Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Filmovi  (Posjeta: 886781 puta)

0 Članova i 11 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7219
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Filmovi
« Odgovori #2730 u: Siječanj 27, 2021, 06:09:39 prijepodne »
the paramedic 2020(netflix)- film prati anhela koji je zaposlenik hitne pomoći. nakon što doživi saobraćajnu nesreću u vozilu hitne pomoći ostaje invalid u kolicima. brigu oko njega je preuzela njegova djevojka, i pored svega oko cega mu pomaze anhel joj nevjeruje i kreće da je prati tako što instalira aplikaciju za pracenje na njen mobitel. nakon sto djevojka sazna za te njegove spijunske stvari odluci ga napustiti. angel  zapadne u duboku krizu, a nakon nekog perioda kada ugleda svoju bivsu djevojku sa svojim bivsim kolegom srusi  mu se cijeli svijet.  nakon saznanja da mu je bivsa djevojka trudna sa kolegom odluci da je kidnapuje i da je natjera da abortira bebu .

ajd više s tim sažecima.. ili piši zašto se tebi nešto svidjelo ili nemoj uopće.

Offline SubsMasta

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 132
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Filmovi
« Odgovori #2731 u: Siječanj 28, 2021, 17:47:20 poslijepodne »
The Bridges of Madison County - 7.5/10 - https://www.imdb.com/title/tt0112579

Priča o fotografu National Geographica koji na poslovnom putu upozna udanu ženu i s njom započne čudnu vezu negdje između prijateljstva i nečeg više. Malo neobična uloga Clinta, no svejedno dobra. Iako romantične filmove više manje svrstavam u isti koš, ovaj film mi je ipak nešto drugačiji i bolji od uobičajenih. Film jako lijepo prikazuje razvoj te neobične veze između čovjeka i udane žene i njihove odluke hoće li sve to ostati ne običnom druženju ili nečem više iako je ona udana.

The Trial of the Chicago 7 - 7.5/10 - https://www.imdb.com/title/tt1070874

Istinita priča o Chicago sedmorci koji su bili optuženi za izazivanje nasilnih prosvjeda 1968. (protiv slanja američkih ljudi u rat u Vietnam). Da nije istinita priča bilo bi mi stvarno previše sve to što se događalo u sudnici, a ovako znaju da je istinita opet mi je nevjerojatno da se tako nešto moglo događati i dopuštati u sudnici. Nagledao sam se filmova o suđenu i općenito ih volim gledati, a ovo mi je među najboljima koje sam gledao. Možda i najbolji originalni Netflixov film iako ih nema puno dobrih da se razumijemo.

Offline World92

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 64
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Filmovi
« Odgovori #2732 u: Siječanj 28, 2021, 22:36:23 poslijepodne »
The Town (2010)

Film izasao pre 10 godina, ja tek skoro sam ga pogledao  ;D 
Nisam neki veliki ljubitelj Ben Afleka i film traje 2h, tako da sam uvek odlagao, ali film je stvarno dobar i pun akcija.... malo je prica duga, ali volim te filmove sa pljackom banke i glumacka postava je solidna, mozda mogli jos neke poznatije glumce da angazuju, ali ne zalim se. Preporuka


https://www.imdb.com/title/tt0840361/

Offline JoxerTM

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 683
  • Spol: Muški
Odg: Filmovi
« Odgovori #2733 u: Siječanj 29, 2021, 01:54:28 prijepodne »
Evo vam drugo mišljenje.  ;D

The Trial of the Chicago - na vrijeme sam primijetio da se radi o drama/history/biography što je značilo zbogom. Dodatni razlog je AliG u sudnici, toga tipa ne podnosim.
 :smfor (10):

The Town - ooooo, sjećam se ko jučer. Svi su mi ga nahvalili toliko da sam se upecao. Još kaže triler. Kad ono umro sam od dosade i ugasio nakon pola sata. A šta sam govorio za trilere? Može sve, samo dosada ne. Jedno od najvećih razočarenja u životu. Točno je da sam previše očekivao, ali zasraše ga ono baš kvalitetno.
 :smfor (10):

