Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Prerano otkazane serije  (Posjeta: 81647 puta)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Vic Mackey

  • Razina 0
  • Postova: 19
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Srbija
Odg: Prerano otkazane serije
« Odgovori #90 u: Prosinac 04, 2018, 11:57:49 prijepodne »
U nekom od prethodnih postova videh da je neko spomenuo seriju Quarry. Pogledao prvu sezonu, bas po mom ukusu. Verno prikazane 70-te godine, dobra prica i sve ostalo, ali niko je vise ne pominje. Sta se s njom desava? Hoce li biti druge sezone i kada???

Offline sanjanera

  • Razina 0
  • Postova: 15
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: Zadar
Odg: Prerano otkazane serije
« Odgovori #91 u: Prosinac 04, 2018, 12:10:29 poslijepodne »
U nekom od prethodnih postova videh da je neko spomenuo seriju Quarry. Pogledao prvu sezonu, bas po mom ukusu. Verno prikazane 70-te godine, dobra prica i sve ostalo, ali niko je vise ne pominje. Sta se s njom desava? Hoce li biti druge sezone i kada???

Kako za sad izgleda, neće biti druge sezone, i nijedna druga tv kuća ne može kupit prava za daljnje snimanje

Offline DogsAreTheBestPeople

  • Razina 0
  • Postova: 18
  • Lokacija: Svet maste
Odg: Prerano otkazane serije
« Odgovori #92 u: Prosinac 06, 2018, 15:43:54 poslijepodne »
Ne znam zasto nema u anketi serije Forever iz 2014. godine.  U glavnoj ulozi se nalazi  Henri ,patolog koji resava ubistva, a takodje je i besmrtan pa stalno imamo flesbekove iz njegove proslosti.

Takodje prerano otkazana serija Rim
https://www.imdb.com/title/tt0384766/
Ako se dobro secam otkazana je jer je izgoreo set, pa su smatrali da im se ne isplati. Mogla je jos dosta sezona da ima serija i da nam pokaze mnogo zanimljivih delica starorimske istorije

Offline Gavranko

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 35
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Hrvatska
Odg: Prerano otkazane serije
« Odgovori #93 u: Prosinac 18, 2018, 21:34:33 poslijepodne »
Takodje prerano otkazana serija Rim
https://www.imdb.com/title/tt0384766/
Ako se dobro secam otkazana je jer je izgoreo set, pa su smatrali da im se ne isplati. Mogla je jos dosta sezona da ima serija i da nam pokaze mnogo zanimljivih delica starorimske istorije

Sjećam se, obećavala je i meni je bila bolja od Spartacus: Blood and Sand, koji je bio razvikaniji. Znam da radnja nije ista, ali je doba rimskog carstva. Iako Spartacus nije ni pretendirao da bude povijesna serija.

Rulic

  • Gost
Odg: Prerano otkazane serije
« Odgovori #94 u: Siječanj 04, 2019, 19:31:25 poslijepodne »
The After.

Serija iz 2014. Samo jedna epizoda. Radnja se baš zakuhala i Amazon. Koji je tek počinjao jednostavno je otkaže. A baš su se skupili njih 8 potpuno različitih karaktera. A trebala je biti odlična serija jer je režiser I kreator jedan od scenarista X-Files Chris Carter.



Offline Buki Ri

  • Razina 0
  • Postova: 8
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Rijeka
Odg: Prerano otkazane serije
« Odgovori #95 u: Svibanj 15, 2019, 12:35:17 poslijepodne »
Rome, još jedan primjer kakvi idioti su ovi iz HBO-a, nikad više ništa od njih...
PLATA O PLOMO

Offline beogradski

  • Razina 0
  • Postova: 12
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Prerano otkazane serije
« Odgovori #96 u: Svibanj 15, 2019, 17:25:49 poslijepodne »
Serija ''Quarry''. Samo jedna sezona. A Logan Marshall-Green je fenomenalan u toj ulozi. Odlican stajling, odlicna gluma, odlicna ideja za seriju, odlican bas period desavanja nakon Vijetnama. Ma sve pohvale, ali na zalost samo jedna sezona.

Secrets and Lies. Nakon dve sezone otkzana, steta. Prva sezona je kao sto se zna rimejk australske serije. U prvoj sezoni odlican tandem Dzulijet Luis i Rajan Filip. Dok u drugoj sezoni, koja je bila nemerljivo slabija sa gledanoscu po istrazivanju, ali meni nije, su cinili Dzulijet Luis i Majkl Eli. Volim povezane serije i samo takve i gledam. Mislim da je ipak proslo vreme serija koja je svaka epizoda za sebe ,kao CSI Las Vegas ili CSI Majami. Da se vratim na Tajne i lazi. Moglo je barem uraditi jos jednu sezonu jer meni sezona 2 bila sasvim ok


Outsiders - Odlična glumačka ekipa, pre svega David Morse, koga pravi fan filmova i serija pamti po mnogim odlučnnim projektima. Prvenstveno bih spomenuo i predložio ukoliko neko nije gledao mini seriju Brotherhood of the Rose  https://www.imdb.com/title/tt0096985/?ref_=nm_flmg_act_80, zatim filmovi poput Časovi očaja, Indian Runner,The Rock,Zelena milja,16 blokova,Dokaz života,Čuvar prelaza...ma malo li je a uvek u sporednoj ulozi ali u seriji Autsajderi je vodeća uloga- Takođe bi iz pomenute serije spomenuo i sledeće glumce Ryan Hurst koga mi svi fanovi serija pamtimo iz Sinova anarhije gde je igrao Opija. Zatim tu je i Joe Anderson, koga ponajpre pamtim iz filma Supremacy https://www.imdb.com/title/tt2245151/?ref_=nm_flmg_act_13 kojeg obavzno preporučujem. U seriji Autsajderi takođe bih izdvojio još dvojicu glumaca Kyle Gallner i Thmomas M. Wright. Da NAPOMENEM i to da serija Outsiders ne da ima svega dve sezone i to drugu sezonu niko nigde nije preveo pa su mnogi po raznim forumima to i postavljali ali to je neka druga priča i tema. Mada meni su moji ukućani kao zamerili jer sam ja odgledao mnogo toga bez prevoda a oni to ne mogu. A dodao bih da serija Outsiders, ne samo da ima svega dve sezone nego je i urađena u fazonu za one koji su voleli Sinove anarhije. Zaista šteta za svega dve sezone i to druga da nije prevedena.PS. Ovo se ne odnosi na ppotražnju prevoda ili neku kritiku nego komentar da mislim da je serija Outsiders trebala dobiti više prostora i sezona.


