Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Filmovi  (Posjeta: 887849 puta)

0 Članova i 17 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Eadnp

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 594
  • Spol: Muški
Odg: Filmovi
« Odgovori #2670 u: Prosinac 19, 2020, 13:18:39 poslijepodne »
uh, 4 sata, bit će to dr Strangelove šema koliko mi se čini prema ovome kratkom... psihologija i sprdanje s glupošću, korak dalje k artu kako je i pričao

Offline SubsMasta

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 132
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Filmovi
« Odgovori #2671 u: Prosinac 19, 2020, 19:53:42 poslijepodne »
Life Is Beautiful - 8/10 - https://www.imdb.com/title/tt0118799

Talijanski film o židovima i holokaustu. Prvih, pa možda i sat vremena filma, rekli biste da se radi o komediji, ali drugi dio filma.. uff, jako težak i teško je zadržati suzu u nekim trenucima. Drugi put ga gledam, ali jednako dobar kao i prvi put.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Filmovi
« Odgovori #2672 u: Prosinac 19, 2020, 21:05:57 poslijepodne »
uh, 4 sata, bit će to dr Strangelove šema koliko mi se čini prema ovome kratkom... psihologija i sprdanje s glupošću, korak dalje k artu kako je i pričao
i po izlasku kakvog dobrog snimka Beau zviznes po redu sva 3... uz kakvu masnu hranu of kors i dosta vode sa strane za gasenje.
uh.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline SubsMasta

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 132
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Filmovi
« Odgovori #2673 u: Prosinac 21, 2020, 15:14:00 poslijepodne »
Gifted (2017) - 8/10 - https://www.imdb.com/title/tt4481414

Opet film gdje je teško zadržati suzu u dosta trenutaka tijekom filma. Radi se nadarenoj djevojčici i bitci za njezino skrbništvo. Mala je odglumila maestralno, a Chris Evans pokazao da može dobro glumiti i u nečem drugom osim u Marvelu.

Offline atma

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 68
  • Spol: Muški
  • Just keep swimming
  • Lokacija: Croatia
Odg: Filmovi
« Odgovori #2674 u: Prosinac 21, 2020, 18:05:31 poslijepodne »
https://www.imdb.com/title/tt5363618/ ..... gledao, odličan, naučio sam štošta o svijetu gluhih i o (ne)prihvaćanju onoga što ti život pruži...preporuka, posebno za pažljivije gledatelje...

Offline SubsMasta

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 132
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Filmovi
« Odgovori #2675 u: Prosinac 22, 2020, 13:15:32 poslijepodne »
The King's Speech - 8/10 - https://www.imdb.com/title/tt1504320/

Odgađam gledanje ovog filma već deset godina i moram priznati da sam pogriješio. Film je osvojio oskara za najboljeg glumca i najbolji film 2010. godine i to me uvijek privlačilo, ali me odbijao naziv filma. Kako mi uopće može biti zanimljiv film koji se radi o govoru nekog kralja.. ali itekako može. Odličan film, odlična postava i gluma. Preporuka svakako ako niste do sad iz nekog razloga pogledali.

Offline World92

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 64
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Filmovi
« Odgovori #2676 u: Prosinac 23, 2020, 10:30:06 prijepodne »
Angels Has Fallen (2019)

Odlicna akcija... glumci kao i uvek na nivou, kao i ceo taj jedan da ga nazovemo serijal sa Batlerom i Frimanom. Topla preporuka

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7220
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Filmovi
« Odgovori #2677 u: Prosinac 23, 2020, 12:17:23 poslijepodne »
Mandela: Long Walk to Freedom

https://www.imdb.com/title/tt2304771/

Invictus

https://www.imdb.com/title/tt1057500/?ref_=nv_sr_srsg_0

gdje je prvi film završio, tu je drugi nastavio.. Nelson Mandela je bio velikan stoljeća.. prvi se film bazira na njegov aktivizam i 27 godina provedenih u zatvoru te kako je izabran za predsjednika.. a i kako ne bi kad su bijelci u JAR-u manjina - čim su dali pravo glasa crncima, izabrali su svog vođu.. i izabrali su najboljeg.. drugi film se radi o tome kako je ujedinio zemlju putem sporta (ragbija) i kako je promijenio svijest te dvije rase.. svijet je puno ružnije mjesto bez njega

moram samo napomenuti da možda ne bi bio to što je bio da mu nije bilo druge supruge (tri puta se ženio).. šta je ta žena proživjela dok je on bio u zatvoru, to je strahota.. nije ni čudo što je postala radikal.. sreća je što on nije pošao njenim putem već je izveo zemlju na pravi put.. preporuka za oba filma, i to ovim redom  :clapp

