Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Better Call Saul  (Posjeta: 60633 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline mire_pasha

  • Razina 0
  • Postova: 14
  • Spol: Muški
  • Lokacija: zenica
Odg: Better Call Saul
« Odgovori #30 u: Srpanj 04, 2018, 16:32:07 poslijepodne »

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Better Call Saul
« Odgovori #31 u: Srpanj 05, 2018, 08:00:34 prijepodne »
a bice to neki cameo... koliko kod volio da ih vidim ovo je ipak neka druga serija bez obzira na share univerzuma. BB je sjajno zavrsio, hvala im, neka ostane na tome.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Commandoguru

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 29
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Better Call Saul
« Odgovori #32 u: Srpanj 05, 2018, 08:26:31 prijepodne »
Neće bit cameo, zasigurno.

Ovo sve se događa godinama prije BB, tak da možda sad dođemo u vrijeme kad se u BB Saul pojavio u seriji.

Drugo je pitanje KOLIKO ćemo ih viđati u seriji...

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Better Call Saul
« Odgovori #33 u: Srpanj 05, 2018, 13:54:59 poslijepodne »
znam za tajmlajn i na koji nacin cemo ih vidjet. koliko god da su mi dragi likovi dzesija i voltera, malo mi je bezveze ako se podleglo pritisku fanova za njihovom jacom ulogom.
ipak se ranije neka druga prica pricala u vezi njihovog pojavljivanja. no dobro, kako god. bice zanimljivo svakako.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Cvija

  • Razina 0
  • Postova: 10
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Better Call Saul
« Odgovori #34 u: Kolovoz 26, 2018, 09:33:25 prijepodne »
Serija kida,lep pocetak BB,sad je 4. sezona,bice i 5ta :clapp

p.s. svidja mi se Kim Wexler...lepo glumi i pametna je:)

Offline Bon

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 1115
  • Spol: Muški
  • cinik
  • Lokacija: Srem
Odg: Better Call Saul
« Odgovori #35 u: Rujan 06, 2018, 02:50:12 prijepodne »
Na 1/2 sam treće sezone. Predobra priča. Volim te likove tako su opipljivo realistični. Nadrealistični.
Čaka prosto moraš da mrziš iako je on u osnovi good guy. U stvari njih dvojica se međusobno jako dobro poznaju.
Moguće da bi jako dobro funkcionisali da nisu uzeli da se bave pravom oba.
Pretpostavljam da je to u osnovi priča slična onoj o bludnom sinu.
Otac je više pažnje poklanjao Džimiju iz očitih razloga. U osnovi je tu možda krenuo taj razdor.
Čarls je u nekom momentu shvatio da ga je Saul nadmašio u struci. To ga možda boli najviše.
I ta lakoća kojom barata. Kao kad boksuje onaj Naseem Hamid Princ :D
Čarls bi mogao da ode preko granice legalnosti u nadolazećim vremenaima da bi mu se osvetio.

Hvala za titlove 3x5 i 3x6 odgovaraju i za 720p HDTV x264 [i_c] pack.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Better Call Saul
« Odgovori #36 u: Rujan 06, 2018, 07:58:58 prijepodne »
kako je ostarao ovaj dzonatan benks samo ce im panut nedje na snimanje.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Bon

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 1115
  • Spol: Muški
  • cinik
  • Lokacija: Srem
Odg: Better Call Saul
« Odgovori #37 u: Rujan 07, 2018, 01:39:00 prijepodne »
Spoiler: prikaži
'S All Good Man
  :smfor (24):

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Better Call Saul
« Odgovori #38 u: Rujan 13, 2018, 13:18:32 poslijepodne »
vas sam umoran od kim veksler i njenih advokatskih proseravanja. samo cekam da chuck vaskrsne u kakvu foliju. bb univerzum standardno pospremanje.
pojavio se i kolosus, pardon stefan kapicic. kakvo prezime  ;D
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Bon

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 1115
  • Spol: Muški
  • cinik
  • Lokacija: Srem
Odg: Better Call Saul
« Odgovori #39 u: Rujan 13, 2018, 22:29:51 poslijepodne »
Ja sam sad bidžujući prethodnu sezonu pomislio baš je Kim superiška. Super duper :-)
« Zadnja izmjena: Rujan 16, 2018, 19:45:09 poslijepodne od Bon »

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Better Call Saul
« Odgovori #40 u: Rujan 15, 2018, 00:04:33 prijepodne »
chuck in da folija je tad uzimao 80% ekrana pa je ona tad bila supa dupa flaj. sto god to znacilo.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Better Call Saul
« Odgovori #41 u: Rujan 20, 2018, 08:15:27 prijepodne »
bas dosadna ova sedma. ima tu sjajnih djelova, kao ovaj prikaz polaganog udaljavanja kim/dzimi i kako ona polako kapira da su dva potpuno razlicita svijeta, odnosno da je dzimi vise okrenut nelegali ali ovo ostalo bas monotono i neinteresantno. kapicic je inace progovorio nesto, na nemacki. psovka valjda.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline jazjaz

