Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Narcos  (Posjeta: 6755 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline faks86

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 4341
  • Spol: Muški
Narcos
« u: Svibanj 21, 2020, 09:42:11 prijepodne »


Hit serija koju su kreirali i producirali Kris Brankato, Karlo Bernard i Dag Miro, smeštena je i snimljena u Kolumbiji, što joj dodatno daje na uverljivosti. Prve dve sezone bazirane su na priči o najvećem narkobosu i krijumčaru Pablu Eskobaru, koji je postao milijarder kroz proizvodnju i distribuciju kokaina, dok se takođe fokusira na Eskobarove interakcije sa ostalim narkobosovima, agentima iz uprave za suzbijanje droge i ostalim suparnicima. Treća sezona nas vodi dalje nakon pada Eskobare i nastavlja da prati agente koji se suprostavljaju porastu zloglasnog Kali kartela. (Izvor:RTS)


Godina: 2015.
Mreža: Netflix
Žanr: biografski, kriminalistički, drama, triler
Glumci: Pedro Pascal, Wagner Moura, Boyd Holbrook, Alberto Ammann, Paulina Gaitan, Juan Murcia, Jorge Monterrosa, Damián Alcázar, Francisco Denis, Raúl Méndez, Juan Sebastián Calero, Paulina García, Diego Cataño, Brett Cullen, Julián Díaz, Joanna Christie...





Offline vesa73

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 66
  • Spol: Muški
  • Lokacija: krusevac
Odg: Narcos
« Odgovori #1 u: Svibanj 21, 2020, 10:14:12 prijepodne »
Serija je apsolutno vrhunska, od prve do poslednje epizode!
Poslednji serijal nešto manje upečatljiv od prethodnih, ali i dalje jako dobar.
Ja sam posebno oduševljen glumcima, čitava ekipa je toliko uživljena u karaktere, i savršeno prenosi emocije, svi su odlični, čak i deca predobro glume!
Ovo morate pogledati.

Offline Kolar

  • Razina 0
  • Postova: 12
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Narcos
« Odgovori #2 u: Svibanj 28, 2020, 19:17:39 poslijepodne »
Serija je više nego odlična, mada po meni Eskobara diže na viši nivo (dobija odlike povremene dobrice, što svakako nije). III deo je Meksiko i odličan je, mada ako se gleda odmah posle I i II sezone može da deluje slabije.
Nadam se i još nekom nastavku, mada su agenti (filmadžije) koji su tražili lokaciju za snimanje ubijeni, pretpostavlja se od strane tih kartela.

Offline godm

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 403
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Porto Re
Odg: Narcos
« Odgovori #3 u: Svibanj 28, 2020, 22:30:41 poslijepodne »
Nastavka Narcosa ti nema ali imaš dvije sezone Narcos Mexico a poslije toga pogledaj i tri sezone legendarnog El Chapa.
da su virus nazvali Hajduk ne bi nikad ušao u  Evropu

Offline groznim84

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 614
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Narcos
« Odgovori #4 u: Svibanj 29, 2020, 11:34:44 prijepodne »
Odlična serija, pogledao sam je dva puta celu. :D

Offline syu

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 22
  • Spol: Muški
  • Lokacija: HR
Odg: Narcos
« Odgovori #5 u: Lipanj 03, 2020, 15:25:40 poslijepodne »
Prva liga serija, dinamična, napeta, sve kako treba. Osobno, malo mi je u trećoj falio neki jači glumac ala Wagner Moura (Escobar), ali svejedno je sezona sjajna.

Offline Sammy_W

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 30
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Hrvatska
Odg: Narcos
« Odgovori #6 u: Lipanj 07, 2020, 20:02:38 poslijepodne »
Serija je stvarno vrhunska, posebno prve dvije sezone, cijeli prikaz tog ambijenta tih godina mi se posebno svidio i iako nisam općenito obožavatelj takve tematike, u ovom slučaju to uopće nije bilo važno, smatram to još kao jedan dodatni plus za samu seriju kad to postigne.

Offline DOKILE

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 65
  • Spol: Muški
  • Lokacija: ZEMUN
Odg: Narcos
« Odgovori #7 u: Lipanj 11, 2020, 13:49:21 poslijepodne »
Odlicna serija,vrhunska gluma,verno prikazano trziste narkotika i njegova dalja distribucija po svetu i borba za prevlast medju kartelima...najavljena je treca sezona serije...

Offline Dacha Leskovac

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 20
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Leskovac
Odg: Narcos
« Odgovori #8 u: Srpanj 01, 2020, 12:30:26 poslijepodne »
Mislio sam da je sa drugom sezonom zaokruzena priča, međutim snima se i treća sezona... Feliks Galjardo, kakav lik...

Offline bobek26

  • Razina 0
  • Postova: 12
  • Spol: Muški
  • Lokacija: hrvatska
Odg: Narcos
« Odgovori #9 u: Siječanj 24, 2021, 09:30:13 prijepodne »
Ova serija je postavila standarde za dalje serije od špice do radnje  na žalost radnja je išla previše brzo tako da je došla prebrzo do završetka. Svjedoci smo sada da ima mnogo serija sa sličnim sadržajem ali jedni su Narcosi. Malo smo po kući počeli psovati na španjolskom

Offline World92

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 64
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Narcos
« Odgovori #10 u: Siječanj 25, 2021, 10:39:02 prijepodne »
Meni je serija odlicna, glumacka podela takodje...Vagner je bas lepo odigrao Eskobara, meni licno prve dve sezone su bile najbolje i bile su dobre akcione scene. Od onog sto znamo iz medija i neta, ja mislim da su lepo docarali seriju.

Offline ikovacevic

  • Razina 0
  • Postova: 12
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Narcos
« Odgovori #11 u: Veljača 01, 2021, 19:53:50 poslijepodne »
Srija Narcos meksiko je po meni još bolja. I prve dve su bile odlične, samo što reče jedan filmski kritičar svi biografski filmovi (i serije) su kao da Vam neko na samom početku romana kaže ko je ubica. Kvalitetet i dramski zapleti su u prve dve sezoe o Eskobaru to delimično otklonili.