Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Filmovi  (Posjeta: 886969 puta)

0 Članova i 18 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Filmovi
« Odgovori #780 u: Listopad 21, 2017, 06:36:54 prijepodne »


Stigao je prvi trailer za novi ratni film s Chris Hemsworth i Michael Shannon!

Siječanj postaje destinacija za novi film o ratu u Afganistanu, te će se pridružiti filmovima poput “American Sniper” i “Lone Survivor”, a i dolazi nam Michael Bayov “13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi.” Film koji je prvotno nazivan “Horse Soldiers,” pravljen je prema knjizi Doug Stanton istog imena, a zvijezde filma su Chris Hemsworth, Michael Shannon, Michael Pena i Trevante Rhodes.

“12 Strong” prikazuje događanja odmah nakon terorističkog napada 11 rujna. Hemsworth glumi Captain Mitch Nelson, koji se pridružuje članovima US Special Forces na misiji u Afghanistan kako bi se borili protiv Talibana. Ovaj ratni film je debi redatelja Nicolai Fuglsig, koji je prije radio kao foto-izvjestitelj rata na Kosovu. Jerry Bruckheimer je jedan od filmskih producenata.

Film dolazi u kina 1. siječnja 2018 godine.

avaz.ba



http://www.imdb.com/title/tt1413492/

Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Filmovi
« Odgovori #781 u: Listopad 21, 2017, 06:47:29 prijepodne »
   Drago mi je, da se slazes sa mnom.

Gruz  200 Aka Cargo 200 Drama, triler Rusija
 
   Kad smo kod autenticnosti, preporucio bih svima film Cargo 200 u odnosu na prethodno komentarisani film Major.

  Reziser je Balabanov .Film  je snimljen po isitinitim dogadjajima, koji su neverovatni, i cak bizarni.Sve se desilo u vreme vladavine Borisa

  Jelcina, kada je posebno  cvetala korupcija u policiji. Tezak je film, nije za svakoga.

  Gledao sam Gruz 200 pre 6-7 godina pa da napišem po sećanju ono čega nema u opisima filma.

  Samo ime Gruz 200 je šifra kojom ruska vojska označava mrtvački sanduk sa mrtvacem u njemu.

 
Spoiler: prikaži
 Sadistički policijski kapetan zloupotrebljava svoju poziciju glumeći da vodi istragu o nestanku devojke koju je lično on oteo. Od njenih roditelja uzima njena pisma, navodno u potrazi za nekim tragom, ali ih koristi kako bi pred devojkom naglas čitao reči njenog već raspadajućeg dragog. Tu je oličen totalni užas situacije. Ne zbog lisica, iz kojih čovek može pobeći, već u totalnoj kontroli nad svim aspektima života, kontroli od koje je daleko teže pobeći. Film nije za svakog zbog uznemirujućih gnusnih i bizarnih scena od kojih je najgora ona scena silovanja flašom.


Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Filmovi
« Odgovori #782 u: Listopad 21, 2017, 07:32:01 prijepodne »


Film je neverovatan jer se to isto i nama ne događa svakodnevno :O
Neki dan je neka devojčica "naletela" na policijsko vozilo.
Ima ona jedna epizoda Alan Forda čini mi se kao neki bogataš kolima udario neku staricu pešaka.
Dolazi pandur: Kolikom se brzinom kretala baka  :smfor (24):

  I ja sam prvo pomislio na ovu novinarsku patku ili na Njuz net jer ovako nešto može da se desi samo u Diznilendu.  :smfor (24):

   Ako laže koza ne laže rog.  ;D

  Da je bar jedini pasjaluk gde bi nam svima nama bio kraj.


    Meni je film Major, izrazito los film. Neuverljiv, izkonstruisan, uopste me nije ubedio, da je moguce da se nesto tako dogodi.

Naravno da korupcija postoji, ali su preterali u filmu, ispadose da su svi u policiji pokvareni.