Kad već pišem... Izašao je neki dan x265 Largo Winch jedinica i dvojka, znate već tko osvježava mrtve i nedostupne ili radi 1080tke dosadašnjih samo loših verzija.
Gledao sam ja njih davno, ali dugo je vremena prošlo i zaboravio sam sve detalje, pa mislim šta, red se podsjetit.
I imao sam isti onakav utisak koji pamtim kad već ne i detalje.
Zabavni, jednostavni, pitki ali i plitki, s druge strane imaju veze s nama pa se djelomični amaterizam lako oprašta.
Šteta što se nije snimio još koji nastavak. Ali možda je Sharon Stone tražila previše para za pojavljivanje.  ;D

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Filmovi
« Odgovori #2734 u: Siječanj 29, 2021, 23:36:49 poslijepodne »
dooobroooo...
ajmo malo krindzi...
kouc tejlor end pejpr boj... misim... pa ne moze to.

sto je sa godzilom, sto joj je, sto je poavetala ovako!? reci mi tetka senka, nece ona na nas, a?
-mici mi se tamo, ruke su mi ufatne od kolaca.

c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline SubsMasta

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 132
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Filmovi
« Odgovori #2735 u: Siječanj 30, 2021, 12:30:20 poslijepodne »
dooobroooo...
ajmo malo krindzi...
kouc tejlor end pejpr boj... misim... pa ne moze to.

sto je sa godzilom, sto joj je, sto je poavetala ovako!? reci mi tetka senka, nece ona na nas, a?
-mici mi se tamo, ruke su mi ufatne od kolaca.

Ovo izgleda tako treš, a tako jedva čekam gledat. Radije bi ovako nešto gledao nego 10 onih Fast & Furious smeća.

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7219
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Filmovi
« Odgovori #2736 u: Siječanj 31, 2021, 14:17:18 poslijepodne »
na redu su 3 Days to Kill, Three Billboards outside Ebbing, Motherless Brooklyn, Palm Springs i Radioactive  :smfor (6):

3 Days to Kill - nismo na kraju odgledali, ne mogu naći kvalitetnu verziju  :smfor (9):

Three Billboards outside Ebbing - odličan.. svakih par minuta novi šok, pozitivno me iznenadio
Spoiler: prikaži
najjača scena je kad Frances nabije onog srednjoškolca u muda, pa onda njegovu kolegicu u vaginu.. smijala sam se ko budala  ;D


Motherless Brooklyn i Radioactive će čekati neke bolje dane, zasad se vraćam seriji Justified

Palm Springs - lud film.. vidim da ga je dosta ljudi popljuvalo, ali meni se baš svidio.. Beskrajan dan u puno mračnijem izdanju ;D

Offline JoxerTM

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 683
  • Spol: Muški
Odg: Filmovi
« Odgovori #2737 u: Siječanj 31, 2021, 17:15:03 poslijepodne »
3 Days to Kill - nismo na kraju odgledali, ne mogu naći kvalitetnu verziju  :smfor (9):
Meni je taj film baš po guštu, nije nešto sad vau ali nije ni jad i čemer.
Spoiler: prikaži
extended na rarbg.to, možda bude sporo pa ostavi par dana jer sideri nisu 24/7 upaljeni


Three Billboards outside Ebbing - odličan.. svakih par minuta novi šok, pozitivno me iznenadio
Znao sam. ;D

Palm Springs - lud film.. vidim da ga je dosta ljudi popljuvalo, ali meni se baš svidio.. Beskrajan dan u puno mračnijem izdanju ;D
Mislim da sam ga samo ja popljuvao, ali to tako je kad pogledaš većinu postojećih timeloopova vidiš da ovaj nije donio ništa novo nego mlati praznu slamu.

