Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Koliko/koje serija/e trenutno gledate  (Posjeta: 372449 puta)

0 Članova i 6 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline subaru

  • Razina 0
  • Postova: 1
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Srbija
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1170 u: Svibanj 04, 2021, 17:22:51 poslijepodne »
1. Trenutno gledam seriju "The Innocent" (https://www.imdb.com/title/tt10147644/) - moja preporuka
2. Odgledao dve sezone nesto starije serije "Glitch" (https://www.imdb.com/title/tt4192782/)
3. "Who Killed Sara?" (https://www.imdb.com/title/tt11937816/)

Offline JoxerTM

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 683
  • Spol: Muški
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1171 u: Svibanj 04, 2021, 18:36:17 poslijepodne »
"A ja mislla"...
... da gledaš Re: Zero:smfor (21):

Da ljudima bude jasnije, određeni bezvezni lik, vucibatina, biva uvučen u fantasy svijet i tamo susreće svu silu suludih likova i događaju mu se totalno lude stvari.
Međutim on tamo ima određenu supermoć - kad umre, vrijeme se vrati u određenu točku unatrag. Kao u zastarjelim videoigrama, kad vas krknu igra vas vrati na predefinirani čekpoint.


Hoće li lik od nule (Zero u naslovu) postati heroj?
Neću spojlati, ali je toliko debilan u nekim trenucima da biste ga najradije pošteno našamarali.
I najvažnije: lik se zove Subaru;D


Serija je superzabavna, a animacijanekih akcija je nenormalno dobra, znao sam uvaljivati poteze od jedne tete svima drage, a koja se zove Rem, kao gif po raznim sajtovima umjesto smajlija  :smfor (10):, evo jedan:




Legalni i besplatni strim sa eng. titlovima imate na Crunchyrollu.

Trailer:



Offline zuza

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 272
  • Lokacija: Srbija
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1172 u: Svibanj 04, 2021, 21:06:44 poslijepodne »
Opet na netfliksu Good girls,prve dve sezone su super,dobra zajebancija al treca sezona je smor.Sad sam krenula da gledam svih sedam sezona Sinovi anarhije,cini mi se da je super,al ovo je tek pocetak videcemo.

Offline SubsMasta

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 132
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1173 u: Svibanj 11, 2021, 14:26:17 poslijepodne »
Krenuo sam gledati Tom Clancy's Jack Ryan - https://www.imdb.com/title/tt5057054 i za sad (prva epizoda) je vrlo dobro. Johnu Krasinskom uloga paše iako mi je malo čudno gledati ga bilo gdje nakon Office-a. Radi se o Američkoj borbi protiv terorizma pa tko voli takve teme preporučujem.

Offline bf1947(1)

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 987
  • Spol: Muški
  • ובכל זאת זה זז
  • Lokacija: Vanuatu
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1174 u: Svibanj 12, 2021, 08:39:58 prijepodne »
Jack Ryan dobra serija podseca me malo na Homeland ma da Keri niko ne moze da zameni.
Ja sam seriju prestao gledati nakon završetka 3. sezone iz dva razloga. Za mene je to bio prirodan kraj serije jer ona je u osnovi govorila o Nicholasu Brodyju i njegovoj obitelji. Kad se to raspalo i završilo, krenula je neka sasvim nova serija, koja sa prvotnom nije imala puno veze. Neke poveznice su bile Mandy Patinkin i Claire Danes i gotovo. Pokušao sam 1, 2 epizode i odustao, jer mi je sve to ličilo - a mislim da je tako i bilo - na klasičnu američku propagandu. I drugi razlog je bila Claire Danes iliti Carrie Mathisson. Od prve epizode mi je išla na živce, onako cmoljava, uplakana. Možda je ovaj nastavak od nekoliko sezona i dobar ali ne bi trebao imati nikakve veze s Homelandom. To je, po meni, bio običan marketinški trik da bi se nastavilo s nečim što je imalo velik uspjeh i sigurno donijelo dosta novaca. Gledao sam još nekoliko serija sa sličnim scenarijem (nestanak glavnog lika) i nijednu od takvih nisam završio.
If two people always agree, one of them is unnecessary

Offline mrdule

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 29
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1175 u: Svibanj 12, 2021, 15:17:24 poslijepodne »
Slazem se da se prica vrtela oko Brodza ali kasnije dolaze novi likovi koji doprinose boljitku serije.Keri je nastavila da cmizdri u svakoj epizodi do kraja serijala ali obzirom na bolest to i nije cudno.Radnja je ostala da se desava po Bliskom Istoku i meni je serija jedna od boljih ali svako ima svoje misljenje.Ima propagande kao i svakoj Americkoj seriji ali radnjau prati i razdor u redovima CIA i naravno nezaobilazni Ruski spijuni.
Svi su se kleli u GOT a mene su prve dve sezone toliko smorile da sam jedva drzao oci otvorene.Toliko likova da jedva pohvatas ko je ko dok je kasnije kad sve upoznas bila jako dobra i kada sam je sa zenom gledao ponovo znajuci likove bila mi mnogo interesantnija.