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 63
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Slo
Odg: Better Call Saul
« Odgovori #42 u: Rujan 25, 2018, 08:19:37 prijepodne »
Kako smo drugačiji - jedino što mi smeta je povezivanje sa BB. Zamene je BB završena priča i neznam zašto se sada radi na njenom vaskrsu.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Better Call Saul
« Odgovori #43 u: Rujan 26, 2018, 12:29:35 poslijepodne »
dobra osma betr kol sol.
kako je dzimi namazan, pa ovo sto je uradio sad je za obavezno gradivo po skolama. doktor!
i jedna zanimljivost: neki random lik narucio hefeweizen sanker mu daje Paulaner.  :sbowing_100-106
meni kez odma.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline groznim84

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 614
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Better Call Saul
« Odgovori #44 u: Listopad 15, 2018, 12:05:51 poslijepodne »
Poceo novu sezonu pogledao prve dve... Za sad nemam neki komentar, videcemo na kraju.

Offline groznim84

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 614
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Better Call Saul
« Odgovori #45 u: Listopad 21, 2018, 09:38:29 prijepodne »
Sve u svemu dobra sezona, malo usporeniji ritam od predhodne. Mislim da ce peta biti poslednja sezona.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Better Call Saul
« Odgovori #46 u: Listopad 22, 2018, 10:26:30 prijepodne »
bas slabija u odnosu na trecu sezonu. i dalje je to dobro, ali imao sam veca ocekivanja zbog eliminacije chuck-a. ali opet je tu bilo dosadnih pravnih zavrzlama koji sluze kao fileri u ovu seriju.
sami kraj sezone je odlican, izraz lica kim kad je ukapirala ko je dzimi ustvari, je bio takav da bas nista nije morala da progovori. citas joj sa face. bas mi je bilo zao.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline robin1

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 60
  • Spol: Muški
  • Lokacija: kutina/cro
Odg: Better Call Saul
« Odgovori #47 u: Listopad 22, 2018, 18:36:42 poslijepodne »
Evo, pogledao 4. sezonu. Nevjerovatno kako se malo toga dešava kroz 10 epizoda a opet je toliko dobro, da ne mislim odustati. Sada se već nazire kako prostodušni Jimmy pomalo odlazi na mračnu stranu, prema Saulu. Uglavnom, prekrasno snimljeno, užitak je gledati. Svaka je epizoda ulickana do perfekcije, slike i priča klize glatko bez posrtanja. Dijalozi su ono što ovu  seriju izdvaja od mnogih drugih dramskih dosada. Uglavnom već mi miriše " Breaking Bad"... Ide pomalo, mic po mic...

Offline Mrky91

  • Razina 0
  • Postova: 18
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Hrvatska
Odg: Better Call Saul
« Odgovori #48 u: Listopad 25, 2018, 00:58:23 prijepodne »
Totalno mi je zanimljiv koncept da su Saul-a odabrali za spin-off seriju jer mi je bio zanimljiv lik i u Breking bad-u. Odlicna mi je serija i sve blize mi je Breaking bad-u. Odkad sam je poceo gledat ne mogu se zaustavit. Serija za svaku pohvalu i preporuku uz Breaking bad naravno.

Offline Aky

  • Razina 0
  • Postova: 1
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Better Call Saul
« Odgovori #49 u: Studeni 22, 2018, 10:02:15 prijepodne »
Jako zanimljiva serija, kako se približavaju Breaking bad timelinu sve je bolje   :clapp

Offline Aky

  • Razina 0
  • Postova: 1
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Better Call Saul
« Odgovori #50 u: Studeni 23, 2018, 08:37:58 prijepodne »
Ja se, recimo, nisam upecao na ovu seriju, a Braking Bad mi je (u trenutku emitovanja) bio izbor za najbolju seriju. Ne znam koji je bio razlog zašto me je odbio Better Call Saul, ali mislim da ću mu dati ponovo šansu, samo da uhvatim malo slobodnog vremena pa da se bacim na to.

Probaj gledati. Kako ide dalje sve se više približavaju timelineu Breaking Bada. Slijedeća 5 sezona bi mogla biti vrlo konektana s BB. Čak sam čuo dase i radi film trenutno Breaking Bad. Vince Gilligan je redatelj i mnogi pretpostavljaju da će film zapravo objediniti BB i Better Call Saul.  ;D

Offline LeDu

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 30
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Better Call Saul
« Odgovori #51 u: Studeni 24, 2018, 14:36:49 poslijepodne »
Šta nije potvrđeno da će Aaron Paul sigurno glumiti?