  Očigledno je da nismo glrdali isti film.




Offline Bon

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 1115
  • Spol: Muški
  • cinik
  • Lokacija: Srem
Odg: Filmovi
« Odgovori #783 u: Listopad 21, 2017, 17:31:03 poslijepodne »
War for the Planet of the Apes (2017) http://www.imdb.com/title/tt3450958/
Odličan je meni film. A meni su svi bili dobri iz tog serijala.
Prilično mračan film. Na kraju filma sam  se zapitao je li u redu da navijam za majmune, koliko je čovečansto postalo samoživo.

Offline Stimpson

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 374
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Valjevo, Srbija
Odg: Filmovi
« Odgovori #784 u: Listopad 21, 2017, 18:09:16 poslijepodne »
War for the Planet of the Apes (2017) http://www.imdb.com/title/tt3450958/
Odličan je meni film. A meni su svi bili dobri iz tog serijala.
Prilično mračan film. Na kraju filma sam  se zapitao je li u redu da navijam za majmune, koliko je čovečansto postalo samoživo.
Jedna od boljih trilogija, dosta ujednacenog kvaliteta.

Offline veljkov

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 163
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zemun
Odg: Filmovi
« Odgovori #785 u: Listopad 21, 2017, 18:19:54 poslijepodne »
"War for the Planet of the Apes" je zaista dobar film. Bio sam iznenadjen njegovim visokim ocenama ali kada sam ga odgledao sve je bilo jasno. Za moj ukus to je daleko najbolji film od svih iz serijala.

Offline mar.ale

  • Razina 0
  • Postova: 17
  • Spol: Muški
  • Lokacija: World of film
Odg: Filmovi
« Odgovori #786 u: Listopad 22, 2017, 01:23:20 prijepodne »

   Prokleti pas Akcija, komedija 2016 Srbija
  Pokusaj  da se u Srbiji napravi nesto novo  i originalno.
 Film je za opustanje, bez ocekivanja nekih vecih umetnickih pretenzija.
 Srdjan Todorovic, igra sefa bande, koja pravi i prodaje narkotike. Tu su i tri zgodne glumice, od kojih je vec afirmisana Nina Senicar, manekenka, voditeljka i glumica. Sve u svemu zabava je zagarantovana. U filmu, ima par veoma duhovitih dijaloga.

Offline mar.ale

  • Razina 0
  • Postova: 17
  • Spol: Muški
  • Lokacija: World of film
Odg: Filmovi
« Odgovori #787 u: Listopad 22, 2017, 01:24:46 prijepodne »

    Ne gledaj mi u pijat Drama 2016 Hrvatska Rezija Hana Jusic

Izvanredna hrvatska drama, dobitnik Zlatne arene u Puli. Jedan od  najboljih hrvatskih filmova  koje sam gledao u poslednje vreme.
Teska, socijalna obiteljska drama. Likovi su sjajno portretisani.
Otac despot, majka prava pacenica, sin koji je poludebil, i cerka, koja radi monoton posao u laboratoriji i donosi najvise para u kuci.
Kcerci je svega dosta,  krece njeno seksualno promiskuitetno ponasanje…Ulogu oca, izvanredno igra Zlatko Buric glumac iz Bjelovara, koji decenijama radi u Danskoj i koji je izgradio medjunarodnu filmsku karijeru.

Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Filmovi
« Odgovori #788 u: Listopad 22, 2017, 07:13:49 prijepodne »
Stigao je novi trailer za zastrašujući norveški horor Thelma

The Orchard je objavio novi trailer za nadnaravni horor triler “Thelma” koji je svoju svjetsku premijeru imao na TIFF-u. Sasvim sigurno je riječ o zanimljivom ostvarenju s obzirom da će film predstavljati Norvešku na 90. dodjeli Oscara u kategoriji najboljeg filma koji nije na engleskom jeziku.

