Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Filmovi  (Posjeta: 888121 puta)

0 Članova i 22 Gostiju pregledava ovu temu.

Online SubsMasta

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 132
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Filmovi
« Odgovori #3150 u: Ožujak 21, 2024, 10:19:33 prijepodne »


Nadam se da će biti dobar, ali sumnjam. Nekako mi se čini da je rađen za ove mlađe generacije.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Filmovi
« Odgovori #3151 u: Ožujak 23, 2024, 21:02:38 poslijepodne »
@alien_romulus
ovo izgleda uzasno. pa neka je trejler.
mozda sam vec i pisao, ako jesam obrisacemo...
deadstream
https://www.imdb.com/title/tt12788488/
stvarno iznenadjenje. glavna karika (skoro pa i jedina) presmjesna. da ne serem po obicaju, ko voli evil dead u malo modernijem okruzenju sigurno se nece razocarat.
sminka je stvarno losa, ali se ne moze zamjerit jebi ga, bas je neka mrcena para bacena na ovo a ispalo je fenomenalno. dako bude part 2. urnebesan je bezebancije.
The Outwaters
https://www.imdb.com/title/tt13259610/
e ovo je vec...  za propustit.  izdrzao sam do kraja nekako, lagano se moze premotat skoro sat vremena, ali jebi ga kasam idiot. jako naporan za gledanje zbog jebenog stila kamere sto su izabrali, dje bukvalno kroz rupu po sredinu ekrana gledas sta se desava. jes majndfak, ali iskusnije oko ako izdrzi izvalice sto je fora, drugaciji svakako, ali opet... naporan katastrofa.
eto tako.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Mr.Pexon

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 25
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Novi Sad
Odg: Filmovi
« Odgovori #3152 u: Ožujak 25, 2024, 10:00:42 prijepodne »
Poor Things (2023)

Nešto kao Frankenštajn u Delikatesnoj Radnji, ali sa pečatom Yorghos Lanthimosa. Ko je gledao Lanthimosove filmove, zna da je provokativan i kontroverzan, ali i maštovit i kreativan. Kynodontas(2009) mi je bio najturobniji, a The Favourite (2018) najgledljiviji.
 Ovaj novi film je vizualno raskošan a i priča ima filozofsku pozadinu i sve je na visokom nivou. Možda nije za gledanje u parovima ili za one koji nisu već stekli neku "kilometražu" sa bizarnijim filmovima.