Izgleda da ništa nije sigurno, ili prave famu oko svega. Ovo što sam citirao je vest objavljena 7.11.

Offline dome-nasty

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 11
  • Spol: Muški
  • guavento iliti windfucker
  • Lokacija: Istra Dajla
Odg: Better Call Saul
« Odgovori #52 u: Siječanj 20, 2019, 18:47:10 poslijepodne »
Kako je ovo stalo, odluči san bacit maraton BB (potakla me ona scena, ono kad Saul... ono ne...) ... ali sam se gušta punih dva tjedna :weed:

Offline Zlatko73

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 28
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Srbija
Odg: Better Call Saul
« Odgovori #53 u: Svibanj 16, 2019, 08:30:34 prijepodne »
Serija krenula ekstra i priča i zaplet, i ritam serije.

A onda su ga utupili, usporili... sada je dosadna, spora, sporija i od realnog vremena, puna nebitnih detalja, bespotrebno dugih kadrova...

Offline Diablo

  • Razina 0
  • Postova: 17
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Sarajevo
Odg: Better Call Saul
« Odgovori #54 u: Svibanj 16, 2019, 18:35:50 poslijepodne »
Čak je i meni koji generalno volim sporiji ritam serija četvrta sezona bila previše spora. Ipak, vjerujem da je to samo 'zatišje pred buru' koja slijedi u petoj sezoni.  :smfor (26):

I svaka scena sa Mikeom mi je vrhunska, nevjerovatno gotivan karakter, karizma, logika, uvijek odmjeri šta treba reći i ono što kaže ima težinu.

Bilo bi gotivno sa njim pivo popiti.  :beer2:

Offline Venom

  • Razina 0
  • Postova: 15
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Sarajevo
Odg: Better Call Saul
« Odgovori #55 u: Svibanj 17, 2019, 21:37:24 poslijepodne »
Mike drzi seriju, da nema njega ovo bi bilo negledljivo.

Nisam ocekivao ovako dobru seriju nakon BB, nadam se da je nece pokvariti u narednoj sezoni i da ce poceti povezivanje sa BB.

Nadam se da nece razvuci pricu na jos nekoliko sezona, po meni je neki maximum jos 2 sezone.

Offline darthboba

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 57
  • Spol: Muški
  • Everything's shiny!
  • Lokacija: Zemun
Odg: Better Call Saul
« Odgovori #56 u: Svibanj 22, 2019, 07:36:46 prijepodne »
Mike drzi seriju, da nema njega ovo bi bilo negledljivo.

Nisam ocekivao ovako dobru seriju nakon BB, nadam se da je nece pokvariti u narednoj sezoni i da ce poceti povezivanje sa BB.

Mislim da su i najavili pojavljivanje Dzesija i WW-a u narednoj sezoni, onako usput da se podigne nivo nostalgije. Tesko je izmisljati toplu vodu kada svi znamo kako se zavrsava ova prica :)
- Captain Piett?
- Yes, my Lord?
- Make ready to land our troops beyond their energy shield and deploy the fleet so that nothing gets off the system. You are in command now, Admiral Piett.

Offline Eadnp

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 594
  • Spol: Muški
Odg: Better Call Saul
« Odgovori #57 u: Svibanj 26, 2019, 13:12:02 poslijepodne »
odlicna serija gdje kroz jednog od najzanimljijivijih likova iz breaking bad-a, vidimo događaje i zaplete prije epskih poznatih nam događaja, u pocetku sam mislio da su trebali izabrati rize of gus fringe jel je bila dvojba izmedu njega i saula, ali se ispostavilo da je i ovako odlicno ako ne i bolje, jedva cekam novu sezonu.

Offline Mikalica

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 62
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Better Call Saul
« Odgovori #58 u: Lipanj 28, 2019, 08:39:02 prijepodne »
Supruga i ja smo odustali od gledanja nakon prve sezone. Ne znam zašto, ali nikako nam serija nije sjela. Hoćemo li se ikada prisliti krenuti dalje, hoćemo li joj ikada dati šansu da se navućemo na nju, to ćemo još vidjeti...

Offline Dacha Leskovac

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 20
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Leskovac
Odg: Better Call Saul
« Odgovori #59 u: Kolovoz 15, 2019, 18:20:39 poslijepodne »
Zao mi je sto je nova sezona planirana za 2020. Taman je prica krenula da se odmotava i dosli smo do dela kad Dzimi Mek Gil postaje Sol Gudman. Nadam se da u novoj sezoni mozemo ocekivati Voltera i Dzesija.