Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: The Morning Show  (Posjeta: 39601 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: The Morning Show
« Odgovori #30 u: Prosinac 19, 2019, 10:34:33 prijepodne »
Svi su oni meni super, ali Jennifer je... ... ... Jennifer.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7222
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: The Morning Show
« Odgovori #31 u: Prosinac 22, 2019, 16:33:05 poslijepodne »
kakvo finale, krv ti jebem.. definitivno serija godine  :sbowing_100-106

Offline bebapecic

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 418
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: Beograd,Srbija
Odg: The Morning Show
« Odgovori #32 u: Prosinac 22, 2019, 20:27:12 poslijepodne »
Svi su glumci dali svoj maksimum ali u finalnoj epizodi je glumica koja igra Hannah je podigla seriju na visi nivo
Spoiler: prikaži
prosto se oseca empatija prema njenoj frustraciji,neadekvatnoj reakciji prema predatoru,a kasnije i teskoj depresiji.Ovo je moja reakcija kao zene,zanima me sta muski deo foruma misli o tome?
.
Jedno od boljih finala koje sam gledala.Hvala puno na prevodima.

Offline Aky

  • Razina 0
  • Postova: 1
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zagreb
Odg: The Morning Show
« Odgovori #33 u: Prosinac 23, 2019, 12:39:45 poslijepodne »
Definitivno najbolja serija u 2019!!!  :smfor (26):

Offline Kat

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 416
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: Beograd
Odg: The Morning Show
« Odgovori #34 u: Prosinac 23, 2019, 17:34:39 poslijepodne »

Prvo sam se dvoumila da li da gledam seriju zbog teme ( plašila sam se da će biti "obojena u sivo" zbog #MeToo ) ali sam zbog Reese (koja je i ovde jedan od izvršnih producenata,kao i u  Big Little Lies ) i meni dragog filma ( Morning Glory) odlučila da pogledam...i sad sam u fazonu "ko će čekati godinu dana na 2. sezonu"- time sam sve rekla ;D

Hvala Hyde na odličnim i ekstra brzim prevodima  :smfor (25):


Offline bilja

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 5058
  • Spol: Ženski
  • cica ubica :)
  • Lokacija: Cicely, Alaska
Odg: The Morning Show
« Odgovori #35 u: Prosinac 23, 2019, 18:32:47 poslijepodne »
Kat me je preduhitrila i napisala sve što sam sama htela da napišem. Počela sam da gledam samo zbog Reese koju volim još od The Man in the Moon, njene prve uloge. I nisam pogrešila, toliko je dobro i uzbudljivo da jedva čekam nastavak. Odlična priča, prejaka završnica, serija će svakako obeležiti 2019. godinu.
Hvala na odličnim prevodima, cico.  :smfor (25):

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7222
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: The Morning Show
« Odgovori #36 u: Prosinac 23, 2019, 18:54:37 poslijepodne »
Safunjara na malo višem nivou ili voajerizam na neki drugi način

lol not even close.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Offline Goran

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 57
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Srbija
Odg: The Morning Show
« Odgovori #37 u: Prosinac 27, 2019, 22:05:15 poslijepodne »
Da se i ja javim da sam odgledao celu sezonu. 2019 je možda bila najjača što se tiče serija ikad. A ova serija je sigurno u TOP 3 najboljih u ovako moćnoj konkurenciji. Svaka čast Carellu, Reese i ostalim zvezdama ali Jennifer Aniston je kraljica, razvalila je u ovoj ulozi. Finale je bilo eksplozivno, jedva čekam sledeću sezonu.

hyde_sb tebi sam već sve rekao, hvala još jednom na vrhunskim prevodima.  :beer2: :clapp

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7222
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: The Morning Show
« Odgovori #38 u: Prosinac 29, 2019, 18:09:05 poslijepodne »
Da li je serija bas drama ili ima malo i humora ?

baš drama.

Offline Milan95

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 1812
  • Spol: Muški
  • Developer
  • Lokacija: Srbija
Odg: The Morning Show
« Odgovori #39 u: Prosinac 31, 2019, 13:01:39 poslijepodne »
Odgledao.  :smfor (27): :smfor (27): :smfor (27):

Tokom gledanja sam imao različita mišljenja, ali kraj sezone je stvarno ubitačan. ;D Ko će sada čekati 11 meseci(osim ako će biti ranije) do nove sezone.