Radnja prati Thelmu, djevojku sa sela koju su strogi roditelji odgajali u religioznom duhu. Nakon što ode u Oslo kako bi studirala, zaljubi se u Anju, studenticu koja joj je pomogla kada je dobila epileptični napad u studentskoj biblioteci. Dok se njena veza s Anjom produbljuje, Thelma shvaća da posjeduje neobjašnjive moći i otkriva uznemirujuće tajne o svojoj obitelji. Nakon što Anja misteriozno nestane, Thelma ne vidi nikakvu drugu mogućnost nego se vratiti u svoj seoski dom gdje će se suočiti s tegobnom istinom iz prošlosti i zastrašujućim implikacijama svojih moći.

Film je režirao Joachim Trier (Reprise, Louder Than Bombs), a scenarij je napisao Trier s Eskilom Vogtom. Glavne uloge tumače Eili Harboe, Okay Kaya, Henrik Rafaelsen i Ellen Dorrit Petersen.

Thelma u britanska kina stiže 03. studenog, u američka 10. studenog, ali još uvijek ne znamo kada ćemo film imati prilike pogledati kod nas.

tvprofil



http://www.imdb.com/title/tt6304046/

Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Filmovi
« Odgovori #789 u: Listopad 22, 2017, 07:19:59 prijepodne »
Zero Days (2016)



http://www.imdb.com/title/tt5446858/

Odgledah Nulti čas koji je pravi Raj za oči i dušu svih paranoika i ljubitelja teorija zabere. Raj jer su se nečije i najcrnje slutnje zaista i ostvarile. A.Gibni je snimio dokumentarac sa širokim koalicionim kapacitetom jer ga mogu gledati svi. Od ljubitelja dokumentaraca pa do ljubitelja najboljih špijunskih trilera. Nema doduše akcije tabačine i ubijanja, zato ima svega ostalog.

  Sve je počelo kada su čike iz Kasperskog došle u posed nepoznatog malvera koji je za nih u početku bio prava glavolomka. Dok su proućavali malver istraživali su malo i po svetu. Ispostavilo se da je malver došao iz iranskog nuklearnog centra koji nije nikad bio na netu. Ispostavilo se da je malver tamo napravio veliku štetu i da nije produkt kučnog zezanja nekog hakera već da iza njega stoje sajber jedinice Pentagona i Mosada. Malver su nazvali Stuxnet a šta je sve sposoban da uradi opisali su mnogi pre mene.

O tome više ovde http://www.sk.rs/2010/11/skin02.html



Ne bih se na njemu zadržavao jer to nije moj fah. Ipak sve pohvale na objašnjenju na početku dokiumentarca jer je neko poput mene uspeo da ukapira o čemu je reč.

  Da ne davim dalje, Amerikanci su upadom u iransku nuklearku (objašnjeno je kako) započeli treći svetski rat koji je sve samo ne ono što znamo. Taj čin jeste objava rata na koju su Iranci uzvratili i to je malo usporilo siledžije.

  Na kraju, A.Gibni je čova koji još uvek ne nazaduje u karijeri. Svaki njegov sledeći dokumentarac je bolji od prethodnog. Živi dokaz je ovaj poslednji koji traje skoro dva sata koji su brzo protekli.

  Od mene samo preporuka.


Offline Bon

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 1115
  • Spol: Muški
  • cinik
  • Lokacija: Srem
Odg: Filmovi
« Odgovori #790 u: Listopad 22, 2017, 13:14:29 poslijepodne »
Ja takve videa gasim na manje od minut. Pretenciozno smeće.
Uopšte videa koja pokušavaju da me upravljaju me iritiraju iz mesta.
Stuxnet nije nešto osobito novo bilo je reči u jednom Horizonu pre par sezona.

Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Filmovi
« Odgovori #791 u: Listopad 22, 2017, 19:10:36 poslijepodne »
  Stuxnet nije više novost a ni dokumentarac nije iz 2010-te već je nastao prošle godine. Nije ga snimio prorok i vidovnjak kakvih vazdan ima.

  U mom slučaju gledanje je stvar je principa i metode. Ono što smatram da je smeće zaobilazim i ne komentarišem dok se ne prevarim pa ne odgledam. A komentarišem samo ono što sam gledao jer sebi ne mogu da dozvolim taj luksuz da postanem član grupe koja gleda film kroz trejlere, opise i IMDB ocene koje su posle svega za takve jedino merilo pod uslovom da su to o čemu ostavljaju trag gledali. Njihov život, njihova pravila, ne mešam se jer nije moj problem. Zaobilazim takve komentare kad se uverim da oni koji o nečem pišu nisu prošli a kamoli gledali to o čemu pišu. Nisu jedini, kritičari po novinama i portalima hvale smeće od filmova jer su za reklamiranje plaćeni (gledao sam ih pa znam), kvazi novinari ne samo da sede sa Trampom, Putinom (dopisati po želji) već znaju šta oni i misle pa o tom pišu i zamajavaju narod. Izbegavam ih tamo a izbegavam ih i ovde.

  Filmovi su da se gledaju ma kakvi oni bili. A ovaj dokumentarac je dobar jer Gibni zna šta radi i još nijednom nije omanuo.

  Ispravka.

  Nema tog autora koji ne želi da nametne svoj stav i da manipuliše. Može ako mu se taj kom se obraća to dozvoli.

Offline Bon

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 1115
  • Spol: Muški
  • cinik
  • Lokacija: Srem
Odg: Filmovi
« Odgovori #792 u: Listopad 22, 2017, 20:41:51 poslijepodne »
Moj komentar je na taj okačeni video sa YT.
Filmovi malo drugačije operišu. Ali ti kvazidokumentarci su se pokazali kao obična propaganda.
Ne znam je li to i ovde slučaj ali obično jesu. Rekao bih od mura naovamo 95% produkcije.
Ako govorimo o ovdašnjoj produkciji procenat ide do 99.
Za dobar dokumentarac moraš da bunariš ili naletiš.
Ovi drugi se promovišu. Biće i taj na tv pa možda i pogledam ;)

Offline mtk

  • Razina 0
  • Postova: 18
  • Spol: Muški
  • Lokacija: slavonski brod
Odg: Filmovi
« Odgovori #793 u: Listopad 23, 2017, 19:18:27 poslijepodne »
ljetos na odmoru pročitao sam roman kastiljanski kapetan od samjuela selabarger a danas sam odgledao i film snimljen po ovom romanu film je iz 1947 godine captain from castila  tema je inkvizicija u španjolskoj prvi dio romana i u drugom dijelu kortezovo osvajanje meksika i osvajanje asteškog carstva vrjedno je i pročitati knjigu ali i odgledati film

Offline mar.ale

  • Razina 0
  • Postova: 17
  • Spol: Muški
  • Lokacija: World of film
Odg: Filmovi
« Odgovori #794 u: Listopad 23, 2017, 21:41:14 poslijepodne »


     Il  Divo Aka Div  Biografski , drama 2008 Italija

    Ovo  je pravi umetnicki film. Poznati glumac Toni Servillo  igra ]ulija Andreotija cuvenog italijanskog politicara, koji je proveo skoro 40 godina na politickoj sceni Italije, sto kao predsednik, sto kao premijer...Bio je cak sedam puta premijer od  obnove demokratije 1946.
    Cesto je bio optuzivan za raznorazne afere, oko 40 puta je bio na sudu, najvise mu se zameralo sto suruje sa mafijom. Film baca novo svetlo, na veoma slozenu politicku scenu Italije, gde  je narocito 70-80 tih godina harao strasni terorizam, setimo se samo ubistva Alda Mora, za koje su odgovornost preuzele Crvene brigade.  Zatim, mafija je bila neverovatno prisutna u svim segmentima ekonomskog, politickog  i drustvenog zivota. U filmuje izkljucivo koriscena klasicna muzika. Setih se povodom toga, filmova Paklena pomorandza i filma  Bronson u reziji Nicolas Winding Refin, gde stalno klasicna muzika prati desavanja.Vredi pogledati...

Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Filmovi
« Odgovori #795 u: Listopad 23, 2017, 21:45:04 poslijepodne »
  U tom slučaju se izvinjavam jer nisam znao na koji se video odnosi opaska.

  Slažem se da su dokumentarci postali obična propaganda koja operiiše po principu koliko para toliko muzike. Hercog, Stoun i Gibni su za sada izvan toga a dokle će odolevati ostaje da se vidi. Tipovi poput Mura su ipak korisni jer daju neku korisnu informaciju. Herciga i Stouna sam izbunario, na Gibnija sam slučajno naleteo i uverio se posle konzumacije njegovih dokumentaraca da se ne šali.

  Toliko o tome.

 

Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Filmovi
« Odgovori #796 u: Listopad 24, 2017, 21:09:21 poslijepodne »
Bushwick (2017)




http://www.imdb.com/title/tt4720702/

  Bušnik je jedan sasvim pristojan politički angažovan akcijaš. Politički aktivizam je doziran, skoro meprimetan i služi samo da poveže priču. Stari Diksi se digao, Biblijski pojas takođe, skupili su vojsku i krenuli su u akciju da bi nastavili borbu svojih predaka. Nisu to uradili u Teksasu ili negde na Jugu već u Bušviku koji je deo Njujorka. Njujork i Bušvil su izabrani zbog svoje multietičnosti koja je trebala da olakša razbijanje otpora u slučaju da ga bude. U tu gužvu ničim izazvani upadaju jedna devojka i bivši vojni bolničar koji združeni u nevolji traže izlaz.

  Film koji malo podseća na Hilove Ratnike podzemlja sniman je u manru B produkcije. Bivši rvač i sadašnji glumac Bautista se sve bolje snalazi i ovo je njegov film. Bushwick nudi sasvim pristojnu zabavu iako spada u onu grupu filmova koji služe za plašenje naroda. Pored raznoraznih hakera, terorista došao je i Diksi na red.

 


Offline mtk

  • Razina 0
  • Postova: 18
  • Spol: Muški
  • Lokacija: slavonski brod
Odg: Filmovi
« Odgovori #797 u: Listopad 25, 2017, 19:59:08 poslijepodne »
preporuka za odličan japanski film tsurgidake iz 2009 godine.planina curugi hronika geodetskih točaka. priča je o nastanku trijungalcijskih točaka za izradu topografskih karata. vrijeme radnje 1906-1907 godina,i osvajanja planine curugi na kojoj su postavili točku br4 što se smatra NAJVAŽNIJIM DOGAĐAJEM U ISTORIJI JAPANSKOG PENJANJA

Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Filmovi
« Odgovori #798 u: Listopad 25, 2017, 22:07:14 poslijepodne »
Prvi trailer za film “Winchester” otkriva 500 soba čistog horora

Lionsgate i CBS Films su objavili prvi teaser trailer za nadolazeći nadnaravni triler “Winchester: The House That Ghosts Built“. Film je nadahnut istinitim događajima, a glavnu ulogu tumači Helen Mirren kao Sarah Winchester, nasljednicu Winchesterovog bogatstva i ženu koja je realizirala plan izgradnje monstruoznog zdanja kuće. Gradilo se neprekidno, 24 sata dnevno, 7 dana u tjednu, desetljećima. No ona tu famoznu kuću nije gradila za sebe, niti za svoju obitelj, nego kao zatvor za stotine duhova među kojima oni najstrašniji žele osvetu nad Winchesterima…

Trailer djeluje dovoljno interesantno, 500 soba prepunih demona, utvara, poltergeista i naravno duhova. Odaje vibru filmova “13 Ghosts” i možda malo “The Woman in Black”.