Offline atma

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 68
  • Spol: Muški
  • Just keep swimming
  • Lokacija: Croatia
Odg: Filmovi
« Odgovori #2678 u: Prosinac 24, 2020, 17:59:41 poslijepodne »
https://www.imdb.com/title/tt10288566/?ref_=adv_li_tt   Danski film, Mikkelsen briljira, sjajan koncept, pogotovo za one koji znaju probleme s alkoholizmom u Skandinaviji... nema odgovora, depresija je stalno među nama, što nas mijenja?....društvo, posao, obaveze, žuri, žuri, nema kraja...likovi propadaju u vlastitim životima i pokušavaju se vratiti na pogrešne načine... ja sam u srednjim godinama i imam slična pitanja na koje ni oni nemaju odgovore...makar neka utjeha...

Offline bascelik

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Srbija
Odg: Filmovi
« Odgovori #2679 u: Prosinac 25, 2020, 21:49:49 poslijepodne »
Skinuo sam gomilu old timera i sad idem jedan po jedan. Sinoc pogledah The Swashbuckler. Sasvim dobar gusarski film, zanimljivo je videti pokojnog Petera Boyla (Rejmondov ćale u "Svi vole Rejmonda) kao mladog zlikovca, a takođe i mlade Džejms Earl Jonsa, Beau Bridges-a i Anjelicu Huston. Glavna uloga je Robert Shaw.

https://www.imdb.com/title/tt0075294/

Offline adenozintrifosfat

  • Razina 0
  • Postova: 16
  • Spol: Ženski
Odg: Filmovi
« Odgovori #2680 u: Prosinac 27, 2020, 01:38:06 prijepodne »
Imala sam zelju da pogledam neki dobar praznicni film, a da nije klasicno ,,Home alone" i slicno plus da je neka fina komedija :D Poslednje sto sam ispratila da je izaslo tog tipa je ,,Night before Christmas", i bas mi je zao sto je tako, uglavnom izlaze neki animirani sinhronizovani filmovi oko praznika i ponavlja se staro. Veceras sam pronasla i odgledala ,,Office Christmas party", utisak mi je prijatan, mislim nikakva desavanja i raspleti neocekivani klasicno idila-haos-srecan kraj, ali prijalo mi je da pogledam, uzivala sam. Lagana komedija sa Jannifer Aniston, koja je odlicno iznela ulogu ona mi je vrh i van serije ,,Friends" u svakoj ulozi. Ko zeli da odgleda neki opustajuci praznicni film ima moju preporuku za ovaj, ja sam uzivala i ismejala sam se :D Takodje, ako neko ima nesto da mi preporuci takvog tipa, neka bude slobodan da mi da predlog bicu zahvalna? :D

Offline SubsMasta

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 132
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Filmovi
« Odgovori #2681 u: Prosinac 30, 2020, 17:51:07 poslijepodne »
To All the Boys I've Loved Before (2018) - https://www.imdb.com/title/tt3846674

Začuđujuće dobar tinejdžerski romantični film. Naravno, ima nešto onih patetičnih i cringe situacija, no stvarno je svedeno na minimum. Priča mi je isto zanimljiva. Preporuka, pogotovo ako ćete gledati s boljom polovicom.

Wild Tales (2014) - https://www.imdb.com/title/tt3011894

Odličan film. Nešto tipa Black Mirror serija, ali u filmu. Znači film se sastoji od više nepovezanih ludih, bolesnih i smiješnih priča. Svakako preporuka.

Edit:

Sinoć za novu godinu sa ženom pogledao i Gone With the Wind - https://www.imdb.com/title/tt0031381

Nisam fan tih stariji filmova prije sedamdesetih zbog stila snimanja i stvarno izbjegavam tako stare filmove, no žena je bila na redu za biranje filma (a i tražila me ranije da ga skinem) pa nisam imao izbora nego pogledati. Film je stvarno dug (4h) i mislio sam da ćemo pola pogledati sinoć i pola danas, no moram priznati da mi je bio stvarno jako zanimljiv film koji me svojim likovima i pričom zadržao uz ekran tako da ga pogledam u komadu i da ne zaspim.

Offline World92

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 64
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Filmovi
« Odgovori #2682 u: Siječanj 04, 2021, 16:15:04 poslijepodne »
The Equalizer 1 i 2

Kajem se sto ranije nisam pogledao.... odlican film i dobri glumci, naravno Denzel na prvom mestu, odlicna radnja filma i odlicne akcione scene. Mozda mi prvi deo malo bolji, ali da nastave da snimaju ovaj film, uvek bi mogao da gledam.