Osma epizoda mi je jedina bila dosadna, ali to je do mene jer ne voim flešbekove ni u filmovima ni u serijama. Ako će to raditi nek barem redosledno radnja teče. Mada razumem i što su ovako uraditi jer im je trebao boom za početak serije da drži pažnju, pa ajd pred kraj sezone može jedna takva epizoda.

Finale, finale... Pred kraj sam očekivao od Alex da će uraditi tako nešto, međutim Jenifer je to odglumila savršeno, baš se vidi da je kvalitetan glumac i ovo nešto joj je baš trebalo. :)

Imam baš visoko mišljenje o ovoj seriji i sa nestrpljenjem čekam sledeću sezonu iako ću se načekati. (Mada GoT sam čekao dve godine skoro haha).

Offline cvele5

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 44
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Makedonija
Odg: The Morning Show
« Odgovori #40 u: Siječanj 01, 2020, 12:24:17 poslijepodne »
Odgledao sam celu sezonu (hvala hyde_sb na brzim prevodima). TOP 5 za 2019 godinu.  :clapp

Offline veljkov

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 163
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zemun
Odg: The Morning Show
« Odgovori #41 u: Siječanj 14, 2020, 18:29:10 poslijepodne »
kakvo finale, krv ti jebem.. definitivno serija godine  :sbowing_100-106
Pored gomile serija koje cekaju da dodjem do slobodnog vremena i pogledam ih, ova prosto nije bila na spisku bez obzira na molbe supruge. Prethodno citirana, kratka ali jeb......  recenzija me je naterala da se predomislim i nisam pogresio. Jennifer i Reese su sjajne i zaista na momente kao da ne glume.
Jedino razocaranje za mene je na sta lici Jennifer Aniston. Ne pratim bas njen lik i delo i nekako je pamtim jos iz "Prijatelja" a ovde kada sam je video... pa... kao kada dodjes na proslavu 30 godina mature i shvatis da bolje izgledas od devojke u koju si bio zaljubljen pre 30 godina. 

Offline dejaspo

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 1
  • *****
  • Postova: 25
  • Spol: Muški
  • Das bin nicht ich, das ist meine Schauma!
Odg: The Morning Show
« Odgovori #42 u: Siječanj 17, 2020, 23:38:48 poslijepodne »
Nisam verovao da će ovako nešto da mi se sviđa, jer nije "moja krigla piva", ali sam se prijatno iznenadio. Svaka serija koja me navede da analiziram likove - vredi, jer je gluma uverljiva i likovi dobro iznose zacrtane karakterne osobine. U suštini, da ne tupim, serija ima (ko bi rekao, zaista nisam očekivao) mnogo veću poentu od puke zabave. Neko je već napisao da je i rađena po već nekom skandalu i dobro je da se na ovu temu prozbori koja reč. Anistonka (neka mi ne zamere njeni fanovi) iznad proseka u svoj njenoj prosečnoj karijernoj glumi. Kori (Bili) mi je legendaran. Pamtim ga kao ćaknutog doktora iz Stendfordskog eksperimenta, gde je i glumio ludog doktora, a i ovde ništa manje ludog kretena koji se sjajno zabavlja dok spletkari kako bi se okoristio. Ivana  :smfor (25):
Nisam fudbaler :D

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7222
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: The Morning Show
« Odgovori #43 u: Siječanj 22, 2020, 19:23:39 poslijepodne »
Pogledao sam celu sezonu,odlicno.Hvala na prevodima hyde_sb  :smfor (21):
Nisam ih ovde dobio nego na nekom drugom sajtu al su tvoji ukradeni tako da hvala ti  (y)

ti kao da si malo retardiran.. zahvali tom tamo koji ti ih je omogućio, ne znam što meni zahvaljuješ.. od mene možeš dobiti samo ban.

