puta / Serije od kojih ste odustali
« Odgovori #2 u: Listopad 20, 2019, 23:48:20 poslijepodne »
Serije koje sam gledao više puta ili da kažemo gledam ih uvek su iz edicije Star Trek :D
Kako vreme odmiče sve više cenim DS9 dosta hrabro su uveli konflikt velikih razmera.
Voyager je bio poseban serijal.
DrWho uvek mogu takođe. Nekad ću možda GoT reprizirati. 3rd rock itd itd

S druge strane odustao sam od mnogih, serijski odustaoc  :smfor (24):

Offline bebapecic

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 417
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: Beograd,Srbija
Odg: Serije koje ste gledali više puta / Serije od kojih ste odustali
« Odgovori #3 u: Listopad 21, 2019, 02:33:43 prijepodne »
Vise puta,obicno zimi Northern Exsposure i to svaki put po par epizoda.Osvojena voditeljem radio stanice,seoskim filozofom. ;D
Vise puta engleske komedije kad mi zafali smeha,na pr.skoro Peep show (verovatno cu sa neke vremenske distance i Fleabag).
Retko odustanem jer iz najave ili foruma ili preporuke prevodioca vidim da li je serija za mene.

Offline molder23

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 50
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Serije koje ste gledali više puta / Serije od kojih ste odustali
« Odgovori #4 u: Listopad 21, 2019, 09:20:25 prijepodne »
Lost 3x pogledano, kao i kod vecine pravih fanova. Prvi put divx, drugi put je beše bilo na nekoj televiziji i nedavno kada je izašao bluray. Mada me vuce jos jednom da vidim kako  to izgleda na 55 inca.
X-files Tri puta sam obrnuo krug i sada četvrti put gledam, mada kada bolje razmislim možda da  racunam i jos jedno gledanje ali je to bilo na preskok kada je pink pustao epizode vise i ne znam koje godine.

Fringe- serija od koje sam odustao na sredini druge sezone. Stvarno sam mazohista sto se tiče serija, mogu mnogo da istrpim, ali ova mi nikako nije legla.
The 100- odustao posle 4 sezone nisam više siguran, serija je od sjajne priče postala nešto što me uopšte ne privlači, kao neka niskobudzetna fantasy sapunica.

Offline dean.winchester

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 591
  • Spol: Muški
  • I don't care much for apologies.
  • Lokacija: Sarajevo
Odg: Serije koje ste gledali više puta / Serije od kojih ste odustali
« Odgovori #5 u: Listopad 21, 2019, 10:22:34 prijepodne »
Serije od kojih sam odustao:

Grey's Anatomy - Odustao poslije 14. sezone. Pratio je godinama i uživao, ali mi je kasnije postalo too-much. Jednostavno nisam mogao više.

Dexter - Odustao poslije pete sezone. Prve četiri odlična serija, neobična, peta dosta slaba, a i čuo da je kraj loš. Svejedno nekad namjeravam pogledati do kraja.

Better Call Saul - veliki sam fan Breaking Bada, ali nekako se nisam mogao uživiti u ovaj serijal. Pogledao prve četiri epizode i to je bilo to. I to namjeravam nekad pokušati odgledati.

Criminal Minds - odustao poslije 11. sezone. Bez Hotcha i Dereka jednostavno nije ista serija.

NCIS: Los Angeles - odustao poslije sedme sezone. Serija izgubila kvalitet kojeg ionako nikad nije pretjerano imala. A volio sam ih, zbog humora i odnosa među likovima.

Reality is almost always wrong.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Serije koje ste gledali više puta / Serije od kojih ste odustali
« Odgovori #6 u: Listopad 21, 2019, 10:29:12 prijepodne »
plusic za temu  ;D
dje me nadje, toliko toga sam batalio sto davno sto nedavno da nema sanse da se mogu pofatat.
iz davnina, sad iz glave:
reaper
https://www.imdb.com/title/tt0955322/
ne znam zasto, bila mi je skroz ok. ne sjecam se ni dje sam stao. ostale kad se sjetim.
a reprizno... lost naravno, ne znam tacno kolko puta. onda veep, leri dejvid cye, silikon valej... znaci to mogu kad oces, nikad dosadit. parkovi, ofis i usa i uk, extras...
e da, i predatora naravno  ;D
edit:
bravo bebo, peep show  :sbowing_100-106 bas sam ljetos reprizirao zadnju sezonu.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline dean.winchester