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7219
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Filmovi
« Odgovori #2738 u: Siječanj 31, 2021, 17:36:52 poslijepodne »
3 Days to Kill - nismo na kraju odgledali, ne mogu naći kvalitetnu verziju  :smfor (9):
Meni je taj film baš po guštu, nije nešto sad vau ali nije ni jad i čemer.
Spoiler: prikaži
extended na rarbg.to, možda bude sporo pa ostavi par dana jer sideri nisu 24/7 upaljeni


imam taj, problem je što zapinje kad ga prebacim na USB pa uštekam u TV.. ali nisam ga obrisala.. samo ću spojiti laptop na TV i problem riješen ;D

Offline SubsMasta

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 132
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Filmovi
« Odgovori #2739 u: Veljača 01, 2021, 11:40:02 prijepodne »
imam taj, problem je što zapinje kad ga prebacim na USB pa uštekam u TV.. ali nisam ga obrisala.. samo ću spojiti laptop na TV i problem riješen ;D

Jesi možda skinula X265(HEVC) verziju? Možda ti TV ne podržava HEVC.

Preporučam nabavku nekog android box-a i instalaciju Kodi playera na njemu. Čita sve živo, opcija milijun. Ja imam već godinama u kombinaciji s prijenosnim hard diskom i prezadovoljan sam.

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7219
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Filmovi
« Odgovori #2740 u: Veljača 01, 2021, 12:14:53 poslijepodne »
Preporučam nabavku nekog android box-a i instalaciju Kodi playera na njemu. Čita sve živo, opcija milijun. Ja imam već godinama u kombinaciji s prijenosnim hard diskom i prezadovoljan sam.

ma imam Kodi, i na njemu zapinje.. filmovi uglavnom rade normalno, ali s ovim nemam sreće.. a nema ga baš na torentima, svugdje je ista verzija

Offline JoxerTM

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 683
  • Spol: Muški
Odg: Filmovi
« Odgovori #2741 u: Veljača 01, 2021, 12:54:05 poslijepodne »
Jesi možda skinula X265(HEVC) verziju? Možda ti TV ne podržava HEVC.
Nije li smartTV u srži android? Pitam jer sam s gnušanjem odbio kupiti smart TV i uzeo TV vulgaris. Ne trebaju mi điđe miđe koje ne koristim.
Ako sam u pravu i jest android, onda bi trebao moći voziti i VLC.
E sad, VLC ima problema sa nestandardno zapakiranim matrjoškama gdje ne trza nego smrzne prvu sliku dok zvuk normalno radi, ali to su rubni slučajevi sa nepopularnih izvora gdje koder nije koristio isključivo handbrake bez dodataka. I tu će pomoći potplayer na PCju ili neka od mkv repair aplikacija.

Offline SubsMasta

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 132
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Filmovi
« Odgovori #2742 u: Veljača 01, 2021, 15:06:21 poslijepodne »
Preporučam nabavku nekog android box-a i instalaciju Kodi playera na njemu. Čita sve živo, opcija milijun. Ja imam već godinama u kombinaciji s prijenosnim hard diskom i prezadovoljan sam.

ma imam Kodi, i na njemu zapinje.. filmovi uglavnom rade normalno, ali s ovim nemam sreće.. a nema ga baš na torentima, svugdje je ista verzija

Čudno. Imam nekih 2000 filmova na hard disku i nije mi se nikad tako nešto dogodilo.

Eventualno probat s Paso77 (ima malo više GB) verzijom na:

Spoiler: prikaži
kickasstorrents


Nije li smartTV u srži android? Pitam jer sam s gnušanjem odbio kupiti smart TV i uzeo TV vulgaris. Ne trebaju mi điđe miđe koje ne koristim.
Ako sam u pravu i jest android, onda bi trebao moći voziti i VLC.
E sad, VLC ima problema sa nestandardno zapakiranim matrjoškama gdje ne trza nego smrzne prvu sliku dok zvuk normalno radi, ali to su rubni slučajevi sa nepopularnih izvora gdje koder nije koristio isključivo handbrake bez dodataka. I tu će pomoći potplayer na PCju ili neka od mkv repair aplikacija.