Offline Milan95

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 1812
  • Spol: Muški
  • Developer
  • Lokacija: Srbija
Odg: The Morning Show
« Odgovori #44 u: Siječanj 23, 2020, 13:06:29 poslijepodne »
Stekao sam neki utisak da hyde_sb ne bi dozvolila.

Za ovo postoji jedino objašnjenje da niste(možda ne ti lično) bili fini ka nekome ko se trudio da uradi prevod. :)

Offline zuza

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 272
  • Lokacija: Srbija
Odg: The Morning Show
« Odgovori #45 u: Siječanj 27, 2020, 12:29:05 poslijepodne »
Sinoc sam zavrsila gledanje serije i odusevljena sam.Aniston je kraljica.Ne slazem se sa gospodom koja kazu da lose izgleda i da je imala prosecnu karijeru,zena bas izgleda odlicno,a ne kao one bulimicne budale tipa Andjelina a i svaki film koji sam gledala sa njom je bio super.A, najbolja scena iz seije sto se nje tice mi je scena sa cerkom u studentskom domu,otkinula je.Sto se price tice totalno je realna ima toga istog i ovde kod nas na nasim velikim drzavnim televizijama,jedino nema toliko para i voditelji nemaju onakve stanove i ne dobijaju toliko novca,a sve ostalo ko je poznat radi sta hoce,ko zeli da bude poznat pristaje na sve i to ti je to.Jedini pozitivan i posten lik u celoj seriji mi je Cipova sekretarica ,mislim da se zove Rena.Jedva cekam drugu sezonu.

Offline mrwitza

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 45
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Novi Sad
Odg: The Morning Show
« Odgovori #46 u: Siječanj 30, 2020, 01:16:59 prijepodne »
Seriju sam poceo da gledam upravo zbog Jennifer Aniston koju obozavam i stvarno sam se iznenadio na komentare pojedinih kako je ostarila, da je prosecna glumica itd. Znam da o ukusima ne treba raspravljati ali meni Jennifer sa godinama sve bolje izgleda. A sto se tice njene glume, neko je spomenuo onu scenu sa njenom cerkom kada joj Jennifer "ocita lekciju", tu se videlo o kakvoj glumici je rec.

Offline stipest

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 435
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Split HR
Odg: The Morning Show
« Odgovori #47 u: Veljača 02, 2020, 19:35:26 poslijepodne »
Odgledano. Serija je dobra, iako je na kraju previše #metoo za mene. Postoje dijelovi i priče koje pokazuju da nije sve crno bijelo i to mi se svidjelo.
Ali ja seriju nisam ni mislio gledati, a pogledao sam je u dahu, znaći da je ok. Vjerovatno najviše radi glume. Stvarno su odlično odrađeni svi likovi. Aniston se istiće, jer je najpoznatije, ali stvarno je i odglumila vrhunski ( i meni se sviđa scena svađe sa kćerkom). Taman prije ovoga sam odgledao The Crown, a Olivia Colman i ona su glavne kandidatkinje za Emmy( Globus je otišao Colman). Ja se ne mogu odlučiti. Obje su odlične, iako Aniston nosi taj teret da je za laganije uloge ( Rachel), pa možda ipak ona. Podesio sam tri ep. za ION10 verziju, jer ta verzija postoji za skinuti u paketu cijela sezona. Ostali odgovaraju.
Hvala Ivana  :clapp :clapp :clapp

Offline Carmela Soprano

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 2
  • *****
  • Postova: 66
  • Spol: Ženski
Odg: The Morning Show
« Odgovori #48 u: Veljača 07, 2020, 12:14:32 poslijepodne »
Ko će sad dočekati drugu sezonu...  :smfor (2): da ne dužim o glumi i ostalom, sve je već rečeno, nego, mene me zanima jedna stvar, ne vidim da je to iko pomenuo - pitanje za one koji su gledali, major spoiler

Spoiler: prikaži
Misli li iko osim mene da je Hana zapravo ubijena da bi je ućutkali? Nigde tokom sezone nije bilo nikakvog nagoveštaja da je narkomanka. Plus, prihvatila je onaj posao (ako je to uopšte bila ponuda za posao) par sati pre navodnog predoziranja. Na sve to, niko ne dovodi u pitanje način njene smrti, što je pomalo čudno kad uzmemo u obzir pomenutu činjenicu da nije bilo priče o tome da ona uzima bilo kakvu drogu.


