Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Dark Angel  (Posjeta: 6863 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline bilja

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 5057
  • Spol: Ženski
  • cica ubica :)
  • Lokacija: Cicely, Alaska
Dark Angel
« u: Lipanj 16, 2017, 21:33:57 poslijepodne »

Drama iz dva dela o viktorijanskoj serijskoj ubici Mari An Koton, koja je počinila veliki broj zločina trovanjem, ne ostavljajući tragove na svojim žrtvama.


Godina: 2016.
Mreža: ITV1
Žanr: drama, kriminalistički
Glumci: Joanne Froggatt, Alun Armstrong, Isla McMonigle, Laura Morgan, George Kent, Jonas Armstrong, Emma Fielding




Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Dark Angel
« Odgovori #1 u: Srpanj 08, 2017, 00:37:45 prijepodne »
  Nisam ovo ni primetio. Skidam prevode i stavljam na listu. Jes da sam zatrpan, nek ide život.

Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Dark Angel
« Odgovori #2 u: Srpanj 30, 2017, 21:10:41 poslijepodne »
  Prvo da sw zahvalim na prevodima.

  Odgledao sam dseriju u jednom dahu što nije bilo naročito teško. Ima samo dve epizode i zanimljivu i dobro realizovanu priču. A ona je više nego jeziva jer je u centru pažnje žena koja je bila prvi serijski ubica u Engleskoj. Mislim da je krivac bio njen prvi muž koji je osigurao svoj život u njenu korist. On je bio okidač za sve njene zločine.

  Mislim da nisam potrošio deo nedelnjnog popodneva gledajući ovu mini seriju.

Offline Kat

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 416
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: Beograd
Odg: Dark Angel
« Odgovori #3 u: Svibanj 02, 2020, 20:35:26 poslijepodne »

Uz ono što je rečeno u prethodnom postu," da se gleda u jednom dahu, da ima zanimljivu i dobro realizovanu priču" , dodala bih  da mi je bilo zanimljivo gledati Joanne Froggatt u ulozi koja je potpuno suprotna od one iz Downton Abbey; zaista se  lepo i uspešno transformisala iz slatkice u tešku negativku. ;D

Spoiler: prikaži
 ne znam šta reći za deo kad je otrovala decu ... znači i tada, pre 150 godina, su ljudi bili na sve spremni samo da bi dobili pare od osiguranja


Ovo je  sedma po redu od ukupno osam drama ITV-a  o  ozloglašenim britanskim ubicama iz prethodna dva veka.

Hvala na prevodima.

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7219
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Dark Angel
« Odgovori #4 u: Svibanj 06, 2020, 07:37:06 prijepodne »
Ovo nisam uopste primetila da ima. Cini mi se da je dobra. Moze li neko malo detaljniji opis da napise

https://bs.wikipedia.org/wiki/An%C4%91eo_tame_(serija)#Pri%C4%8Da