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 591
  • Spol: Muški
  • I don't care much for apologies.
  • Lokacija: Sarajevo
Odg: Serije koje ste gledali više puta / Serije od kojih ste odustali
« Odgovori #7 u: Listopad 21, 2019, 10:52:24 prijepodne »
Ne mogu da vjerujem da sam zaboravio Veep, pregledao sam ga ukupno 4x, i svaki put uživam. Za mene je klasik. Antologijska scena:
Reality is almost always wrong.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Serije koje ste gledali više puta / Serije od kojih ste odustali
« Odgovori #8 u: Listopad 21, 2019, 11:37:26 prijepodne »
ahahhaahahahahha! pa kakva je selina ahahahahahaha!
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline zdardi

  • Razina 0
  • Postova: 10
  • Spol: Muški
  • Lokacija: BiH
Odg: Serije koje ste gledali više puta / Serije od kojih ste odustali
« Odgovori #9 u: Listopad 21, 2019, 14:25:13 poslijepodne »
Jedina serija koju sam gledao vise puta(ne zna se broj) je Only Fools and Horses a od koje sam odustao je  DrWho ,vjerujem da je do mene jer je vecina hvali .

Online Eadnp

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 594
  • Spol: Muški
Odg: Serije koje ste gledali više puta / Serije od kojih ste odustali
« Odgovori #10 u: Listopad 21, 2019, 15:05:23 poslijepodne »
Stvarno su rijetke serije koje sam ponovno gledao, a da nisu rerunovi koji se vrte na tv-u, pa uhvatim poneku epizodu.
Život na sjeveru je zaista posebna serija, ne znam jel to neka generacijska stvar, jer jako puno ljudi koje znam iz svoje generacije ju je gledalo ponovno, a vidim da ima i mlađih koje je uhvatila, baš je bezvremenska.
Od ostalih kojih se mogu sjetiti tu su: Blackadder, Monty Pytonovci, Fawlty Towers, Curb Your Enthusiasm... ima ih vjerovatno još, ove su mi prve pale na pamet.
Što se tiće odustajanja, nisam od onih koji kada krenu gledati, samo tako odustanu, vjerovatno neki OKP, moram vidjeti kraj ;D, jedino ako je baš užasno loše poput: FTWD i 13 Reasons Why; od novijih kojih se mogu sjetiti, onako na prvu.

Offline Pista

  • Razina 0
  • Postova: 13
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Srbija
Odg: Serije koje ste gledali više puta / Serije od kojih ste odustali
« Odgovori #11 u: Listopad 21, 2019, 17:17:33 poslijepodne »
Mucke uvek i svaki dan,eto i u zadnja dva meseca sam izvrteo Ubistva u Midsomeru.A za ono od cega sam odustao treba posebna tema samo za mene.Naprimer odustao sam od GOT posle dve epizode.

Offline zuza

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 272
  • Lokacija: Srbija
Odg: Serije koje ste gledali više puta / Serije od kojih ste odustali
« Odgovori #12 u: Listopad 23, 2019, 14:08:20 poslijepodne »
MASH,Allo,allo i Greys anatomy mogu da gledam milion puta,a ima puno serija od kojih sam odustala ,poslednja je Gomorra iako bas volim mafijaske serije ova mi je bila nevidjeno smorna.

Offline dean.winchester

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 591
  • Spol: Muški
  • I don't care much for apologies.
  • Lokacija: Sarajevo
Odg: Serije koje ste gledali više puta / Serije od kojih ste odustali
« Odgovori #13 u: Listopad 24, 2019, 08:52:39 prijepodne »
Breaking Bad - pogledao je više puta, iz očitih razloga. Neki dan gledao video na yt o najvećim villanima u BB, na prvom mjestu muha.  :smfor (21):

Firefly - prvi put sam gledao redoslijedom sa foxa, pa drugi put normalnim. Ne mogu da vjerujem ni dan danas kako su tako ukakali jednu od potencijalno najboljih SF serija. Jedinstvena i danas po tom originalnom SF-Western štihu.