Film su režirali Michael i Peter Spierig (Daybreakers, Predestination, Jigsaw), prema scenariju kojeg su napisali zajedno s Timom McGahanom. Ostale glavne uloge tumače Jason Clarke, Sarah Snook, Angus Sampson i Finn Scicluna-O’Prey.

Winchester: The House That Ghosts Built u kina stiže 02. veljače 2018. godine.

tvprofil



http://www.imdb.com/title/tt1072748/

  Film gledam samo zbog Helen Miren.


Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Filmovi
« Odgovori #799 u: Listopad 25, 2017, 22:13:06 poslijepodne »
Ha-wool-ling (2012)



http://www.imdb.com/title/tt2186819/?ref_=fn_al_tt_1

  Odličan južnikirejski osvetnički film od početka pa do samog kraja. I to od prve scene koja počinje ubstvom u kolimal, istrage i do počinioca koji nisu toliko markantni koliko je to njihov pomagač koji je bukvalno jedno lepo čudo prirode.

  Preporuka.

Offline Gataka

  • Razina 0
  • Postova: 9
  • Spol: Muški
  • Cinema is My World
  • Lokacija: Beograd
Odg: Filmovi
« Odgovori #800 u: Listopad 27, 2017, 19:02:58 poslijepodne »
Ha-wool-ling (2012)



http://www.imdb.com/title/tt2186819/?ref_=fn_al_tt_1

  Odličan južnikirejski osvetnički film od početka pa do samog kraja. I to od prve scene koja počinje ubstvom u kolimal, istrage i do počinioca koji nisu toliko markantni koliko je to njihov pomagač koji je bukvalno jedno lepo čudo prirode.

  Preporuka.
Odvajkada mi ovaj film cutao na hardu, jer tad nije bilo naseg prevoda kad se film pojavio na "kioscima", a engleski mi nije bio dovoljno dobar kao danas, pa sam ga pismanio. Ne sumnjam u tvoj izbor, tako da ce se pogledati.  :beer2:

Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Filmovi
« Odgovori #801 u: Listopad 27, 2017, 20:15:13 poslijepodne »
  Čupam, stružem i spašavam filmove sa starog hard diska i uz put nailazim na one koje nisam gledao jer nisu bili prevedeni.

  Film je solidan a životinja je lepa i egzotična. Azijati ne mogu da omaše u osvetničkim filmovima. Tu su majstori.

Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Filmovi
« Odgovori #802 u: Listopad 27, 2017, 21:20:16 poslijepodne »
Dom (2011)



http://www.imdb.com/title/tt2093100/?ref_=plg_rt_1

  Glavni junak filma se posle 25 godina vraća kući. Velika izlovvana kuća usred ruse stepe je nepromenjena što se ne može reći za ukućane. Sestra i braća sa svojom decom i dalje žive u kući u zadruzi u kojoj deda još uvek ima zadnju reč. Njegova se sluša i poštuje bez pogovora i on drži do sebe za raliku od potomstva koje se prilagodilo vremenu u kojem žive. Braća rade i snalaze u obližnjem selu, setra švrlja kad joj se ukaže prilika a glavni junak je gangster koji je napustio Moskvu. Njega traže i nalaze u toj nedođiji plaćene ubice.

  Dom je dobar fiom jer akcenat nije stavljen samo na akcijašenje već na likove koji su dobro osmišljeni i predstavljeni, Film je dobra kombinacija drame i akcije kojom se fim završava.

