Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: HDD problem  (Posjeta: 67002 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline zonzexon

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 25
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Čačak
Odg: HDD problem
« Odgovori #60 u: Listopad 06, 2018, 13:04:34 poslijepodne »
Ja sam uvijek imao samo pozitivna iskustva sa Western Digitalom, imam jedan od 250gb koji dere vec 11 godina, cesto 24h dnevno. :D
Najlosiji mi je bio TOSHIBA, kog sam imao relativno kratko, jer je veoma brzo riknuo. Trenutno imam low budget SSD Kingston 240gb, i HDD od 2TB, naravno WD Green na kom drzim serije i filmove.

Što se tiče Toshibe, imao sam nekoliko na reklamaciji svi su lap top verzija 2,5 inča, i svi su od 500GB, ostali modeli su mi se za sad pokazali OK.
Što se tiče WD Green serije namena novijih green diskova i jeste baš za skladištenje podataka. Sećam se kad je izašla prva serija tih diskova, prvo su bili "factory refurbished" preciznije fabrički reparirani diskovi, zatim su krenuli sa drugom serijom green diskova koji su bili u svakom smislu novi i za sad pouzdani za skladištenje. Jača strana green serije je i odnos performase - cena.

P.s. Imao sam i jedan Toshibin od 250GB na reklamaciji sad se setih isto 2,5 inča.

Offline faks86

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 4341
  • Spol: Muški
Odg: HDD problem
« Odgovori #61 u: Listopad 06, 2018, 14:16:36 poslijepodne »
Uf, dobro je, baš sam skoro zamenio. Trebao mi je m.2 sata ali Amazon nije imao na stanju Samsunga,
i reših da poručim WD blue. Baš si me presekao.  ;D

Offline krshafc

  • Razina 0
  • Postova: 18
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: HDD problem
« Odgovori #62 u: Siječanj 11, 2019, 12:00:05 poslijepodne »
Moram da kupim novi eksterni hdd, pa me zanima pa me zanima vase misljenje. Vredi li cemu?

https://www.emmi.rs/hdd-eksterni-hdd-external-25-1tb-freecom-35610-mobile-drive.11.html?productId=54869

Offline groznim84

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 614
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: HDD problem
« Odgovori #63 u: Siječanj 13, 2019, 11:35:38 prijepodne »
Moram da kupim novi eksterni hdd, pa me zanima pa me zanima vase misljenje. Vredi li cemu?

https://www.emmi.rs/hdd-eksterni-hdd-external-25-1tb-freecom-35610-mobile-drive.11.html?productId=54869
Ako ćes da čuvas neke bitne podatke na njemu nikako ne kupuj ovaj. Ako će ti služiti samo za gledanje filmova, recimo na tv-u onda što da ne.
Moja preporuka, ustedi jos koji dinar i kupi neke WD.

Offline slaks

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 2
  • *****
  • Postova: 76
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Srbija
Odg: HDD problem
« Odgovori #64 u: Siječanj 13, 2019, 18:10:04 poslijepodne »
Ili ako već imaš neki stari HDD samo kupiš fioku za njega i napraviš sam eksterni disk, one su oko 700 dinara. Tako sam ja od dva stara hard diska napravio dva eksterna.

Offline Mungos

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 79
  • Spol: Muški
    • Crtaci.org
  • Lokacija: Srbija
Odg: HDD problem
« Odgovori #65 u: Siječanj 13, 2019, 20:09:34 poslijepodne »
Moja ti je preporuka neki Transcend ili Seagate HDD pa da od njega napraviš eksterni.
Ko ovde nije poludeo, taj nije normalan...

Offline krshafc

  • Razina 0
  • Postova: 18
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: HDD problem
« Odgovori #66 u: Siječanj 14, 2019, 10:13:58 prijepodne »
Hvala puno na sugestijama, videću da napravim eksterni hdd sa fiokom. To mi uopšte nije palo na pamet.

Offline filmsman

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 153
  • Spol: Muški
  • Lokacija: World of films
Odg: HDD problem
« Odgovori #67 u: Kolovoz 09, 2019, 12:55:01 poslijepodne »

  Ja sam imao dosta problemima sa eksternim hardovima, usb ima. Cas vidi spoljni Hard ili Usb cas ga  ne vidi.
 Sta sve nisam radio, menjao kablove, skenirao  l hardove. Na kraju sam ga odneo u servis. Zamenjeni su mi Usb konektori i resen je problem jer je sada tesniji ulaz u koji ulazi Usb ili Hard.
Ovo je sretnija varijanta resavanja problema.
 Medjutim postoji i gora. Ako je crkao kontroler koji se nalazi na maticnoj ploci zaduzen za  rad Usb portova, onda novi kontroler mora da lemi da  majstor koji zna sta radi jer postoji veliki rizik da spali maticnu plocu.

Offline godm

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 403
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Porto Re
Odg: HDD problem
« Odgovori #68 u: Kolovoz 09, 2019, 17:21:17 poslijepodne »
Normalno da ne vidite vanjske hard diskove kad ih stavljate u neke fioke iliti ladice.
Ja ubodem na laptop HDD ili usb ili SSD ili sve troje zajedno i sve ih vidim . :smfor (24): :smfor (24): :smfor (24):



da su virus nazvali Hajduk ne bi nikad ušao u  Evropu

Offline JoxerTM

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 683
  • Spol: Muški
Odg: HDD problem
« Odgovori #69 u: Kolovoz 09, 2019, 17:27:22 poslijepodne »
- Bodi Mujo bodi!
- Pa bodem)
- Ama bodi mi skini!

Offline Kat

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 416
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: Beograd
Odg: HDD problem
« Odgovori #70 u: Kolovoz 09, 2019, 23:38:28 poslijepodne »
 
...Skup mu durex  ;D
(nisam odolela da podelim prvu asocijaciju na pročitano  ;D )

..