House of Cards (US) - odustao poslije ne znam ni ja koje sezone. Baš volim političke serije, ali ova je bila too much. Kevin Spacey je možda g**** od čovjeka, ali je predobar glumac.

The Walking Dead - Odustao poslije sedme sezone. Razlog jednostavan, preveliko razvlačenje radnje i davanje previše prostora nebitnim likovima. Nađu se tri-četiri odlične epizode po sezoni. Znam da mi je bilo mučno gledati epizodu sa Neganom, Abrahamom i Glennom, dakle izazvala je neku tešku emociju kod mene, takve epizode su vrhunske. Planiram pogledati ostatak kad se završi serija, da mogu preskakati neke patetične epizode.
Reality is almost always wrong.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Serije koje ste gledali više puta / Serije od kojih ste odustali
« Odgovori #14 u: Listopad 24, 2019, 09:35:21 prijepodne »
ja sam bb samo drugu polovinu zadnje sezone ponovio. sad vec davno. zaisto bih volio da nadjem tajma da opletem cijelu seriju jopet.
za HoC nista nijesi propustio, ja sam zadnju izbjegao a i citao sam da je sezona debakl. cini mi se da od S03 krece proseraj i sve ocitiji sablon.
kad se sjetim kolko mi je dobra prva bila... redovno smo na posao komentarisali.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Šampinjon

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 31
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Srbija
Odg: Serije koje ste gledali više puta / Serije od kojih ste odustali
« Odgovori #15 u: Listopad 25, 2019, 13:55:39 poslijepodne »
Gledao više puta - Lost (kreće sa "vrha brda" i onda lagano klizi dole kako sezone odmiču, ali je i pored toga izuzetno dobra), Stargate SG1, Atlantis i Univerzum ( izuzetno mi se sviđa ideja iza serije, tako da padaju u vodu sve manje i veće mane od kojih serija pati), Bostonski advokati, Mućke i Alo-Alo.

Što se odustajanja tiče - samo od jedne sam odustao. Netfliksova serija koja je izašla prošle godine, nekakva kuća na ukletom brdu ili tako nešto, nisam zapamtio tačan naziv.
Odgledao sam neke stvarno užasne serije (po mom mišljenju, naravno), kao što su Hemlok Grouv, Kanal 0 i pojedine sezone Okružen mrtvima, prepunjene patetikom i plitkim dubokoumljem do granica apsurda. Kad krenem da jedem eurokrem jedem ga do kraja, ali ovo je bilo toliko jadno i bedno da nemam reči kojima bih to mogao opisati. Kapa dole.

Offline milinkoi

  • Razina 0
  • Postova: 3
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Serije koje ste gledali više puta / Serije od kojih ste odustali
« Odgovori #16 u: Listopad 25, 2019, 21:58:49 poslijepodne »
Twin Peaks vise puta, od 1990 :) U pokusaju da utvrdim sta se tamo zaista desil  :smfor (24): :smfor (24): :smfor (24):
Smogovce 3 puta, jer mi bila omiljena kad sam bio mali.
Odustao sam od Mr. Robot nesto me smorila... Mozda bih trebnalo ponobo a probam da je gledam.

Offline groznim84

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 614
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Serije koje ste gledali više puta / Serije od kojih ste odustali
« Odgovori #17 u: Listopad 26, 2019, 18:18:19 poslijepodne »
Odlična tema mogu da se bas raspišem hehehe ali za početak evo par.
1. Lost sam pogledao samo jednom u kompletu kako je izlazila. Kasnije sam prvu sezonu pogledao 4x i drugu 2x.
1. Friends sam pogledao 3x tada sam bio mladji, sad neverujem da bi opet gledao.
3. 'Allo 'Allo! jedno 4 puta sigurno.

