Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Når støvet har lagt sig (When the Dust Settles)  (Posjeta: 5216 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline faks86

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 4341
  • Spol: Muški
Når støvet har lagt sig (When the Dust Settles)
« u: Svibanj 25, 2021, 10:04:34 prijepodne »

Devet dana pre tragičnog napada u Kopenhagenu osmoro ljudi živi svoj život ne znajući šta ih čeka. Morten i Kamila slave godišnjicu braka, ali prekida ih poziv iz bolnice. Kuvar Nikolaj sprema se da promeni posao, a Džamal pokušava da dobije vozačku dozvolu. Devojčica Mari nalazi torbu uz opasne posledice za ministarku pravosuđa Elizabet i njezinu suprugu Stinu. (izvor:EON)


Godina: 2020.
Mreža: DR1
Žanr: drama
Glumci: Henning Jensen, Malin Crépin, Jacob Ulrik Lohmann, Peter Christoffersen, Viola Martinsen, Arian Kashef


Offline bebapecic

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 417
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: Beograd,Srbija
Odg: Når støvet har lagt sig (When the Dust Settles)
« Odgovori #1 u: Svibanj 26, 2021, 22:02:35 poslijepodne »
Na pocetku seriije sam a vidim da ima prepoznatljiv danski pecat:koncizna radnja,odlican ritam,glumci isto,likovi se razvijaju.Preporuka.Hvala puno na prevodu.
Poostoje  i druge serije sa slicnom temom(americke) a ova je odlicna(skandinavski duh).Vrlo interesantan potez da se glavni dogadjaj stavi u sredinu seriije,pa pratimo razvoj likova pre i posle. :smfor (26):
« Zadnja izmjena: Lipanj 02, 2021, 00:29:28 prijepodne od bebapecic »

Offline dejanptr

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 44
  • Spol: Muški
  • Lokacija: SrbijaDV
Odg: Når støvet har lagt sig (When the Dust Settles)
« Odgovori #2 u: Kolovoz 08, 2021, 20:33:07 poslijepodne »
Veoma mi se dopala ova serija. Moram priznati da sam inače i ljubitelj skandinavski serija, posebno danskih. I meni je naročito leglo što je centralni događaj pozicioniran u sredini serijala tako da pratimo sudbine i rzvoj glavnih likova serije i pre i posle  tog događaja. Naravno, kao i u svakoj danskoj seriji, glumački ansambl je izuzetan. Topla preporuka!!

Offline zuza

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 272
  • Lokacija: Srbija
Odg: Når støvet har lagt sig (When the Dust Settles)
« Odgovori #3 u: Kolovoz 27, 2021, 19:16:59 poslijepodne »
odgledala sam serijui bas mi se svidela.Osim glavne teme ima  i puno licnih prica svih ucesnika sto je posebno intersantno,a inace jos od Sage su mi Danci zanimljivi.Hvala na prevodu i izboru serije sve preporuke za gledanje.