Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Carta a Eva  (Posjeta: 6519 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline faks86

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 4341
  • Spol: Muški
Carta a Eva
« u: Kolovoz 18, 2017, 12:12:07 poslijepodne »

Eviti je bio potreban samo mikrofon i podijum kako bi čak i najveće govornike postidela za govornicom. Kada ona govori, ceo svet je slušao, čak i španski diktator Franko je ostajao nem pred njenim govorima.

Godina je 1947. i Franku su potrebni saveznici da bi održao svoju antikomunističku vladu. Predsednik Argentine Huan Peron pristaje da poseti Španiju, ali će umesto da ode lično poslati svoju suprugu umesto njega. Na taj način će se dve jake ličnosti sresti u Madridu. Bile su to dve jake ličnosti, možda najimpresivnije ženske ličnosti toga vremena. Eva i borac za slobodu, komunistkinja, Donja Huana, koja je optužena za puč protiv države i osuđena na smrt.
Eva dobija pismo od Huaninog sina koji želi da spase svoju majku od smrtne kazne, u nadi da će Evita moći nešto da učini za nju. Eva će ostati dirnuta rečima dečaka i daće sve od sebe da spase Huanin život, makar to značilo i zatvorsku kaznu do kraja života za Huanu. Uplitanje u njen život, Huana će dočekati na nož, ali je svesna da sve dok je Eva u poseti Španiji, postoji samo jedna prava Prva dama Španije...


Godina: 2013.
Mreža: TVE
Žanr: istorijska
Glumci: Julieta Cardinali, Ana Torrent, Malena Alterio, Nora Navas, Jesús Castejón, Carmen Maura, Laura Prats, Julián Soler, Mario O. Passeró, Juanma Muniagurriá...





Offline dean.winchester

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 591
  • Spol: Muški
  • I don't care much for apologies.
  • Lokacija: Sarajevo
Odg: Carta a Eva
« Odgovori #1 u: Kolovoz 18, 2017, 12:44:48 poslijepodne »
Ovo će se gledati, dosta toga sam čuo već o Evi Peron, nadam se da će biti zanimljivo.  :smfor (26):
Reality is almost always wrong.

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7220
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Carta a Eva
« Odgovori #2 u: Kolovoz 18, 2017, 16:37:25 poslijepodne »
bitno je samo da Madonna ne glumi i odmah je gledljivo  :smfor (6): hvala dvkv  :beer2:

Offline dvkv

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 54
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Srbija
Odg: Carta a Eva
« Odgovori #3 u: Kolovoz 18, 2017, 18:37:59 poslijepodne »
Nema na čemu, uživajte  :bear3:

Offline jazjaz

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 63
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Slo
Odg: Carta a Eva
« Odgovori #4 u: Kolovoz 20, 2017, 11:42:04 prijepodne »
I sa moje strane  h v a l a.