Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Big Little Lies  (Posjeta: 55639 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline molder23

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 50
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Big Little Lies
« Odgovori #90 u: Listopad 18, 2019, 21:35:57 poslijepodne »
Auuu kakav dragulj od serije. Otkrih je slučajno tkao što sam pogrešno kucao traživši torente za Pretty Little liars.
Neverovatna glumačka postava, ali to je normalna posledica ekspanzije tv serija u odnosu nad filmskom industrijom. Meril Strip  je cini mi se mogla da prećuti celu seriji tj sezonu  i opet bi pokidala. Priča jednostavna da ne može biti jednostavnija ali ipak toliko zanimljiva.A tek Muzika koja se uklapa sa netipicno prikazanom maglovitom i  vetrovitom kalifornijom.
Koliko sam pročitao definitivno neće biti nastavka, sto je i dobro na kraju krajeva.


Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7219
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Big Little Lies
« Odgovori #91 u: Listopad 25, 2019, 21:28:19 poslijepodne »
Nova na forumu. Yelimd asteknem pravo na gledanje.

Potrbno mi je 20 postova na forumu kako bih gledala seriju.

Cula sam za seriju Nevine lazi. Svi kazu da je neverovatna serija.

Nisam je jos gledala tako da ne mogu jos uvek da komentarisem bilo sta o seriji. Nadam se da cete mi uskoro dozvoliti da pocnem da je gledam.

i onda neki prigovaraju što imamo ograničenja na forumu od 2-4 posta dnevno.. evo zašto, zbog svakakvih šuša.

slobodno gledaj, ali bez titlova.

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7219
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Big Little Lies
« Odgovori #92 u: Listopad 26, 2019, 20:12:58 poslijepodne »
Mislim da je neprimereno i nekulturno bilo koga nazivati susom. A posebno nicim izazvano.

krivo misliš.

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7219
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Big Little Lies
« Odgovori #93 u: Listopad 27, 2019, 13:47:44 poslijepodne »
Ne uspevam pokrenuti epizode. Moze li mi neko obkasniti kako se moze gledati bez titla?

e za to treba već dublje poznavanje računalne materije.. teško se to može objasniti u jednoj rečenici.

Offline tompavi

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 42
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Big Little Lies
« Odgovori #94 u: Ožujak 11, 2020, 22:06:46 poslijepodne »
Finale je meni spasilo cijelu drugu sezonu koja je bilo podosta slabašnja nasprav prve. Ima tu još materijala za treću sezonu, ali najbolje da više ništa ne diraju. Nicole Kidman mi je baš bila super i ta njena veza (kao i sve posljedice) mi je obilježila obje sezone.

Offline draganson

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 111
  • Spol: Muški
Odg: Big Little Lies
« Odgovori #95 u: Ožujak 13, 2020, 08:52:40 prijepodne »
Odlična serija, veoma sam zadovoljan sa obe sezone,pun pogodak mi je Meryl Streep u drugoj sezoni, savršena dopuna postojećem vrhunskom glumačkom ansamblu.
Serija koju vredi pažljivo pogledati jer na zanimljiv način totalno raskrinkava današnje društvo i probleme modernog čoveka.

Offline chalx

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 35
  • Spol: Muški
  • Lokacija: bgd, rs
Odg: Big Little Lies
« Odgovori #96 u: Ožujak 13, 2020, 11:42:43 prijepodne »
Ne znam koja je fora sa brisanjem postova, al da ponovim - Serija me je oduševila estetikom ali ne i radnjom. Možda sam zbog ogromnih pohvala koje je dobila nakon premijere u US očekivao nešto više, zapravo, nešto originalnije od onoga što sam video. Serija odše filmskom estetikom a ne televizijskom čime je podigla produkcijsku lestvicu još više.

Offline vesa73

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 66
  • Spol: Muški
  • Lokacija: krusevac
Odg: Big Little Lies
« Odgovori #97 u: Svibanj 19, 2020, 09:49:58 prijepodne »
Nemogu a da ne dam duži komentar na ovu seriju

Ja sam malo razočaran krajem, nekako je dosta toga bilo predvidivo i prelako rešeno, dok se u prvih 6 epizoda sve odigravalo presporo.

Renata - ona mi je postala omiljena od njih 5 u ovoj sezoni. Najbolja scena i jeste sa njom i bejzbol palicom.

Celeste - bila je odlična, saterala je babu u ćošak i dobila slučaj. Na drugu stranu, nju je napala za odgoj i to što je njen sin postao nasilnik, a njen klinac je u prvom razredu vec maltretirao drugaricu iz razreda.

Madeline se prelako izvukla iz svega. Zaista ima predobrog muža. Ovaj deo mi se nije dopao nikako.

Jane - isto predvidivo. Konačno je sa onim klincem i to samo zato sto ju je sin nagovorio.

Bonnie - ona me tek smorila sa svojim snovima. Celu sezonu očekujem od nje nešto, da ugusi majku, da prizna policiji, da prizna muzu...

Ja se ipak nadam još jednoj sezoni, ako ni zbog čega onda zbog glumaca.

Offline llasic

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 29
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: dubrovnik
Odg: Big Little Lies
« Odgovori #98 u: Svibanj 19, 2020, 12:32:25 poslijepodne »
divna zanimljiva serija, treba je pogledat, iako druga sezona nije po knjizi, isto su napravili dobar nastavak. Nazalost 3a sezona se ni ne spominje jer jr prejaka glumacka ekipa i tesko ih je okupit.. barem za sada

Offline Listtweety

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Lokacija: Banja Luka
Odg: Big Little Lies
« Odgovori #99 u: Svibanj 20, 2020, 23:42:07 poslijepodne »
Prva sezona me je oduvala.
Soundtrack, scenografija, dinamika odnosa, gluma, priča...
Dok sam je gledala stalno sam imala osjećaj neke napetosti, čak i ako se ništa ne dešava.
Baš me držala on the edge of my seat, što bi se reklo.

Druga sezona mi je osjetno slabija.
Ono što je izvlači je svakako nenadmašna Meryl Streep i lik koji je kreirala.


Offline zuza

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 272
  • Lokacija: Srbija
Odg: Big Little Lies
« Odgovori #100 u: Rujan 22, 2021, 19:00:03 poslijepodne »
Meni tek sad dosla na red ova predivna serija,stigla sam do poslednje epizode iz prve sezone i sudeci po komentarima odusevice me ,Sto se men tice meni je u ovoj prvoj sezoni Reese kraljica,Kidman moze da glumi ledenu kraljicu jer valjda od operacija ne moze lice da pomeri,a ona mala  devojcica kojoj Reese igra majku me je odusevila.

Offline bf1947(1)

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 987
  • Spol: Muški
  • ובכל זאת זה זז
  • Lokacija: Vanuatu
Odg: Big Little Lies
« Odgovori #101 u: Rujan 23, 2021, 09:14:06 prijepodne »
Prekrasna serija, koja je sada došla na red. Mislim na drugu sezonu :) Prva me je oduševila već glumačkom postavom. Reese, Nicole i Laura, pa kud ćeš više. Jasno da su tu i ostali, ne treba ih zaboraviti ili gurati u drugi plan. Kako god, krasna serija. Hvala Biljo na prijevodima  :smfor (25): :smfor (25): :smfor (25):
If two people always agree, one of them is unnecessary