Pa i ne baš. Svaki smartTV ima taj nekakav svoj OS tipa Tizen kod Samsunga ili webOS kod LG-a tako da to nije klasični android niti možeš skinut sve aplikacije koje skidaš npr. na mobitel.

Ja imam A95X Nexbox s LibreELEC-om za Kodi. Znači uopće više nemam android na tom box-u, nego odmah učitava Kodi čim ga upalim (to radi taj LibreELEC OS), a za aplikacije i gluposti imam Firestick 4K i ništa mi više ne treba.

Offline atma

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 68
  • Spol: Muški
  • Just keep swimming
  • Lokacija: Croatia
Odg: Filmovi
« Odgovori #2743 u: Veljača 02, 2021, 13:05:34 poslijepodne »
imam Android Tv i IPTV uslugu za 6 E mjesečno....1200 programa i nekoliko stotina prevedenih filmova u videoteci... radi odlično, nemam optiku, na bakru sam, brzina 20 Mb... ali naravno prikačen je i hard...Tv sve čita s harda, kako video tako i titlove... TV VIVAX, ništa posebno niti skupo....

Offline JoxerTM

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 683
  • Spol: Muški
Odg: Filmovi
« Odgovori #2744 u: Veljača 02, 2021, 17:11:22 poslijepodne »
Svaki smartTV ima taj nekakav svoj OS tipa Tizen kod Samsunga ili webOS kod LG-a tako da to nije klasični android niti možeš skinut sve aplikacije koje skidaš npr. na mobitel.
Hvala na infu.
Inače radim kao PC support i bilo je priče da ćemo zbog posla morati, baš morati, detaljno upoznavati android, srećom ta je ideja prdnula s obziirom da koristimo poslovne ajfone.
A meni se telefoni gade, tako da mi je ispalo super. Još više mi je super sad ovo što si rekao jer mogu kvalitetnije otpiljivat ekipu koja misli da su te điđe isto što je PC.
imam Android Tv i IPTV uslugu za 6 E mjesečno....1200 programa i nekoliko stotina prevedenih filmova u videoteci... radi odlično, nemam optiku, na bakru sam, brzina 20 Mb... ali naravno prikačen je i hard...Tv sve čita s harda, kako video tako i titlove... TV VIVAX, ništa posebno niti skupo....
Setbox od iptv providera bi trebao imati USB na sebi. Tako da ako TV zaebava za neki em ka ve ili nešto, može se pokušati preko toga samo je pitanje ko je provider i je li ima opciju umjesto iptv, usmjeriti mediju sa USB-a na HDMI.
Nisam ja čačkao ali bio prisutan u jednom slučaju, vidio da može.

Offline Nada.Di

  • Razina 0
  • Postova: 19
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: Beograd, Srbija
Odg: Filmovi
« Odgovori #2745 u: Veljača 03, 2021, 22:48:17 poslijepodne »
Sredjivala sam hard sa filmovima, i naleteh na film koji mi je svakako film prosle decenije! I odgledam ga ponovo, pored gomile neodgledanih koji cekaju svoj trenutak.
Ako ima neko ko je ljubitelj kvalitetnog crnog humora, a slucajno nije pogledao argentinski film "Wild Tales" ("Relatos salvajes") https://www.imdb.com/title/tt3011894/ , nemojte nikako da ga propustite!
Omnibus iz 6 delova, o tome kako nas neke situacije u zivotu dovode na ivicu razuma, i kako reakcija moze dovesti do katastrofalnih posledica (koje su u filmu krajnje iskarikirane, i potpuno urnebesne). Mislim da je to bio jedini film koji sam pocela da gledam od pocetka cim sam ga zavrsila. Remek-delo!