Low Winter Sun https://www.imdb.com/title/tt2314792/?ref_=nv_sr_1?ref_=nv_sr_1. Svega jedna sezona i to nije ilo prevoda za sve epizode-da se ogradim ne mislim na potražnju nitti na kritiku. Ja sam je odgledao bez prevoda dok sam za ukućane uradio ono oline subtitle translate, ali to sam i zadnji put uradio jer je to mučno nekakve kvačice i sl. Da se vratim na seriju. Odlični Mark Strong i odlični Lennie James, jedan od najboljih tandema u ovoj napetoj akcionoj policijskoj drami o korupciji policije Detroit. Atmosfera urađena maestralno. Ipak je scenario radio Chris Mundy koji je posle radio i Bloodline i Ozark. Seriju Low Winter Sun PREPORUČUJEM.

Offline Eadnp

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 594
  • Spol: Muški
Odg: Prerano otkazane serije
« Odgovori #97 u: Svibanj 24, 2019, 01:57:25 prijepodne »
sarah connor chronicles :smfor (26):

Offline darthboba

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 57
  • Spol: Muški
  • Everything's shiny!
  • Lokacija: Zemun
Odg: Prerano otkazane serije
« Odgovori #98 u: Svibanj 24, 2019, 09:35:14 prijepodne »
Ovo mi je dosta žao što je prekinuto, stvarno je bila dobra i napeta serija pogotovo u to vrijeme. Sjećam se da se vrtjela poslije Zakona braće na RTL-u. Uglavnom snimljena je samo jedna sezona iako je  na kraju sezone bilo napravljena baš da se nastavi na drugu, ali eto druga sezona nikada nije došla


Mislim da sam procitao negde da je bilo planirano vise epizoda u prvoj sezoni kao i da je zaplet bio isplaniran za prve tri sezone. Joss Whedon je uvek radio stvari na duze staze a i njegov"smek" da stvara traume likovima konstantno je uvek privlacan publici. Bar su snimili film da daju neki zavrsetak i jos jednu sansu da se oprostimo od te simpaticne ekipe.

https://www.imdb.com/title/tt00000379786/
- Captain Piett?
- Yes, my Lord?
- Make ready to land our troops beyond their energy shield and deploy the fleet so that nothing gets off the system. You are in command now, Admiral Piett.

Offline B2B

  • Razina 0
  • Postova: 5
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Prerano otkazane serije
« Odgovori #99 u: Svibanj 29, 2019, 13:33:02 poslijepodne »
The Secret Circle

https://www.imdb.com/title/tt1837654/

Nikad prežaljena, jedna od boljih ''teen'' fantasy serija. Otkazana je nakon prve sezone što je bilo jako čudno jer je bila odlično prihvaćena od publike, a i prva sezona je tako završila da su svi očekivali nastavak. Šteta  :? ??

Offline Zlatko73

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 28
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Srbija
Odg: Prerano otkazane serije
« Odgovori #100 u: Lipanj 04, 2019, 19:05:38 poslijepodne »
Utopia

Offline FreeArt

  • Razina 0
  • Postova: 15
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Prerano otkazane serije
« Odgovori #101 u: Srpanj 22, 2019, 18:57:55 poslijepodne »

Offline panicjovan

  • Razina 0
  • Postova: 9
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Srbija
Odg: Prerano otkazane serije
« Odgovori #102 u: Kolovoz 08, 2019, 22:03:00 poslijepodne »
Kada treba da se bira, onda: Rome i Flashforward...

Offline Laura

  • Razina 0
  • Postova: 7
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: BiH
Odg: Prerano otkazane serije
« Odgovori #103 u: Kolovoz 09, 2019, 17:59:50 poslijepodne »
Za mene nikad prezaljena Alcatraz https://m.imdb.com/title/tt1728102/ poslije jedne sezone. Putovanje kroz vrijeme, misterija... Sve sto volim.

Offline markom

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 31
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Srbija
Odg: Prerano otkazane serije
« Odgovori #104 u: Kolovoz 30, 2019, 18:32:34 poslijepodne »
Life on Mars (UK) verzija, jedna od najboljih serija ikada.

Offline vrabac

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Austrija
Odg: Prerano otkazane serije
« Odgovori #105 u: Rujan 04, 2019, 20:33:16 poslijepodne »
Stargate Atlantis

Offline Vurchajmer

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 16
  • Spol: Muški
  • Lokacija: BiH
Odg: Prerano otkazane serije
« Odgovori #106 u: Rujan 13, 2019, 18:52:14 poslijepodne »
Wayne (Volio bih vidjeti kako bi dalje vodili priču)

Offline zokakelt

  • Razina 0
  • Postova: 4
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Ireland
Odg: Prerano otkazane serije
« Odgovori #107 u: Listopad 15, 2019, 02:47:09 prijepodne »
Definitivno "Rome".