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7220
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Filmovi
« Odgovori #2683 u: Siječanj 04, 2021, 16:51:38 poslijepodne »
The Equalizer 1 i 2

Kajem se sto ranije nisam pogledao.... odlican film i dobri glumci, naravno Denzel na prvom mestu, odlicna radnja filma i odlicne akcione scene. Mozda mi prvi deo malo bolji, ali da nastave da snimaju ovaj film, uvek bi mogao da gledam.

film je nastao po odličnoj istoimenoj seriji iz '85.

https://www.imdb.com/title/tt0088513/?ref_=nv_sr_srsg_6

Offline serbianx

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 23
  • Spol: Muški
  • Lycka blommar ur sma enkla ting.
  • Lokacija: Novi Sad
Odg: Filmovi
« Odgovori #2684 u: Siječanj 05, 2021, 21:03:41 poslijepodne »
https://www.imdb.com/title/tt9484998/

Palm Springs (2020)

Jedan od najzabavnijih filmova koje sam gledao u proteklih godinu dana. Nisam gledao trejler. Nisam znao o cemu se radi. Samo skinuo i seo da gledam. Kakvo prijatno iznenadjenje! :D

Offline JoxerTM

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 684
  • Spol: Muški
Odg: Filmovi
« Odgovori #2685 u: Siječanj 05, 2021, 22:08:36 poslijepodne »
Moram reagirati - navedeni Palm Springs preporučam potpuno preskočiti.

Netko je pomislio idemo napraviti ljubavni timeloop sa dno dna američkim humorom jer će se to prodavati. I prodalo se.
A prodalo se jer timeloop naslova u povijesti svjetske kinematografije je snimljeno nekoh 50tak, a ljudima je dosta jednoteistih gluposti i gladni su neobičnih ideja.
Srećom nasušnost spašavaju serije koje, ako nisu predosadne ratnobiografske drametine, uvijek ubace nekakvu timeloop epizodu jer su te stvari zabavne.

Umjesto gornjeg, po meni čistog mediokriteta koji nije donio ništa novo i neviđeno, ako baš želite ljubavni timeloop sa dozom humora, preporučam britanski bombon About Time.
Ako bi radije gorkoslatki ljubavni, tu se dopovežite japanskog The 100th Love with You.
A ako ne bi baš ove "starije" ljubiće nego zadnji dobar tiimeloop bez obzira na podžanr, onda će to biti Boss Level koji ima dosta akcije i humora, ne baš i romantike.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Filmovi
« Odgovori #2686 u: Siječanj 06, 2021, 02:38:20 prijepodne »
https://www.imdb.com/title/tt9484998/

Palm Springs (2020)

Jedan od najzabavnijih filmova koje sam gledao u proteklih godinu dana. Nisam gledao trejler. Nisam znao o cemu se radi. Samo skinuo i seo da gledam. Kakvo prijatno iznenadjenje! :D
odlican.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Eadnp

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 594
  • Spol: Muški
Odg: Filmovi
« Odgovori #2687 u: Siječanj 06, 2021, 17:25:22 poslijepodne »
da, baš je odličan, vjerovatno najbolji a la "Groundhog Day" koncept, mislim da sam negdje i pročitao da su ga okarektirizirali kao Groundhog Day za novije generacije, čak je ostao i u istome žanru rom. komedije, ali je toliko dobro napravljen da u niti jednom trenutku ne smeta taj "plagijatorski" dio


Offline serbianx

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 23
  • Spol: Muški
  • Lycka blommar ur sma enkla ting.
  • Lokacija: Novi Sad
Odg: Filmovi
« Odgovori #2688 u: Siječanj 07, 2021, 12:08:32 poslijepodne »
Moram reagirati - navedeni Palm Springs preporučam potpuno preskočiti.

Netko je pomislio idemo napraviti ljubavni timeloop sa dno dna američkim humorom jer će se to prodavati. I prodalo se.
A prodalo se jer timeloop naslova u povijesti svjetske kinematografije je snimljeno nekoh 50tak, a ljudima je dosta jednoteistih gluposti i gladni su neobičnih ideja.
Srećom nasušnost spašavaju serije koje, ako nisu predosadne ratnobiografske drametine, uvijek ubace nekakvu timeloop epizodu jer su te stvari zabavne.

Umjesto gornjeg, po meni čistog mediokriteta koji nije donio ništa novo i neviđeno, ako baš želite ljubavni timeloop sa dozom humora, preporučam britanski bombon About Time.
Ako bi radije gorkoslatki ljubavni, tu se dopovežite japanskog The 100th Love with You.
A ako ne bi baš ove "starije" ljubiće nego zadnji dobar tiimeloop bez obzira na podžanr, onda će to biti Boss Level koji ima dosta akcije i humora, ne baš i romantike.