« Zadnja izmjena: Listopad 27, 2019, 09:47:04 prijepodne od groznim84 »

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7219
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Serije koje ste gledali više puta / Serije od kojih ste odustali
« Odgovori #18 u: Listopad 26, 2019, 20:19:45 poslijepodne »
više puta pogledala:

1. Community - i opet ću
2. Gilmore Girls - i opet ću
3. Glee - guilty pleasure, i opet ću, jes
4. Happy! - samo 1. sezonu
5. Shooter - s mužem
6. Sneaky Pete - samo 1., planiram jednom sve ispočetka
7. Friends - znam ih napamet, ali doći će opet jednom na red  :smfor (19):
8. Sex and the City

odustala:

1. Bones
2. Grey's Anatomy
3. Cougar Town
4. The Walking Dead - iako možda i nastavim
5. Designated Survivor
6. Dear White People
7. The Big Bang Theory
8. Two and a Half Men - kakav Kutcher, kakvi bakaraći.. samo Sheen

Offline dean.winchester

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 591
  • Spol: Muški
  • I don't care much for apologies.
  • Lokacija: Sarajevo
Odg: Serije koje ste gledali više puta / Serije od kojih ste odustali
« Odgovori #19 u: Listopad 26, 2019, 22:33:55 poslijepodne »
više puta pogledala:

1. Community - i opet ću

odustala:
5. Designated Survivor


Community su ludi ko struja, ja sam ih gledao jednom, namjeravam opet nekad u buducnosti. Designated Survivor sam bio odustao poslije prvog dijela druge sezone, nedavno je zavrsio. Druga me je ubila, ali kako volim politicke teme u serijama, a i Kiefera jos od 24 morao sam je zavrsiti. Treca na netflixu je bila dosta bolja, ali nije to to. Dodali su dosta psovki, nekako osjecam da su pokusali kopirati Veep i nije im poslo za rukom. Na kraju prikazali realnost, kako je politika zaista kurva i kako sve sjebe i pokvari. Kieferu je bolje bilo da je snimio jos jednu sezonu 24.  ;D
Reality is almost always wrong.

Offline medium

  • Razina 0
  • Postova: 1
  • Spol: Muški
  • Lokacija: bosna
Odg: Serije koje ste gledali više puta / Serije od kojih ste odustali
« Odgovori #20 u: Listopad 27, 2019, 17:50:56 poslijepodne »
serija koju sam gledao vise puta je njemacka ratna Nase majke, nasi ocevi...meni je fenomenalna..prica je sa druge stane  a opet teska i emotivna ...strašna iskustva, nedaće i strahote rata u tri dijela ove sjajne serije...
vjerovali ili ne seriju koju nemam zelju odgledati do kraja je puno hvaljeni black list...odgledo sam prvu epizodu i ne svidja mi se..volim realne price a ovde mi je to nekako sve malo bzz..
riverdale sam takodje odustao nakon prve sezone...druga mi je smor..ima ih jos naravno...


Offline Aky

  • Razina 0
  • Postova: 1
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Serije koje ste gledali više puta / Serije od kojih ste odustali
« Odgovori #21 u: Listopad 29, 2019, 09:45:27 prijepodne »
Jedina serija koju sam gledao x2 je The Office i mislim da ću opet kad ju malo zaboravim. Imam u planu i pogledati i Mentalista još jednom, a vjetrojatno i prije proljeća Better call Saula prije nove sezone da osvježim pamćenje  :smfor (6):

Ono što sam prestao gledati je Designated survivor jer mi je previše klišeja u seriji. I mislim da mi je to jedino serija koju nisam odgledao.

Offline mrwitza

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 45
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Novi Sad
Odg: Serije koje ste gledali više puta / Serije od kojih ste odustali
« Odgovori #22 u: Listopad 29, 2019, 18:09:45 poslijepodne »
Breaking Bad - odgledao sam je 3 puta, iako sam mislio da necu videti nista novo - svakim sledecim gledanjem bih zaista video nesto novo sto bi me odusevilo a sto bi mi promaklo u prethodnim gledanjima.

Game of Thrones - U iscekivanju poslednje sezone i svog tog hajpa, odlucio sam da je odgledam ponovo i moram reci da mi je ostao gorak ukus u ustima zbog nacina na koji je serija zavrsena.

Vratice se rode - Odgledao vise puta.