Sve se nešto nadam da će druga sezona ići u pravcu otkrivanja toga. Ako krenu da provlače po blatu ove dve zato što su rekle to što su rekle pred kamerama pre nego što je neko isključio prenos, ode odlična serija tamo gde ne treba
Bože, daj mi strpljenja, ali odmah!

Offline mrwitza

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 45
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Novi Sad
Odg: The Morning Show
« Odgovori #49 u: Veljača 07, 2020, 13:09:07 poslijepodne »
Ko će sad dočekati drugu sezonu...  :smfor (2): da ne dužim o glumi i ostalom, sve je već rečeno, nego, mene me zanima jedna stvar, ne vidim da je to iko pomenuo - pitanje za one koji su gledali, major spoiler

Spoiler: prikaži
Misli li iko osim mene da je Hana zapravo ubijena da bi je ućutkali? Nigde tokom sezone nije bilo nikakvog nagoveštaja da je narkomanka. Plus, prihvatila je onaj posao (ako je to uopšte bila ponuda za posao) par sati pre navodnog predoziranja. Na sve to, niko ne dovodi u pitanje način njene smrti, što je pomalo čudno kad uzmemo u obzir pomenutu činjenicu da nije bilo priče o tome da ona uzima bilo kakvu drogu.


Sve se nešto nadam da će druga sezona ići u pravcu otkrivanja toga. Ako krenu da provlače po blatu ove dve zato što su rekle to što su rekle pred kamerama pre nego što je neko isključio prenos, ode odlična serija tamo gde ne treba
Spoiler: prikaži
Ima ona scena kad izvestavaju o pozarima, Hana prica sa koleginicom i uzima Aderal i govori i njoj da uzme jer ce biti budne 30 sati, a Aderal pomaze kod nespavanja. Sad nisam siguran koliko je Aderal ozbiljna droga ali da se zakljuciti iz toga da je Hana eksperimentisala sa raznim supstancama.

Ne mislim da je ubijena, mada ko zna, mozda si u pravu. Ipak mislim da se ona trudila da izbrise tu scenu sa Mitchom iz svoje glave. Cini se da je uspela u tome, a kada je Mitch trazio od nje da prica o tome ponovo su joj se otvorile te stare rane. Videlo se koliko joj je bilo tesko da prica o tome..

Offline Kat

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 416
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: Beograd
Odg: The Morning Show
« Odgovori #50 u: Veljača 07, 2020, 13:11:17 poslijepodne »

Spoiler: prikaži
ona je bila zavisnik od tableta na koje se navukla posle nemilog događaja,a koliko sam shvatila- pukla je kad je  "izbacila" sve iz sebe..mada me ne bi čudilo da to u 2. sezoni prikažu kao ubistvo

Offline Carmela Soprano

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 2
  • *****
  • Postova: 66
  • Spol: Ženski
Odg: The Morning Show
« Odgovori #51 u: Veljača 07, 2020, 15:23:59 poslijepodne »
Hm, to sam smetnula s uma... ali svakako, verovatno se samo tad i pominje, čim mi nije toliko upalo u oči.

Koliko vidim...

Spoiler: prikaži
Taj Aderal je otprilike nekršteni spid ili nešto srodno tome. Sa druge strane, ako je redovno uzimala tako nešto, stvorila bi toleranciju i trebalo bi joj mnogo, ali zaista mnoooogo toga da bi se predozirala i umrla. Isti je slučaj i sa svim drugim lekovima i drogama. I dalje ostaje ono što je prihvatila posao i rešila da se preseli u Los Anđeles. Ako planiraš da se ubiješ, ne zoveš nepoznatu osobu da joj kažeš da prihvataš posao. Pozoveš nekog do koga ti je stalo da mu poslednji put čuješ glas. Ili jednostavno ne pozoveš nikoga i ubiješ se. Zato mi je ta priča nekako klimava. Tj. bilo mi je neobično od samog poziva u toj epizodi - zove te nepoznata osoba i nudi ti posao, navodno iz iste firme. Da je stvarno tako, verovatno bi je kontaktirali preko mejla ili nekog njenog nadređenog, ne samo telefonski poziv u stilu: "Mislimo da si super radnik, 'ajde dođi na drugi kraj kontinenta da radiš ovde". Jasno da je neko želeo da je se otarasi, mada ne tako što će je prebaciti na drugi kraj zemlje. Sam poziv je delovao kao navlakuša za nešto. Plus, i dalje je neobična reakcija ljudi oko nje. Ako je krila da ima problem sa drogom, onda očekuješ da se njene kolege makar malo začude takvim načinom samoubistva/slučajnim predoziranjem. Ako su svi znali da ima problem, onda bi to prikazali na još neki način osim jednog pominjanja da uzima taj lek da bi ostala budna nemam pojma koliko.