Nisam gledao nista od navedenih pa cu staviti na listu. Meni je najgori timeloop Happy Death Day 2, a prvi mi se svideo XD. Hvala svima za misljenje i komentar, bas mi se svidja ova stranica i ovaj forum. :)

Pogledah jutros Wonder Woman novi... Hhahahahahha, pa da li je moguce da je ovako lose osmisljeno. Prvi je bio sjajn i bas sam uzivao, a ovo... ne znam kako bih nazvao ovaj debakl... Skala mi je trenutno, najgore ostvarenje Dark Tower, najbolje Dark Knight. XD Smece, koje ima zabavnih trenutaka, ali nevertheless - smece i gubitak vremena.

Evo ja nedavno pogledao Jokera, davno ga nabavio u extra kvaliteti, ali sam cekao budem u tom moodu da mi ga se da gledati.. e da, trebao sam ga odavno pogledati, phoenix rasturio, ne mogu zamisliti nekog drugog glumca koji bi tako vrhunski odglumio tu ulogu, barem mi ne pada na pamet.
Da ne duljim, film me je oduvao, mracan, depresivan, tuzan, realan, bolestan, odlican.

Pogledao i It chapter 2, po meni puno bolji nego jedinica, cak ima i dosta humora, ono jedan od filmova, mozak na pasu i gledas ga.

Joker-a je odglumio sjajno, skoro pa da dise za vratom Hitu Ledzeru. Ja bih voleo da se u toj ulozi oproba Vilijem Defo. On je ozbiljan glumac i pravi psihopata XD.
Prvi deo It-a mi je bio sjajan, ali drugi mi nije bio ni blizu. Verovatno sam prevelik fan knjiga iako je kao celina stvarno odlicno snimljeno i jedna od boljih ekranizacija.

Offline JoxerTM

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 684
  • Spol: Muški
Odg: Filmovi
« Odgovori #2689 u: Siječanj 07, 2021, 19:07:02 poslijepodne »
Nisam gledao nista od navedenih pa cu staviti na listu. Meni je najgori timeloop Happy Death Day 2, a prvi mi se svideo XD. Hvala svima za misljenje i komentar, bas mi se svidja ova stranica i ovaj forum. :)
Bit će tema sa svima, nekad u ovoj godini.
A najgori ovisi o ukusu. Meni je recimo najgori Christmas Every Day jer mi idu na živce ti obiteljsko-naivni dodatno zašećereni božićni koji se štancaju nemilo iz godine u godinu jer se to prodaje ko ludo. ;)
Iz 96-e, imaš ga na youtube ako voliš "standardne" božićne, meni je to za povratiti i ne bih ga ni smrtnom neprijatelju preporučio.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Filmovi
« Odgovori #2690 u: Siječanj 07, 2021, 22:01:52 poslijepodne »
da, baš je odličan, vjerovatno najbolji a la "Groundhog Day" koncept, mislim da sam negdje i pročitao da su ga okarektirizirali kao Groundhog Day za novije generacije, čak je ostao i u istome žanru rom. komedije, ali je toliko dobro napravljen da u niti jednom trenutku ne smeta taj "plagijatorski" dio
bil marej - prozborit necu i jopet cete me voljet.
car.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Eadnp

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 594
  • Spol: Muški
Odg: Filmovi
« Odgovori #2691 u: Siječanj 08, 2021, 02:12:41 prijepodne »
 ;D

Offline faks86

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 4341
  • Spol: Muški
Odg: Filmovi
« Odgovori #2692 u: Siječanj 08, 2021, 14:16:16 poslijepodne »
Death to 2020. Odličan mocumentary Čarlija Brukera, tvorca Black mirrora.
Po naslovu se vidi da je osvrt na prošlu godinu, svima nam je još u sećanju pa ne treba da objašnjavam.  ;D
Hju Grant iznenađujuće dobar.