Offline bebapecic

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 417
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: Beograd,Srbija
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1176 u: Svibanj 13, 2021, 22:32:14 poslijepodne »
https://www.imdb.com/title/tt8200550/

Gold Digger,miniserija
pogledala sam je zbog glumaca Ben Barnes (odlican i lep) i Julie Ormond (harizma,ali je mogla malo bolje da se pripremi za ulogu-da oslabi par kilograma :smfor (9): ) Drama s nagovestajem trilera o ljubavi starije zene i mladica,porodicnim problemima,sumnji u mladicevo  koristoljublje...itd.
Inace kraj je nedopustivo ostavljen s nerazjasnjenim pitanjima,sem ako ce da snime drugu sezonu.Ako vam je motiv za gledanje kao moj : u redu,inace nije bas preporuka.

Offline JoxerTM

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 683
  • Spol: Muški
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1177 u: Svibanj 16, 2021, 01:51:33 prijepodne »
Bad Batch - vani su 3 epizode i moram priznati da me je zainteresiralo za dalje.
Prerano je za reći da će biti dobra kao Clone Wars i Rebels, ali mogla bi biti i bolja.
Jer ova je u "partybased" RPG-ovskom điru, grupa otpadnika raznih specijalizacija hara po svemiru i radi dar mar.
Kad kažem RPG, to ne znači da su kopirali sci fi videoigre kao npr. satiru Outer Worlds, bit je da humora i akcije ne nedostaje, a da sve skupa nije imbecilno ko Rey trilogija.

Offline Turab

  • Razina 0
  • Postova: 8
  • Spol: Muški
  • Lokacija: bosna
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1178 u: Svibanj 16, 2021, 16:42:31 poslijepodne »
Fatma - odlična turska serija
The mosquito coast - odlična serija iz apple kuhinje

Offline mrdule

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 29
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1179 u: Svibanj 17, 2021, 22:23:17 poslijepodne »
Odgledao seriju 4 Blocks.Jako dobra nemacka serija koja ima i radni naziv Arapsko podzemlje.Kvalitetno odradjena u svakom smislu.Ima tri sezone i moja je preporuka za one koji vole ovaj krimi zanr.

https://www.imdb.com/title/tt5754602/

Offline vesa73

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 66
  • Spol: Muški
  • Lokacija: krusevac
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1180 u: Svibanj 20, 2021, 10:54:26 prijepodne »
Odgleda tursku seriju - Vatanim Sensin
https://www.imdb.com/title/tt6132720/
Radnja serije
Azize (turska glumica Bergüzar Korel) sa svoje troje djece i svekrvom Hasibe u stalnoj je borbi sa poteškoćama.
U odsustvu muža Dževdeta (poznat turski glumac Halit Ergenç) tokom rata ona pronalazi snagu da podiže svoju decu
i bori se sa poteškoćama u ratnim godinama 1919.
Odlično napisan scenarijo, puno poznatih turskih glumaca je igralo u dve sezone ove serije,
a za ljubitelje istorije mogu saznati o propadanju Otomanskog carstva i stvaranju moderne turske drzave sa Mustafom Kemalom.
Preporuka za gledanje

Offline DOKILE

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 65
  • Spol: Muški
  • Lokacija: ZEMUN
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1181 u: Svibanj 25, 2021, 22:21:09 poslijepodne »
                         24 
                     www.imdb.com/title/tt0285331
Zapoceo ovu seriju da gledam pre desetak dana,zavrsio prvu sezonu...sta znam,Dzek Bauer,koga glumi Kifer Satlend,u stalnoj je poteri za teroristima....nekako,sve je predvidivo,prosto,plitko...barem je takva bila prva sezona,a i druga nije bolja...za sada,nastavljam,pa videcu dokle...

Offline Šampinjon

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 31
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Srbija
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1182 u: Svibanj 28, 2021, 20:42:55 poslijepodne »
Reprizno, Scream Queens (sviđa mi se, imaju urnebesnih momenata). Premijerno: Čak (nije loše, zanimljivo da pustiš mozak na ispašu, Kejsi je maestralan) i Your Honor. Ne deluje loše, mada je nekako previše "usporeno" za moj ukus. A i nema potrebe da 40 sekundi zumiraš lika kako blene u jednu tačku, može to da stane i u 15.