Offline Bon

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 1115
  • Spol: Muški
  • cinik
  • Lokacija: Srem
Odg: Filmovi
« Odgovori #2746 u: Veljača 04, 2021, 00:16:50 prijepodne »
Samsung koristi Tizen, negde u nekom momentu su se razišli sa Guglom. Verovatno neke pravne začkoljice. Slično je i sa kodecima mislim to oko reprodukcije ili možda snimanja pa deljenja sadržaja. Da bi sprečili eventualne tužbe itd prosto ne ubacuju to. Hevc nije open source ili verovatno nije bio u momentu proizvodnje tog tv. Znači Boks sa čipsetom koji podržava Hevc aka h265 i nema problema.

Offline SubsMasta

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 132
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Filmovi
« Odgovori #2747 u: Veljača 04, 2021, 15:28:00 poslijepodne »
Sredjivala sam hard sa filmovima, i naleteh na film koji mi je svakako film prosle decenije! I odgledam ga ponovo, pored gomile neodgledanih koji cekaju svoj trenutak.
Ako ima neko ko je ljubitelj kvalitetnog crnog humora, a slucajno nije pogledao argentinski film "Wild Tales" ("Relatos salvajes") https://www.imdb.com/title/tt3011894/ , nemojte nikako da ga propustite!
Omnibus iz 6 delova, o tome kako nas neke situacije u zivotu dovode na ivicu razuma, i kako reakcija moze dovesti do katastrofalnih posledica (koje su u filmu krajnje iskarikirane, i potpuno urnebesne). Mislim da je to bio jedini film koji sam pocela da gledam od pocetka cim sam ga zavrsila. Remek-delo!

Gledao ga prije nekih mjesec dana. Odličan film i svakako preporuka bez obzira što nije Hollywood.

Sinoć pogledao:

Atonement (2007) -  7/10 - https://www.imdb.com/title/tt0783233

Dobar početak, uvuče te u priču i zanima te što će se dogoditi. Onda krene sredina filma koja je ono, meh, ne znaš ni zašto se to prikazuje i kako je to bitno za priču i nekako je čudno snimano, ne znaš je li to uopće stvarnost ili si to lik zamišlja u glavi, pred kraj postaje opet bolje, a kraj je stvarno zadovoljavajuć. Ne bi rekao rekao da je 7.8 ocjena na IMDB opravdana, ali neka solidna sedmica mislim da bi bila. Keira Knightley i James McAvoy odlično odradili posao. Preporuka? Teško mi je odlučit kojim osobama koje poznajem (i poznajem njihov ukus u filmovima) bi ovaj film preporučio, a tek bi li ga preporučio strancima.. npr. ženinoj prijateljici je ovo najbolji film koji je ikad gledala i vjerujem da ima još takvih ljudi, ali opet mislim da ima i ljudi kojima se uopće nije svidio. Tak da ono, preporuka, ali pripazite kod očekivanja.

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7219
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Filmovi
« Odgovori #2748 u: Veljača 06, 2021, 13:39:25 poslijepodne »
konačno odgledali 3 Days to Kill (hvala Bon  :beer2: )

baš je dobar.. dosta neobičan jer sam očekivala puno akcije, a na kraju je glavna priča sasvim nešto drugo.. puno komičnih situacija i brojnih klišeja, ali baš se sve nekako fino uklopilo.. preporuka od mene  (y)

Offline World92

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 64
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Filmovi
« Odgovori #2749 u: Veljača 06, 2021, 23:25:16 poslijepodne »
Big Momma's House (2000)