Offline SubsMasta

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 132
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Filmovi
« Odgovori #2693 u: Siječanj 08, 2021, 19:27:47 poslijepodne »
Lincoln (2012) - 8/10 - https://www.imdb.com/title/tt0443272

Film o predsjedniku SAD-a Abrahamu Lincolnu za vrijeme građanskog rata i borbe protiv ropstva. Odličan film i nevjerojatno je da su ljudi u to vrijeme (uz svo vjerovanje u Boga što stalno naglašavaju u filmu) mogli tako razmišljati i tako se odnositi prema drugim ljudskim bićima jer su crni. Još to i nije toliko naglašeno u ovom filmu niti je toliko prikazano kao u npr. 12 Years of Slave ili Django Unchained, ali je svejedno jako tužno i jako teško za gledati. Film prikazuje Abrahama Lincolna kao iskreno dobru osobu, ali i jako mirnog čovjeka s obzirom na sve što se događa (građanski rat, problemi sa sinom i ženom, skupljanje glasova za ukidanje ropstva uz nedostatak vremena, konstantan pritisak javnosti i političara...). Daniel Day Lewis rasturio, stvarno odlična izvedba.

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7220
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Filmovi
« Odgovori #2694 u: Siječanj 09, 2021, 19:12:25 poslijepodne »
Pain & Gain (2013)

https://www.imdb.com/title/tt1980209/?ref_=nv_sr_srsg_0

kakav čudan film.. znam da je po istinitim događajima, ali u nekim trenucima postane toliko mračan da nisam mogla gledati neke scene.. a na nekima se smiješ kao luđak

Spoiler: prikaži
kao ono kad su htjeli oteti Kershawa na parkingu pa izađu iz kombija, a on u međuvremenu prođe pokraj kombija i ne skuže pa ga traže kao manijaci.. ili kad su bauljali po bolnici i tražili ga.. vrištanje  :smfor (24): :smfor (24):


znam da ima svakakvih budala, ali ovi su bili posebna kategorija

Offline JoxerTM

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 684
  • Spol: Muški
Odg: Filmovi
« Odgovori #2695 u: Siječanj 09, 2021, 21:18:03 poslijepodne »
Pain & Gain (2013)

https://www.imdb.com/title/tt1980209/?ref_=nv_sr_srsg_0
The Rock spasio holivud.  :pijonir
Nije da nema promašaja (Tooth Fairy), ali je činjenica da kad vidim njega na plakatu to smatram zicerom i želim gledati.
Pa i one naslove koje bih zaobišao jer mi žanrovski ne odgovaraju.
Ne i rimejke, srećom potvrđeno je da nadolazeći Big Trouble in Little China nije nikakav rimejk klasika nego nastavak.

Offline Bon

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 1115
  • Spol: Muški
  • cinik
  • Lokacija: Srem
Odg: Filmovi
« Odgovori #2696 u: Siječanj 09, 2021, 21:52:26 poslijepodne »
Kad ga vidim istog momenta prebacujem.
LM kad spominjemo timeloop filmove ostao mi je u dalekom sećanju 12.01

Offline JoxerTM

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 684
  • Spol: Muški
Odg: Filmovi
« Odgovori #2697 u: Siječanj 09, 2021, 22:03:34 poslijepodne »
Ne znam zašto. Ne sviđa ti se što lik nije u svakom filmu obični tabadžija?   :smfor (2):



12:01 je imao nesreću što je izašao iste godine kad i Groundhog Day.
Uopće nije loš, standardno je naivan kako je to nalagao ondašnji holivud, ali spaja kriminal i humor što se ostala tri nisu usudila (jedan japanski fantasy, ruska politička drametina i groundhog day). Doduše nije ni mastwočuša za širu publiku.
Čisti je bezobrazluk da nikad nije pošteno remasteriran niti je izašao na blurayu, nego smo osuđeni na loši dvd ili VPN pa Amazon strimanje.

Offline SubsMasta

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 132
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Filmovi
« Odgovori #2698 u: Siječanj 10, 2021, 20:47:52 poslijepodne »
Pain & Gain (2013)

https://www.imdb.com/title/tt1980209/?ref_=nv_sr_srsg_0

kakav čudan film.. znam da je po istinitim događajima, ali u nekim trenucima postane toliko mračan da nisam mogla gledati neke scene.. a na nekima se smiješ kao luđak

Spoiler: prikaži
kao ono kad su htjeli oteti Kershawa na parkingu pa izađu iz kombija, a on u međuvremenu prođe pokraj kombija i ne skuže pa ga traže kao manijaci.. ili kad su bauljali po bolnici i tražili ga.. vrištanje  :smfor (24): :smfor (24):


znam da ima svakakvih budala, ali ovi su bili posebna kategorija

Lud film  :smfor (24):

Meni je najbolje
Spoiler: prikaži
kad ga na kraju u heliću onaj detektiv pita "They're going to want to know why you did it?" i on odgovori "Well, 'cause I'm a do-er". E to mi je najjača scena u filmu.


Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Filmovi
« Odgovori #2699 u: Siječanj 11, 2021, 08:32:35 prijepodne »
ali otisci...
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.