Offline zuza

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 272
  • Lokacija: Srbija
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1183 u: Svibanj 29, 2021, 20:54:00 poslijepodne »
Zavrsila sam Sinove anarhije i jos ne mogu da dodjem sebi koliko sam odusevljena i pocela Line of duty sestu sezonu ,malo mi treba vremena da se prisetim sta je bilo u prvih pet,al ajde valjda ce mi doci do mozga,pocetak je dobar.

Offline JoxerTM

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 683
  • Spol: Muški
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1184 u: Lipanj 04, 2021, 00:29:51 prijepodne »
Već sam najavio bio da ću ovu sljedeću i ne mogu stati gledati koliko mi se sviđa:
Vincenzo

Kad zgotovim blago ću iskomentirati ali nisam siguran kako, tu sve epizode zaslužuju podeblji zaseban post koliko su lude.

Evo iz jedne blagi spolier aranžiran na crack foru da otprilike vidite samo jedan primjer ludosti - ovdje Vincenzo i jedna odvjetnica glume da su par što u stvarnosti nisu, barem ne još:



Serija je dostupna na Netflixu.
Ako nemate Netflix naći ćete hr titlove za prve 4 epizode bez problema, taman dovoljno da znate hoćete li nastaviti ili nećete (a kladim se da hoćete).
Mogu dodati link na sve hr titlove ako kome trebaju, čini se da ih nitko nije pokupio s netflixa i stavio zasebno negdje.

Za one koji će među odličnim izborom glazbe primijetiti obradu Rossinija koja nevjerojatno sjeda na scene kojima se ukazuje da je Vincenzo "talijan", evo i ta obrada:

Offline alterego

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 68
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Hrvatska
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1185 u: Lipanj 05, 2021, 07:44:05 prijepodne »
Evo mene si zaintrigirao sa Vincenzom. Da vidio sam da ima titl za samo prve 4 epizode, tako da bi bilo super ako možeš tu ili na nekoj drugoj stranici postaviti titlove za cijelu sezonu. txs

Offline JoxerTM

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 683
  • Spol: Muški
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1186 u: Lipanj 05, 2021, 15:35:31 poslijepodne »
Seriju je prevela cijenjena Iva Antoliš za Netflix.
Spoiler: prikaži
Pa ide kao zip za cijelu sezonu na box jer taj cloud nema reklame ni điđemiđe, imaš tamo download gumb:
https://app.box.com/s/g11wvjw8vg5styzmima5elqao2dd4dqq

Offline zuza

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 272
  • Lokacija: Srbija
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1187 u: Lipanj 05, 2021, 20:05:56 poslijepodne »
Odgledala sam trecu i poslednju sezonu Italijanske serija Subbura.Pa mogli su i bez ove trece sezone,jer mi je malo pokvarila utisak,prve dve sezone su bile odlicne,a ovde su nesto zbrzili ,valjda da je zavrse sto pre.

Offline Bon

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 1115
  • Spol: Muški
  • cinik
  • Lokacija: Srem
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1188 u: Lipanj 06, 2021, 01:35:03 prijepodne »
FTWD nadoknađujem propuštene epizode.
Ghosts skinuo obe sezone i pomalo se kliberim naročito
Spoiler: prikaži
pećinku_intelektualcu
  :smfor (24): :smfor (24):
Pogledao prvu i sviđa mi se

Offline Bugarak

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 114
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Tralfamador
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1189 u: Lipanj 06, 2021, 10:15:49 prijepodne »
Gledam finalnu (jedanaestu) sezonu Shameless. Ne znam šta bih napisao. Totalno sam razočaran. Gubljenje vremena. Kad se setim prvih sezona, ovo ne liči ni na šta...
Kao što sam onomad napisao, šteta, voleo sam tu seriju.

Offline JoxerTM

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 683
  • Spol: Muški
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1190 u: Lipanj 10, 2021, 17:36:19 poslijepodne »
Pogledao sam prvu epizodu Loki s eng. titlovima iako sad vidim da postoje i naši, ali 'ebe me se jer ne podnosim phoenix verzije.

Meni je ovo bilo prezabavno.
Hiddleston je baš prelud (nije da ne zna odlično odraditi i drugačije likove, oduševio me nedavno i u podcijenjenom Crimson Peaku), a ni Owen nije podbacio iako zasad nije imao dovoljno vlastitih ili buddy scena da se može bolje razmahati, ipak je prva epizoda.
Iskreno se nadam da ovo nije Marvelova prepisivačina Legends of Tomorrow.
Nije da bih se puno bunio, DC LoT je nakon prve sezone prerastao u meni najdražu višesezonski seriju, ali umjesto prepričavanja istih priča, volio bih vidjeti čim više originalnosti.

Offline GoranaS1976

  • Razina 0
  • Postova: 16
  • Spol: Ženski
  • Venomous Snake
  • Lokacija: Venoma
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1191 u: Lipanj 16, 2021, 12:38:29 poslijepodne »
Trenutno gledam jednu seriju, a to je Silicon Valley. Moram priznati da serija uopce nije losa, iznenadila sam se.