Odavno nisam gledao ovaj film i bas skoro sam ga pogledao na tv.... mislim gledao sam sva tri dela, ali mozda je za nijansu ovaj bolji od ostalih, mada su mi sva tri dela super i ne bi imao nista protiv da snime i 4 deo... Martin Lorens je odlican, meni jedan od omiljenih glumaca, bar sto se tice komedije, posto tad i nije bila tolika tehnologija kao sad, bas su lepo uradili kostim, zanimljiva radnja filma....meni zanimljivo sto igrao dve uloge u filmu  ;D
Voleo bi Lorensa opet da gledam u ovakvim komedijama ( ne racunam Bad Boys)  ;D

https://www.imdb.com/title/tt0208003/

Offline Bon

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 1115
  • Spol: Muški
  • cinik
  • Lokacija: Srem
Odg: Filmovi
« Odgovori #2750 u: Veljača 06, 2021, 23:54:58 poslijepodne »
https://www.imdb.com/title/tt3045616/ lagana komedija u klasičnom maniru. Ja sam uživao u filmu. Mislim da su i glumci uživali radeći takva je neka pozitivna atmosfera :)

Offline Bon

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 1115
  • Spol: Muški
  • cinik
  • Lokacija: Srem
Odg: Filmovi
« Odgovori #2751 u: Veljača 07, 2021, 00:22:28 prijepodne »
Sad nešto gledam i razmišljam Marvel je uradio neki bezvezni odabir filmova pri tome je načinjena nepravda najkul liku od njih svih

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Filmovi
« Odgovori #2752 u: Veljača 12, 2021, 19:17:03 poslijepodne »
pocesmo neku pricu danas na posao o zlodjelima nikolasa d kejdza, pa virnusmo imdb. zadnje sto mu je iskocilo je ovo:
Willy's Wonderland
https://www.imdb.com/title/tt8114980/?ref_=nm_flmg_act_5
uz prigodan atacment:

znaci moram.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline JoxerTM

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 683
  • Spol: Muški
Odg: Filmovi
« Odgovori #2753 u: Veljača 12, 2021, 19:56:27 poslijepodne »
Jebse, danas sam mislio odmorit internet da ne ukvarim raspored (bingam jednu čudnu korejsku, po običaju).
Al evo ajd, nametnuo.
Naviknut na razočaranja od njega, ipak se nadam da neće bit katastrofa ko Jiu Jitsu.

Kad već spominjem razočaranja, sjećate li se ijednog filma sa Vincent Casselom koji je skroz bezze?
A sjećate li se ijednog takvog sa Mopnicom Bellucci?
Ni ja!

Ne znam kako prije nisam, ali evo nisam, pogledao francuski Dobermann. Sa Casselom i Bellucci.
Po stripu je i unutra su mračni i poludjeli likovi.
Baš me razočarao. Scenarij se smuljao, morala ima kad priči treba, nema kad ne treba, glumci osim spomenutih dvoje ni sami nisu znali šta njihov lik treba odraditi.
Rješenje svih problema i pitanja u filmu svedeno je na nasilje samo zbog nasilja. Da je makar otišao u trash & grindhouse, možda bi ispao bolji.
Ako ga niste već pogledali, ni nemojte.

Offline GoranaS1976

  • Razina 0
  • Postova: 16
  • Spol: Ženski
  • Venomous Snake
  • Lokacija: Venoma
Odg: Filmovi
« Odgovori #2754 u: Veljača 13, 2021, 07:55:42 prijepodne »
Kad već spominjem razočaranja, sjećate li se ijednog filma sa Vincent Casselom koji je skroz bezze?
A sjećate li se ijednog takvog sa Mopnicom Bellucci?
Ni ja!
Monica Belluci ima svoje atribute kojom privlaci publiku :)
Zaboravila sam skroz da joj je muz bio upravo Cassel, to naravno dosta objasnjava neke njihove zajednicke scene u filmovima.

Zanimljiva je bila uloga Cassela u Westworldu. Pozitivnija stvar u ocajnoj sezoni.