Moraćemo da čekamo godinu dana da bismo videli  :smfor (2):
Bože, daj mi strpljenja, ali odmah!

Offline zuza

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 272
  • Lokacija: Srbija
Odg: The Morning Show
« Odgovori #52 u: Veljača 07, 2020, 20:00:02 poslijepodne »
Ko će sad dočekati drugu sezonu...  :smfor (2): da ne dužim o glumi i ostalom, sve je već rečeno, nego, mene me zanima jedna stvar, ne vidim da je to iko pomenuo - pitanje za one koji su gledali, major spoiler

Spoiler: prikaži
Misli li iko osim mene da je Hana zapravo ubijena da bi je ućutkali? Nigde tokom sezone nije bilo nikakvog nagoveštaja da je narkomanka. Plus, prihvatila je onaj posao (ako je to uopšte bila ponuda za posao) par sati pre navodnog predoziranja. Na sve to, niko ne dovodi u pitanje način njene smrti, što je pomalo čudno kad uzmemo u obzir pomenutu činjenicu da nije bilo priče o tome da ona uzima bilo kakvu drogu.


Sve se nešto nadam da će druga sezona ići u pravcu otkrivanja toga. Ako krenu da provlače po blatu ove dve zato što su rekle to što su rekle pred kamerama pre nego što je neko isključio prenos, ode odlična serija tamo gde ne treba
Mnogo vremena ste potrosili razmisljajuci o Hani,pa nije ni ona bas tako cista ,malo hoce,malo nece,malo joj je jasno ,malo ne razume,malo hoce da napreduje,malo nece,malo ne konstatuje stare prijatelje,malo ih zove u pomoc .Meni se ona i njena sudbina tu bas ne cine toliko vaznom,a vec sam rekla da mi je Rena jedina zena sa karakterom.

Offline Carmela Soprano

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 2
  • *****
  • Postova: 66
  • Spol: Ženski
Odg: The Morning Show
« Odgovori #53 u: Veljača 08, 2020, 23:18:52 poslijepodne »
Ne čini se ni meni važnom sekretarica koju smo videli 5-6 puta i to uglavnom kako podseća šefa da ima sastanak ili ga obaveštava ga neko zove, pa šta sad? Mogla si preskočiti komentar, nisi ama baš ništa korisno rekla.

Kvalitet ove serije se i ne ogleda u tome što postoje "ispravni" i "neispravni" likovi. Da je tako, to bi bila serija nalik Kasandri i ne bi bila vredna gledanja.
Bože, daj mi strpljenja, ali odmah!

Offline draganson

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 113
  • Spol: Muški
Odg: The Morning Show
« Odgovori #54 u: Ožujak 22, 2020, 14:06:56 poslijepodne »
Ovo je serija po mom ukusu, opisaću je u jednoj rečenici.
Svaka naša želja ima svoju cenu i svaka naša odluka donosi određene posledice koje mogu skupo da nas koštaju na kraju.
Ova serija je iznenađujuće briljantno upakovala kroz nekoliko likova i njihovih priča veoma aktuelne teme i poslala značajne poruke.Na nama je,bilo da smo muškog ili ženskog pola,da li ćemo razumeti poruke i početi da se ponašamo kao ljudi a ne kao neljudi.
Jer na kraju jedino je to bitno,osećaj da se svesno možemo pogledati u ogledalo i prihvatiti sebe i svoje postupke čiste savesti.
Preporuka od srca za ovu seriju, radujem se da će navodno biti druga sezona, iako je po meni i ova odlično uobličena i kompletna i bez nastavka.
Posebno hvala Hyde_sb za sjajne prevode zahvaljujući kojoj je osećaj uživanja u ovoj seriji bio divan 😊👌🍀