Mom - zavrsena sezona i serija. Mozda je dozivjela sezonu viska, ali sve u svemu, isplati se gledati

Young Sheldon - Zavrsena sezona. Vec vidim da ce se ovo razvuci, vjerovatno i previse.

Offline adenozintrifosfat

  • Razina 0
  • Postova: 16
  • Spol: Ženski
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1192 u: Lipanj 18, 2021, 17:04:30 poslijepodne »
Trenutno gledam opustajucu i prezanimljivu animiranu netflixovu seriju: LOVE, DEATH + ROBOTS. Pogledala sam jednu  epizodu sa drugaricom slucajno, ona ovu seriju vec gleda uveliko i jako mi se svidela, ima dobru pricu, kvalitetno je odradjena, ima neocekivanih spletova, animacije izgledaju jako moderno. Sad sam na petoj epizodi odlicna je,  traju 20tak minuta epizode sto mi bas prija, volim krace serije sa kracim epizodama. Svaka epizoda je prica za sebe ne nadovezuju se, prve dve mi se nesto ne svidjaju, ali posto sam pogledala sa prijateljicom tu neku kasniju znam da su dalje dobre, a evo i ovo sto sam sama odgledala do pete sam odusevljena. Nekako mi predstavljaju neki novi svet posle nasih generacija u buducnosti, sa ljudima, robotima i svakakvim bicima i desavanjima. Na primer treca epizoda je o tome da se deca ne smeju radjati, zbog prenaseljenosti, a ljudi imaju omogucene tretmane da ostaju mladi i zive i po 200 i vise godina, sta se desavalo sa decom skriveno dobijena kad ih pronadju i kako se zavrsava ostavljam da pogledate, kao i ostale epizode. Ova serija je od mene preporuka! :)

Offline mrdule

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 29
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1193 u: Lipanj 22, 2021, 15:32:23 poslijepodne »
Sinoc sam zavrsio sa Queen of the South u pitanju je 5 sezona.U pocetku nista specijalno ali vremenom kad upoznas likove ispala je jako simpaticna i neobavezujuca.Sa nastavljam Soula.Odgledao pola prve sezone jos ne mogu da se priviknem na seriju jer mi je stalno u glavi Breacking Bad ali se trudim.

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7219
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1194 u: Lipanj 23, 2021, 08:21:54 prijepodne »
Mare of Easttown - https://www.imdb.com/title/tt10155688/

Već prva epizoda nas je (ženu i mene) prikovala za ekran i cijeli dan razmišljamo o seriji.

https://www.prijevodi-titlovi.org/forum/index.php?topic=1512.0

Offline zuza

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 272
  • Lokacija: Srbija
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1195 u: Lipanj 23, 2021, 19:51:40 poslijepodne »
Odgledala Australijsku seriju Halifaks-odmazda i nesto nisam bas odusevljena,podseca me na one bas obicne Americke krimice,mogla sam i da je preskocim.A posebno se cudim silom pohvala glavnoj glumici,mene nije odusevila,meni je licilo na amatersko pozoriste.

Offline zuza

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 272
  • Lokacija: Srbija
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1196 u: Lipanj 26, 2021, 21:26:17 poslijepodne »
Posle odlicne Criminal UK odgledala Spy city,ne znam cija serija,dobra prica,vreme u Berlinu pre izgradnje zida,spijuni,nije losa serija ,ali me podsetila na Berlin station,mada nije isto vreme u kome se prica dogadja.Nije sad bas za neko filozofiranje o temi,glumi i sl.ali ko voli spijunske serije moze da pogleda.

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7219
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1197 u: Lipanj 27, 2021, 08:31:00 prijepodne »

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7219
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1198 u: Lipanj 28, 2021, 08:38:29 prijepodne »
Trenutno gledam seriju Big Sky . Zanimljiva i napeta radnja, lijepo okruženje i izvrsna kinematografija. Svaka epizoda vas ostavlja u neizvjesnosti, pa se pitate što će se sljedeće dogoditi.

https://www.prijevodi-titlovi.org/serije/prikaz/560/big-sky
https://www.prijevodi-titlovi.org/forum/index.php?topic=1458.0

Offline zuza

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 272
  • Lokacija: Srbija
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #1199 u: Lipanj 29, 2021, 13:01:58 poslijepodne »
Iskopala sam staru Englesku seriju River i odusevila sam se.Dzon River je pomalo cudan inspektor koji vidi zrtve ubistava,prica sa njima i one ga progone sve dok ne resi slucaj.Sve to i utice na njega,a pogotovu kad njegova partnerka biva ubijena.Stellan Skarsgard i Nicola Walker su razvalili,kako dobro glume .Svakako ko nije gledao treba da je pogleda.