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7219
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Filmovi
« Odgovori #2755 u: Veljača 14, 2021, 09:54:11 prijepodne »
The Little Things

https://www.imdb.com/title/tt10016180/?ref_=nv_sr_srsg_0

bili muž i ja sinoć u kinu.. žali bože novaca za ovaj film.. nije čak ni toliko loš koliko je kraj očajan.. da nije Denzela, ne bih ga ni uzela u obzir, ali bilo je ili ovo ili onaj s Liamom Neesonom (https://www.imdb.com/title/tt6902332/?ref_=nm_flmg_act_5) koji je na istu foru kao i svi njegovi ostali filmovi..  pa ajd, kao, gledat ćemo ovaj.. Rami Malek iritantan kao i uvijek, Jared Leto dosta neuvjerljiv, zaplet nema veze ni s čim.. baš ono loše.. izbjegavajte u širokom luku.

Offline Valy369

  • Razina 0
  • Postova: 3
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: Europa
Odg: Filmovi
« Odgovori #2756 u: Veljača 15, 2021, 19:29:05 poslijepodne »
Nisam jos stigla da procitam sve po forumu , sorry ako je neko vec postavljao.
Na mene je ovaj film ostavio veliki utisak.
https://www.imdb.com/title/tt0756683/
Nema akcije, promene lokacija ( sve se odigrava u jednoj kuci), cak nisu ni glumci preterano poznati. Ali prica je vrh! Jos kad bih mogla nesto i da kazem o prici ali bih time pokvarila dozivljaj gledanja. Zato cutim. Ko je gledao shvatice o cemu govorim.
Izasao je relativno skoro i nastavak. Nastavak nemojte da gledate!!!  ;D

Offline Kat

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 416
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: Beograd
Odg: Filmovi
« Odgovori #2757 u: Veljača 17, 2021, 21:47:07 poslijepodne »
Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga https://www.imdb.com/title/tt8580274/

Ne spadam u ljubitelje Willa Ferrella, pogledala sam samo 2 njegova filma ( Daddy's Home 1 i 2 ) i to zbog Marka Wahlberga, isto tako sam se i sada naterala da odgledam film  zbog meni dragih glumaca ( Rachel McAdams, Pierce Brosnan,Olafur Darri Olafsson, Dan Stevens,Mikael Persbrandt )... i imam utisak da počinjem gajiti  simpatije prema njemu (a bio mi je na listi,  za mene, iritantnih glumaca  ;D ).

Moram priznati da mi nije  bilo jasno otkud njemu ideja da napiše scenario za film koji se bavi Evrovizijom, al  mi je postalo kad sam pročitala u njegovoj biografiji da je oženjen Šveđankom - ipak retko ko van Evrope može razumeti to takmičenje (a da budem iskrena, mislim da mali broj Amera i zna za njega  ;D ).

Dva sata konstantnog osmeha na licu, uz dobru dozu smejanja do suza, pozitivne energije, malo nostalgije (mislim -ko nije voleo Evroviziju u barem nekom periodu svog života ;D ), malo pomereno /iskarikirano ,uz odličan prikaz  islandskog društva.. film koji popravlja raspoloženje.  ;D


Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Filmovi
« Odgovori #2758 u: Veljača 18, 2021, 07:54:15 prijepodne »
ovo obavezno pogledaj, ali ne koristi slusalice  ;D
Anchorman: The Legend of Ron Burgundy
https://www.imdb.com/title/tt0357413/
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline World92

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 64
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Filmovi
« Odgovori #2759 u: Veljača 19, 2021, 23:16:25 poslijepodne »
Central Intelligence (2016)

Xaxa Kevin Hart i Rok, odlican par..... mogu da zamislim kako izlgeda uzivo, kad stanu jedan pored drugog ;D

Inace film je odlican, lagana radnja i sasvim dovoljno akcionih scena i te scene su  odgovorajuce za ovaj zanr, i naravno ima i dosta smesnih scena, barem meni.

Bolji su ovde, nego u Jumanji, mislim kao partneri.


https://www.imdb.com/title/tt1489889/