Offline bf1947(1)

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 987
  • Spol: Muški
  • ובכל זאת זה זז
  • Lokacija: Vanuatu
Odg: The Morning Show
« Odgovori #55 u: Ožujak 22, 2020, 15:25:26 poslijepodne »
Ovo je serija po mom ukusu, opisaću je u jednoj rečenici.
Svaka naša želja ima svoju cenu i svaka naša odluka donosi određene posledice koje mogu skupo da nas koštaju na kraju.
Ova serija je iznenađujuće briljantno upakovala kroz nekoliko likova i njihovih priča veoma aktuelne teme i poslala značajne poruke.Na nama je,bilo da smo muškog ili ženskog pola,da li ćemo razumeti poruke i početi da se ponašamo kao ljudi a ne kao neljudi.
Jer na kraju jedino je to bitno,osećaj da se svesno možemo pogledati u ogledalo i prihvatiti sebe i svoje postupke čiste savesti.
Preporuka od srca za ovu seriju, radujem se da će navodno biti druga sezona, iako je po meni i ova odlično uobličena i kompletna i bez nastavka.
Posebno hvala Hyde_sb za sjajne prevode zahvaljujući kojoj je osećaj uživanja u ovoj seriji bio divan 😊👌🍀
Slažem se s napisanim, gotovo bez zadrške. Jedino bih primijetio da ti je ipak trebala više nego jedna rečenica. :smfor (24): :smfor (9): :bear3:
If two people always agree, one of them is unnecessary

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7222
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: The Morning Show
« Odgovori #56 u: Ožujak 22, 2020, 16:00:10 poslijepodne »
Posebno hvala Hyde_sb za sjajne prevode zahvaljujući kojoj je osećaj uživanja u ovoj seriji bio divan 😊👌🍀

koliko ja vidim, ti si samo prvu epizodu gledao s mojim titlom.. zahvaljuj nekome drugom što je preveo.

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7222
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: The Morning Show
« Odgovori #57 u: Ožujak 23, 2020, 07:36:13 prijepodne »
koliko ja vidim, ti si samo prvu epizodu gledao s mojim titlom.. zahvaljuj nekome drugom što je preveo.

Izvini ako sam te nečim uvredio,činjenica je da sam samo prvu epizodu skinuo ovde jer su ostale bile zaključane,ali sa onog drugog sajta sa kog sam skinuo ostale epizode svi ti  prevodi su na kraju imali tvoje ime pa sam iskreno želeo da ti zahvalim.

na kojem si to sajtu skinuo?

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7222
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: The Morning Show
« Odgovori #58 u: Ožujak 25, 2020, 17:29:50 poslijepodne »
i šta sad? kad se zahtijevaju odgovori od administracije, onda to mora biti odmah.. kad mi zahtijevamo neki odgovor, odjednom se svi prave mrtvi.. @draganson, gdje si skinuo titlove?

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7222
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: The Morning Show
« Odgovori #59 u: Ožujak 25, 2020, 17:52:31 poslijepodne »
Poštovana administracijo tj draga Hyde_sb skinuo sam prevode sa sajta koji si mi ti preporučila u privatnoj prepiski.
Pokušao sam da ti pošaljem poruku privatno ali iz nekog razloga ne može, piše da je blokirano.
Tako da ti evo javno odgovarama i opet se izvinjavam ako sam te nečim uvredio, nije mi to bila namera naprotiv veoma sam zahvalan i tebi i svim drugim prevodiocima koji nam olakšavaju gledanje serija i filmova.
 :bear3:

na titlovi.com postoje moja dva titla - za 1. i 10. epizodu.. odakle ti ostali moji titlovi? i molim te da prestaneš s tim štovana / poštovana / uvažena, nije ovo veleposlanstvo.