Offline Turab

  • Razina 0
  • Postova: 8
  • Spol: Muški
  • Lokacija: bosna
Odg: Serije koje ste gledali više puta / Serije od kojih ste odustali
« Odgovori #23 u: Listopad 30, 2019, 02:17:54 prijepodne »
Gledam Ezela po drugi put - majstorska sapunica koja bi uništila serija tipa breaking bad, wire i slično, da je snimljena za zapadno tržište i sa manjim brojem epizoda. A i ovako je odlična i pored dramaturgije sapunice.

Offline FreeArt

  • Razina 0
  • Postova: 15
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Serije koje ste gledali više puta / Serije od kojih ste odustali
« Odgovori #24 u: Listopad 30, 2019, 18:46:10 poslijepodne »
 -Nisam nijednu dosad gledao ponovo, sem kad naletim na neku epizodu na TV-u ali mogao bih:

 Homicide: Life on the Street
 The X-Files
 Breaking Bad
 House
 Blackadder
 The Simpsons...
 
 -Odustao od gledanja:
 
The Walking Dead
 Westworld
 Better Call Saul
 Justified
 House of Cards  (pre afere Kevin Spacey)
True Detective, odgledao sve, ali trecu sezonu bolje da sam odustao na vreme.

Offline anabanana91

  • Razina 0
  • Postova: 2
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: Kragujevac
Odg: Serije koje ste gledali više puta / Serije od kojih ste odustali
« Odgovori #25 u: Studeni 13, 2019, 07:05:52 prijepodne »
Vise puta sam gledala uglavnom domace serije  ; D Odustala od Mr. Robot

Offline vuky017

  • Razina 0
  • Postova: 14
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Srbija
Odg: Serije koje ste gledali više puta / Serije od kojih ste odustali
« Odgovori #26 u: Studeni 14, 2019, 18:41:35 poslijepodne »
Vise puta sam gledao GOT

Otustao od XII, QUANTICO, LIMITLESS

Offline bubulina

  • Razina 0
  • Postova: 4
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: split
Odg: Serije koje ste gledali više puta / Serije od kojih ste odustali
« Odgovori #27 u: Studeni 16, 2019, 17:12:45 poslijepodne »
Više puta sam odgledala Prijatelje, Kako sam upoznao vašu majku, 2 i pol muškarca...
Odustala od Orange is the new black. Mislim da je to bilo negdje tijekom 5. sezone...ne znam snima li se dalje House of cards, nadam se da ne jer ću u tom slučaju i od te serije odustat. Po meni su jednostavno trebali prestat snimat u trenutku kad su odlučili Spacey-u oduzest ulogu.
Preporučam The crown, marvelous mrs. Maisel i Versailles, Shameless... Pripremam se počet gledat Bron/Broen

Breaking Bad - odgledao sam je 3 puta, iako sam mislio da necu videti nista novo - svakim sledecim gledanjem bih zaista video nesto novo sto bi me odusevilo a sto bi mi promaklo u prethodnim gledanjima.

Game of Thrones - U iscekivanju poslednje sezone i svog tog hajpa, odlucio sam da je odgledam ponovo i moram reci da mi je ostao gorak ukus u ustima zbog nacina na koji je serija zavrsena.

Vratice se rode - Odgledao vise puta.

Joj nikako počet gledat 'Vratit će se rode', a dobila brdo preporuka

Offline stipest

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 435
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Split HR
Odg: Serije koje ste gledali više puta / Serije od kojih ste odustali
« Odgovori #28 u: Studeni 17, 2019, 12:29:31 poslijepodne »
Odgledano više puta:

Breaking Bad
GoT
Dexter
Battlestar Galactica
Deadwood
V (Visitors)
White Collar
The Evant
Sense8
Star Trek (sve)
24 (više puta  ;D)

Odusta:

Sneaky Pete
Hap And Leonard
How to Get Away with Murder
Arrow
Fear the Walking Dead
Luke Cage
Mr Mercedes
Westworld


Offline zuza

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 272
  • Lokacija: Srbija
Odg: Serije koje ste gledali više puta / Serije od kojih ste odustali
« Odgovori #29 u: Studeni 17, 2019, 23:55:14 poslijepodne »
Pre neki dan sam dustala od serije Temple,odgledala sam cetiri epizode .Vec sam to komentarisala,da je serija dosadna i obicna smaracina ,a po opisu radnje i glavnom glumcu mi se ucinila da bi bila dobra.