  Preporuka.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Filmovi
« Odgovori #803 u: Listopad 28, 2017, 02:22:42 prijepodne »
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Stimpson

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 374
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Valjevo, Srbija
Odg: Filmovi
« Odgovori #804 u: Listopad 28, 2017, 08:37:19 prijepodne »

To mi je jedan od najocekivanijih filmova, ne samo sto obozavam prva dva filma( i tu stajem, ostale filmove koji u imenu nose Predator, ne racunam), vec sto ga potpisuje Shane Black, covek koji je zasluzan za neke od sjajnih scenarija u sferi trilera i akcijasa("Smrtonosno oruzje 1,2" "Last boy scaut" "Kiss kiss bang bang" "Last action hero", "Monster squad" "The long kiss goodnight"...) Za one koji su slucajno propustili pilot epizodu vestern serije, koja nikada nije realizovana, neka pogledaju "Edge" (2015), posto odlicno funkcionise kao i zaseban film!

Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Filmovi
« Odgovori #805 u: Listopad 28, 2017, 22:57:05 poslijepodne »
The Mummy




http://www.imdb.com/title/tt2345759/

  Gledao sam sa društvom ovu glupost od filma koji je vesnik istih takvih filmova.  Film je krš a ako je nekom za utehu nije najgore što videh ove godine.

  Koliko mi je poznato, Frankenštajna, Dr.Džekila, Drakulu i ostale čeka ista zlehuda sudbina. Možda ij monetarni udar na kasicu prasicu spreči u toj zamisli.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Filmovi
« Odgovori #806 u: Listopad 29, 2017, 11:38:31 prijepodne »
To mi je jedan od najocekivanijih filmova, ne samo sto obozavam prva dva filma( i tu stajem, ostale filmove koji u imenu nose Predator, ne racunam), vec sto ga potpisuje Shane Black, covek koji je zasluzan za neke od sjajnih scenarija u sferi trilera i akcijasa("Smrtonosno oruzje 1,2" "Last boy scaut" "Kiss kiss bang bang" "Last action hero", "Monster squad" "The long kiss goodnight"...) Za one koji su slucajno propustili pilot epizodu vestern serije, koja nikada nije realizovana, neka pogledaju "Edge" (2015), posto odlicno funkcionise kao i zaseban film!
zaboravio si najbolji, d gug gajs :)
pa zbog njega ocekujem da ce bit nesto od novog predatora. gledao bi ga svakako i da ga sejn ne potpisuje, ali sa njim vec ima nade da cemo gledat kvalitet. baci pogled na 2 fan made predatora:


inace, meni ni predators nije los. jebi ga, prvi i drugi su neprevazidjeni, pa se sve posmatra kroz njih. avp mi isto nije los, prvi onaj, drugi vec toliko mracan-bukvalno, da se nista nije vidjelo, pojma nijesam imao sta da gledam kad krene fajt. moga bi gledat operu sa predatorom i xenomorfom.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Bon

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 1115
  • Spol: Muški
  • cinik
  • Lokacija: Srem
Odg: Filmovi
« Odgovori #807 u: Listopad 29, 2017, 14:30:57 poslijepodne »
Predators je meni dobar film. Čak vrlo dobar. Brody je rupa, loš izbor za takvu ulogu.
Verovatno franšiza nije popularna kod top glumaca. Neće da riskiraju promašaj.

Offline Gataka

  • Razina 0
  • Postova: 9
  • Spol: Muški
  • Cinema is My World
  • Lokacija: Beograd
Odg: Filmovi
« Odgovori #808 u: Listopad 29, 2017, 18:41:08 poslijepodne »
   Azijati ne mogu da omaše u osvetničkim filmovima. Tu su majstori.
Ma, ne samo u osvetnickim. Oni su za mene generalno virtuozi sedme umetnosti.  :sbowing_100-106

Offline NYC

  • Razina 0
  • Postova: 17
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Filmovi
« Odgovori #809 u: Listopad 29, 2017, 19:54:47 poslijepodne »
Moja neka preporuka za filmove koji dolaze: Daddy's Home 2
The Foreigner
Jumanji 2